Hearts of Iron 4: Aloe Blood pouze DLC Review (PC) – italská práce – zbraně prstů, všechny srdce železa IV dlcs a doplňky pro levné

Srdce železa IV DLC Seznam

Jednou z hlavních kritik Hearts of Iron v minulosti je mechanik mírového konference a krví samotnou ji aktualizoval, aby se s tím pokusil vypořádat s tím. Nové funkce přidávají možnost vytvoření demilitarizovaných zón nebo si nárokovat zdroje poraženého národa pro své vlastní, nebo dokonce podat žádost o nárokování námořních sil a nemusí si je stavět sami nebo doplnit své ztráty. Některé z těchto možností budou skvělé pro roleplaying a jakmile si to zvykne, myslím, že se jedná o upgrade oproti předchozímu systému. AI však občas ráda vaše nároky příliš napadne a myslím si, že to musí být mírně zmírněno.

Hearts of Iron 4: od krve samotného DLC Review (PC) – italská práce

Krva sama o sobě zkontrolujte PC-min

Hearts of Iron IV je už nějakou dobu venku a v průběhu let má několik expanzí, od úplných přepracování mechaniky až po malé balíčky, které se právě rozšiřují na pár národů. Krva samotný (BBA) spadá do bývalé kategorie a rozšiřuje národy Itálie, Etiopie a Švýcarska a přináší chuť do národa, který ji zoufale potřeboval, a několik dalších, které do hry přidávají nějaký opravdu zábavný obsah. Pouze krví [Parní linka] také přijde s bezplatnou aktualizací spolu s (1.12 Aktualizace laviny), ale pro účely tohoto přehledu zmíním pouze aktualizované funkce z DLC. Bez dalšího povyku se necháme Chuck přímo do ..

Expanze - Hearts of Iron IV: O samotným přezkoumáním krve

Zoufalá obrana

Etiopie naproti tomu nemá žádné takové velké plány, alespoň začít. Zařazeni do války za samotnou existenci jejich národa, musí se vydržet na drahý život, aby se pokusili zabezpečit své pozice a nebyli zařazeni na stránky historie. Etiopie je vojensky na horším místě než v Itálii a musí se zabývat novými změnami ve válce, jako jsou tanky a letadla, které jejich útočníci zaměstnávají. Snaží se napodobovat své vítězství v první ital-etiopské válce, musí se zaměřit na založení obranných linií, aby udrželi počáteční italskou ofenzívu, aby začali, a zároveň zoufale se snaží zajistit diplomatickou podporu od Ligy národů nebo mezinárodních brigád, aby se nastřítli jejich pozice. To vše však vyžaduje čas – nový mechanik, eskalace války je dobrým měřítkem a ovlivňuje oba národy. Nejprve nebude mít Itálie žádné problémy, které stíhá válku a Etiopie nebude mít žádnou pomoc, ale čím déle se válka táhne, tím více se to změní. Itálie začne mít problémy s kapkou válečné podpory z obyvatelstva, pak jeho jednotky začnou mít morálské problémy; Pokud válka pokračuje dostatečně dlouho, povede to k dezertním dezertám a nakonec se vzbouří jeho kolonie v plném rozsahu, které chtějí nezávislost na jejich vládě. Na druhou stranu, etiopská vojska si vezmou srdce a bojuje se vší zuřivějším, válečný podpora se zvýší a objeví se možnosti požádat o mezinárodní podporu, jako jsou zbraně nebo dobrovolníci.

Pokud se válka otočí k horšímu, můžete se místo toho rozhodnout hrát jako vláda v exilu a pracovat proti okupačním silám z dálky. Toto je jeden ze slabých bodů samotné krve, ale cítím, ale. Existuje několik jedinečných zaměření, které vám poskytují schopnost najmout více vojáků pro vaši věc, abyste získali zpět své země, ale došli rychle a můžete strávit roky s tím, co dělat. Pokud chcete jít dolů historickým přístupem, není toho mnoho až mnohem později v kampani. Více zaměření na pomalu budovat své síly, abyste mohli jít do akce, nebo se vypořádat s politickou atmosférou vašeho hostitele v Exile Nation by zde bylo dobrým doplňkem.

Později v krvi samotném DLC může Etiopie místo toho myslet externě a místo toho se soustředit na rozšíření svých vlastních hranic ven. Dosáhnou dohody s Italové? Pokud by místo toho začali přivést Afriku pod kontrolu? Otočí se na Sověti a jdou dolů po avenue osvobozujících kolonií v Africe? Všechny jsou zábavné možnosti, jak se hrát.

Expanze - Hearts of Iron IV: O samotným přezkoumáním krve

Právě jste se narodili se srdcem plným neutrality?

Závěrečný strom zaostření přidává rozlehlé sítě možností pro Švýcarsko. Historicky * většinou * neutrální k válce (kromě jednání s několika nájezdy na nálety sem a tam … Podívejte se na švýcarské letectvo během druhé světové války, byly skvělé), zdá se, že je to zvláštní volba pro hru založenou na zemích kolem národů, které je obklopují a jejich neshody. Jít dolů po historické trase je založeno na posílení vaší obrany a přípravy na invazi, jen pro případ, že by jejich sousedé obrátili hladové oči k vám. Ozbrojená neutralita je možnost, ale místo toho můžete také otočit svůj kurz, abyste se připojili ke spojencům nebo ose. Existují různé výhody spojené s oběma těmito možnostmi, ale některé z hlavních věcí, se kterými se budete zabývat, zatímco dělat švýcarskou kampaň, je švýcarská milice: Švýcarská armáda je založena kolem formování milice, aby se vrátila zpět jakékoli útočníky, a různé zaměření na práci na to, aby zlepšil svůj výkon a přivedl je více v souladu s modernějším vojenským vybavením a taktikou.

Konečně se musí vláda Švýcarska vypořádat s důsledky boje o kontrolu mezi různými švýcarskými kantony a federální vládou. Kantony začínají Ascendant, pod kontrolou nad všemi záštitami vlády, ale federální vláda musí začít konsolidovat svou vlastní kontrolu, pokud se chtějí vypořádat s válkou o lepší postavení. Itálie a Etiopie mají přidanou podobnou mechaniku, i když s různými nadšenci a tresty a pár změn sem a tam, a je to pěkný doplněk ke hře celkově. Bohužel to je právě přítomno v frakcích DLC od krve, a v budoucnu by bylo hezké, kdyby byl tento mechanik transplantován do jiných národů.

Expanze - Hearts of Iron IV: Od krve samotný přehled 2

Mechanika? Potřebujete opravit svůj nádrž?

Do hry jsou přidány i další mechaniky přidané i samotnou Blood DLC – do hry je přidán návrhář letadel, což vám umožňuje vybrat si, jak byste chtěli, aby vaše letadlo bylo vybaveno: kulomety nebo děla? Drop Tanks? Palivové nádrže s vlastním utajení? Radar? Tato nová funkce je podobná nádrži nebo námořnímu navrženému v předchozích DLC, ale má pocit, že potřebuje trochu více práce. Ve srovnání s návrhářem tanků nejsou přidány tuny možností a z velké části se cítí jako kopie již existujícího mechanického mechaniky a neteruje to ani nepřináší nic jedinečného pro navrhování letadel.

Další jsou citace jednotky – nyní můžete také odměnit obzvláště důležité jednotky dekoracemi a medailemi za jejich výkon v boji a udělují jednotce, které jim bylo uděleno. To do hry přidává nějakou pěknou chuť a je skvělé sledovat jednotku, ke které jste se připojili, a udělit jim za jejich vítězství. Existují různé možnosti medailí, které mají být uděleny – některé zlepšují průlom jednotek, jiná organizace divize, ale všechny jsou příjemným doplňkem a oceňuji, že jsem mohl odměnit své nejvíce valorní jednotky.

Jednou z hlavních kritik Hearts of Iron v minulosti je mechanik mírového konference a krví samotnou ji aktualizoval, aby se s tím pokusil vypořádat s tím. Nové funkce přidávají možnost vytvoření demilitarizovaných zón nebo si nárokovat zdroje poraženého národa pro své vlastní, nebo dokonce podat žádost o nárokování námořních sil a nemusí si je stavět sami nebo doplnit své ztráty. Některé z těchto možností budou skvělé pro roleplaying a jakmile si to zvykne, myslím, že se jedná o upgrade oproti předchozímu systému. AI však občas ráda vaše nároky příliš napadne a myslím si, že to musí být mírně zmírněno.

Nakonec, pokud jde o mechaniku, byl přidán nový systém embargo, který mám podezření. Nepřátelské národy, se kterými jste v míru (například Spojené státy a Německo v roce 1940), lze embargovat, takže již nemohou používat vaše vlastní zdroje k podpoře jejich válečného stroje. Mám pocit, že je to vynikající doplněk a malý, ale užitečný mechanik, který do určité míry omezí jakékoli nepřátelské síly.

Posledním přírůstkem do hry jsou některé nové modely, zejména pro letadla, a také nová hudba. Jsem rád, že je převalili do tohoto DLC místo toho, aby je roztočili do svých vlastních věcí, jako u předchozích DLC. Jsou to vítaný doplněk, který přinese více rozmanitosti do grafiky a atmosféry hry.

Pouze krví recenze DLC

Čas na mír

Takže Hearts of Iron 4: Krev samotným je solidní doplněk k sérii. Na DLC jsou některé vysoké body, a pokud chcete hrát některý z nových stromů národa, vřele to doporučuji. Itálie, Etiopie a Švýcarsko přidávají do hry zábavné nové zážitky a jsou zábavný běh. Přestože malé změny, které ovlivňují všechny národy, jsou velmi vítány, jeho cena je velká výdaje pro ty, kteří chtějí hrát pouze jiné národy než Itálie, Etiopie a Švýcarsko a několik mechaniků potřebuje upřesnění a zlepšení (jako například Designér letadel a mechanika mírového konference).

Celkově je Hearts of Iron 4: od krve samotným pevným doplňkem hry. Nové stromy mise jsou nejvyšší bodem DLC, ale Whist Malé změny, které ovlivňují všechny národy, jsou velmi vítány, jeho cena je velkým nákladem pro ty, kteří chtějí jen hrát jiné národy než ty s novými stromy a pár Nová mechanika je třeba upřesnit. Pro fanoušky HOI je zde spousta obsahu, který přidá desítky více hodin do vašeho přehrávání, a proto ode mě dostane palec nahoru.

Srdce železa IV: pouze krví je k dispozici od 27/09/2022 na PC přes Steam.

Developer: Paradox Development Studios

Vydavatel: Paradox Interactive

Zřeknutí se odpovědnosti: Abychom tuto recenzi mohli dokončit, byla nám poskytnuta propagační kopie hry. Pro naše úplné zásady kontroly, Prosím, jděte sem.

Pokud se vám tento článek nebo více našeho obsahu líbil, zvažte prosím náš Patreon.

Ujistěte se, že sledujete zbraně prstů na našich sociálních kanálech – Twitter, Facebook, Twitch, Spotify nebo Apple podcasty – a informovat o našich zprávách, recenzích a funkcích.

Srdce železa IV DLC Seznam

Srdce železa IV Srdce železa IV

Hledáte levné expanze pro Hearts of Iron IV? Přišli jste na správné místo! S GG.Nabídky najdete úplný seznam srdcí Iron IV dlcs pořádaných nejnižší cenou. Můžete také vidět celkovou hodnotu doplňků v digitální distribuci a zkontrolovat, který z nich již vlastníte.

Expanze - Hearts of Iron IV: Arms proti tyranii

Datum vydání: 10. října 2023
Žánry: Simulace, strategie

Expanze - srdce železa IV: pouze krví

Datum vydání: 27. září 2022
Žánry: Simulace, strategie

Expanze - Hearts of Iron IV: Žádný krok zpět

Datum vydání: 23. listopadu 2021
Žánry: Simulace, strategie

Hearts of Iron IV: Eastern Front Planes Pack

Datum vydání: 3. června 2021
Žánry: Simulace, strategie

Hearts of Iron IV: Eastern Front Music Pack

Datum vydání: 3. června 2021
Žánry: Simulace, strategie

Expanze - Hearts of Iron IV: Bitva o Bosporus

Datum vydání: 15. října 2020
Žánry: Simulace, strategie

Hearts of Iron IV: Allied Armor Pack

Datum vydání: 4. června 2020
Žánry: Simulace, strategie

Hearts of Iron IV: Allied Speech Speech Music Pack

Datum vydání: 4. června 2020
Žánry: Simulace, strategie

Expanze - Hearts of Iron IV: La Résistance

Datum vydání: 25. února 2020
Žánry: Simulace, strategie

Hearts of Iron IV: La Résistance - Bonusová stopa před objednávkou

Datum vydání: 24. února 2020
Žánry: příležitostné, strategie

Hearts of Iron IV: balení a tapety raketového kuličky

Datum vydání: 11. listopadu 2019

Srdce železa IV: Německé portréty

Datum vydání: 11. listopadu 2019

Srdce železa IV: Polsko United and Ready

Datum vydání: 11. listopadu 2019

Hearts of Iron IV: Radio Pack

Datum vydání: 4. června 2019
Žánry: Simulace, strategie

Hearts of Iron IV: Axis Armor Pack

Datum vydání: 4. června 2019
Žánry: Simulace, strategie

Expanze - Hearts of Iron IV: Man The Guns

Datum vydání: 28. února 2019
Žánry: Simulace, strategie

Expanze - Hearts of Iron IV: Probuzení tygra

Datum vydání: 8. března 2018
Žánry: Simulace, strategie

Expanze - Hearts of Iron IV: Smrt nebo nečestnost

Datum vydání: 14. června 2017
Žánry: Simulace, strategie

Hearts of Iron IV: výročí balení

Datum vydání: 6. června 2017
Žánry: Simulace, strategie

Hearts of Iron IV: Plukovník Edition Upgrade Pack

Datum vydání: 3. dubna 2017
Žánry: Simulace, strategie

Hudba - Hearts of Iron IV: Sabaton Soundtrack Vol. 2

Datum vydání: 26. ledna 2017
Žánry: Simulace, strategie

Expanze - Hearts of Iron IV: Společně pro vítězství

Datum vydání: 15. prosince 2016
Žánry: Simulace, strategie

Hudba - Hearts of Iron IV: Soundtrack Sabaton

Datum vydání: 6. června 2016

Hearts of Iron IV - 9 DLCS Pack

Hearts of Iron IV: Expansion Pass #1

Hearts of Iron IV: Immersion Bundle

Žánry: Simulace, strategie

193475 154490 130327 118061 118060 100583 92718 92719 80794 223153 223154 223152 223151 73297 73296 49482 41356 32541 34088 31722 28266 26891 21269 112359 23258 127846

Expanze – Hearts of Iron IV: Arms proti tyranii

Expanze - Hearts of Iron IV: Arms proti tyranii

Expanze - Hearts of Iron IV: Arms proti tyranii

Expanze - Hearts of Iron IV: Arms proti tyranii

Expanze - Hearts of Iron IV: Arms proti tyranii

Expanze - Hearts of Iron IV: Arms proti tyranii

Expanze - Hearts of Iron IV: Arms proti tyranii

Expanze - Hearts of Iron IV: Arms proti tyranii

Expanze - Hearts of Iron IV: Arms proti tyranii

Expanze - Hearts of Iron IV: Arms proti tyranii

Expanze - Hearts of Iron IV: Arms proti tyranii

Vývojář / vydavatel

Historické nízké

Tagy

Funkce

Stojí za to koupit srdce železa iv dlcs?

Zda koupí se srdce IV IV dlcs, přichází k osobnímu rozhodnutí uživatele. Na jedné straně může být obtížné vzdát se produkce, která přináší obrovské množství radosti. Zejména proto, že má stále skvělou hodnotu opakovatelnosti. Je třeba přidat jen určité srdce IV iv doplňků. Na druhou stranu, jejich dostat se může být docela drahý. To je zejména případ obrovských, nejprodávanějších franšíz, které podstatně těží z prodeje dalšího obsahu věrným fanouškům. To může být správný důvod, který může přimět mnoho hráčů zpochybnit myšlenku dostat ruce na velmi dezilované srdce IV IV expanze.

Kolik DLC má srdce IV IV?

Vše, co musíte udělat, abyste zjistili, kolik srdcí DLCS Iron IV je podívat se na číslo nad seznamem. Nemusí však být vždy přesné, protože číslo zahrnuje také věci, jako jsou sbírky soundtracku. Pokud se vývojář rozhodne uvolnit zcela novou expanzi, určitě uvidíte informace o tomto předvolbě.

Jak porovnat ceny a koupit levné srdce IV iv doplňků?

Rozšiřování herního zážitku zmenšuje vaši peněženku. Naštěstí, GG.Nabídky a jeho četné nástroje pro úsporu peněz vám mohou pomoci získat všechna srdce IV IV doplňků, aniž byste zlomili banku. Pokud existuje konkrétní, který potřebujete, doporučujeme si prohlédnout její individuální herní stránku, abyste viděli nejlepší nabídky z mnoha obchodů. Pokud nevidíte žádnou dohodu, která by vyhovovala vašemu rozpočtu, neváhejte a vytvořte cenovou upozornění na našem webu.

Které levné srdce železné iv expanze k nákupu?

Při výběru další DLC se můžete vždy spolehnout na svůj vlastní vkus a rozmary. Pokud však hledáte expanze levných srdcí IV IV, pak věnujte velkou pozornost zelené cenovce. Ty označují historicky nejnižší ceny, což je jedna z nejlepších funkcí pro lovce výhodného. Pokud vám recenze na vás nejvíce záleží, pouze nasměrujte kurzor na jakékoli rozšíření podle vašeho výběru. Napravo uvidíte rychlý pohled na produkci, která by zahrnovala recenze MetAscore a Steam. Užijte si procházení seznamem Hearts of Iron IV dlcs a doufáme, že vám to bude užitečné!

Výuky

  • Jak aktivovat klíč páry CD?
  • Jak aktivovat klíč CD Origin CD?
  • Jak aktivovat klávesu UPLAY CD?
  • Jak aktivovat klíč CD Epic Games?
  • Jak aktivovat klíč Gog CD?

Zřeknutí se odpovědnosti

Poháněn Steam, registrovaná ochranná známka společnosti Valve Corporation. GG.Obchodky nejsou v žádném případě spojeny s Valve Corporation nebo schváleny. Nemůžeme zaručit přesnost nebo dostupnost zobrazených nabídek – Než si něco koupíte v obchodě, ujistěte se, že ceny jsou správné. Využíváme affiliate programy pro zpeněžení odkazů na našem webu. GG.Deals je účastníkem programu Amazon Services LLC Associates.

GG.nabídky

© Copyrights. 2023 GG.nabídky. Všechna práva vyhrazena. Všechny ochranné známky jsou majetkem jejich příslušných majitelů.