Historie mrtvých podle denního času | Timetoast časové osy, mrtvé podle denního světla: Kovaná v mlze Kapitola 26 – Datum vydání, nový přeživší, zabiják a výhody – Dexerto

Mrtvý za denní světlo: Kované v mlze Kapitola 26 – Datum vydání, nový přeživší, zabiják a výhody

Čas na nějaké skoky! Do hry jsou představeni nový vrah, duch, nový přeživší, Adam Francis a New Map, Family Residence (Yamaoka Estate). Duch má schopnost „procházet“, což jí umožňuje pohybovat se po celé mapě, neviditelné ostatními hráči. Můžete říct, kdy využívá její schopnost, když vidíte, že její postava stojí v klidu, dává hráči falešný pocit zabezpečení. Aby to udržela vyvážená, nevidí žádného jiného hráče, když „prochází fází.”

Je vydán mrtvý podle denního světla

Mrtvý za denního světla je asymetrická hororová hra přežití vyvinutá společností Behavior Interactive. Dead by Daylight byl vydán pro Microsoft Windows v červnu 2016, vydán na PlayStation 4 a Xbox One v červnu 2017, vydán na Nintendo Switch 24. září 2019 a naplánován na vydání na iOS a Android v roce 2020.

Období: 14. června 2016 do 3. prosince 2019

Historie mrtvých za denního světla

Poslední dech

Spolu s opravami, které opravily chyby a zlepšily používání výhod a vrahů, se vydávají nový vrah, zdravotní sestra a přeživší, Nea Karlsson a nová mapa, narušená Ward (Crotus Prenn Asylum). Sestra je nejpomalejší vrah, je ještě pomalejší než přeživší rychlost běžící. Může teleportovat, nebo „blikat“, jak je popsáno ve hře. Pokud ji používáte správně, můžete po mrknutí zasáhnout přeživšího. Je jedním z nejtěžších zabijáků, aby se naučil, jak používat.

Halloweenská kapitola

V duchu Halloweenu byl do hry přidán nový zabiják, tvar (jinak známý jako nechvalně Micheal Myers), nový Survivor, Laurie Strode a nová mapa, Lampkin Lane. Speciální schopnost Micheals mu umožňuje nezjistit jako normální vrah, také „pronásleduje“ přeživší. Pokud je pronásleduje dostatečně dlouho, je mu udělena schopnost přežít s jedním zásahem, ale trvá to jen po určitou dobu. V této aktualizaci byly také přidány drobné opravy chyb.

Masa a bahna

K ukončení roku byl propuštěn nový vrah, přeživší a mapa. Vrah se jmenuje Hag. Je jí povolena schopnost umístit pasti kolem map. Když přeživší spustí pasti, je jí udělena schopnost teleportovat do pasti a chytit přeživšího. Novým přeživším je eso Visconti. Jeho výhody umožňují pozůstalým mít větší štěstí s vystoupením háčků a podobně. Mapa je bažina Blackwater. Jméno popisuje jeho většinu. K dispozici jsou také vraky a budovy s rozbitími lodí.

Nechat za sebou

Na počest hry, která zůstala 4 mrtvá, byl představen přeživší William “Bill”. S touto aktualizací není k dispozici žádný nový zabiják nebo nová mapa. Nyní existují nové přizpůsobení pro jiné přeživší. S aktualizací také přišly některé opravy a opravy chyb.

Jiskra šílenství

Do hry se přidávají nový vrah, doktor, nový přeživší, Feng Min a New Map, Léryho pamětní institut. Lékař může produkovat rázové vlny, které způsobují, že přeživší křičí a rozdávají svou pozici, když jsou v dosahu elektrické statické. Feng Mins ‘Perk umožňuje 30% šanci na generátor, který selhal kontrolu dovedností, aby nevytvořil žádný hluk, když selže do dovednosti, skrývat svou pozici. Oprava chyb a přizpůsobení pro vrahy jsou také přidány do aktualizace.

Ukolébavka pro tma

Vydávají se nový vrah, lovec, nový přeživší, David King a 2 nové mapy, obydlí Red Forest a matka. Huntress nesl 5 poklopů (v závislosti na vašich doplňcích), ve kterém může házet na přeživší, když jsou mimo její dosah na normální zásah.

Leatherface

Byla představena Leatherface, jinak známá jako kanibal ve hře. Nese kolem masivní řetězové pily a kladiva. Pro normální útoky používá kladivo, ale může řetězovou pilu použít k tomu, aby přeživší úplně dolů (možná vícenásobný, pokud existuje více než jeden s velmi blízkým dosahem). S touto aktualizací byly přineseny opravy chyb zahrnujících animaci a výhody.

Noční můra v Elm street

Děsivý Freddy Krueger, známý jako Nightmare ve hře, nový Survivor, Quentin Smith a New Map, Badham Preschool, jsou nyní ve hře. Freddy má schopnost vás zatáhnout do „Dream Realm“, ve které mu pak umožňuje zasáhnout přeživší. Pozůstalí mohou uniknout z oblasti snů tím, že se pokazí při kontrole dovedností, dalším přeživším se probudí, nebo je závislým.

Kapitola pila

Jako pocta filmové série „Saw“, nový vrah, prase (Amanda Young), nový přeživší, detektiv Tapp a nová mapa The Game (Gideon Meat Plant). Prase má schopnost se přikrčit a číhat kolem, aniž by si přežili, že si je vědomi toho, že může být hned za nimi. Také nese reverzní pasti, které po nějaké době, pokud není odstraněno, zabije hráče.

Opona

Ať se všichni smát, budeme? Nový vrah, klaun, nový přeživší, Kate Denson a mapa, kaple otce Campbella (Crotus Prenn Asylum), nyní k dispozici. Klaun nese 5 lahví naplněných fialovým plynem. Pokud hodí láhev, bude oblast pokryta plynem. Pokud s tím přijde přeživší, budou křičet a rozdávají svou pozici pryč. Také zpomalí a rozmazává to vizi přeživšího.

Rozbitá krevní linie

Čas na nějaké skoky! Do hry jsou představeni nový vrah, duch, nový přeživší, Adam Francis a New Map, Family Residence (Yamaoka Estate). Duch má schopnost „procházet“, což jí umožňuje pohybovat se po celé mapě, neviditelné ostatními hráči. Můžete říct, kdy využívá její schopnost, když vidíte, že její postava stojí v klidu, dává hráči falešný pocit zabezpečení. Aby to udržela vyvážená, nevidí žádného jiného hráče, když „prochází fází.”

Temnota mezi námi

K ukončení roku jsou nyní ve hře New Killer, Legion, New Survivor, Jeff Johansen a New Map, Mount Ormond Resort (Ormond). Jak můžete vidět na poskytnutém obrázku, namísto jednoho existují 4 odrazy. To je proto, že mají příběh legie, že to byla vlastně skupina 4 teenagerů. Můžete si přizpůsobit jako 1 ze 4 teenagerů. Legie může běžet a klesnout stejně jako přeživší, což ztěžuje jim uniknout.

Zánik věřících

Dnes se cítíš trochu nemocný? Nový vrah, mor, nový přeživší, Jane Romero a nová mapa, Temple of Purgation (Red Forest). Mor má schopnost házet proud zvracení na generátory, palety atd. Pokud vrhne na přeživšího dostatečně dlouho, bude jim to nemocné a nedokáže se uzdravit zpět do zdravotního stavu. Pozůstalí se mohou spojit v malých bazénech rozptýlených po celé mapě. Ale tím může mor sbírat energii a nyní může ublížit pozůstalým zvracením.

Ash vs Evil Dead

Na počest filmu The Evil Dead, Dead by Daylight nyní vítá nového Survivor, Ashley “Ash” Williams. Jedno pohody, které má popel, se jmenuje „flip-flop.„Máte záhadnou schopnost uniknout nevyhnutelnému.Zatímco v umírajícím stavu, 50% vašeho postupu zotavení je přeměněno na postup kroucení, když vás zabije zabijáka, na maximálně 50% celkový postup kroucení.

Ghost Face

Na počest filmové série je do hry představen Scream, New Killer, Ghostface. Tvář duchů je strašidelný zabiják, který je schopen pronásledovat své oběti a tiše se vplížit pomocí své síly, Night Shroud. Postižení přeživší se ocitnou zranitelní a nevšímaví své přítomnosti a musí použít veškeré své vnímání a vědomí, aby se chránili před svým přístupem.

Cizí věci

Na počest série Strangers Things, nový vrah, Demogorgon, noví přeživší, Steve Harrington a Nancy Wheeler a New Map, Underground Complex (Hawkins National Laboratory), a přivezeni do hry. Demogorgon může umístit portály, které mu umožňují cestovat přes mapu za pár sekund. Tato schopnost se nazývá „vzhůru nohama.„Portály mohou být deaktivovány přeživšími, ale při dokončení deaktivace upozorní vraha.

Prokleté dědictví

K ukončení roku se do hry přidávají nový vrah, Oni, Survivor, Yui Kimura a New Map, Sanctum of Wrath.Oni má schopnost sbírat „krevní koule“ od zraněných pozůstalých.Pokud shromažďujete dost těchto koulí, můžete použít jeho zvláštní schopnost, „Blood Fury.„Zatímco je aktivní Flood Fury, Oni získává 2 schopnosti, demonstrash a demonstrace.Demondash mu umožňuje rychle pokrýt velké vzdálenosti.Demonstrike má rozšířený rozsah a úspěšné hity okamžitě vložily zdravé přeživší do umírajícího stavu.

Mrtvý za denní světlo: Kované v mlze Kapitola 26 – Datum vydání, nový přeživší, zabiják a výhody

Falged in mlg kapitola mrtvého za denního světla

Chování interaktivní

Forged in Fog je poslední kapitola, která dorazila na mrtvé za denního světla a přinesla s sebou nový přeživší, nový vrah a další výhody k objevování. Zde je zatím vše, co víme, včetně data vydání.

Nové kapitoly přinášejí spoustu čerstvého obsahu pro mrtvé fanoušky denního světla, takže není žádným překvapením, že úroveň vzrušení je vysoká pro kapitolu 26: kovaná v mlze.

Tato kapitola představí nového vraha s tématem středního věku známého jako rytíř, nový přeživší s názvem Vittorio Toscano, a nová Shattered Square Map, na který si můžete hrát.

Článek pokračuje po reklamě

Zde je vše, co potřebujete vědět o padělané v mlhové kapitole DBD.

Článek pokračuje po reklamě

Knight Killer v mrtvém za denního světla

Mrtvý podle denního světla Kapitola 26: Kovaná v datu vydání mlhy

Další kapitola DBD, kovaná v mlze, bude vydána na 22. listopadu 2022, Přes přepínač PC, PlayStation, Xbox a Nintendo.

PTB (sestavení veřejného testu) je k dispozici od 1. listopadu 2022. Během tohoto období si hráči mohou vyzkoušet nový DLC před jeho úplným vydáním.

Mrtvý za denního světla Knight Killer & Perks

Nejnovějším zabijákem, který dorazí mrtvý za denního světla, bude rytíř (skutečné jméno Tarhos Kovács), zbrusu nový originální postavu inspirovanou středověkými rytíři, kteří mohou svolat stráže, aby hlídali mapu pro pozůstalé.

Článek pokračuje po reklamě

Podle Wiki DBD byl Tarhos původem z Maďarska, ale byl unesen a převezen do Itálie jako otrok poté, co byla celá jeho vesnice brutálně zavražděna. Tam se trénoval, aby se stal krvežíznivým válečníkem a nakonec si získal svobodu, stejně jako trio věrných následovníků známých jako jeho stráže.

Článek pokračuje po reklamě

Po nespočetných příbězích o řeznictví a mučení byl Tarhos mnozí považován za ztělesnění zla – takže když ho obklopila temná mlha a přenesla ho do pustiny těl a hořící vesnice, uvědomil si, že konečně našel svůj ráj.

Článek pokračuje po reklamě

Podrobnosti o třech nových výhod rytíře z PTB jsou uvedeny níže:

Na expedici najít lapisový paradisus – kámen, který by vedl k „dokonalému světu“ – najal Vittorio žoldák zvaný Tarhos Kovács (aka The Knight) pro ochranu. Ale po nalezení kamene, Tarhos zapnul Vittorio a nechal ho v dungeonu, aby se hnilo.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Ve svých posledních chvílích předtím, než podlehl hladu, Vittorio poškrábal symboly z lapisového paradisu do kamenné podlahy a představoval si ráj, než ho studená černá mlha obklopila a on se ocitl v jiném světě – ten, který byl daleko od ráje, který byl daleko od ráje.

Podrobnosti o třech nových výhod Vittorio z PTB jsou uvedeny níže:

Rozbitá čtvercová mapa v DBD

Kolem mapy se nacházejí různé chátrající chatrče, ale hlavní památka, na kterou je třeba dávat pozor, je Shromažďování, dvoupodlažní budova s ​​připojenou strukturou podobnou přístřešku.

To je vše, co potřebujete vědět o mrtvých podle denního světla Kapitola 26: Kovaná v mlze. Když jste tady, podívejte se na další průvodce níže: