Herní notebooky – notebooky pro PC Gaming – Razer Blade�� | Razer USA, nejlepší notebooky Razer v roce 2023 | Gamesradar

Nejlepší notebooky Razer v roce 2023

Contents

Razer a Alienware jsou dvě z největších jmen v notebooku, takže mnoho hráčů, kteří chtějí investovat do špičkového systému, je často roztrhano mezi oběma značkami. Ve skutečnosti bude stroj na Alienware vyhovovat některým lepším, zatímco notebook Razer bude zajišťovat ostatní, ale největší rozdíly leží v designu s Razerem, který nabízí méně „hráčský“ estetiku a celkově lehčí formový faktor celkově. Oba nabízejí 14-, 15.6- a 17.3palcové stroje konfigurovatelné až do nejnovějších a největších komponent s vysoce kvalitními displeji (až 4K) nahoře. 14palcové stroje Razer jsou schopny odolat výkonnějším komponentám než X14 Alienware, takže pokud jste po menším zařízením Razer lepší volbou. Kromě toho však vaše rozhodnutí přijde na přístavy a přenositelnost. Razer obvykle nabízí více možností připojení než Alienware, takže pokud jste po flexibilní soupravě.

Linie čepele Razer

Linie čepele Razer

Vlastnit čepel Razer znamená zažít to nejlepší z výkonu a přenositelnosti. Pokud jde o hraní, práci nebo vytváření, dominujte v každém poli s nejrychlejšími notebooky na světě pro hráče a tvůrce.

Microsoft Windows 11

Razer Blade 16 x Automobili Lamborghini Edition

VÝKON. INŽENÝRSTVÍ. Reimaginovaný.

Seznamte se s řadou

Razer Blade 14

Ultra-výkonný, ultra přenosný 14palcový herní notebook s procesorem AMD Ryzen ™ 9 7940hs a grafika řady NVIDIA ® GeForce RTX ™ 40.

Získejte dárkovou kartu 200 $ s vybranými notebooky řady Geforce RTX 40. *T & CS platí.

Razer Blade 15

Představujeme nejnovější GPU NVIDIA ® GeForce RTX ™ 40, 13. procesor Gen Intel® Core ™ I7 (14-core) a nejrychlejší displeje.

Získejte dárkovou kartu 200 $ s vybranými notebooky řady Geforce RTX 40. *T & CS platí.

Razer Blade 16

16palcový herní notebook s prvním displejem s dvojitým režimem na světě, 13. Gen Intel® Core ™ I9 HX procesor a grafika NVIDIA ® GeForce RTX ™ 40 řady 40.

Získejte dárkovou kartu 200 $ s vybranými notebooky řady Geforce RTX 40. *T & CS platí.

Razer Blade 17

NVIDIA ® GeForce RTX ™ 30 Series 17 ”notebook s 12. procesorem Gen Intel® Core ™ I9 (14 -crore).

Razer Blade 18

Získejte konečnou náhradu na ploše za nejvýkonnější notebook, jaký jsme kdy vytvořili, a představuje nejnovější procesory Intel® 13. Gen Core ™ I9 HX a grafika NVIDIA ® GeForce RTX ™ 40 Series Graphics.

Získejte dárkovou kartu 200 $ s vybranými notebooky řady Geforce RTX 40. *T & CS platí.

Výběr čepele:
Průvodce kupujícím

S obrovskou řadou notebooků Razer Blade může být prosévání všech možností ohromující – ale nemusí to být. Bez ohledu na vaše potřeby nebo rozpočet, náš šikovný filtr a průvodce mohou pomoci zefektivnit vaše rozhodnutí.

Výhoda Razera

Eloxovaná hliníková unibody

CNC-spletený z jediného hliníkového bloku, podvozek dosáhne optimálního poměru pevnosti k hmotnosti a je eloxován matným černým povrchem pro hladký, škráblivý povrch.

Nejlepší procesory ve své třídě

Razer Blades, poháněné nejnovějšími procesory Intel a AMD, jsou navrženy tak, aby bezchybně prováděly nejnáročnější úkoly a poskytovaly nejvyšší výkon přímo z krabice.

Inovativní systém chlazení

Odpařené chlazení kapaliny, vlastní ventilátory a integrované výměníky tepla efektivně spravují teplo, takže čepel Razer vždy vystupuje na svém vrcholu.

NVIDIA® GeForce RTX ™ 40 řady notebooku GPU

Maximální výkon. Minimální velikost.

Zatímco jiní mohou sdílet stejný hardware, to, co skutečně odlišuje Razer Blades, je design a inženýrství, které posouvá limity toho, co tyto grafické procesory jsou schopny. Dosažením maximální celkové grafické energie (TGP) a nabídkou více energie na krychlový palec 1 než kterýkoli jiný notebook 2 se naše zaměření na poskytování nejlepšího výkonu a přenositelnosti zajišťuje, že každá čepel, kterou děláme, je vždy před křivkou.

#Madewithblade

Podívejte se, co se stane, když špičkový výkon splňuje kreativitu světové úrovně. Objevte, jak Razer Blade zmocňuje některé z nejtalentovanějších umělců na světě.

Studio Nvidia

Udělejte si svou kreativní vizi realitou pomocí nástrojů pro rychlejší ovladače pracovního postupu a NVIDIA pro optimální výkon s vašimi oblíbenými kreativními aplikacemi.

Získejte bonusové odemknutí s vaší čepelí Razer

Od největších titulů AAA až po kreativní software pro průmysl máme několik způsobů, jak se váš nový nákup opravdu spočítat.

Logo FL Studio

Produkovat jako profesionál

Na omezenou dobu získejte jednoletou licenci FL Studio Producer Edition s nákupem jakéhokoli notebooku Razer Gaming. Promo kód: getflStudio

*Platí podmínky

Rozšířit svou kreativitu

Core X EGPU

Připojte GPU na ploše a přeměňte tenký a lehký notebook do mini powerhouse.

Thunderbolt ™ 4 Dock

Odemkněte maximální konektivitu s Universal Thunderbolt ™ 4 Dock vybavený 10 portů na podporu všech vašich zařízení.

Razer notebook stojan chroma v2

Zvyšte svou hru s ergonomickým stojanem notebooku, který obsahuje 4-portový rozbočovač USB-C.

Razer kabely a nabíječky

Vždy buďte poháněni a zapojeni do hraní bez ohledu na to, kde jste s našimi skutečnými adaptéry a šňůry.

Razer Skins

Naše kůže jsou vytvořeny s přizpůsobeným vinylem 3M ™ pro extrémní odolnost a spojují se s špičkovými adhezivními technologiemi pro ultrapřednění, naše kůže jsou vyzdobeny v řadě výrazných návrhů, aby vyjádřily váš osobní styl.

Oceněná podpora

Každá čepel Razer přichází s předním dvouletou zárukou na baterii v oboru a zárukou na jednoleté výrobce.

Pro další ochranu získáte až 3 roky podpory opravy, včetně pokrytí náhodného poškození s RazerCare Elite.

Razer Education Program

Užijte si speciální studentské sazby s 15% sleva na Razer Gaming Gear a 5% sleva na Razer Desktops and Betedtops.

PRÁZDNO. Kdykoli

Hrajte nejnovější hry s grafikou, která soupeří s realitou.
DirectX 12 umožňuje úchvatnou, pohlcující grafiku při vysokých snímcích*.

*DirectX 12 Ultimate k dispozici s podporovanými hrami, grafickými čipy a vyžaduje nejnovější aktualizaci Windows 11 s aktualizovanými hardwarovými ovladači.

Nejlepší notebooky Razer v roce 2023

Razer Blade 18 herní notebook s víkem zavřený na dřevěném stole

Svět notebooků Razer se chystá změnit. S modely 14 palců, 15 palců a 17 palců, které zůstaly v dohledné budoucnosti, představila CES 2023 v letošním roce dvě nová zařízení čepele mířící na trh. Nová sestava se nyní může pochlubit Razerovou čepelí 16 a 18, druhý model nabízí masivní 18palcový displej ve formovém faktoru podobném jeho 17.3palcový předchůdce. To znamená, že pro všechny tam je notebook Razer, a my vám pomáháme bojovat s pravým strojem.

Razer dlouhodobě produkoval některé z nejlepších herních notebooků na trhu, s štíhlým podvozkem a vysoce silnými vnitřky nabízejícími vynikající stroje pro herní i mediální tvorbu. Tato zvířata však nepřijdou levně – ve skutečnosti jsou to některé z nejdražších souprav na policích v těchto dnech. Určitě však dostáváte luxus, za který platíte, s nádhernými displeji, vynikajícím inženýrstvím a klasickým jazykem svelt design – to je značka pro ty, kteří chtějí investovat do dlouhodobého zařízení.

Dobrou zprávou však je, že nabídky roku 2022 se drží další rok, což znamená. I když je to stále časné dny pro nedávná vydání, kdokoli po levném notebooku Razer by udělal dobře, aby sledoval loňské modely (stejně jako nabídky 2021).

Zaokrouhlili jsme všechny naše oblíbené notebooky Razer Gaming právě zde, po týdnech testování v průběhu práce i hry.

Nejlepší notebooky Razer, které jsou nyní k dispozici

Proč můžete věřit GamesRadar+

Naši odborníci kontrolují hry, filmy a techniku ​​během nespočetných hodin, takže si můžete vybrat to nejlepší pro vás. Zjistěte více o našich zásadách recenzí.

1. Razer Blade 18

Celkově nejlepší notebook Razer

Naše odborní recenze:

Specifikace

CPU: Intel I9-13950HX | Intel I9-13980HX
GPU: RTX 4060 | RTX 4070 | RTX 4080 | RTX 4090
RAM: 16 GB | 32 GB | 64 GB
Úložiště: 1TB | 1TB + 1TB (2TB) | 2tb
Displej: 18palcový QHD+ (2560 x 1600), 240 Hz

Porty: 3x USB 3.2 Gen 2 typu A, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C (Thunderbolt, PD, displayport 1.4), 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C (displayport), 2.5 GB RJ45 Ethernet, HDMI 2.1, čtečka karet microSD, 3.5 mm zvuk

Důvody k nákupu

Štíhlý, úhledná estetika
Odolná budova se cítí pevně v ruce
Masivní, neuvěřitelně pohlcující obrazovka
Spousta portů, se kterými si můžete hrát
Upgradovatelný RAM a Storage
Výkon je pevný vzhledem k faktoru formy

Důvody, kterým se vyhnout

Příliš těžké pro každodenní dopravu
Displej IPS zaostává za konkurencí
Ne tak silné jako jiné levnější jednotky

Technicky, ano, Razer Blade 18 je nejlepší notebook Razer, který si můžete koupit hned teď. To však nutně neznamená, že bychom to měli. Pokud v tomto klasicky Svelt Razer Chassis pronásledujete výkon Big Bucks, s masivním 18palcovým displejem, který si to všechno užije, je to neomylný. Konfigurace Intel I9-13950HX / RTX 4090, kterou jsme testovali, jsme absolutně zpívali vzhledem k tomu, že běžel ve stroji jen 21 mm tlustý. Avšak ve srovnání s jinými stroji, které zabalí silnější stopu, čísla tam prostě nebyla – znepokojující vzhledem k tomu, že jsme testovali specifikace, přišly za 4 499 $.99.

2. Razer Blade 15 (2022)

Nejlepší notebook Razer pro většinu

Naše odborní recenze:

Specifikace

CPU: i7-12800H | I9-12900H
GPU: RTX 3060 | RTX 3070 Ti | RTX 3080 Ti
Displej: FHD při 360 Hz | QHD při 240 Hz | UHD při 144 Hz
Porty: 3x USB-A Gen 2 | 1x USB-C / Thunderbolt 4 | 1x USB-C | 3.5 mm audio jack | SD slot SD karty | HDMI

Důvody k nákupu

Komponenty špičky
Vynikající barva a kontrast
Luxusní design s pevnou kvalitou sestavení

Důvody, kterým se vyhnout

Proprietární připojení nabíjení

2022 Razer Blade 15 žije až do jména svých předků; Poskytování špičkových komponent v super přenosném podvozku – a vypadají obzvláště dobře při tom. To rozhodně není váš notebook Everyman Razer. Vzhledem k tomu, že nejvyšší cenovka dosáhne 4 000 $ a některé vážně prémiové vybavení pod kapotou, Razer Blade 15 osloví nadšence mnohem více než běžný hráč. Pokud však chcete investovat do stroje, který dokáže potopit jeho zuby do vážných PC her, je to model pro vás.

3. Razer Blade 14

Nejlepší 14palcový notebook Razer

Naše odborní recenze:

Specifikace

CPU: AMD Ryzen 9 5900HX
Grafika: až do Nvidia RTX 3080
Úložiště: Až 1TB SSD
Screen: FHD při 144Hz | QHD při 165 Hz

Důvody k nákupu

Vynikající kvalita sestavení

Důvody, kterým se vyhnout

Teplejší kvůli malému tvarovému faktoru

Razer Blade 14 je jednou z nejlepších herních notebooků, natož v Razerově vlastní kategorii. Zjistili jsme, že na trh těsně před převzetím revoluce štíhlého designu jsme zjistili, že menší formový faktor učinil tento stroj vynikající každodenní pracovní kůň, přičemž vždy nabízí vynikající herní výkon v zadní kapse. Byli jsme ohromeni konfiguracemi na špičkách, které jsou zde nabízeny – zabalení GPU RTX 3080 a procesor Ryzen 9 5900HX do tohoto podvozku není průměrný výkon.

4. Razer Blade 17

Nejlepší 17palcový notebook Razer

Naše odborní recenze:

Specifikace

CPU: I7-12800H / I9-12900H
Grafika: RTX 3060 / RTX 3070 Ti / RTX 3080 Ti
Displej :: fhd @ 260Hz | QHD @ 240Hz | 4K @ 144Hz

Porty: 3x UBS 3.2 Typ A | 2x USB-C Thunderbolt 4 | Čtečka karty microSD | HDMI 2.1 | Ethernet | 3.5 mm zvuk

Důvody k nákupu

Performance špičkových her
Nádherné 17.3palcový displej
Dobré pro vytváření obsahu
Stylový a robustní podvozek

Důvody, kterým se vyhnout

Obzvláště drahé
Příliš těžké na to, aby se snadno přeneslo

Ve městě je nová Razer Blade 17 a splátka 2022 nabízí neuvěřitelně výkonný stroj naskládaný pro herní i mediální úpravu. Tyto soupravy samozřejmě nepřicházejí levně, ale pokud chcete investovat do těch největších a nejhorších ze všech, nejnovější čepel je vaše nejlepší sázka. Nejenže dostáváte nejnovější komponenty pod kapotou (i7-12800H procesor a grafická karta RTX 3080 v naší zkušební jednotce), ale vše, co jsme si zamilovali o nejlepších notebookech Razer, zůstává.

To znamená elegantní matné černé pouzdro, vynikající pozornost k detailům a velkou jasnou obrazovku. To vše je zabaleno do štíhlého tvarového faktoru, který věnuje čiré síle uvnitř. Samozřejmě zde je daň Razer – levnější stroje jsou k dispozici se stejnými komponenty uvnitř (zajímavé, že ceny jsou však stále docela vysoké i v levnějších modelech). Odolnost a inženýrství zde však bude vyhovovat těm, kteří hledají ten lízání luxusu.

5. Razer Blade Stealth 13 (2021)

Nejlepší notebook Razer pro ultra přenosnost

Specifikace

CPU: Intel Core i7 11. generace
Grafika: Intel Iris Xe – Nvidia Geforce 1650ti
Úložiště: Až 512 GB SSD
Screen: 13.3 “(1920×1080 – 4K Touch)

Důvody k nákupu

Neuvěřitelně lehké a přenosné
Stále nabízí procesory Intel 11. generace

Důvody, kterým se vyhnout

Trochu zastaralý graficky

Protože se zdvojnásobí na Razerově největší síle – průmyslový design – Blade Stealth 13 se vzdává mnoho obvyklých spec, ve prospěch implementace množství zdánlivě nepatrných vylepšení k jeho vzhledu. Například nová 4.Rámy 9 mm ‘micro edge’ jsou o 60% užší než hranice jeho předchůdce, čímž požehnává nízkoprofilový notebook s hranicemi kolem displeje, díky nimž vypadá tak moderní, jak je. Oddálení je podvozek obecně konstruován pomocí vysoce kvalitního hliníkového materiálu vytesaného z jednoho kovového bloku, což je o to odolnější v důsledku.

Ačkoli základní model je stále omezen na grafiku na čipu Intel, nyní existují dvě úrovně s vyššími cenami Sporting Nvidia GPU. Možná zde nenajdete kartu RTX, ale stále můžete zavěsit utajení Blade až do externího krabice pro Razer Core Core, pokud nemůžete žít bez pocitu spálení sítnice 4K grafiky, která byla sledována v reálném čase.

Razer notebooky FAQ

Kolik stojí herní notebook Razer?

Nelze to popřít, notebooky Razer jsou drahé. Tyto stroje jsou navrženy tak, aby nabízely luxusní zážitek, s vysoce kvalitními displeji, nepatrnými stopami batohu a materiály prémiového sestavení – a to znamená, že budete platit více. Nejnovější notebooky Razer Razer 2022 začnou na 1 999 $ za Blade 14, 2 499 $ pro Blade 15 a 2 699 $ pro Blade 17. Někdy však můžete najít starší modely v prodeji v herních notebooku pro trochu méně.

Jaký je nejnovější notebook Razer?

Nejnovější notebooky Razer jsou Blade 15, Blade 16 a Blade 18 – spuštění v Q1 z roku 2023. Můžete říct, že máte nejnovější model hledáním grafických karet řady RTX a procesory 13. generace společnosti Intel.

Měli byste si koupit starší notebook Razer?

Nelze to popřít, notebooky Razer jsou drahé. Naštěstí však obstojí test času. To znamená, že si stále můžete vyzvednout ten elegantní podvozek a vysoce kvalitní displej tím, že v oddělení komponent upustíte zpět několik generací. Pravidelně vidíme slevy na starší vydání, a přestože stále nejsou levné nečistoty, tyto ceny jsou mnohem jednodušší žaludek než sazby současných generování. Nyní, když jsou stroje řady RTX 40 ve volné přírodě, doporučujeme pozorně pozorně na zařízeních s řadou 30 (2021), než jít až do roku 2020, ačkoliv však až do roku 2020, ale.

Proč si koupit notebook Razer?

Zaměření na notebooky Razer na hráče znamená, že jejich systémy jsou navrženy pro vysoký výkon při provozování moderních her. Nejedná se například o stroje vytvořené pro převzetí těžkých zpracovatelských spousta videa nebo kódování, ale mají svaly GPU, aby soupeřili s mnoha vedoucími stolních počítačů a nádherné displeje vybrané pro výrobu her Pop.

Další velkou výhodou nákupu Razeru je, že zatímco jejich notebooky jsou všechny předem naloženy a připraveny k houpání přímo z krabice, nabízejí také různé možnosti přizpůsobení v každém z jejich hlavních modelů. To platí zejména pro Razer Blade 15, která nabízí čtyři hlavní alternativy v různých energetických a cenových bodech. Pokud hledáte něco schopného, ​​ale levného, ​​Razer má několik možností, ale jeho pro linka také zajišťuje nejvyšší konec výkonu a displeje.

To jsou také stroje, které kladou prémii na design a vizuální vkus, což znamená, že vypadají skvěle a jsou vytvořeny s ohledem na pohodlí. Čepele jsou vhodné pro jejich brandingu štíhlé a lehké a snadno se schlepují do kavárny nebo večírku LAN a jejich štíhlý profil a živé osvětlení jsou povinny otočit hlavy.

Jsou notebooky Alienware nebo Razer lepší?

Razer a Alienware jsou dvě z největších jmen v notebooku, takže mnoho hráčů, kteří chtějí investovat do špičkového systému, je často roztrhano mezi oběma značkami. Ve skutečnosti bude stroj na Alienware vyhovovat některým lepším, zatímco notebook Razer bude zajišťovat ostatní, ale největší rozdíly leží v designu s Razerem, který nabízí méně „hráčský“ estetiku a celkově lehčí formový faktor celkově. Oba nabízejí 14-, 15.6- a 17.3palcové stroje konfigurovatelné až do nejnovějších a největších komponent s vysoce kvalitními displeji (až 4K) nahoře. 14palcové stroje Razer jsou schopny odolat výkonnějším komponentám než X14 Alienware, takže pokud jste po menším zařízením Razer lepší volbou. Kromě toho však vaše rozhodnutí přijde na přístavy a přenositelnost. Razer obvykle nabízí více možností připojení než Alienware, takže pokud jste po flexibilní soupravě.

Jak testujeme herní notebooky

Zkontrolujeme obrovské množství herních notebooků, takže oříznutí tohoto seznamu na nejlepší modely Razer vyžaduje standardizované testy a spoustu času na hraní. Postupujeme podle stejných kroků, abychom zjistili, kde se počítač pokaždé sedí na trhu, v přístupu, který kombinuje průmyslové standardní testy GPU, CPU a SSD s výkonem hry v reálném světě a každodenní použitelností.

Používáme 3D značku, Cinebench, PC Mark 10 a Crystal Disk Mark, abychom nám poskytli základní benchmarky o výkonu jádra. Poté provedou řadu framerate testů na Shadow of Tomb Raider, Total War: Three Kingdoms, Metro Exodus, Division 2 a Red Dead Redemption 2, abychom určili, jak se tento výkon projevuje ve skutečné hře.

Samozřejmě také žijeme s těmito zařízeními, takže hrajeme všechny nejžhavější hry na každém herním notebooku, testujeme a kontrolujeme, jak dobře se zasazují do našich nastavení, každodenní pracovní život a potřeby přenositelnosti také.

Více informací o tom, jak kontrolujeme produkty, které doporučujeme v našem plném domě, najdete více informací Hardwarové zásady, A také vám přesně ukazujeme Jak testujeme herní notebooky Pro více informací také.

Pokud se neprodáváte na Razeru, nezapomeňte se podívat na Nejlepší notebooky Alienware a Nejlepší notebooky ASUS Gaming Zatím jsme testovali.