Hearthstone: Knights of the Frozen Throne Expansion Datum vydání vydání – IGN, Hearthstone Knights of Frozen Throne vydání Čas: Kdy můžete otevřít balení?

Hearthstone Knights of the Frozen Throne vydání Čas: Kdy můžete otevřít balíčky

Příští expanzní rytíři zmrazeného trůnu Hearthstone budou vydáni 10. srpna, oznámil Blizzard dnes.

Hearthstone: Knights of the Frozen Throne Expansion Datum vydání oznámené

Příští expanzní rytíři zmrazeného trůnu Hearthstone budou vydáni 10. srpna, oznámil Blizzard dnes.

Rozšíření má hráči tvrdí, že zmrazený trůn krále je cestováním na Northend a útočí na Icecrown Citadel.

Představuje do hry 135 nových karet a devět legendárních hrdinových karet, které po přehrávání přeměňují hrdiny hry na rytíři smrti. Uvádí se také nová síla s názvem LifeSteal, která uzdravuje hráče pro množství škod, které vyvolali.

Rytíři zmrazeného trůnu s sebou také přinášejí osm misí zdarma, které umožňují hráčům prozkoumat Icecrown Citadelu a zapojit se do různých bitv šéfa, včetně zúčtování se samotným králem Lich.

Hráči mohou předběžné nákupní balíčky, omezené na jeden na účet, za jednorázovou cenu 49 $.99.

Pro více informací o rytířích zmrazeného trůnu je zde přehled všeho, co nám Blizzard řekl o rytířích zmrazeného trůnu. Nezapomeňte také podívat na jednu z nových karet, kněze legendárního s názvem Arcibiskup Benedictus.

Hearthstone Knights of the Frozen Throne vydání Čas: Kdy můžete otevřít balíčky?

Podle Steven Asarch @iamasarch 08/09/17

  • Android
  • ios
  • Okna

To

Cítíte, že se to náhle třese páteří? Ten ozývající se křik šílenství vám říká, abyste si nárokovali moc, která je správně vaše? Sundejte si brnění smrt rytíře a posaďte se v hostinci, Hearthstoneovi rytíři zmrazeného trůnu Expanze je téměř na nás. Za čtrnáct dní budeme všichni hrát s ghouly, ghasty a wight nebo dva ve hře Blizzardovy semenné karetní hry. Čekání je nejhorší na tom, že vědění, že všechny ty balíčky, které jste chtěli otevřít.

The Rytíři zmrazeného trůnu Patch začal žít včera v noci, což znamená, že vše, co musíme udělat, je čekat Hearthstone’s Vývojáři k přepínání a otevření povodňových bran. Zjistit, kolik času bude Blizzard uvolnit sadu, může být trochu složité, ale pomocí minulých vydání je možné učinit velmi vzdělaný odhad. Rytíři zmrazeného trůnu bude propuštěn v srpnu. 10 při 2 až 3 p.m. EDT v Severní Americe. To je jen hádání, nepřijděte na nás s Pitchforks, pokud se Blizzard rozhodne změnit názor.

Před spuštěním sady stále existuje několik věcí, které můžete udělat, abyste maximalizovali svůj čas. Pokud jste nehráli žádné hry Arena, chybí vám bezplatné balení expanze. Pokud jste ještě nedokončili hru tři hry arény denní úkol, musíte to udělat hned, než to navždy zmizí. Také dohoda o předobjednávkách, která vám poskytne padesát balíčků a exkluzivní kartu zpět, odejde, jakmile se rozšíří expanze. Je to stále nejlepší nabídka, kterou dostanete, a měli byste vám dát dostatek prachu na vytvoření alespoň jedné meta paluby, legendárních a všeho.

Blizzard slyšel výkřiky fanoušků po celém internetu a dává hráčům více balíčků zdarma Rytíři zmrazeného trůnu. S expanzí bude vydána sada dobrodružství, přičemž v následujících dvou týdnech přijde více, což po dokončení poskytne hráčům balíček zdarma. Získáte také bezplatnou náhodnou legendární kartu Death Knight pro poražení mise prolog. Poslední týden budete mít šanci bojovat s Lich Kingem a vydělat si speciálního hrdiny Uther Paladin, pokud ho můžete porazit všemi devíti třídami.

Mějte na paměti, že meta se bude neustále vyvíjet na příštích pár týdnů, přičemž nikdo opravdu nevěděl, jaké karty budou v každé palubě, dokud se prach neusadí. Pokud nemáte nedostatek prachu a hotovosti, neztrácejte své zdroje na vytvoření karty, kterou internet ztrácí mysl. Když Cesta do Un’goro Nejprve jsem byl spuštěn, strávil jsem všechno, co jsem měl zlaté Marsh Queen, což se ukázalo být naprostým odpadkem. Nemohl jsem udělat nic jiného a byl uvízl broušením denních úkolů, dokud jsem neměl dost zlata, abych si koupil balíčky, abych udělal něco užitečného. Nenechte se chytit do humbuku, jistě ztratíte Hearthstone kredit.

Čekám na toto vydání měsíce, od té doby, co se expanze lichu krále unikla před několika měsíci. Poté, co viděl všechny karty a jejich šílenou mechaniku, zítra nemůže přijít dost.

Jak jste připraveni Rytíři zmrazeného trůnu ? Řekněte nám v komentářích.

Hearthstone: Rytíři zmrazeného trůnu se spustí příští týden

Toto klíčové umění pro Hearthstone: Knights of the Frozen Throne představuje různé postavy z vesmíru Warcraft na pozadí zlověstného meče s lebkou zabudovanou do jeho rukojeti

Před měsícem oznámil Blizzard Hearthstone: Rytíři zmrazeného trůnu, nejnovější doplněk pro populární digitální karetní hru vývojáře. Dnes Blizzard odhalil datum vydání pro expanzi a je to skoro tady.

Zprávy přišly prostřednictvím úředníka Hearthstone Twitter účet, kde to Blizzard oznámil Rytíři zmrazeného trůnu bude k dispozici ve čtvrtek, srpna. 10.

Poslední Hearthstone Expanze přidává do hry řadu nových funkcí, zejména řada bezplatných misí pro jednoho hráče. Hraní skrz tyto získáte balíčky zdarma z nové sady.

Sada také zahrnuje nový mechanik s názvem „Hero Cards.„Tyto obecně drahé legendární karty přeměňují postavu hrdiny hráče na sebe samého rytíře smrti a udělí mocný bezprostřední účinek a revidovanou hrdinovou sílu. Včetně karet hrdiny, Rytíři zmrazeného trůnu bude obsahovat celkem 135 nových karet.

Pro více informací o novém doplňku naleznete v naší úplné funkci odhalení nebo sledujte naši exkluzivní novou kartu odhalit ve videu níže.