Halo Infinite přidává milovanou mapu od Halo 3 – GameSpot, Classic Halo 3 Map Pit přicházející do Halo Infinite |

Classic Halo 3 Mapa Pit přicházející do Halo Infinite

Halo 3’s Pit přichází do Halo Infinite, reimaginovaný jako empyrean.

Halo Infinite přidává milovanou mapu z Halo 3

Halo 3’s Pit přichází do Halo Infinite, reimaginovaný jako empyrean.

Autor: Eddie Makuch 6. prosince 2022 v 11:24 PST

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Dorazila velká nová aktualizace pro Halo Infinite, která se uvedla do dlouho očekávaného prohlížeče vlastní hry, řada oprav chyb a změn kvality života a možná nejzajímavější ze všech nových map. Není to však jen žádná mapa, protože 343 předělává milovaná halo 3 mapa jáma pro Halo Infinite.

Verze mapy Halo Infinite se nazývá empyrean a je popisována jako „reimagining“ jámy, která obsahuje „obnovenou estetiku.„Rozložení by však mělo vypadat docela podobně jako ty, které jsou obeznámeny s verzí Pit a Halo 4, úskalí.

Empyrean Halo Infinite zjevně nebude hrát úplně stejně jako předtím, protože nová hra obsahuje vybavení a novou traverzální mechaniku, která se neobjevila v minulých titulech Halo. Empyrean je nyní k dispozici v pravidelných zápasech a zakázkách.

Také je třeba poznamenat, že Halo Infinite konečně dostane svůj dlouho očekávaný prohlížeč vlastních her, který by měl pomoci vdechnout nový život do hry. S vlastním prohlížečem hry mohou hráči hledat všechny různé typy map a režimů vyrobených pomocí nástrojů Forge, jako je pivní pong. Podívejte se na výše uvedené video a podívejte se na prohlížeč v akci.

Prohlížeč vlastní hry neměl dorazit až do roku 2023 v sezóně 3, ale studio uvedlo, že má pocit, že by to měla být priorita a tým se posunul nahoru. 343 to nazývá „V1“, takže hráči by měli očekávat, že to bude mít „nějaké drsné hrany“, řekl vývojář.

„Ale cítili jsme, že je důležitější, abychom to dostali do rukou hráčů dříve než později. CGB se bude samozřejmě postupem času vyvíjet s podporou, “řekl 343.

Nová aktualizace také změní přizpůsobení, o kterou fanoušci žádali. S novou aktualizací jsou nyní všechny existující jaderná jádra brnění k dispozici všem, bez dalších nákladů. Navíc je nyní do brnění přidáno všech 10 kadetních povlaků. Hráči se musí přihlásit pouze do hry, aby našli jádra a povlaky přidané do jejich kosmetické knihovny automaticky.

Pokud jde o aktualizace kvality života, měli by hráči myši a klávesnice vidět zlepšení zaměření, tlačítko procházky a aktualizace kol posouvání. Hráči mohou nyní také povolit červenou síťovi v nastavení myši a klávesnice. 343 také provedla určitá vylepšení sítí, aby se snížila pravděpodobnost desynngungu. A co víc, byla aktualizována „logika melee clang“ pro energetický meč. Nyní, pokud oba hráči ovládají meč žádné štíty a provádějí melee, oba zemřou.

Další informace, podívejte se na úplný přehled o tom, co je nejnovější aktualizace Halo Infinite.

A konečně, 343 poděkovalo fanouškům za jejich pokračující podporu Halo Infinite během roku nahoru a dolů. 343 dříve popsala spuštění hry jako podobné běžce zakopnutí a padajícím na cílové čáře závodu.

„Tento první rok Halo Infinite byl jednou z mnoha získaných lekcí, ale jsme si jistí, že v roce 2023 obracejeme tento roh, když se těšíme na dodání sezóny 3 a více-více obsahu, více funkcí a možností, více zbraní, více zbraní, více zbraní, více zbraní, více zbraní, více zbraní, více zbraní, více zbraní, více zbraní, více zbraní, více zbraní , více kosmetiky, více aktualizací-na pravidelné kadenci, která udržuje humbuk halo po celý rok, “řekl 343.

Classic Halo 3 Mapa Pit přicházející do Halo Infinite

Klasická mapa Halo 3 Multiplayer Pit je na cestě do Halo Infinite, Microsoft oznámil.

Remake jámy, které někteří považovali za jednu z největších map pro více hráčů Halo všech dob, je vytvořen pomocí nových nástrojů Forge Halo Infinite, které vycházejí letos v listopadu v beta podobě rok po spuštění Halo Infinite.

Video níže nám dává pohled na nový vzhled jámy v Halo Infinite (vypadá to velmi jinak!):

A tady je flyghrough of the-nedokončené verze mapy:

Halo Infinite Developer 343 nedávno oznámil hru téměř střednědobý plán, který potvrdil Forge režim v beta verzi 8. listopadu a online kampaň kooperace v určitém okamžiku mezi 2. listopadem a 7. březnem 2023. Splitscreen Co-op je zrušeno.

Jinde, zimní aktualizace Halo Infinite zahrnuje nové mapy a nový herní režim s názvem Covert One Flag.

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • Následuje 343 průmyslových odvětví
  • Všechno Halo následuje
  • Halo 3 následovat
  • Halo: nekonečný následovat
  • PC Sledujte
  • Střelec následovat
  • Xbox One následujte
  • Xbox Series X/S Sledujte

Sledujte všechna témata Zobrazit další 3

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

Wesley má rád zprávy, rozhovory a další zprávy. Také má rád Street Fighter víc, než ho kdokoli může přimět, aby o tom zavřel.