GTA 6 – Vše, co zatím víme, | Techradar, Grand Theft Auto V (PS4 ™ & PS5 ™)

Grand Theft Auto V (PS4 ™ & PS5 ™)

Podobně neexistovaly žádné informace o tom, jaké platformy GTA 6 spustí se. Je bezpečné předpokládat, že dorazí na PS5 a Xbox Series X | S při spuštění, starší konzole jsou však mnohem méně pravděpodobné, v závislosti na tom, kdy GTA 6 vyjde. V minulosti se PC Ports for Rockstar Games sledovaly roky po vydání konzoly, takže by to mohlo být také s tímto GTA 6. Budeme muset počkat na další podrobnosti GTA 6Datum vydání a platformy.

GTA 6 – Všechno, co zatím víme

Motorka sedí a podívá se na kameru

GTA 6 ještě musí být plně odhaleno. Přesto je to snadno jedna z nejočekávanějších her všech dob, přičemž hráči z celého světa touží slyšet doslova cokoli o tom.

Obrovské množství informací GTA 6 minulý rok byl unikán a nutil Rockstar, aby odstranil statné množství záběrů včasného rozvoje z celého internetu. Hra obsažená v únicích se jasně zobrazovala GTA 6 Ve stavu pre-alfa, takže kromě některých širokých úderů je stále obtížné zjistit, jaká by mohla být hra při spuštění.

Zatímco čekáme na další podrobnosti GTA 6, Zde je zatím všechno, co víme o hře. To zahrnuje pohled na počáteční oznámení a také několik předpovědí o tom, kde by mohla být hra nastavena a kdo byste mohli hrát jako.

GTA 6: Cut na Chase

  • Co je to? Další položka v sérii Grand Theft Auto
  • Kdy to vyjde? TBC
  • Na čem to mohu hrát? TBC

Predikce a spekulace datum vydání GTA 6

GTA 6 Momentálně nemá datum vydání. Zatímco Rockstar Games konečně oznámil, že na tom pracuje GTA 6, Neřeklo nic o tom, kdy se hra uvolní, natož potvrdit datum vydání. Podle zprávy od Bloomberga, zveřejněné v červnu 2022, současní a bývalí zaměstnanci Rockstar počítají GTA 6 byl stále nejméně dva roky od vydání, což naznačuje spuštění 2024/2025. V nedávném výdělkovém hovoru se Take -TO opět ukázala na příští fiskální rok (duben 2024 – březen 2025) jako obrovský rok pro společnost. To je velmi pravděpodobné, že GTA 6.

Podobně neexistovaly žádné informace o tom, jaké platformy GTA 6 spustí se. Je bezpečné předpokládat, že dorazí na PS5 a Xbox Series X | S při spuštění, starší konzole jsou však mnohem méně pravděpodobné, v závislosti na tom, kdy GTA 6 vyjde. V minulosti se PC Ports for Rockstar Games sledovaly roky po vydání konzoly, takže by to mohlo být také s tímto GTA 6. Budeme muset počkat na další podrobnosti GTA 6Datum vydání a platformy.

Kdy byla oznámena GTA 6?

Mnozí z vás se ptali na nový záznam v sérii Grand Theft Auto.S každým novým projektem je naším cílem vždy výrazně překročit to, co jsme dříve dodali. Jsme rádi, že můžeme potvrdit, že probíhá aktivní vývoj pro další záznam v sérii.4. února 2022

GTA 6 byl oznámen 4. února 2022 prostřednictvím výše uvedeného tweetu. Obecně to bylo jen potvrzení, na kterém Rockstar skutečně pracoval GTA 6, A kromě skutečnosti, že hra byla v aktivním vývoji. Toto je poslední aktualizace, kterou Rockstar dal GTA 6.

Existuje přívěs GTA 6?

Bohužel, Rockstar Games nesdílel přívěs pro GTA 6 vedle svého oznámení, což naznačuje, že se vývojář blíží ke svému odhalení Grand Theft Auto 6 jinak než jeho předchozí tituly. S oběma GTA 5 a Red Dead Redemption 2, Rockstar Games škádlil oznámení několik dní před tím, než upustil první přívěs pro každou hru.

Tentokrát však Rockstar vůbec neoznámil oznámení, ani to neoznámil hru s přívěsem, místo toho to jednoduše zahrnovalo oznámení jako součást komunitního příspěvku, což ztěžuje předvídání, zda někdy dojde k přívěsu.

GTA 6 možné nastavení: Mohlo by to být vice City?

Rockstar hry nepotvrdily, kde GTA 6 vezme nás, ale je tu řada zvěsti, které se vznášejí, což navrhuje různé nastavení hry. Ačkoli každá online titbit a šťavnaté drby Gossip vypadá dráždivě, několik drží více vody než ostatní.

Vypadá to s největší pravděpodobností GTA 6 bude nastaveno ve Vice City, fiktivní verzi Miami Rockstar, nebo alespoň smyšlená verze Miami. Výše uvedená zpráva Bloomberg tvrdí, že zdroj „blízko záležitosti“ naznačuje, že se Vice City objeví v GTA 6, Ačkoli původní plány společnosti Rockstar byly zjevně ambicióznější. To je zálohováno únikovými hraními záběry, z nichž jeden ukázal vlak „Vice City Metro“.

Bloombergova zpráva tvrdí, že na začátku vývoje na začátku vývoje, GTA 6 zahrnovaly obrovské oblasti modelované po Severní i Jižní Americe. Tento rozsah však byl zjevně omezen, aby se zaměřil na Vice City a jeho okolí, ačkoli „svět hry zůstává velký, s více interiérovými místy než předchozí automatické automatické hry Grand Theft“.

Podle zprávy však mapa nezůstane statická. Rockstar plánuje aktualizovat GTA 6 s více městy a umístěním interiérů po vydání, s těmito aktualizacemi jsou podstatně větší než u nich GTA 5 obdržel. Záměrem je dát vývojářům více dýchací místnosti, aby vytvořili rozsáhlou mapu hry a během vývoje omezili stresující přesčasy. To také znamená, že budete mít nové oblasti k prozkoumání poté, co herní zasáhne police. Podle Bloomberga plánuje Rockstar do hry přidat nové mise a města „pravidelně“, což nám dává nové oblasti k prozkoumání a doufejme, že snižujeme krizi ve studiu.

GTA 6 Story and Playable Character Rumors

Rockstar Games to nepotvrdilo GTA 6Příběh nebo postavy, ale zprávy a zvěsti mohou poukazovat na to, od čeho můžeme očekávat Grand Theft Auto 6Vyprávění vyprávění.

Podle zprávy Bloomberga od Jasona Schreiera, GTA 6 představí první protagonistku a centrum série kolem páru postav stylizovaných po americkém zločineckém duu Bonnie a Clyde. To je podpořeno únikovými hraními záběry, které ukazují dva různé protagonisty, mužů i žen.

Bloombergova zpráva podrobně popisuje úsilí společnosti Rockstar o změně své kultury na pracovišti a to, jak vývojář „strávil poslední čtyři roky přepracováním své kultury a snahou stát se laskavější a progresivnější společností.”V rámci změn”Grand Theft Auto VI bude mít ženskou protagonistku Latina – první hratelnou ženu v moderní historii Rockstar.„Kdo je druhá vedoucí postava a jaká bude povaha jejich vztahu, není jasná.

Ve Schreierově zprávě píše, že „žena, která je Latina, bude jednou z dvojice předních postav v příběhu ovlivněném bankovními loupežníky Bonnie a Clyde“. Vývojáři v Rockstar „jsou opatrní, aby se„ nerazili “tím, že dělají vtipy o marginalizovaných skupinách“, na rozdíl od předchozích položek v sérii.

GTA 6 News

Rockstar adresy GTA 6 únik
Hry Rockstar formálně potvrdily, že GTA 6 Únik, ke kterému došlo v září 2022, byl skutečný. Uvolnění prohlášení prostřednictvím Twitteru, tým to uvedl, že to zahrnovalo „záběry včasného vývoje pro další automatické automatické automobily.„I když se nevyjádřili k určitým podrobnostem spatřeným v úniku, tým uvedl.”

Je důležité, že prohlášení Rockstar doporučilo, aby únik neměl způsobit žádné zpoždění a uvádí: „Neočekáváme žádné narušení našich živých herních služeb ani dlouhodobý účinek na rozvoj našich probíhajících projektů.„Slibující oficiální aktualizaci této další hry“, když je připravena.”

GTA 6 trpí obrovským únikem hry
Loni v září, Grand Theft Auto 6 viděl, co bylo snadno jedním z největších úniků v historii her. Zhruba 90 videí bylo zveřejněno na oficiálních fórech GTA plakátem s názvem Teapotuberhacker, obsahující herní záběry, které se na začátku vyvíjejí. Od té doby, co se živí, Rockstar a Taket-Two je od té doby odstranily prostřednictvím úderů autorských práv. Teapottuberhacker, aktualizoval svůj původní příspěvek (nyní smazán), prohlásil, že se snaží uzavřít dohodu s Rockstar a Take-Two Interactive a vydá toto prohlášení:

“Dobře, takže to bylo nečekaně virové, probudilo se až 3000 telegramů DM.”. Pokud jste zaměstnancem Rockstar nebo vezměte 2 a snažíte se mě kontaktovat, pošlete mi zprávu obsahující 2255921989638875756 na telegramu nebo mi můžete poslat e -mail na [e -mailová adresa redigovaná] ** Z vaší firemní e -mailové adresy ** Zkusím to zkusit Brzy si přečíst všechny tyto odpovědi – hledám vyjednání dohody.“

Takže to máte, to je vše, co víme o GTA 6 zatím. Další informace o nejočekávanějších hrách na obzoru najdete Nadcházející data vydání her.

Techradar Newsletter

Zaregistrujte se a dostávejte denní novinky, recenze, názor, analýzu, obchody a další ze světa techniky.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Grand Theft Auto V (PS4 ™ & PS5 ™)

ESRB zralý 17+

Grand Theft Auto V (PS4 ™ & PS5 ™)

Tento produkt vás opravňuje ke stažení jak verze Digital PS4 ™, tak verzi Digital PS5 ™ Grand Theft Auto V (včetně Grand Theft Auto Online).

Když se mladý pouliční podvodník, loupežník v důchodu a děsivý psychopat ocitnou zamotané s některými z nejděsivějších a rozzuřených prvků zločineckého podsvětí, u.S. Vláda a zábavní průmysl musí stáhnout řadu nebezpečných loupeží, aby přežili v nemilosrdném městě, ve kterém mohou nikomu důvěřovat – nejméně ze všech druhých.

Zažijte GTA online, dynamický a neustále se vyvíjející online vesmír až pro 30 hráčů, kde se můžete zvednout z Hustleru na úrovni ulice, abyste se stali králem vaší vlastní kriminální říše.

Platforma: PS4, PS5 Vydání: 6/16/2022 Vydavatel: Rockstar Games Žánr: Akce, Adventure Voice: English Screen Jazyky: Číňané (zjednodušené), Číňan (tradiční), angličtina, francouzština (Francie), německá, italská, korejská, korejská, Polská, portugalština (Brazílie), ruština, španělština, španělština (Mexiko)

Chcete -li přehrát tuto hru na PS5, může být váš systém aktualizován na nejnovější systémový software. Ačkoli je tato hra hratelná na PS5, některé funkce dostupné na PS4 mohou chybět. Viz PlayStation.com/bc pro více informací.

Funkce online vyžadují účet a podléhají podmínkám služeb a příslušných zásad ochrany osobních údajů (PlayStationNetwork.com/podmínky služby a PlayStationNetwork.com/-politika soukromí).

Software podléhá licenci (USA.Play Station.com/softwarelicense).

Tento obsah si můžete stáhnout a přehrávat na hlavní konzole PS5 spojené s vaším účtem (prostřednictvím nastavení „Sdílení konzoly a offline play“) a na jakékoli jiné konzole PS5, když se přihlašujete se stejným účtem.

Rockstar Games, Inc. 622 Broadway, New York, NY, 10012. © 2001–2022. Rockstar Games, Rockstar North, Grand Theft Auto, GTA Five, Grand Theft Auto Online a [R*] jsou známky/logos/autorská práva na interaktivní. Dolby a dvojitý symbol jsou ochranné známky Dolby Laboratories. © 1999-2004 Dolby Laboratories. Pro HDTV a Dolby Digital mohou být vyžadovány samostatné kabely; prodáno samostatně. Používá Bink Video. © 1997–2022 od Epic Game Tools, Inc. Tato hra zahrnuje software Autodesk® ScaleForm®, © 2013 Autodesk, Inc. Ikona hodnocení je ochrannou známkou Asociace zábavního softwaru. Všechny ostatní známky a ochranné známky jsou vlastnosti příslušných vlastníků. Všechna práva vyhrazena.