Heist Battlegrounds – Destinypedia, The Destiny Wiki, Destiny 2 Heist Battleground Playlist Details and Rewards | PCGamesn

Detaily a odměny o Destiny 2 Heist Battleground

Všimněte si, že váš FireTeam musí mít alespoň jednu zbraň schopnou ohromující nezastavitelné šampióny pro playlist verzi aktivity. Věnujte velkou pozornost svým artefaktem a ujistěte se, že vybavte ty správné a při hraní aktivity nesete správné zbraně.

Heist Battlegrounds

Heist Battlegrounds jsou aktivity Battleground vyrobené tří hráčů, které byly propuštěny Sezóna Seraph. Sledují Guardian, Osiris, Mara Sov, Ana Bray, Elisabeth Bray a Clovis Bray, kteří zotavují kousky Rasputinových podřízených zpoza nepřátelských linií, aby přivedli teplé zpět do boje proti svědkům a Xivu Arath. Seznam skladeb najdete na h.E.L.M.. [1] s vydáním Lightfall, Do seznamu Playlist Vanguard Ops byla přidána loupeže.

Obsah

Pozadí [Upravit]

Během sezóny příchodů dorazil první z pyramidových lodí svědků do systému Sol a vyřadil Warmind, Rasputin. S blížící se invazí na Mars Ana Bray shromažďuje tolik rasputinových dat a konstruuje exo podobné tělo, aby ho ubytovalo, než uprchne z planety. Mars pak zmizí až do událostí Královna čarodějnice kde hraje hostitele enklávy. S reemergencí na Marsu Ana Bray nainstaluje rám EXO do H.E.L.M. a pokouší se opravit Rasputin, ale selže. Uvědomuje si, že nemá dostatek zkušeností na opravu Warmindu a obrátí se k AI verzi Clovis Bray na Europa o pomoc. Posílá strážce, aby prorazil cestu a najde vex, úl a padlý dům spásy, který útočí na AI ve snaze ukrást a použít ho pro svůj vlastní zisk. S útočníky odvedou Ana Clovis do h.E.L.M., nainstaluje ho do rámce EXO a přijde s plánem opravit Rasputin tím, že ho znovu připojíte k jeho podřízeným.

Struktura [Úpravy]

Všechny Heist Battlegrounds sdílet podobnou strukturu navzájem. Hráči se musí probojovat prostřednictvím nepřátelských bojovníků a porazit sborového sboru Deathtongue, aby se dostali do bunkru níže. Jakmile na bunkru musí hráči vyzvednout refrační jádra PDT a použít je ke zničení těsnění úlu, které blokují vstup. Jakmile jsou těsnění zlomeny, ocitnou se hráči proti veliteli loupeže. Tito velitelé loupeže vytáhnou štít, když jejich zdraví klesne na 50%, a tak hráči budou muset zabít určité nepřátele, aby získali obloukové poplatky a vložili je do centrálního terminálu. Když je uloženo 5 z těchto poplatků, bunkr aktivuje jeden svůj obranný laser a zničí štít, což hráčům umožní porazit šéfa.

Heist Battleground Umístění Velitel loupeže
HEIST BATTLEGED: Měsíc Oceán bouří, Měsíc Jednou-Phyris, exhumovaný postroj
Heist Battleground: Europa Rathmore Chaos, Europa Warwatcher, Eye of Xivu Arath
Heist Battleground: Mars Hellas Basin, Mars Darkblade Kelgorath, vzestup z kostí

Loot [Edit]

Když je vrchní velitel poraženo, plodí se hrudník obsahující světový pokles. Pokud hrajete ve variantě seznamu skladeb, vedle ní se vynoří další hrudník. Otevření kódy klíčů SERAPH stojí 500 a může upustit jakoukoli z následujících zbraní:

  • Fire and Forget – Stazis Agresivní rámová lineární fúzní puška
  • Disparita – Stasis agresivní rámová pulzní puška
  • Rozsudek Kelgorath – Solární agresivní rám Glaive
  • Cesta nejmenšího odporu – oblouk adaptivní rámová trasová puška
  • Tripwire Canary – ARC lehký rámový luk
  • Retrofit Escapade – prázdný kulomet s rámem rychlého ohně

Seznam vystoupení [Úpravy]

REFERENCE [EDIT]

  1. ^Bungie (2022/12/6), Destiny 2: Sezóna Seraph

Detaily a odměny o Destiny 2 Heist Battleground

Průvodce Battleground Destiny 2 Heist: Jak odemknout, odměny a další: Guardian se vyhýbá obraně v Destiny 2 váhavé bojiště

Pokud jste hru nehráli za chvíli, možná vás zajímá, Co je osud 2 loupežní bojiště A jak to odemknu? Heist Battleground je sezónní aktivitou hry a zahrnuje zabránění silám Xivu Aratha v krádeži Rasputinových podřízených z hlubokých podzemních bunkrů. Aktivita Destiny 2 Season 19 je mnohem náročnější než některé z činností předchozí sezóny a existuje nějaká speciální mechanika, které by hráči měli vědět, aby ji mohli rychle a efektivně skrz ji. Pro všechny strážce bude užitečné pochopit, jak odemknout a pokročit aktivitu před zahájením.

Zde je vše, co chcete vědět o Destiny 2 Season 19 Heist Battleground, včetně rozpadu kroků hledání potřebných k jeho odemčení a tipů na dokončení aktivity v jedné z nejlepších zdarma PC her.

Průvodce osudu 2 Heist Battleground: Jak odemknout, odměny a další: Střelba laserů v Destiny 2 Heist Battleground

Jak odemknout loupež Battleground

Chcete -li získat přístup k HEIST Battleground, musí hráči vlastnit Pass Destiny 2 Season 19. Hráči, kteří vlastní edici čarodějnice Queen Deluxe, to již vlastní, zatímco ostatní budou muset koupit průchod sezóny 19 samostatně za asi 10 $ nebo 8 GBP.14.

Načítání do hry vás provede několika řezanými scénami, které nastíní sezónní příběh. Poté se pustíte do sezónní úvodní mise a zamíříte do Evropy, abyste se setkali s Clovis Bray I. Po dokončení mise se vydejte na h.E.L.M., kde najdete prototyp EXO Frame od BrayTech Hardware. Přijměte sezónní artefakt, Seraph Cipher a Quest více než zbraň. Budete také muset přijmout rezonanční zesilovač.

Poté budete mít přístup k tabulce sezónních upgradů, ale nebudete moci nic odemknout, dokud nebudete mít modul EXO Frame Modul. Po poslechu zprávy od Mara Sov vás hra nasměruje na loupežník na Měsíci. Dokončení aktivity Grants Rezonanční stonky, klíčové karty Seraph a datové jádro Makahayati.

Průvodce osudu 2 Heist Battleground: Jak odemknout, odměny a další: Bunker v Destiny 2 Heist Battleground

Vyplňte následující krok s výběrem dalších kódů klíčů Seraph. Můžete je získat z činností, jako jsou stávky, zápasy kelímku nebo Gambit. Poté budete muset utratit klíčové kódy Seraph, abyste na konci aktivity loupeže odemkli hrudníku Seraph. Nyní budete mít přístup k aktivitě prostřednictvím seznamu Playlist Heist Battlegrounds Arena, který najdete v H.E.L.M. Submap ředitele.

Všimněte si, že váš FireTeam musí mít alespoň jednu zbraň schopnou ohromující nezastavitelné šampióny pro playlist verzi aktivity. Věnujte velkou pozornost svým artefaktem a ujistěte se, že vybavte ty správné a při hraní aktivity nesete správné zbraně.

Můžete očekávat, že verze seznamu skladeb bude výrazně náročnější než ta, kterou jste hráli dříve. Nepřátelé v této činnosti jsou nejméně pět bodů nad vaší aktuální úrovní energie, bez ohledu na vaši úroveň. Budete také chtít věnovat velkou pozornost dalším modifikátorům, protože mohou naznačovat, že budete čelit bariéře nebo jiným náročným šampionům. Možná budete potřebovat správné zbraně a mody k boji proti nim.

Po otevření hrudníku budete mít přístup k operaci mise Story: Archimedes, přístupný z H.E.L.M. Mapová oblast ředitele.

Po dokončení mise můžete také navštívit Clovis pro odměnu a po dokončení vynikajících kroků hledání použijte svůj výdělek EXO Frame Module k výběru prvního upgradu.

Průvodce Battleground Destiny 2 Heist: Jak odemknout, odměny a další: bojovat proti nepříteli v Destiny 2 Heist Battleground

Tipy na bojiště loupeže

Heist Battleground zahrnuje získání přístupu k bunkru, procházení bunkrem a převzetí finálního šéfa bunkru. V současné době existují aktivity loupeží na Měsíci a Evropa. Jakmile šéf je na polovinu zdraví, získá to štít, takže budete muset uložit poplatky za štít, aby se sestoupil, takže můžete znovu začít poškodit šéfa.

Během těchto aktivit si uvědomte sbory Deathtongue, specializované hlavní akolyty Horde Xivu Arath. Tito nepřátelé mají hodně zdraví, takže byste je měli co nejrychleji sundat.

Během aktivity se také setkáte s bezpečnostními dveřmi. Odemkněte je vyzvednutím položek zvaných pdt refrakční jader. Tipy ve hře vás nasměrují k těmto položkám, tak postupujte podle pokynů a zabijte nepřátele, kteří je hromadí, abyste je mohli přenést zpět ke dveřím a použít je.
To je vše, co je třeba vědět o odemčení Destiny 2 Heist Battleground. Další informace o tom, co přijde v naší oblíbené vesmírné hře.

Whitney Meers V roce 2009, Whitney vykopala svou začínající legální kariéru, aby se stala novinářkou videoher se zaměřením na Destiny i Destiny 2, především vedle her, jako je Valheim a Civilization 6. Její práce jsou v Newsweeku, USA Today/Pro vítězství, The Gamer, HuffPost a další.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.