Herní židle Diablo 4 SecretLab jsou nyní k dispozici – GameSpot, SecretLab Unleashere Diablo 4 herní židle | PCGamesn

Secretlab uvolní Diablo 4 herní židle

Diablo 4 sám by měl být s námi 6. června. Pokud potřebujete nějaké ukazatele, než vyrazíte do brutálního světa svatyně, podívejte se na náš průvodce třídami Diablo 4 a zajistěte, aby vaše souprava zvládla screeful démonské krve a vnitřnosti s požadavky systému Diablo 4.

Herní židle Diablo 4 SecretLab jsou nyní k dispozici

Navštivte vysoká nebe a hořící pekla ve velkém stylu, s novými herními židlemi Diablo IV SecretLab.

30. května 2023 v 9:47 PDT

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Pokud plánujete udělat trek do pekla-samozřejmě v Diablo IV-budete se chtít ujistit, že jste pohodlní na cestu dopředu. A pokud se snažíte ponořit do dalšího v sérii Diablo ve velkém stylu, pak vás SecretLab zakryl novou řadou tematických a oficiálně licencovaných herních her Diablo.

SecretLab nabízí dvě nové verze své podpisové židle Titan Evo, protože tato vydání sedadel jsou k dispozici v andělském nebo démonickém povrchu. Pokud byste si raději dopřáli na svou temnou stránku, můžete chytit Lilith verzi Evo Titan, nebo pokud byste raději byli andělský, židle předvádějící božskou sílu Innarius je také k dispozici.

Obrázek galerie 1

  • Secretlab Evo Titan Inarius Chair – 624 $ (659 $)
  • Secretlab Evo Titan Lilith Chair – 624 $ (659 $)

Židle Lilith má přirozeně tmavší kožené barvy s náznaky červené, reliéfní křídla na boku a tisk matky svatyně na zádech. Židle inarius má jasnější povrch, zlaté akcenty a nebeské runy vyražené ve vybraných částech kůže. Obě židle mají prémiové rysy linky Titan SecretLab, včetně polštáře na hlavu magnetické paměti, čtyřcestné bederní podpory a swappable loketní opěrky.

Navíc existuje vestavěná ergonomická bederní podpora, ovládací prvky nastavitelnosti a některé plyšové materiály, které vás udržují pohodlně během herních sezení.

. A pokud si ještě potřebujete objednat hru, podívejte se na náš průvodce Diablo 4 Preverssion.

Secretlab uvolní Diablo 4 herní židle

.

Dva diablo 4-styl herní židle proti ohnivému pozadí, levice je černá a pravá je bílá

Publikováno: 24. května 2023

Postoj je důležitý při orat přes hordy rozzlobených démon. Blizzard a Secretlab spojili se a vytvořili pár Diablo 4 Herní židle, takže si můžete být jisti ergonomickou podporou záda, když jste na krku v pekelném visceru.

Ať už jste žák světla nebo obyvatelé temnoty, můžete se sklonit ve velkém stylu se dvěma odlišnými verzemi pro chytání. Jeden je pohlcen v bílé koželém, který se hodí k vysokým nebem a má design Rogue Angel Inarius. Pak pro Goths venku je tu Lilith Edition, s černým a krve-červeným zbarvením a nádechem semiše.

Na základě chvály v našem recenzi Titan Evo Secretlab Titan by tyto herní židle Diablo 4 měly být „svrchovaně pohodlné“ a snadno se řadí mezi nejvyšší sedadla kolem.

Zatím nevíme, kolik vás tyto židle vrátí zpět, ale může se vzdělaný odhad za zhruba 499 $ nebo více, protože to je to, pro co jde další speciální vydání. . Post vyhlášení říká: „Fanoušci, kteří si nyní objednávají.

Diablo 4 sám by měl být s námi 6. června. Pokud potřebujete nějaké ukazatele, než vyrazíte do brutálního světa svatyně, podívejte se na náš průvodce třídami Diablo 4 a zajistěte, aby vaše souprava zvládla screeful démonské krve a vnitřnosti s požadavky systému Diablo 4.

Dylan Wilby inspirovaný strmými jižními Pennine Hills, který volá domů. Jako takové jeho zájmy spočívají v tom, co AMD a Nvidia vaří. To znamená, že je nejšťastnější před tahovou strategií nebo středověkou fantasy hrou na velké obrazovce s záchrannou kočkou Minnie na klíně a pintem hořkého v ruce.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. .