Half -life: Alyx Review – skvělá hra VR za nesprávný čas | VentureBeat, jak dlouho je poločas: Alyx? | Howlongtobeat

Jak dlouho je poločas alyx

EU:
23. března 2020

Half-Life: Alyx Review-skvělá hra VR za nesprávný čas

Pozor!

Jsme nadšeni, že můžeme oznámit návrat Gamesbeat Next, pořádané v San Franciscu letos v říjnu, kde prozkoumáme téma „Hraje hraní.„Přihlaste se zde a dozvědět se více o sponzorských příležitostech zde. Na akci také oznámíme 25 nejlepších herních startupů jako měničů her 2024. Aplikujte nebo nominujte ještě dnes!

Přezkum poločasu: Alyx byl stresujícím úsilím. Součástí toho jsou obvyklé přísnosti kritiky hry (snaží se ji porazit před termínem). Ale tato zkušenost s VR přistává v době, kdy se pandemie uchová nad světem. Takže, víš, možná už budu trochu na hraně. Svazek, že s tím, jak hraní VR může být nepříjemné a Alyxův hnus přežití přijímá franšízu a často jsem si přál, abych tuto hru nemusel hrát v tomto konkrétním okamžiku v historii.

To neznamená, že poločas: Alyx, který je nyní k dispozici pro PC VR, je špatná hra. Je to daleko od toho. Odborná chlopně trojnásobná-stará řemeslná zpracování je zpět. Technicky je to nejpůsobivější VR hra, jakou jsem kdy hrál (částečně díky indexu Valve, na kterém jsem to hrál). Je to neuvěřitelně pohlcující zážitek.

Je to jen jeden, do kterého jsem opravdu nechtěl být ponořen.

Co se vám bude líbit

VR magie

Jak dlouho je poločas alyx

Half-Life: Alyx Box Art

  • 81 hraní
  • 2K backlogs
  • 56 opakování
  • 2 % v důchodu
  • 94% hodnocení
  • 1.6k Beat

Half-Life: Alyx Box Art

Předložit svůj čas

Hlavní příběh

12 hodin

Hlavní + strany

14 hodin

Dokončení

18½ hodiny

Všechny styly

13½ hodiny

Half-Life: Alyx je VR VR návratu VR do poloviční série. Je to příběh nemožného boje proti začarovanému mimozemskému závodu známému jako Combine, nastaven mezi událostmi poločasu a poločas 2. Hrajete jako Alyx Vance, jste jedinou šancí lidstva na přežití.

Jak dlouho je poločas: Alyx ?
Při zaměření na hlavní cíle, Half-life: Alyx je asi 12 hodin v délce. Pokud jste hráč, který se snaží vidět všechny aspekty hry, pravděpodobně utratíte kolem 18½ hodiny K dosažení 100% dokončení.

Plošina :
PC

Žánr S:
První osoba, virtuální realita, střelec

Vývojář :
Ventil

Vydavatel:
Ventil

NA:
23. března 2020

EU:
23. března 2020

Aktualizováno:
Před 7 hodinami