Haunted Chocolatier je nová hra od Stardew Valley Creator TreaceApe: NPR, Stardew Valley získává nové věci poprvé v letech

Stardew Valley dostává poprvé zcela nové věci v letech

StardewNejnovější obří aktualizace, 1.5, zaváděno na hráči PC v roce 2020, ale mobilní hráči ji obdrželi pouze letos, částečně kvůli tomu, že se jedná o „zcela nový přepsání mobilní aplikace,“ řekl Barone na Twitteru v lednu.

Tvůrce „Stardew Valley“ oznamuje svou strašidelnou novou hru: „Haunted Chocolatier“

Dnes ve videoherní zprávy: pixelované duchové, kteří nosí řemeslné čokolády. Jsou součástí právě ohlášené hry, Strašidelný čokoláda, Přicházející ze studia jednoho člověka za kultovním hráčem miláčkem Stardew Valley.

Herní designér Eric Barone, který pracuje pod aliasu dotčeného, ​​oznámil ve čtvrtek, že hra byla ve vývoji, vydávala přívěs a několik barevných snímků obrazovky.

Zatím není mnoho detailů, ale existují duchové

Barone popisuje hru jako o „magické strašidelné čokoládě duch.” Znepokojen skrýt titulek

Přepínač

Barone popisuje hru jako o „magické strašidelné čokoládě duch.”

Podrobnosti o projektu jsou vzácné, ale herní video ukazuje tajemný hrad plný náladového osvětlení a čokoládové obchod, kterého se účastní malých duchových zaměstnanců ve tvaru Bonbons, který přenáší přes jejich hlavy skutečné čokoládové bonbony.

Strašidelný čokoláda má většinu stejného okouzlujícího uměleckého stylu pixelů jako první hra Barone, pohlcující zemědělský simulátor Stardew Valley, Tvůrce říká, že jeho další hra bude záměrně jít novými směry.

“V Stardew Valley, .

Čtení hry: Stardew Valley

Všechny technologie zvažovaly

Čtení hry: Stardew Valley

„S mou další hrou jsem však chtěl prozkoumat fantastičtější možnosti . Zkušenosti, které vás přesahují za obyčejné. To je místo, kde přichází kouzelná strašidelná čokoláda.”

Nová hra je hraná hra, hraní rolí potvrzenou pro PC s jinými platformami, které budou pravděpodobně následovat.

To nebude jen Stardew Valley

Tato nová hra bude mít jiný směr než Stardew Valley. skrýt titulek

Přepínač

Tato nová hra bude mít jiný směr než .

Hráči skočí do pixelovaného života výrobce čokolády. Podle oznámení hry budou muset prozkoumat místní hrad a okolní město, aby našli vzácné ingredience, bili delikátní čokoládu a prodali je ve svém vlastním obchodě.

Popová kultura šťastná hodina

Barone říká hlavní hraní pro Strašidelný čokoláda Stardew Valley, s novou hrou, která má větší důraz na hraní akčních rolí. Teaser obsahuje boj proti bowlu a bow-and-arrow také v prostředí divočiny.

Ale existují určité podobnosti. “Jako Stardew Valley, Strašidelný čokoláda je další „městská hra“, kde se přestěhujete do nového města a vyzkoušíte si ruku v novém způsobu života, “objasnil Barone na webových stránkách hry. „Poznáte měšťany, dosáhnete svých cílů a v mnoha ohledech dosáhnete pokroku.”

Stardew Valley, který prodal přes 1 milion kopií do dvou měsíců od svého vydání v roce 2016 a byl oceněn fanoušky i kritiky. Barone strávil téměř půl desetiletí pečlivě produkováním umění, složením desítek písní a programováním hry pro její vydání v roce 2016, přestože nikdy předtím nevytvořil komerční hru – a bez týmu vývojářů za ním za ním.

Fanoušci se nemohou dočkat – ale možná budou muset

Hráči mohou procvičit své čokoládové umění Strašidelný čokoláda. Znepokojen skrýt titulek

Přepínač

Hráči mohou procvičit své čokoládové umění Strašidelný čokoláda.

Inspirován vysoce populárním Sklizeň Měsíc série, Barone se rozhodl vytvořit hru, která zaplatila úctu starší éze hraní. Tento cíl rezonoval s hráči a oddanou fanouškovskou komunitou krystalizovanou kolem Stardew Valley;; Tito fanoušci velmi sledovali, jak Baroneův další podnik Barone.

Tak Strašidelný čokoládaOznámení se již setkalo se spoustou vzrušení z fanoušků – ale není jasné, jak dlouho budou muset aspirující výrobci čokolády počkat, protože Barone varuje, že hra je stále v rané výrobě a na chvíli nebude připravena na chvíli. „Zatím se nemohu zavázat k datu vydání. Je stále relativně brzy ve vývoji a já chci být schopen pracovat v míru bez tlaku na datum vydání nebo dokonce odhadované datum vydání.”

Stejně jako u Stardew Valley, Barone říká, že pracuje na své nové hře a nemá v plánu přivést na palubu další vývojáře. Má také další projekty ve vývoji, ale říká, že očekává Strašidelný čokoláda být projektem, který nejprve skončí.

Mnoho fanoušků dotčených však čeká – jak jeden tweetl v reakci na videohry: „To vypadá vynikající . Máte moje peníze, kdykoli [Haunted Chocolatier] přijde. Udělejte si čas a zůstaňte zdraví. Těšit se na to.”

„Děkuji, udělám maximum,“ odpověděl Barone.

Stardew Valley Získává poprvé úplně nové věci v letech

Pottrouwape ustupuje z vysoce očekávané útulné hry Strašidelný čokoláda pracovat na novém obsahu

Publikováno 18. dubna 2023
.

Postavy čekají kolem doku v Stardew Valley

Stardew Valley, vládnoucí šampion útulných her, je připraven na obnovení obsahu. Stardew .6 je na cestě a drží se plánu na aktualizaci, kterou původně oznámil v červnu 2022 .

Top 10 nejvíce hraných her na Steam Deck: květen 2023 vydání

Barone nesdílel datum vydání a neodpověděl na to KotakuŽádost o komentář, ale poskytl obecnou představu o tom, co očekávat.

1.6 bude mít nejvíce prospěch modurátorů

“Pro modury se to většinou změní (což usnadní a silnější mod),” řekl. „Ale je zde také nový herní obsah, i když mnohem méně než [aktualizace] 1.5, “včetně přidaného dialogu.

StardewNejnovější obří aktualizace, 1.5, zaváděno na hráči PC v roce 2020, ale mobilní hráči ji obdrželi pouze letos, částečně kvůli tomu, že se jedná o „zcela nový přepsání mobilní aplikace,“ řekl Barone na Twitteru v lednu.

Dává smysl, že 1.5 trvalo několik let, než se prosilo – „v podstatě zdvojnásobil již přítomný obsah“ Kotaku Editorka Lisa Marie Segarra napsala letos na jaře a předávala dostatečné palivo StardewUž jsou věrní fanoušci, dokonce i několik let po datu vydání hry.

“Možná je to proto.” Stardew Valley přitahuje hráče, kteří se nepovažují za „hráče“ (i když bych se hádal Stardew Valley Znamená to, že jsou to ve skutečnosti hráči), kteří se pravděpodobně nebudou střídat mezi tituly, “řekla Segarra,„ ale zdá se, že lidé nikdy hru neodložili.“

Další aktualizace, dokonce i ta, která je zlomkem 1.Velikost 5, měla by být dobrá zpráva pro tyto hráče, jejichž láska je jednoduchá a nevyžaduje nic jiného než více Stardew.

Dočasné špatné zprávy pro Strašidelný čokoláda

Ale je tu kompromis. Barone řekl, že si na okamžik udělá pauzu , Nejnovější, nejnovější a strašidelnější herní herní projekt na hraní rolí Stardew1.. Ani za to nedal datum vydání, takže fanoušci budou muset čekat, aby ujali svůj strašidelný sladký zub. Nedávno však nabídl další kontext: „Město je na vodě a jsou tam doky..

Zasněžený dům v strašidelné čokoládě

. Haunted Chocolatier je další sólové úsilí Barone, stejně jako Stardew Valley, ale zdá se, že také pracuje s týmem na nejmenovaném druhém projektu.

Barone říká Informer Game, že pracuje na projektu spolupráce, což mu umožňuje mít „to nejlepší z obou světů“, vyvíjet hry jak sám, tak jako součást většího týmu. Haunted Chocolatier „je další zcela sólová hra, podobně jako Stardew Valley, kde dělám doslova všechno. Ten pravděpodobně vyjde jako první.“

Bohužel, Barone neposkytuje žádné podrobnosti o tom, co bude ta tajemná hra, ale poznamenává, že se „nesnaží udělat další velký nezávislý zásah“, i když musel mít na paměti tlak na sledování něčeho tak velkého jako Stardew Valley. “Skoro jsem zvažoval – mohlo by být zajímavé vydat hru pod alias.”. A lidé ani nevědí, že jsem to já, a pak zjistit, zda by to mohlo být ve skutečnosti úspěšné na vlastní zásluze. Ale mám pocit, že je to trochu neobvyklé; Nebudu to dělat.“

Přinejmenším jsme dostali několik nových snímků pro strašidelné čokolády jako druh novoročního dárku před několika týdny.

Pro příjemnější nezávislé hry můžete sledovat tento odkaz.

Dustin Bailey Dustin je vše o retro hrách a dobrodružných hrách, stejně jako oddaného Final Fantasy XIV. Jeho nejúžasnějším úspěchem v PCGamesn je vyřezávání výklenku pro pokrytí simulátoru nákladního automobilu. Bývalý spisovatel seniorů, nyní ho najdete na Gamesradar.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. . Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.