Harry Potter Wands List: 18 nejmocnějších hůlek – další luxus, jak vybrat nejlepší hůlka v Bradavicích Legacy | Windows Central

Jak si vybrat nejlepší hůlka v dědictví Bradavic

Albus Dumbeldore je často spojován s hůlkou starší. Po celá léta však měl jinou kouzelnou práci, která byla jednou z nejsilnějších. Brumbál měl s sebou hůlku, když začal v Bradavicích a pokračoval v používání při výuce. O jeho první hůlce není moc známo, protože hůlkové dřevo, délka a jádro hůlky zůstávají záhadou. Brumbál samozřejmě použil tuto hůlku k porážce Gellert Grindelwald, aby získal hůlku Elder.

Harry Potter Wands List: 18 nejsilnějších hůlek

Harry Potter Wands List: 18 nejsilnějších hůlek

Čarodějnický svět Obsahuje okouzlující kouzla, magické pláště a silné lektvary. Silné čarodějnice a nebojácní čarodějové však nejsou nic bez velké hůlky. Bez jejich hůlek by Harry Potter a jeho přátelé neměli šanci proti lordu Voldermortovi. Naštěstí seznam hůlek Harryho Pottera obsahuje nejmocnější hůlky pro každou čarodějnici a čaroděj.

J.K. Rowlingová Čarodějnice franšíza obsahuje Harry Potter filmy a Fantastická zvířata Série prequel. Na seznamu Harry Potter Wands samozřejmě existují různé typy hůlek. Sahají od dobrého po neuvěřitelně silné. Nákup hůlky není tak jednoduchý jako výběr nejlepší značky. Hůlka si vlastně vybere. Teprve potom objevují jeho pravou sílu.

Harry Potter Wands List: 18 nejsilnějších hůlek

18. Sirius Black’s Wand

Sirius Black

V Čarodějnice , mnoho hůlek pochází z Ollivander Wand Shop. Vyrábějí ty nejlepší hůlky s nejvyšší kvalitou a materiály. Ne všechny hůlky však pocházejí z Diagon Alley. V případě Sirius Black si vyrobil vlastní kouzelnou hůlku. Je to hladká hůlka s spisy na boku, s největší pravděpodobností vyrobené z draka srdce. Black použil mocnou hůlku v několika slavných bitvách.

17. Gilderoy Lockhartova hůlka

Gilderoy Lockhart

Upřímně řečeno, autor a profesor The Dark Arts Gilderoy Lockhart byl hlavně humbuk a marketing, že nemohl zálohovat. Měl však jedinečnou hůlku, i když nevěděl, jak ji používat. Lockhart měl jednu z nejdražších hůlek v Čarodějnice . Drahá 9palcová hůlka se skládala z třešního dřeva s jádrem draka srdce.

16. Hůlka Draca Malfoye

Draco Malfoy

Draco Malfoy si užil, že je kouleným tyrancem, který trápil Harryho Pottera, Ron Weasleyho a Hermoine Grangera. Byl to však zručný čaroděj a věděl, jak používat hůlku. Dracoova první hůlka byla 10 palců a vyrobená z hlohanového dřeva s jádrem vlasů jednorožec. Použil hůlku, aby vrhl kouzla a šikanoval své spolužáky. Draco také použil nebezpečnou hůlku k odzbrojení Brumbála a zmocnění starší hůlky.

15. Wand

James Potter

James Potter měl mocnou hůlku z Wand Shop Garricka Ollivandera. Hůlka byla 11 palců a skládala se z mahagonového dřeva s neznámým jádrem. Hůlka byla vynikající pro transfiguraci a obsazení jinxes. Později James a jeho manželka Lily bojovali v kouzelnické válce v rámci řádu Phoenixu. James ‘Wand hrál zásadní roli během těchto intenzivních bitvy. James bohužel na něj neměl hůlku, když ho lord Voldermort zabil. Možná, kdyby měl svou důvěryhodnou hůlku, mohl by zachránit svou ženu a přežil.

14. Hůlka profesora McGonagalla

Profesor McGonagall

Profesorka Minerva McGonagall měla silnou a elegantní hůlku, která ji dokonale vyhovovala. Pravděpodobně dostala hůlku v obchodě Ollivander Wand jako většina dětí, než začnou u Bradavic. Naštěstí byla hůlka ideální pro transfiguraci. Unikátní hůlka 9 1/2 palce se skládala z jedle dřeva s jádrem draka srdce. Celá léta držela wand a používala ji k výuce v Bradavicích. Také použila hůlku k boji s lordem Voldermortem a jeho následovníky v bitvě o Bradavice.

13. Hůlka Severus Snape

Severus snape

V 70. letech si Severus Snape koupil hůlku z Ollivander Wand Shop jako většina studentů Bradavic. Snape však svou hůlku nepoužíval stejně jako ostatní studenti. Místo toho byl Snape mistrem lektvarů a jiných magií. Wand Snape zůstala záhadou pro celou filmovou sérii. Nejvíce ví, že se skládá z neznámého dřeva a jádra. Snapeova hůlka bez ohledu na to udělala několik pozoruhodných vystoupení. Snape skutečně používá tuto hůlku k zabíjení Brumbála, i když to byla součást plánu, který se vylíhli dohromady.

12. Hůlka Remuse Lupina

Remus Lupine

Remus Lupine měl jednu z nejmocnějších a nejunikátnějších hůlek v Čarodějnice. Lupine pravděpodobně dostal hůlku z Ollivander Wand Shop těsně předtím, než se zúčastnil Bradavic. Hůlka Lupina 10 1/4 palce se skládala z Cypress Wood s jádrem vlasů jednorožec. Lupin používal hůlku v několika bitevách, včetně bitvy o ministerstvo záhad, bitvy sedmi hrnčířů a bitvy o Bradavice.

11. Hůlka Newt Scamander

Newt Scamander

Newt Scamander byl odborník na magické stvoření. Opravdu o nich dokonce napsal nejprodávanější knihu. Před výukou na Bradavicích navštěvoval Newt školu na počátku 20. let. V té době by bylo, že Newt koupil svou první hůlku z Ollivander’s Wand Shop. Newt použil tuto hůlku v několika bitvách, aby vykouzlil kouzla a kouzla.

10. Hůlka Bellatrix Lestrange

Bellatrix Lestrange

Když Garrick Ollivander vytvořil hůlku Bellatrix Lestrange, cítil její sílu. Nebylo to tak mocné nebo smrtící jako starší hůlka. Ollivander však komentoval, že kouzelná hůlka byla „neúspěšná.„Bellatrix opravdu použil tu hůlku k zabití jejího bratrance, Sirius Black. Hůlka 12 3/4 palce měla jádro draka srdce a skládala se z ořechového dřeva. Nakonec Hermonie Granger převzal kontrolu nad hůlkou a použil ji k porážce Bellatrix. Granger však měl hlubokou nenávist k hůlce.

9. Hůlka Petera Perrigrewa

Peter Perrigrew

Wands and Reviews/YouTube

Třetí hůlka Ron Weasleyho dříve patřila Peterovi Pettigrewovi. Hůlka byla 9 1/4 palce vyrobená z kaštanového dřeva s drakem srdce pro jádro. Pettigrew byl blízkými přáteli s Jamesem a Lily Potterovou, dokud je nezradil lordu Voldermort. Opravdu hrál klíčovou roli v těchto událostech, stejně jako jeho hůlka. Pettigrew použil neslavnou hůlku k zabití skupiny nevinných lidí a zarámoval svého bývalého přítele Siriuse Blacka. Později Ron Weasley vzal Pettiegrewovu hůlku z Malfoy Manor.

8. Hůlka Ron Weasleyho

Ron Weasley Wand

Nejlepší přítel Harryho Pottera, Ron Weasley, měl v celé filmové sérii tři magické hůlky. Každá hůlka je jedinečná a výkonná svým vlastním způsobem. První hůlka dříve patřila jeho staršímu bratrovi Charlie. Byla to 12palcová hůlka vyrobená z popela s jádrem vlasů jednorožec. Bohužel Ron poškodil hůlku po běhu s Whomping Willow. Ronova druhá hůlka se pro něj zdála perfektní. Bylo to dlouhé 14 palců a vyrobeno z vrbového dřeva s jádrem vlasů jednorožce. Ztratil tuto hůlku, když ji vzali, ale skončil s třetí hůlkou.

7. Wand Lucius Malfoy

Lucius Malfoy

Jako jedlík smrti nemohl Lucius Malfoy mít nějakou obyčejnou hůlku. Opravdu musel mít mocnou a úhlednou smrt hůlku. Luciusova hůlka byla vzácným rodinným artefaktem vyrobeným z Elm Wooda s jádrem draka srdce. Na rozdíl od většiny hůlek měl Lucius hadí hlavu na vrcholu a mohl ji zamaskovat jako vycházkovou hůl.

6. Hůlka Hermiony Grangerové

Hermiona Grangerová

Hermiona Grangerová se nakonec zmocnila neonechající hůlka Bellatrix. Granger upřednostňovala svou první hůlku před druhou. Grangerová získala hůlku z Ollivander’s Wand Shop těsně předtím, než začala u Bradavic. Ve skutečnosti byla mocná hůlka dlouhá 10 3/4 palce, vyrobená z vinného dřeva s drakem srdce. Grangerová použila její magickou hůlku k obsazení mnoha složitých kouzel a kouzla, včetně levitačního kouzla. Nakonec se chytři dostali do první hůlky Grangera. Vymyslela se tím tím, že si vzala hůlku Bellatrix, i když se jí nelíbila.

5. Gellert Grindelwardova hůlka

Gellert Grindelward

Nemilosrdný a notoricky známý Gellert Grindelwald je jedním z nejnebezpečnějších čarodějů v Čarodějnice. Než dostal staršího, měl mocnou hůlku. Skládalo se to z neznámého jádra a hůlky dřeva. S největší pravděpodobností koupil tuto hůlku před zahájením institutu Durmstrang. Grindelwald téměř zabil své spolužáky touto hůlkou poté, co byl posedlý temným uměním. Nakonec by přišel do vlastnictví hůlky staršího a použil ji k tomu, aby způsobil smrt a zničení.

4. Albus Brumbál’s Wand

Albus Brumbál

Albus Dumbeldore je často spojován s hůlkou starší. Po celá léta však měl jinou kouzelnou práci, která byla jednou z nejsilnějších. Brumbál měl s sebou hůlku, když začal v Bradavicích a pokračoval v používání při výuce. O jeho první hůlce není moc známo, protože hůlkové dřevo, délka a jádro hůlky zůstávají záhadou. Brumbál samozřejmě použil tuto hůlku k porážce Gellert Grindelwald, aby získal hůlku Elder.

3. Hůlka lorda Voldermorta

Lord Voldermort

Desetiletí předtím, než Harry Potter obdržel hůlku, Tom Riddle koupil tuto hůlku z Ollivander’s Wand Shop na konci 30. let. Riddle’s 13 1/2-palcová hůlka se skládala z tisu s phoenixovým peřím jádrem. Riddle i Potterova hůlka sdílela hanbu z Phoenixu Brumbála. Riddle by se brzy změnil na zlý lord Voldermort a použil svou hůlku k spáchání krutých činů. Voldermort skutečně použil tuto hůlku k zabití Jamese a Lily Potterové.

2. Hůlka Harryho Pottera

Harry Potter

Klipy Harry Potter/YouTube

Harry Potter šel do Diagon Alley, aby navštívil nejúžasnějšího výrobce kouzelného hůlky Garricka Ollivandera, aby získal svou první hůlku. Potterova hůlka byla 11 palců a skládala se z Holly a Phoenixového peří. Skutečně, peří pocházelo z Brumbálova Phoenix, Fawkes. Později Potter přijde do vlastnictví hůlky starší a použil ji k opravě své předchozí hůlky. Potterova hůlka však měla dvojčata, který patřil Tom Riddle. Riddle se samozřejmě také jmenuje Lord Voldemort.

1. Starší hůlka

Starší hůlka

Hůlka starší je nepochybně nejsilnějším objektem v Čarodějnice . Podle legendy smrt vytvořila staršího pro Antioch Peverell, protože chtěl magickou hůlku, která by mohla porazit všechny ostatní hůlky. Neuvěřitelná 15palcová hůlka se zdála jako každá jiná. Devastující hůlka je však jednou z smrtelných smrti. Je to složitá hůlka ovládat, protože se skládá ze staršího dřeva a vlasů ocasu v jádru. Po staletí měl mnoho majitelů, včetně Gellert Grindelwald, Albus Brumbál, Lord Voldermort a Harry Potter.

Jak si vybrat nejlepší hůlka v dědictví Bradavic

Přizpůsobte si styl, délka, délka, typ dřeva, flexibilitu, barvu a jádra.

Bradavice Legacy hůlka

(Image Credit: Windows Central)

Zvláštní součástí života každého magického studenta je získání vlastní hůlky a to je něco, co uděláte poblíž začátku Bradavic Legacy. Po některých úvodních cutscenes a předběžných úkolech budete mít za úkol jít do Ollivanders, aby získali tento magický nástroj. Zde si budete moci vybrat styl hůlky, typ dřeva a jádro hůlky. Existuje spousta možností, jak vám umožnit vytvořit skutečně jedinečnou hůlku nebo vytvořit podobnou hůlku jako vaše oblíbené hůlky postav Harryho Pottera.

Nejlepší hůlka v dědictví Bradavic

Více Bradavic Legacy

Zatímco výběr hůlky je zvláštním zážitkem v dědictví Bradavic, žádná z možností, které máte k dispozici. Toto je prostě zábavná část hry, která vám umožní přizpůsobit svůj nástroj. Takže se můžete bavit výběrem prvků, které se vám líbí, dokud neuděláte ten, který se vám líbí.

Existuje několik možností přizpůsobení, které vám umožní vytvořit něco jedinečného nebo které je v souladu s tím, co víme o Wands z knih Harry Potter. Je to tato pozornost k detailu, díky které je Legacy Bradavice jednou z nejlepších PC her a jednou z nejlepších her Xbox venku. Všimněte si, že úchyty hůlky se získávají prozkoumáním nebo dokončením úkolů a nejsou k dispozici, když si poprvé vyberete hůlka u Ollivansers.

Přejeďte přejetím a horizontálně rolujte

Možnosti hůlky

Kategorie Možnosti
Styl Vrubné, klasické, měkké spirálové, spirálové, stonky, prsten, křivá spirála, přirozená
Barvy Liší se v závislosti na stylu
Délka hůlky 9 1/2 palce až 14 1/2 palce
Typ dřeva Acacia, olše, jablko, popel, osik, buk, blackthorn, černý ořech, cedr, třešně, kaštan, cypřiš, dogwood, eben, starší, elm, anglický dub, hloh, lískový, holly, rohn, larch, laurel, laurel, laurel, laurel, laurel, laurel, laurel, Maple, hruška, borovice, topol, červený dub, sekvoje, redwood, rowan, stříbrné vápno, smrk, sycamore, réva, ořech, vrba, tis
Flexibilita Poměrně ohybný, poměrně ohýbaný, velmi flexibilní, docela flexibilní, překvapivě swishy, ​​swishy, ​​mírně pružný, pružný, přiměřeně pružný, whippy, poddajný, křehký, tvrdý, tvrdý, tuhý, nemilující, mírně výnosný, neiielding
Wand Core Dragon Heartstring, Phoenix Feather, Unicorn Hair
Hůlka zpracovává Šipka – černá, šipka – hnědá, ptačí – béžová, ptačí – hnědá, ptačí – šedá, košík – červená, botanický – bronzový list, botanický – stříbrný list, nebeský – světle šedý, šedozele – Světle a tmavě hnědá, vývrtka – šedozelená modrá, orbikulární – hnědá, orbikulární – zlatá, orbikulární – samet, růžová, šavle – popel hnědé, sybre – hnědá, šavle šedá, shell, skořápka – medově hnědá – víra – víra – Brown, Swirl – Lilac

Jaká je nejlepší hůlka v dědictví Bradavic?

Žádná kombinace hůlek není lepší než kterákoli jiná v dědictví Bradavic, protože všechny volby, ze kterých si můžete vybrat, jsou jednoduše kosmetické a nemají žádný vliv na to, jak silná je hůlka.

Pokud však pro vás „nejlepší hůlka“ znamená hůlku, která odpovídá té, kterou má čarodějnice nebo čaroděj z knih Harryho Pottera, pak budete chtít postavit hůlku podle stejných specifikací jako tato postava.

Mohu změnit hůlku v Bradavickém dědictví?

Trochu. Hlavní vzhled a design hůlky zůstane stejný a nelze jej změnit poté, co to původně uděláte. Budete však moci změnit popisovač hůlky na základě možností, které odemknete během hry.

Harry Potter Character Wands

Makeup hůlek některých postav, jako je Albus Brumbledor a Severus Snape, nebyl v knihách ve skutečnosti ve skutečnosti odhalen. Jedná se tedy o seznam postav, jejichž hůlky, o nichž víme.

Přejeďte přejetím a horizontálně rolujte

Charakter Informace o hůlky
Harry Potter 11 palcové holly dřevo s jádrem peří Phoenix.
Ron Weasley (2. hůlka) 14 palcové vrbové dřevo s jádrem vlasů jednorožec.
Hermiona Grangerová 10 3/4 palců révy s jádrem draka.
Draco Malfoy 10 palcové hlohonské dřevo s jádrem vlasů jednorožec.
Rubeus Hagrid 16 palcové dubové dřevo s neznámým jádrem. “Spíše ohýbá”.
Minerva McGonagall 9 1/2 palcové jedle dřeva s jádrem draka.
Lily Potterová 10 1/4 palcové vrbové dřevo s neznámým jádrem. “Swishy”.
James Potter 11 palcové mahagonové dřevo s neznámým jádrem. “Poddajný”.
Tom Riddle (Voldemort) 13 1/2 palce tisové dřevo s jádrem Fhoenix Feather.
Bellatrix Lestrange (1. hůlka) 12 3/4 palcové ořechové dřevo s jádrem draka. “Neústupný”.

Švihnutí zápěstí

Ať už chcete odpovídat hůlce své oblíbené čarodějnice nebo čaroděje nebo vás více zajímá něco jedinečného, ​​existuje spousta možností přizpůsobení hůlky. Nezapomeňte, že typ dřeva, typ jádra, flexibilita a délka hůlky nelze upravit, jakmile opustíte ollivans. Existuje však spousta zábavných hůlkových úchytů, které můžete odemknout, které vám pomohou přidat nějaké vzkvétání do vašeho magického nástroje.

Bradavice Legacy

Užijte si průzkum kouzelnického světa z vašeho počítače, když se přijímáte na roli studenta Bradavice. Vaše jedinečné magické síly vám umožňují řešit problémy a nepřátele jako nikdo jiný.