Halo 5 nepřichází do PC, 343 potvrzuje po NVIDIA únik – GameSpot, Halo 5 oficiálně nepřichází na PC – musíte čekat na Halo Infinite | Tom S průvodce

Halo 5 oficiálně nepřichází na PC – musíte počkat na Halo Infinite

Protože je k dispozici také na konzolách s nízkým specifikací Xbox One, požadavky na nekonečné počítače Halo jsou pochopitelně nízké. Budete potřebovat herní procesor stejně výkonný jako Intel I5-4440 nebo AMD Ryzen 5 1600, kromě 64bitové verze Windows 10 s aktualizací Redstone 5.

Halo 5 pro PC byl zahrnut do úniku Nvidia, ale neděje se to.

Autor: Eddie Makuch 15. září 2021 ve 12:08 PDT

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Únik velkých her NVIDIA zahrnoval Halo 5: Guardians for PC, ale Developer 343 Industries nyní potvrdil, že nemá v plánu spustit hru 2015 na PC.

Ředitel komunity Brian Jarrard na Twitteru (přes VGC) řekl, že Halo 5 se mohl objevit v úniku, protože režim Halo 5 je k dispozici na PC. Celá hra však nemíří k PC. . Rovněž stojí za zmínku, že samotná Nvidia uznala, že seznam byl tvořen „spekulativními“ tituly a hrami, které již byly vydány.

Jarrard pokračoval říkat, že 343 chápe, že mezi komunitou Halo je „nějaká poptávka“, aby přinesla Halo 5 do PC. Jak však Studio již dříve řeklo, je to „není na kartách“, protože 343 je „plně zaměřeno“ na spuštění Halo Infinite v prosinci a pokračující podporu Halo: The Master Chief Collection. Jak již bylo řečeno, Jarrard řekl, že dveře nejsou úplně zavřeny na Halo 5 přicházející do PC jednoho dne.

„Nikdy to neřeknu nikdy, ale v současné době nic,“ řekl Jarrard.

Halo 5: Forge přišla na PC v roce 2016 jako hra, která zahrnovala plnou kovářskou mapovou editor a podporu pro více hráčů pro vlastní hry. .

Kromě úplného vydání Halo 5 na PC se fanoušci zeptali, zda by 343 mohl přidat Halo 5 do Halo: The Master Chief Collection, ale to se také neděje.

Zatímco Halo 5 nemusí přijít na PC, Halo Infinite bude spuštěn pro PC v první den letos v prosinci spolu s vydáním Xbox. Podle společnosti Microsoft byl Halo Infinite „postaven od základu pro PC.„Bude mít„ Pokročilá grafická nastavení “a podporu pro ultrawide a super ultrawide monitory, spolu s vazbami na trojici a funkcemi, jako jsou dynamické škálování a variabilní frekvence snímků. .

Naši editoři zde diskutovali produkty, o nichž se zde diskutovalo nezávisle. .

Dostal tip na zpravodaj nebo nás chtěl přímo kontaktovat? E -mail [email protected]

Halo 5 oficiálně nepřichází na PC – budete muset počkat na Halo Infinite

Halo 5 Guardians PC

Existuje špatná zpráva pro všechny fanoušky Halo, kteří dávají přednost hraní her na jednom z našich nejlepších herních počítačů, protože Developer 343 Industries prohlásil, že neexistují žádné plány přivést Halo 5 do PC.

. Ale zjevně tomu tak není, přestože je na PC k dispozici každá další hra Halo díky vynikající kolekci Halo: The Master Chief. Stručně řečeno, vypadá to, že další hra Halo PC bude nadcházející Halo Infinite.

  • Vše, co potřebujete vědět o Halo Infinite
  • 5 věcí, které chci od Halo Infinite
  • Plus:Battlefield 2042 bude zpožděn do listopadu

. Společnost to řekla WCCFTECH Že názvy na tomto seznamu byly pouze „vydané a/nebo spekulativní tituly“, které se „používají pouze pro interní sledování a testování.„Více k věci, být na tomto seznamu„ ani nepotvrzování, ani oznámení o žádné hře.

Mezi hry uvedené na dokumentu GeForce nyní byly velmi daleko od hry jako Half Life 2 Remastered, Bioshock 2022, Titanfall 3 a remasters of the PS2-éra Grand Theft Auto Trilogy: GTA 3, Vice City a San Andreas. Dokonce i parní verze Alan Wake Remastered, která by byla zvláštní vzhledem k tomu, že konkrétní hra publikují Epic Games, která má svůj vlastní internetový obchod a platformu.

Pokud jde o Halo 5, 343i komunitní ředitel Brian Jarrad má potvrzeno že Halo 5 nepřichází na PC. Spekuluje, že seznam mohl mít něco společného s Halo 5: Forge, který byl spuštěn na PC zpět v roce 2016, ale ne plnou hru.

Možná to bylo pro “H5: Forge”, ale mohu potvrdit, že neexistují žádné plány přivést H5 do PC. Víme, že na to existuje určitá poptávka, ale jak jsme již uvedli, ne na kartách, protože studio je plně zaměřeno na nekonečné a MCC. Nikdy neřekne nikdy, ale nic probíhajícího v současné době v průběhu 13., 2021

Jarrad také dodal, že vývojář je zcela zaměřen na Halo Infinite a hlavní hlavní sbírku, ale „nikdy neříkej nikdy.”

Bylo by smysl, aby 343i nakonec přinesl Halo 5 na PC, když viděl, jak jsou všechny ostatní hry Halo snadno dostupné na Steam nebo Microsoft Store. Ale vzhledem k tomu, že kampaň Halo 5 nebyla příliš přijata, rozhodně to nebude zvlášť vysoká priorita.

Multiplayer může být jiný příběh, ale s Halo Infinite přichází na PC 8. prosince a skutečnost, že kolekce hlavního hlavního hlavního je již k dispozici, znamená.

Jinými slovy, pokud chce někdo hrát Halo 5 kdykoli brzy, budou muset jít ven a koupit konzoli Xbox. Naštěstí, jako titul Xbox One, který je docela snadné přijít, nebudete muset jít do úsilí sledování Xbox Series X Restocks.

  • Více:Jsem naštvaný na Halo Infinite Xbox Series X

Proč vyhrál t Halo 5 přijel do PC?

Developer 343 Industries však vyslovil, aby objasnil, že port PC Halo 5 PC není plánován. I když se tyto plány v budoucnu mohou změnit, zdá se nepravděpodobné, že by to vývojáři tak učinili.

?

Také prosím žádné „Je to kolekce hlavní hlavní kolekce, nikoli kolekce Spartan Locke!“Odpovědi. Tady je vaše odpověď: Ne. .

Proč vyhrál spuštění t halo na PC?

Problém vyvstává většinou kvůli zastaralým řidičům, neuspokojeným systémovým požadavkům a několika dalším důvodům. Halo Infinite nemusí být spuštěn na PC kvůli zdravotně postižené kampani, nesplněným systémovým požadavkům, zastaralým grafickým ovladačům a herním službám a několika dalšími důvody.

Je halo 5 přichází do MCC PC?

Ne, neexistují žádné plány přivést Halo 5 do MCC.

Mezi hrami: od Halo 5 do Infinite | Halo Infinite Primer

Je halo 5 na gamepass?

+Nabízí nákupy v aplikaci. .

Bude Halo někdy na PC?

Halo: Master Chief Collection na Steam. Kultovní cesta hlavního hlavního hlavního hlavního náčelníka zahrnuje šest her, postavených pro PC a shromážděné v jednom integrovaném zážitku. Ať už jste poprvé dlouhodobým fanouškem nebo se setkáváte Spartan 117.

Jaká hra halo je na PC?

Existuje špatná zpráva pro všechny fanoušky Halo, kteří dávají přednost hraní her na jednom z našich nejlepších herních počítačů, protože Developer 343 Industries prohlásil, že neexistují žádné plány přivést Halo 5 do PC.

Jsou servery HALO 1 PC stále nahoru?

343 Industries odhalilo, že Servery Legacy Halo Online se uzavírají v lednu 2022.

Jak mohu spustit Halo na Steam?

Jednoduše si stáhněte Halo Infinite and Play

Vše, co musíte udělat, je jít do parního obchodu na jakémkoli zařízení, získat Halo Infinite, poté, jakmile je ve vaší knihovně, stáhněte si ho do parního balíčku.

Je mistrovský šéf špatný v Halo 5?

Působí jako hlavní protagonista pro většinu her Halo, stejně jako několik knih Halo. Ačkoli je obecně vylíčen jako hrdinský, dokonce i spartánský super-voják není daleko od tváře morálně dobrého. .

Proč jsem byl zakázán od hlavní kolekce hlavního hlavního?

. Automaticky jsou generovány některé zákazy, například zákazy pro odvykání během zápasů. Hráči mohou také nahlásit ostatní, pokud jsou svědky chování, které porušuje náš kodex chování.

Můžete hrát Halo 5 offline?

Na rozdíl od předchozích střelců z první osoby ve franšíze Halo, Halo 5 nemá žádné offline multiplayerové schopnosti, jako je kooperativní kampaň s rozdělenou obrazovkou a režimy pro více hráčů a nemá žádné možnosti místní sítě a nemá žádné možnosti místní sítě.

Will Halo 5 přijde do PC po halo nekonečné?

Autor této odpovědi požádal o odstranění tohoto obsahu.

Kdo přenesl halo do PC?

Developers (S): Vyvinuto společností Bungie Studios. Přeneseno do Windows pomocí softwaru převodovky.

?

Halo: Sbírka hlavního hlavního hlavního města má v současné době více hráčů na Steam než Halo Infinite, ale může existovat mnoho důvodů a je pravděpodobné, že Halo Infinite vezme korunu velmi brzy zpět.

Klesá halo nekonečný?

Navzdory úspěšnému počátečním spuštění se počet parních přehrávačů Halo Infinite ponořil na nebezpečně nízké území – nižší než Battlefield 2042.

Proč halo nekonečné havárie na PC?

Havárie špičkových her je často výsledkem zastaralých grafických ovladačů na PC. GPU je jedním z nejdůležitějších zdrojů používaných jakoukoli hrou k hladce. Zejména název jako Halo Infinite vyžaduje vysokou grafiku, protože se jedná o hru s graficky orientovanou.

Je halo nekonečná hra?

Protože je k dispozici také na konzolách s nízkým specifikací Xbox One, požadavky na nekonečné počítače Halo jsou pochopitelně nízké. Budete potřebovat herní procesor stejně výkonný jako Intel I5-4440 nebo AMD Ryzen 5 1600, kromě 64bitové verze Windows 10 s aktualizací Redstone 5.

Je halo nekonečný navždy?

Prochází bitva v Halo Infinite EVERS? Ne. Všechny bitevní průchody v Halo Infinite jsou trvale dostupné a upgrade na prémiový bitevní průkaz je vždy možnost. Pokrok sezóny se používá do kterékoli bitvy, kterou hráč vybral jako aktuálně aktivní ve hře.

Bude existovat halo 5?

Společnost Microsoft oznámila, že Halo 5: Guardians bude vydán letos na podzim 27. října, právě včas, aby vyřešil váš hlavní outfit pro Halloween. Nový přívěs ukazuje hlavního náčelníka ve válečné roztrhané verzi jednoho z Colony Worlds a zpochybňuje akce nejnovějšího protagonisty série Spartan Locke.

Jak vysoký je hlavní šéf?

Hlavní náčelník stojí asi 7 stop (2.13 m) vysoký a váží 1 000 liber (450 kg) v brnění; Bez něj stojí 6 stop, 10 palců (2.08 m) Vysoký a váží 287 liber (130 kg).

Proč Cortana změnila zlo?

Na konci Halo 2 byla Cortana infikována logickým morem. To způsobilo, že se stala tím, co udělala na konci Halo 4 a 5.

Je hlavní šéf člověka?

Hlavní šéf je člověk, který byl díky Spartanskému programu velmi rozšířen, který ho proměnil v super vojáka. Je ve službě UNSC a byl vytvořen, aby bojoval proti povstání a později smlouvu.