Guillermo del Toro si nemyslí, že si znovu vyvinul hru, Guillermo del Toro | Smrtící wiki | Fandom

Guillermo del Toro

Adam Bankhurst je spisovatelem zpráv pro IGN. Můžete ho sledovat na Twitteru @Adambankhurst A dále Škubnutí.

Guillermo del Toro si nemyslí, že se znovu vyvine hru

Tento příspěvek může obsahovat odkazy na přidružení. Pokud si něco koupíte prostřednictvím tohoto příspěvku, může vydavatel získat podíl na prodeji.

Zveřejněno prosince. 24, 2021, 1:14 p.m.

Akademie oceněný ředitel Guillermo del Toro, který byl kdysi připojen k projektu Konami’s Silent Hills s Hideo Kojima, řekl, že si nemyslí, že se někdy pokusí znovu vyvinout hru znovu.

Jak uvádí GameSpot, Del Toro se objevil na Happy Sad Confused Podcast a potvrdil, že nepracuje na žádných projektech souvisejících s tichým kopcem. Tato otázka dorazila poté, co se Del Toro objevil na The Game Awards 2021 a hravě řekl, že miluje umělecký směr v Silent Hill a doufal, že se brzy dostaneme do nové.

Způsob, jakým dodal zprávu, mnoho lidí věřilo, že věděl víc, než se pustil, ale zdá se, že tomu tak není a že Del Toro může být provedeno zkoumání světa videoher. prozatím.

Přestože říká, že miluje myšlenku hraní „jako vyprávění vyprávění“, nemyslí si, že by znovu vyvinul hru, protože je to albatros videoher.”

Del Toro řekl stejná slova v roce 2015 a zdá se, že se stále drží svého slibu.

I když to nemusí být zpravodajští fanoušci práce Del Toro, možná slyšel, alespoň sdílel několik dalších myšlenek o zrušeném projektu Silent Hills, na kterém kdysi pracoval s Kojima.

„Je to jen jedna z těch věcí v mém životě, která nedává smysl,“ řekl Del Toro o zrušení Silent Hills. „Chtěl jsem jen lechtat žebra Konami, protože nerozumím. To bylo tak perfektní, to, co jsme chtěli udělat, bylo tak okouzlující.”

Silent Hills byl vyhlášen po vydání P.T., Děsivý zážitek hry, který se po dokončení odhalil jako teaser pro hru, kterou by vedli Del Toro a Kojima a hráli by Norman Reedus z Walking Dead.

Zatímco trio Del Toro, Kojima a Reedus nikdy nemělo dělat tiché kopce, všichni spolupracovali na úmrtí Kojima Productions. Reedus byl hvězdou hry, zatímco Del Toro propůjčil svou podobu k postavě známé jako Deadman.

Před dramatem Konami, Del Toro jednou pracoval na Insane pro Saints Row Developer Volition, ale tato hororová hra pro přežití se také nepodařilo dosáhnout cílové čáry.

Zatímco o nové hře Silent Hill se objevilo spousta zvěsti, dosud nebylo oznámeno nic konkrétního. Tvůrce Silent Hill Keiichiro Toyama však oznámil novou hororovou hru přežití s ​​názvem Slitterhead ve hře Game Awards 2021, která vypadá stejně znepokojivě jako hry, které přišly dříve od vývojáře.

Mít pro nás tip? Chcete diskutovat o možném příběhu? Zašlete prosím e -mail na [email protected].

Adam Bankhurst je spisovatelem zpráv pro IGN. Můžete ho sledovat na Twitteru @Adambankhurst A dále Škubnutí.

Tento příspěvek může obsahovat odkazy na přidružení. Pokud si něco koupíte prostřednictvím tohoto příspěvku, může vydavatel získat podíl na prodeji.

Guillermo del Toro

Guillermo del Toro je mexický filmový režisér, scenárista, producent a romanopisce, který poskytl svou podobu pro Deadmana v Smrtící smrt. Del Toro nebyl kreativně zapojen Smrtící smrt, nicméně; Sloužil pouze jako základ pro vzhled své postavy. [1]

Je známý tím, že režíroval Hellboy (2004) a Akademie oceněné fantasy filmy Panův labyrint (2006) a Tvar vody (2017).

Poznámky []

  • Byl to Guillermo del Toro, který původně představil Kojima Normanovi Reedusovi. [2]

Reference [ ]

  1. ^ Twitter · @hideo_kojima_en – “[. ] Protože jsem s úctou chtěl, aby [Guillermo del Toro] upřednostňoval jeho filmovou tvorbu, prohledali jsme jeho obličej a tělo na 3D a nechali ostatním herci dělat svůj výkon a hlas.
  2. ^ Youtube – “Smrt Stranding – PlayStation Experience 2016: Panelová diskuse | PS4

Externí odkazy [ ]

Komunitní obsah je k dispozici pod CC-BY-SA, pokud není uvedeno jinak.

Krmivo ventilátoru

  • 1 Sam
  • 2 na pláži
  • 3 Cliff Unger

Prozkoumejte vlastnosti

Následuj nás

Přehled

Společenství

  • Komunita Central
  • Podpěra, podpora
  • Pomoc
  • Neprodávejte ani nesdílejte mé osobní údaje

Inzerovat

Aplikace fandom

Vezměte si s sebou své oblíbené fandomy a nikdy nezmeškáte rytmus.

Guillermo del Toro je jen postava v úmrtí, která není kreativně zapojena

Guillermo del Toro není kreativně zapojen do úmrtí a je to jen postava

Od Grayshadow, zveřejněno 24. ledna 2017

Režisér Guillermo del Toro odhalil Ignovi, že není kreativně zapojen do Kojima Productions ohledně vývoje jejich nadcházející hry Death Stranding, místo toho je to prostě postava ve hře.

Guillermo del Toro, Smrt Stranding, noobfeed,

Zprávy pocházely z telefonního hovoru IGN s del Toro:

“Jsem zapojen jako postava.”. Kojima-san mi zavolal a řekl: „Chci, abys byl ve hře postavou,“ a řekl jsem: „Rád.”Diskutoval o svých nápadech, abych pochopil postavu, ale kromě toho, že jsem vůbec, kreativně, vůbec. Toto je zcela hra Kojima-san. Myslím, že to bude fantastická hra, 100%. Ale to je on a jeho myšlenky. Jsem v jeho rukou jen loutka. Můj příspěvek je omezen na to, že je roztleskávačka pro jeho nápady a naskenován na dlouhé hodiny najednou. To je o tom.“

Guillermo del Toro se dotkl zachycení zachycení pohybu pro hru:

“Udělali jsme neuvěřitelně podrobné skenování.”. Trvalo to asi sedm hodin, jen jen pro skenování. Téměř tři jsme to udělali počet kamer, které obvykle používáte pro střední nebo detailní modely. Ve svých filmech jsem se skenoval a vím, že to, co udělal, mi umožňuje být ve hře skutečnou postavou, určitě.“

Smrt Stranding je druhý projekt, na kterém Guillermo del Toro a Hideo Kojima pracovali poté, co Konami zrušil Silent Hills.

Smrtící smrt se v současné době vyvíjí pro PS4 a PC.

Související zprávy

zprávy

0

Bude tu film

Od LcLupus, zveřejněno 16. prosince 2022 Je to oficiální, bude existovat adaptace na filmovou adaptaci smrti, která bude jít spolu se všemi ostatními nedávnými adaptacemi videoher, které byly vyhlášeny v posledních několika měsících. Skrýt

zprávy

0

Norman Reedus Death Stranding je v novém spin-off John Wick

Llupus, zveřejněno 14. prosince 2022 Norman Reedus, hvězda The Walking Dead and Death Stranding, byl obsazen v Ballerině, spin-off do franšízy John Wick. Tento nový záznam v akční franšíze bude repozit

zprávy

0

Smrtící režiséra smrt, který se vyřízl nový herní přívěs, odhaluje nové gadgety

Od Grayshadow, zveřejněno 25. srpna 2021 Během úvodní noci byl vydán nový herní přívěs pro hru pro Death Stranding Director. Předvádění nových možností dostupných pro Sam, Racing, nové mise,