HADES (HRA) – HADES WIKI, HADES 2 DATUM DATUMU ODDĚLENÍ, STRABY, Gameplay a další | Načtení

HADES 2 Okno datum vydání, příběh, hraní a další

Níže se můžete podívat na debutový trailer a přehled toho, co doposud víme o pokračování jedné z nejlepších her Roguelike. Hra projde včasný přístup, takže ji budete moci hrát mnohem dříve, než si myslíte. Ale má Hades 2 plány na uvolnění mimo PC a jak to vypadá?

Hades (hra)

6. prosince 2018 (Včasný přístup, epický)
11. prosince 2019 (Včasný přístup, pára)
17. září 2020 (Úplné vydání, Nintendo Switch)
13. srpna 2021 (Úplné vydání, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S)

Plošina

Cena

$ 24.99 USD (digitální)
29 $.99 (fyzický)

Hades je hra Roguelike od Supergiant Games, Creators of Bastion, Transistor a Pyre. Hrajete jako Zagreus, nesmrtelný syn Hadese, na jeho snaze uniknout z podsvětí, bojovat skrz mnoho rozzlobených ztracených duší podél cesty. Smrt je pro Zagreuse pouhou nepříjemností, pokaždé se vrací do Hadesova paláce, aby se přemýšlel v zrcadle noci a zkuste to znovu. Přijímejte požehnání od ostatních bohů Olympu a najděte poklady, které pomáhají při každém pokusu o útěk.

Obsah

  • 1 Oficiální popis
  • 2 přívěs
  • 3 Galerie
  • 4 Viz také
  • 5 externích odkazů
  • 6 Navigace na webu

Oficiální popis [| ]

Hades je rogue-lite dungeon prohledávač, ve kterém vzdorujete bohu mrtvých, když se hackujete a vyrazíte z podsvětí z podsvětí řeckého mýtu. Myslíme si, že to kombinuje nejlepší aspekty našich předchozích her, včetně rychlé akce Bašta, bohatá atmosféra a hloubka Tranzistor, a vyprávění postavy řízeného Pyre.

Nikdy to není stejný zážitek dvakrát: pokaždé, když hrajete, zkombinujete božskou sílu různých olympijských bohů s vlastními způsoby, odvážně širokou škálu různých výzev a rozbalte více příběhu představujícího naše oceněné umění , zvuk a vyprávění. Můžete hrát nejen desítky hodin, ale také stovky hodin, zatímco stále objevují nové postavy a příběhové události.

Recenze expertů GameSpot

HADES 2 Okno datum vydání, příběh, hraní a další

Získejte přehled o tom, co lze očekávat od prvního pokračování Supergiant a kdy jej můžete hrát se všemi informacemi před datem vydání HADES 2.

HADES 2 Datum vydání: Je vidět postavu

Publikováno: 14. září 2023

Kdy je datum vydání HADES 2? Po úspěchu Hadese není žádným překvapením, že pokračování je na cestě a Supergiant se snaží rozšířit a nabídnout pro hráče nějaké nové a známé vzrušení. Ale kdy to můžete hrát? Zde je vše, co potřebujete vědět o hře před Datum vydání HADES 2.

Níže se můžete podívat na debutový trailer a přehled toho, co doposud víme o pokračování jedné z nejlepších her Roguelike. Hra projde včasný přístup, takže ji budete moci hrát mnohem dříve, než si myslíte. Ale má Hades 2 plány na uvolnění mimo PC a jak to vypadá?

HADES 2 Okno data vydání

Datum vydání HADES 2 je nastaveno na Q2 2024 na PC. Toto bude zahájení včasného přístupu, kde hra zůstane na chvíli, protože supergiant pracuje na jeho vývoji. Včasný přístup bude pouze na PC prostřednictvím Steam a Epic Games Store.

To bylo potvrzeno v oficiálním blogu pro vývojovou aktualizaci společností Supergiant Games a tlačí zpět datum vydání od roku 2023 do začátku roku 2024. Je to kvůli studiu, které prostě chce více času na vyleštění a přidání do hry, než se spustí do předčasného přístupu. Jak poznamenává blog, Supergiant věří, že nový časový rámec „bude„ sladkým místem “, kde je hra dostatečně daleko podél tohoto hráče, zpětná vazba se většinou spočívá v věcech [to] už ví, ale ještě není, ale není ne, ale není ne zatím je příliš pozdě ve vývoji, aby [] jednal na zpětné vazbě “.

Úplné vydání hry pak pravděpodobně dorazí na konci roku 2024, jakmile budou další vývoj a aktualizace dokončeny po období včasného přístupu.

Stejně jako první hra, Supergiant zopakoval svou víru v časný přístup, protože věděl, že „včasný přístup nebude o nic méně důležitý“ s Hádesem 2. Jako takový můžeme očekávat podobný časový rámec a celkově se přiblížit k první hře.

Ve skutečnosti blogový příspěvek poznamenává, že během časného přístupu bude „několik hlavních aktualizací přidat zbytek základního obsahu hry a zdokonalovat, co je tam založeno na zpětné vazbě hráče“. Navíc je příběh také nastaven na expanzi s každou aktualizací, přidáním více znaků a prohloubení vztahů s existujícími znaky až do spuštění verze 1.0 pro spuštění. V 1.0 Aktualizace, Supergiant uvádí, že bude obsahovat závěr příběhu, vedle obvyklých doteků. A co je nejdůležitější, to znamená, že hráči včasného přístupu nebudou moci dokončit vše, co hra může nabídnout, než bude vydána.

HADES 2 Datum vydání: Hecate se zvednou rukouHades 2 Datum vydání: Hades svázaný v řetězech se zvednutými pažemi

Hades 2 Story

Hades 2 vás vrhá jako nesmrtelnou princeznu podsvětí, kde prozkoumáte větší, hlubší mýtický svět, který porazí síly Titana času, Chronos. S pomocí Olympuse se Melinoë snaží porazit Chronos, aby zachránil svého otce, Hades.

Hra si zachovává milovanou postavu a mytologii, do které se všichni zamilovali z první hry, když potkáte bohy z Apolla do Zeuse. Během období předčasného přístupu je každá aktualizace nastavena na rozšíření příběhu a vztahů mezi postavami až do úplného vydání hry, kdy hráči budou moci zažít celý příběh.

HADES 2 HRAPY

Dostali jsme náš první krátký pohled na HADES 2 Gameplay v přívěsu pro hru na Game Awards 2022. Další informace však ukazují, že své zbraně noci naplníte s magií, když bojujete v zážitku z Roguelike shora dolů a přebíráte nové výzvy a vylepšujete svou sílu pomocí čerstvých systémů upgradu.

Podívejte se na přívěs níže:

Thumbnail YouTube

Víme také, že budou v první hře vidět nové HADES 2 znaky, včetně Hecate a Moros. Proto budou také spousta nových potíží, se kterými si můžete hrát, osvěžují a diverzifikují boj ještě více.

Zatímco se počkáte, až na to dostanete ruce, ujistěte se, že se přiblížíme k datu vydání HADES 2 HADES 2. Doufejme, že pokračování jedné z nejlepších her všech dob může žít podle svého předchůdce a my si představujeme, že se může přiblížit.

Více z načtení

Rory Norrisová, když nehraje Honkai Star Rail, Destiny nebo jakýkoli jiný looter-shooter, o nich píše Rory. Ve skutečnosti, když hrál Bungie’s Looter-Shooter od začátku, je to jedna z jeho nejhranějších her všech dob, s tisícemi hodin potopeným do jeho bohatého vesmíru. Jeho láska ke všem věcem kořist, RPG a pátrání ho vedly k zahájení kariéry novináře na volné noze, než se stal spisovatelem průvodců na plný úvazek pro načtení. Od té doby napsal stovky průvodců pokrývajících vše od svých starých oblíbených po nové tituly, jako jsou FC 24 a Assassin’s Creed Mirage. Existuje také vysoká šance, že využívá svůj titul v historii k vytvoření divokého spojení se skutečnou historií ve hrách, které milujeme na PS5, Xbox a Nintendo Switch. Je fascinován spojením mezi studenou válkou a vývojem prvních „skutečných“ videoher a způsobem, jakým naše zkušenosti utvářejí herní průmysl a jak s ním interagujeme. V současné době ztratil prozkoumání vesmíru ve Starfieldu a činil tvrdá rozhodnutí v Baldurově bráně 3, zatímco čekal na Call of Duty MW3 airdrop do našich rukou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.