Hanako Arasaka: Možnosti romantiky a konce | Cyberpunk 2077 | Game8, Hanako Arasaka | Cyberpunk wiki | Fandom

Cyberpunk wiki

Zatímco Hanako neopustila směs, několikrát, kdy odešla, aby viděla Tokio, byla doprovázena Shintarem Takayamou, náčelníkem bezpečnosti sloučeniny nebo Katsuo Iwashima, druhý velící. Shintaro pro ni byl jako druhý otec a ona mu důvěřovala více než většina ostatních. Hanako byl také potěšen svými příběhy o starověkém Japonsku, který jí řekl, zatímco ona vyrůstala. Katsuo by ji doprovodila, když Shintaro nebyl k dispozici a její vztah s ním byl příjemný.

Hanako Arasaka: Možnosti romantiky a konce

Toto je průvodce na Hanako Arasaka, postavě v Cyberpunk 2077. Dozvíte se o roli Hanako Arasaka v příběhu, zda je Hanako Arasaka k dispozici jako romantická možnost, a účinek Hanako Arasaka na konec hry.

Seznam obsahu

 • Profil a pozadí Hanako Arasaka
 • Možnosti romantiky Hanako Arasaka
 • Ovlivňuje Hanako Arasaka konec?
 • související odkazy

Profil a pozadí Hanako Arasaka

Hanako Arasaka
Celé jméno Hanako Arasaka
Práce Firemní postava
Okres
Rod ženský
Přidružení Arasaka
Hlasový herec Alpha Takahashi

Popis ve hře

Dcera Saburo Arasaka a jedna z nejzábavnějších postav v Arasaka Corporation. Její minulost je zahalena v utajení a úzce střežena týmem právníků připravených na torpéd jakékoli žurnalistické šetření o jejím životě. Převládající teorie jejího raného života naznačuje, že jí bylo zakázáno opustit rezidenci rodiny poblíž Tokia, dokud nedošlo k věku. Pouze její dovednosti jako Netrunner zabránily Hanako, aby byl zcela odříznut od světa Utside. Mnozí také věří, že pomohla svému bratrovi Yorinobuovi, vrátit se k rodinnému záhybu poté, co se jeho neslavný vzpoura zastavila.
Přestože Hanako nikdy zastávala žádné oficiální postavení v rámci OCMPANY, bzučení kolem jejího zapojení do schématu v zákulisí stále roste. To znamená, že oddělení pravdy od spekulací zůstává téměř nemožné. Pověsti o Hanako Arasaka nikdy netrvají dlouho. A ani lidé, kteří je šíří.

Vystoupení hledání

Možnosti romantiky Hanako Arasaka

Hanako Arasaka nelze romanec

Hanako Arasaka není k dispozici jako romantická možnost pro V pro jedno pohlaví.

Pokud jste našli důkaz, že pro Hanako Arasaka existuje možnost romantiky, nezapomeňte zanechat komentář a dejte nám vědět!

Ovlivňuje Hanako Arasaka konec?

Ovlivňuje sekvenci kreditů

Kredity Dialog.jpg

Vztah hráče s Hanako Arasaka nemá významný dopad na konec samotné hry.

Hanako Arasaka je však jednou z možných postav, které se mohou objevit během sekvence kreditů. Dialog Hanako Arasaka ve změnách kreditů na základě jejich vztahu s V a vaší volbou během hry, takže hráči budou muset maximalizovat svůj vztah s Hanako Arasaka, aby zde získali nejlepší možný dialog zde.

související odkazy

Cyberpunk 2077 - Postavičky částečné banner

Všechny profily znaků

Znaky Phantom Liberty DLC

Myers Pěvec Rákos
Alex Hansen

Hlavní postavy

Možnosti romantiky

Postavy příběhu

Adam Smasher Alt Cunningham Anders Hellman
Anthony Harris Claire Russell Delamain
Dexter Deshawn Elizabeth Peralez Evelyn Parker
FINN GERSTATT Goro Takemura Hanako Arasaka
Jefferson Peralez Joshua Stephenson Lizzy Wizzy
Lucius Rhyne Maiko Maeda Mama Welles
Mama Brigitte Misty Mitch Anderson
Oda Oswald „Woodman“ Forrest Klid
Royce Saburo Arasaka Saul Bright
T-Bug Americké trhliny Viktor vektor
Weldon Holt Yorinobu Arasaka

Fixers

Dakota Smith Dino Dinovic Muamar „El Capitan“ Reyes
Padre Regina Jones WAKAKO OKADA

Všichni průvodci Cyberpunk 2077

Cyberpunk wiki

Kvůli nedávnému vydání Patch 2.0 pro Cyberpunk 2077 a brzy bude vydána expanze, Phantom Liberty, články ještě nebyly aktualizovány tak, aby odrážely rozsáhlé provedené změny.

Nemáte účet?

Cyberpunk wiki

Hanako Arasaka

Tato stránka vyžaduje vyčištění. [Důvod: Většina informací TTRPG je zkopírována přímo ze zdroje.]

Hanako Arasaka

 • Video hra
 • RPG

Video hra

RPG

Biografické informace

Stáří

Postavení

Datum narození

Místo narození

Datum úmrtí

Domov

Fyzické informace

Rod

Barva vlasů

Barva očí

Rodina

Příbuzní)

Nejmenovaný pradědeček [1]

Informace o frakci

Přidružení

Role

Jiná informace

Vyjádřeno

Vzhled

Hry)

Kniha (knihy)

Hanako Arasaka (荒坂 華子) je třetí dítě a jediná dcera Saburo. [2] Hanako je kvalifikovaný, samouk Netrunner a hlava frakce Kiji (雉) společnosti Arasaka Corporation. [3] [4] Mnoho lidí je milována a často se popisuje jako sladká a krásná v očích mnoha zaměstnanců Arasaka. Hanako je inteligentní žena, která nesouhlasila s ambicemi svého otce a měla vlastní agendu, kterou plánovala následovat. Přestože věděla, co s ní sdělují přání jejího otce, stále ho milovala a nechtěla ho nelíbit. [5]

Její vztah s jejím bratrem Yorinobuem je pro ni velký význam. Prostřednictvím svého silného a klidného chování je schopna přikázat a vést s velkou hrdostí za svou práci. Hanako se stal loutkou a generálním ředitelem společnosti. Ačkoli její digitální projekty byly tím, co ji řídilo, Hanako byl jediný, kdo rozuměl Altově práci s Soulkiller. [4]

Obsah

 • 1 Životopis
  • 1.1 1999-2020
  • 1.2 2022-2023
  • 1.3 2045-2070
  • 1.4 2077
  • 4.1 Cyberpunk 2020

  Životopis []

  Tato část vyžaduje rozšíření. Kliknutím sem přidáte další.

  Recenze expertů GameSpot

  7. prosince 2020

  1999-2020 []

  Hanako Arasaka se narodil Michiko Arasaka a Saburo Arasaka 2. března 1999. Její matka zemřela krátce nato kvůli komplikacím způsobeným narozením. Z tohoto důvodu se rychle stala oblíbeným dítětem Saburo.

  Saburo byl okouzlen ohromující krásou své malé dcery a rozhodl se ji vychovávat v chráněných hranicích rodiny Arasaka, aby ji chránil před zjizvením traumat života ve vnějším světě. Hanako obdržela školní docházku ve složce prostřednictvím důvěryhodných lektorů. Přestože je nyní dospělá žena, Hanako stále opouští sloučeninu asi jednou za měsíc, a pak jen pod silným doprovodem. Odříznutá z vnějšího světa se naučila, jak místo toho cestovat a prozkoumat síť. Saburo se ujistila, že Hanako nebyl nikdy informován o temnější straně korporace, ale prostřednictvím jejích čistých průzkumů začala Hanako teprve mít podezření na hroznou pravdu.

  Zatímco Hanako neopustila směs, několikrát, kdy odešla, aby viděla Tokio, byla doprovázena Shintarem Takayamou, náčelníkem bezpečnosti sloučeniny nebo Katsuo Iwashima, druhý velící. Shintaro pro ni byl jako druhý otec a ona mu důvěřovala více než většina ostatních. Hanako byl také potěšen svými příběhy o starověkém Japonsku, který jí řekl, zatímco ona vyrůstala. Katsuo by ji doprovodila, když Shintaro nebyl k dispozici a její vztah s ním byl příjemný.

  Hanako byla sladká a inteligentní žena. Několik let se rozčilovala pod omezením dobře významu jejího otce, ale nikdy nevyjádřila své stížnosti. Věděla, že její otec chce uspořádat své manželství, aby upevnil firemní alianci, ale tajně se obávala dne, kdy se to stane. Hanako nikdy nechtěla ublížit svému otci, ale přísahala, že žije nezávislý život poté, co zemřel. Hanakoův vztah s jejím starším nevlastním bratrem Kei byl napjatý. Zatímco Kei zbožňovala Hanako a udělala by pro ni cokoli, zjistila, že je chladný a ohrožující a nikdy mu plně důvěřuje. [2]

  Její nejbližší členem rodiny byl Yorinobu, její starší vzpurný bratr stejné matky. Hanako a Yorinobu by se pravidelně setkali v síti, zatímco jel s ocelovými draky.

  2022-2023 []

  Hanako nebyl přímo zapojen do čtvrté firemní války; Byla držena pod přísnou ochranou. Během těchto let strávila Hanako většinu času v Osace. [6] Po skončení války se zúčastnila pohřbu svého nejstaršího bratra Keiho, který se stal obětí bojů.
  Hanako a její otec byli překvapeni, když Yorinobu použil pohřeb jako příležitost požádat o odpuštění. Díky její podpoře byla Yorinobu přijata zpět do rodinného záhybu. [3]

  2045-2070 []

  Hanako byl vysoce kvalifikovaným netrunnerem, jen pár, kteří uchopili skutečný význam práce Alt Cunningham. Poté, co byla vždy samotářská, raději pracovala na svých digitálních projektech, zejména na revidované verzi SoulKiller s cílem převést engramy do klonových těl.
  Po smrti Kei však zbytek staré stráže sjednotil kolem ní a vytvořil fraci Kiji (雉). Skupina konzervativních technokratů, chtěli pokračovat v plánech Saburo a Kei, ale doufali v mírové smíření s NUSA. Zatímco Hanako byla loutkou frakcí, stupeň jejího zapojení zůstává nejasný.

  V určitém okamžiku před rokem 2070 otevřel Hanako na ostrově Shikoku na ostrově Shikoku pro názvu, který se dalo na názvu frakce, poslední japonští zelené bažanty (キジ). [7]

  2077 []

  Společně se svým bodyguardem Sandayu Oda doprovázel Hanako svého otce Saburo na jeho cestě na letadlové lodi Kujira z Japonska do Night City, kde chtěl konfrontovat Yorinobu za krádež jeho osobní provize – relikvie – z laboratoře z laboratoře z laboratoře z laboratoře z laboratoře z laboratoře. Znepokojila se o něj, nabídla doprovázet Saburo nebo mluvit se svým bratrem sama, ale generální ředitel odmítl obě žádosti. Na její otázku, co plánoval, nemohl dát jí dobrou odpověď; Nechal se však odradit od zničení nočního města, aby se vyhnul řeči. [8]

  Po Saburově zjevné smrti se Hanako dohodla se svým bratrem Yorinobuem, aby dal eulogii [5] na Dashi Float Parade v Japantown během festivalu Aratama-Matsuri. [9]
  Krátce po jejím projevu byl Hanako konfrontován svým bývalým bodyguardem Goro Takemurou, který jí chtěl vyprávět o zapojení Yorinobu. Když neposlouchala, unesl ji do opuštěného bytového domu ve Vista del Rey, kde se s ní pokusil uvažovat. Hanako to odmítl spolu s nabízený čaj. Pouze Merc V, Takemura’s Ally a Eywitness k Saburově smrti, dokázala Hanako říct pravdu: že její otec byl zabit jejím bratrem.
  V tomto okamžiku rozhovoru však vojáci Arasaka vedené Adamem Smasmerem vtrhli do budovy, zajistili Hanako a v tomto procesu ničili podlahu.

  Po návratu do Arasaka Compound poslal Hanako zástupce, aby promluvil s V, který se po úkrytu v motelu západu slunce v důsledku přehlídky. Pomýšlela záchranu za pokus o její život, souhlasila s prací společně. Tvrdila, že její ruce byly svázané, měla za úkol Merc tím, že získala kopii SoulKiller, pak ji kontaktovala na její soukromé linii.

  Pokud se V vrátí do Takemury během vyhledávání a zničení:

  V otázce V po pobytu pobytu bodyguarda je zodpovězena tvrzením, že byl na bezpečném místě, což bylo vše, co v tuto chvíli potřebovali vědět. [10]

  Pokud se V nevrátil pro Takemuru během vyhledávání a zničení:

  Pokud ji V opovrhne za to, že byla zodpovědná za smrt Takemury tím, že neposlouchala dříve, pokárá je a připomíná jim, že udělal vše pro tuto konverzaci, což vyžadovalo úctu. Jakmile Merc získala potřebný software, svolala je do luxusní restaurace. Když dorazili, Hanako vysvětlil situaci: Od začátku byl příběh otravy Saburo nevěří. Odhalila, že příliš miluje svého bratra, aby se postavil proti němu, dokud si neuvědomila, že se ji pokusil zabít. V tomto okamžiku Hanako nabídl zachránit život V na oplátku za své svědectví před správní radou Arasaka. Konverzace skončila poněkud náhle, když byla povolána zpět do panství Arasaka v North Oak, Westbrook. [10]

  Pokud V požádal Panam o pomoc v Nocturne OP55N1:

  Yorinobu Arasaka potvrdil, že Hanako byl mezi oběťmi od doby, kdy Alt převzal kontrolu nad věží Arasaka, a sliboval najít ty odpovědné za její smrt. [11]

  Pokud V nechte Johnny a Rogue jít nebo zaútočit na Arasaka jednou rukou v Nocturne OP55N1:

  Yorinobu se vrátil do Tokijského ústředí, aby truchlil svou sestrou, která se stala obětí vnitřního boje spolu se zbytkem rady Arasaka. [11]

  Pokud V požádal Hanako o pomoc v Nocturne OP55N1:

  Hned po rozhovoru s V, Hanako byl doprovázen do Arasaka Estate vojáky jejího bratra, zdánlivě pro její vlastní bezpečnost. Poslala Anderse Hellmana a (pokud přežil hledání a zničení) Goro Takemura, aby se setkal s V a extrahoval ji. Její počáteční rozkazy jsou omezeny na neutralizaci čtyř elitních vojáků Arasaka, kteří hlídají hlavní komplex. Operace proběhla bez její podpory kromě taktického briefingu. Po extrakci se skupina vzlétla do AV pro věž Arasaka, kde Hanako vedl žoldák do kanceláře svého otce. Na cestě sdílela svůj improvizovaný plán na konfrontaci představenstva před tím, než vzala žoldák do přístupového bodu Mikoshi pod Night City pomocí tajného výtahu. Tam odhalila Engram Saburo Arasaka; Následovala krátká konverzace, dokud ji neinformoval, že je připraven. Společně s Takemurou (pokud naživu), ODA (pokud naživu), V a třemi vojáky, informovala radu Yorinobu jako generálního ředitele Arasaky a obvinila ho z vraždy jejich otce. Svědectví její a V bylo původně zamítnuto, ale získala okamžitou důvěryhodnost, když byla podporována Saburovým engramem. Bezprostředně poté, co uplatnila kontrolu nad vedením společnosti, se zařízení dostalo do uzamčení, když vojáci Taka dorazili, aby zlikvidovali správní radu. Teprve díky přítomnosti V přežila ona a Michiko Arasaka pokus o atentát, po kterém poslala žoldáka, aby zadržel svého bratra, výslovně uvedl, že pokud by byl zabit, jejich dohoda by byla neplatná. V dorazil do pokojů generálního ředitele, aby našel zlomeného muže, který nenabídl žádný odpor, a odebral zbraň, se kterou se nezabil. Během čekání sdílel svou motivaci: dokončit to, co začal Johnny Silverhand, zničil Arasaka zevnitř. Vedl Anders Hellman z místa, kde Hanako držel svého bratra, žoldák byl jedním z posledních lidí, kteří viděli Yorinobu naživu, než jeho vědomí přepsáno Saburovým Engram. Navzdory globálním protestům a nepokojům generální ředitel pokračoval v životě svého syna a vrátil jakoukoli změnu politiky, kterou implementoval. [11]

  Položka databáze (2077) []

  Hanako Arasaka

  Dcera Saburo Arasaka a jedna z nejzábavnějších postav v Arasaka Corporation. Její minulost je zahalena v utajení a úzce střežena týmem právníků připravených na torpéd jakéhokoli dotazu na její život. Převládající teorie jejího raného života naznačuje, že jí bylo zakázáno opustit rezidenci rodiny Arasaka poblíž Tokia, dokud nedošlo k věku. Pouze její dovednosti jako NetRunner bránily Hanako, aby se zcela odřízl z vnějšího světa. Mnozí také věří, že pomohla svému bratrovi, Yorinobu se vrátila do rodinného záhybu poté.

  Přestože Hanako nikdy zastávala oficiální pozici ve společnosti, bzučení kolem jejího zapojení do zákulisí Corporate Scheming stále roste. To znamená, že oddělení pravdy od spekulací zůstává téměř nemožné. Pověsti o Hanako Arasaka nikdy netrvají dlouho. A ani lidé, kteří je šíří. [5]

  Přidružené úkoly []

  • Hraní na čas (viděno v televizi)
  • Hrát na jistotu
  • Najít a zničit
  • Nocturne OP55N1
  • Poslední pohlazení
  • TotalImmortal

  Statistiky a vybavení []

  Tato část vyžaduje rozšíření. Kliknutím sem přidáte další.

  Cyberpunk 2020 []

  Statistiky [2]

  Int 8 Ref 9 Tech 5
  CHLADNÝ 4 Attr 10 ŠTĚSTÍ 2
  Ma 5 TĚLO 7 Emp 9/8
  Zařízení

  Typ produkty
  Cyberware Neurální procesor, zástrčky rozhraní, zásuvka čipu, Cybereye W/ Times Square Marquee. [2]
  Výzbroj Jako vedoucí doprava Hatashi má přístup k velkému množství zdrojů. Dává přednost oblékání bohatých, ale ne příliš. Hanako také udržovala svůj starý balíček před svými dny jako hacker. [2]

  V zákulisí []

  Tato krásná, elegantní, delikátní žena je nejmladší dítě Saburo Arasaka a jediná dcera-povýší ji do nejsilnějších řad na světě. Narodila se, když Saburo už bylo osmdesát let, stala se jablkem jeho oka. Obává se, že by byla zbita a pohmožděna v mnoha rvačcích Arasaka Corporation, rozhodl se ji udržet v kloužené kleci, než aby ji připravil na rodinný obchod. Toto vězení s nadměrnou ochranou však nemohlo udržet jejího ducha obsaženého. Stala se kvalifikovanou v netrunningu a nakonec převzala silné role jako strážce společnosti tajemství společnosti a důvěryhodná zástupce zájmů jejího otce. Přesto, po Saburově smrti, vše, o čem věděla, že hrozilo, že se kolem ní rozpadne. Hanako žije ve zcela jiné říši než V. Éterická a jiná světla nikdy neměla špínu z ulice, která byla oblékána její oblečení nebo nedokonalosti věku nebo nemoci pock její tělo-nejnovější a největší zázraky kosmetického inženýrství byly vždy vzadu a volaly. Celá její podstata je disonance: věk bez stárnutí, moc bez agentury, rodina bez skutečné intimity nebo důvěry.

  Poznámky []

  • Identita Hanako v přívěsu byla potvrzena senior návrhářem úkolů CD Projekt Red, Philipp Weber. [12]
  • Její jméno v Kanji se zdá být 荒坂 華子, podle příspěvku japonského moderátora fóra CDPR. [13] Vzhledem k tomu, že herní titulky zobrazují všechna japonská jména v Katakaně, je však napsána jako ハナコ.
  • Na konci Arasaka se V odkazuje na Yorinobu Arasaka jako Hanakoův dětský bratr. To je buď dohled nebo chyba ze strany V, protože Hanako je nejmladší z dětí Saburo Arasaka. Hanako také pravidelně řeší Yorinobu jako svého staršího bratra v japonštině (Niisan).
  • Během proudu vývojáře bylo potvrzeno, že Yorinobu nikdy nezamýšlel Hanakovu smrt. [14]
  • Jako kvalifikovaný klavírista [15] [11] trpěl Hanako Raynaudovou chorobou, pro ně se běžně vyskytující onemocnění pro ně. Její prsty zlatých kybernetických výrobků to odrážejí v jejich návrhu. [16]

  Reference [ ]

  1. ↑ Kde je moje mysl?
  2. ↑ 2.02.12.22.32.4 Moss, W. Zpráva Corporation 2020 Svazek 1. 1. ed., Berkeley, CA, R. Talsorian Games, 1991. (str.18)
  3. ↑ 3.03.1 rybník, m. Cyberpunk RedCorebook. 1. ed., Kenmore, wa, r. Talsorian Games, 2020. (str.240)
  4. ↑ 4.04.1 rybník, m. Cyberpunk RedCorebook. 1. ed., Kenmore, wa, r. Talsorian Games, 2020. (str.268)
  5. ↑ 5.05.15.2cd Projekt Red. Cyberpunk 2077. Videohra, multi-platforma. Polsko, cd projekt s.A., 2020.
  6. ↑ Ackerman-Gray, D. Firestorm Shockwave. 1. ed., Berkeley, CA, R. Talsorian Games, 1997. (str.135)
  7. ↑ Arasaka a ornitologie: Tři japonská slova
  8. ↑ Diary (117-121/77)
  9. ↑ Festival Aratama Matsuri již brzy
  10. ↑ 10.010.1 hledání a zničení
  11. ↑ 11.011.111.211.3Nocturne OP55N1
  12. ↑ Philipp Weber Tweet
  13. ↑ Pinoko na CD Projekt Red Forums
  14. ↑ Quest Director hraje Cyberpunk 2077 #28 @ 1H11M38S
  15. ↑ Květy ticha. Životopis Hanako Arasaka.
  16. ↑ Quest Director hraje Cyberpunk 2077 #53 @ 19m34s

  Hanako Arasaka

  Plný svět

  Tato část IGN CYBERPUNK 2077 Průvodce postavy vám představí Hanako Arasaka, Dcera Saburo Arasaka.

  VAROVÁNÍ: SPOILER: Tato stránka obsahuje podrobnosti o hlavním příběhu, s nimiž se objevují mise. Pokud chcete udržet svůj přehrávání zcela bez spoileru, vraťte se na tuto stránku později!

  Hanako Arasaka

  42238572-28A7-4D10-908A-AA14DA14E89C.PNG

  Název: Hanako Arasaka

  Bio: Hanako je dcerou Saburo Arasaka a Yorinobuho mladší sestra. Spolu s provozováním frakce společnosti Arasaka Corporation je také netrunner. O ní však není opravdu známo nic jiného, ​​protože udržuje své jednání o životě a podnikání velmi soukromé. Zpočátku byla představena ve hře během hlavní práce na ulici, ale její první vystoupení je během hry It Bezpečné hlavní práce.

  Přidružení: Arasaka/Netrunner

  Hlasový herec: Alpha Takahashi

  Hlavní pracovní místa

  • Hrát na jistotu
  • Najít a zničit
  • Nocturne OP55N1
  • Poslední pohlazení
  • TotalImmortal