Grim Grimoire | Upírští přeživší wiki | Fandom, upíří přeživší: kde najít Grim Grimoire a jak jej používat | Kapesní hráč

Upíří přeživší: kde najít Grim Grimoire a jak jej používat

Grimoire ukazuje vývoje, které byly získány dříve, a skrývá jakékoli vývoj, s nimiž se ještě musí setkat. Ukazuje však, zda sada zbraní a pasiv má za následek vývoj, i když zbraně nebo pasivní ještě nebyly objeveny. .

Grim Grimoire

Grim Grimoire je relikvie umístěná v vykládané knihovně. .

Grimoire ukazuje vývoje, které byly získány dříve, a skrývá jakékoli vývoj, s nimiž se ještě musí setkat. Ukazuje však, zda sada zbraní a pasiv má za následek vývoj, i když zbraně nebo pasivní ještě nebyly objeveny. Výjimka je vytvořena pro vývoj, které vyžadují žluté znamení, které jsou skryty, dokud se nezíská uvedená relikvie.

Grim Grimoire se nachází na daleký západ od počáteční oblasti v vykládané knihovně. Jeho umístění je sledováno zelenou šipkou na obrazovce hráče. Je chráněno 12 hlídkujícími čarodějnicemi, které vás zpomalují pomocí útoku paprsku a střílí na vás kulky. Po shromáždění Grim Grimoire se již na mapě neobjeví.

Alternativně může být Grim Grimoire odemčen v zakázaných svitcích Morbane tím, že vrhá kouzlo „ThissHaveBeenUnlockedByDefault“.

Trivia []

 • Může to být odkaz na Grimgrimoire, hru od Vanillaware.
Relikvie
Grim Grimoire Ars Gouda Mapa Mléčné dráhy Magic Banger Slzy čarodějců Mindbender
Žluté znamení Zakázané svitky Morbane Velké evangelium Graciino zrcadlo Sedmá trumpeta Chaos Malachite Chaos Rosalia
Mrtvice Roztrojení Mapa astrálního schodiště Mt.Moonspell Mapa Mapa jezera Foscari

Upíří přeživší: kde najít Grim Grimoire a jak jej používat

Upíří přeživší: kde najít Grim Grimoire a jak jej používat

.

. Postupem času se některé věci dostaly na místo, když byly k dispozici nové postavy a oblasti, ale stále je toho tolik, co je třeba objevit. Můžete strávit hodiny zkoumáním různých map hledáním veškerého zvýrazněného zboží a snahou se přežít dostatečně dlouho v naději, že odemknete nové věci, ale pro vás je napsáno jen málo. Toto je hra, kde není škoda při poslechu komunitních příspěvků a fór, aby zjistila, co se lidé narazili a co se stalo v důsledku. Mezi ně patří relikvie, které jsou pravděpodobně nejdůležitějšími položkami. Relikvie jsou jedinečné objekty, které jsou skryty na určených místech kolem různých map. Některé z nich jsou venku, zatímco jiné jsou zastrčeny v rozích a podobně. Existují také ty, které jsou chráněny nebezpečnými příšerami a způsobí, že si vyděláte právo na jejich shromažďování. Je důležité shromažďovat co nejvíce, protože mohou mít efekty ve hře a odemknout určité mechaniky. .

?

Umístění Grim Grimoire v přeživších upírů

. . Vypadá to jako velká tlustá kniha s pulzující fialovou barvou, stříbrnou podšívkou a tím, co se zdá být nějaký druh zámku. Co je cenným a užitečným, je to, že drží informace ve hře. Konkrétně jeho sběr odemkne možnost „Otevřít Grimoire“ v nabídce pauzy. .

Inlaid Library

. . Než to sledujete, strávte asi pět minut budováním arzenálu vaší postavy.

Když zamíříte na západ, zůstaňte blízko vrcholu nebo dole, abyste zabránili obklopení. . 12 čarodějnic které použijí projektily, aby vás zpomalily a vypustily vaše zdraví. Jejich porážka je volitelná, protože vše, co musíte udělat, je dotknout se ponurého grimoire, aby se projevil.

Will Quick je cestovní spisovatel, který v současné době věnuje svůj čas psaní o hrách, které tráví volný čas hraním. Vždy hledá menší a cizinec parta, aby na ně mohl svítit světlo.

Patch upírů, které přežili, 0.7.3

Oprava 0.7.3 pro Upírští přeživší . . Blopím a brouším a vývojáři se rozdrtí hned zpět.

Tento přívěs je pěkná mlhavá pozornost.

Zde je spoiler naplněný přehled o tom, co je v opravě 0.7.3, včetně nové tajné postavy

Postavy

 • Sir Ambrojoe, který začíná zbraní La Robba s prřením nábytku.
  • .
  • Jak odemknout: Léčbu rostlin pro 100 000 zdraví na Ill Molise pomocí O’Sole.

  Relikvie

  • Grim Grimoire – ukazuje všechny aktuálně známé vývoje/odbory v nabídce pauzy.
   • Jak odemknout: Vyzvedněte si to v Inlaid Library poblíž vašeho bodu tření.
   • Jak odemknout: Dokončete 100 položek ve sbírce.

   Arcanas

   • .
    • Jak odemknout: Reach Level 99 s Portou.
    • Jak odemknout.

    Vylepšení a opravy

    • Vylepšené statistiky raných úrovní Vento Sacro.
    • Přidáno navíc pokrytí oblasti Fuwalafuwaloo.
    • Přesunul Magic Banger Relic na Green Acres.
    • Režim spěchu také dává bonus za 25% XP.
    • Přidaná podpora německého a brazilského portugalského.
    • Předběžná oprava pro standardní úspory nefunguje na parní balíčku pro některé uživatele.

    Po zvýraznění grafu evoluce vyrobeného fanouškem je hezké vidět, že ve vlastní hře. Jsem asi 50 hodin do Upírští přeživší A stále ještě musím některé z nich zkontrolovat.

    Grim Grimoire v upířích přeživších

    The Upírští přeživší

    V parním postu tvůrce , .

    “Už nějakou dobu jsme měli tým, ale využívám příležitost o tom mluvit teprve teď, když se ke mně konečně připojí další vývojář, David, v práci na plný úvazek na aktuální verzi hry. .0 z hry rychleji, než se očekávalo, ale to znamená, že do hry vkládáme ještě více funkcí a bude rychlejší při leštění drsných okrajů. Jedna z nových relikvií z této záplaty, Grim Grimoire, je dobrým příkladem toho, jaké doplňky k očekávání!“

    Na přenosu pracuje také několik vývojářů Upírští přeživší k „průmyslovému standardu“ bez ztráty velmi zvláštního vzhledu a pocitu hry.

    Snaží se o „verzi To hraje stejně jako ten současný, ale to je bez problémů s kompatibilitou hardwaru a ovladače a to funguje dobře, i když na obrazovce existuje nepřiměřené množství projektilů a nepřátel.“

    Pokud vše půjde dobře, bude to provedeno letos v létě, ale je to nakonec „připraveno, až bude připraveno.“

    Peppino v upířích přeživších

    “Mohli bychom se přiblížit k závěru.” Upírští přeživší, Ale pro Poncle to je jen začátek.„V této poznámce jsem pro přepínač Nintendo tak tvrdě zakořenil.

    Když to říkám, žertuji je jedna z mých oblíbených her z roku 2022. Né vážně! Je to tak uspokojivé, že se štěpí hordami pixelovaných baddies, a miluji pocit mikro a makro progrese. Individuální běhy her jsou ze své podstaty zábavné, stejně jako úspěchy/odemykatelné předměty, které vás tlačí, abyste znovu a znovu hráli.

    Nemusí to vypadat moc, ale to je součást kouzla.

    . .