Historie verzí | Kerbal Space Program 2 Wiki | Fandom, GitHub-B9-Procedural Wings/B9-Pwings-Modified: Fork of BAC9 S Procedurální křídla mod pro KSP

Vyhledávací kód, úložiště, uživatelé, problémy, žádosti o vyžádání

Například tah je reprezentován dvojicí jezdců na tandemovém kole – drsný Kerbal tlačí tým do masivního kopce a štíhlejší Kerbal upustí mrtvou váhu velkého chlapa, aby pokračoval v jízdě a nabídl jednoduchou vizuální metaforu proč Potřebujete posilovací rakety a menší motory.

Historie verzí

Toto je stránka obsahující seznam všech herních verzí od vydání 24. února 2023.

Název verze Datum vydání souhrn Recepce/kritika Odkazy
Kerbolární systém, mnoho opakujících se částí z KSP 1 a jaderných motorů/procedurálních křídel. Smíšené s negativním příjmem v důsledku chyb a závad, díky čemuž je hra téměř nehratelná, poměrně neočekávaná cena 50 dolarů a nedostatek nového obsahu v souvislosti s KSP 1. Poznámky k dnešnímu dni
0.1.1.0 16. března 2023 Opravy chyb a opravy KSP2 Patch Noes – V0.1.1.0
0.1.2.0 12. dubna 2023 Opravy chyb a opravy KSP2 Patch Notes – V0.1.2.0
0.1.3.0 22. června 2023 Opravy chyb, záplaty, nové rozšiřitelné motory a inline svorky-o-trony KSP2 Patch Notes – V0.1.3.0
0.1.3.1 27. června 2023 Hotfix KSP2 Patch Notes – V0.1.3.1
0.1.3.2 11. července 2023 Hotfix Poznámky k parní dráze KSP2 – V0.1.3.2
0.1.4.0 30. srpna 2023 Opravy chyb a opravy KSP2 Patch Notes – V0.1.4.0

Komunitní obsah je k dispozici pod CC-BY-SA, pokud není uvedeno jinak.

Uložená vyhledávání

Použijte uložené vyhledávání a rychleji filtrujte své výsledky

Zrušit vytvořit uložené vyhledávání

Přihlásili jste se jinou kartou nebo oknem. Znovu načtěte svou relaci. Odhlášení jste se odhlásili na jiné kartě nebo okně. Znovu načtěte svou relaci. Přepnuli jste účty na jiné kartě nebo okně. Znovu načtěte svou relaci.

Vidlice procedurálních křídel BAC9 pro KSP

Licence

B9-Procedurální křídla/B9-Pwings-Modified

Tento potvrzení nepatří do žádné pobočky v tomto úložišti a může patřit k vidličce mimo úložiště.

Nelze načíst větve

Jméno již používané

Značka již existuje s poskytnutým názvem větve. Mnoho příkazů Git přijímá názvy značek i větví, takže vytvoření této větve může způsobit neočekávané chování. Jste si jisti, že chcete vytvořit tuto větev?

  • Místní
  • Kódové prostory

Použijte GIT nebo pokladnu s SVN pomocí webové adresy URL.
Rychle pracovat s naším oficiálním CLI. Zjistěte více o CLI.

Požadované přihlášení

Přihlaste se prosím k používání kódů.

Spuštění stolního počítače GitHub

Pokud se nic nestane, stáhněte si GitHub Desktop a zkuste to znovu.

Spuštění stolního počítače GitHub

Pokud se nic nestane, stáhněte si GitHub Desktop a zkuste to znovu.

Spuštění Xcode

Pokud se nic nestane, stáhněte si Xcode a zkuste to znovu.

Spuštění kódu vizuálního studia

Váš kodespace se otevře, jakmile bude připraven.

Došlo k problému přípravy vašeho kodespace, zkuste to znovu.

Tato větev je 47 spáchání před tetraflonem: Master .

Nejnovější spáchání

Statistiky git

Soubory

Nepodařilo se načíst nejnovější informace o potvrzení.

Nejnovější zpráva o potvrzení

Readme.MD

Procedurální dynamika Procedurální křídlo (zkrátka Pwing) je kus křídla, který může uživatel procedurálně manipulovat, křídlo automaticky generuje srážky a nastaví jeho .odpovídajícím způsobem parametry CFG.

Toto je nová vidlice modu Pwings, kurátorským linuxgurugamerem

Mod měl několik různých vidlic, s různými doplňky a chybami, tato vidlička sloučila všechny tyto zpět do spolu se všemi funkcemi a opravy chyb sloučených.

Podívejte se na ChangeLog.TXT pro podrobnosti o změnách v této verzi

Existuje velké množství lidí, kteří k tomu přispěli přímo nebo nepřímo. Neúplný seznam je níže, pokud mi někdo zmeškal, dejte mi prosím vědět, abych je mohl zahrnout:

BAC9 DYJ Taverius Ferram4 XevilReeperx Snjo Crzyrndm 01010101LZY NATHANKELL CARNATIONRED RAFTERMAN82 TANIWHA 

Předchozí vlákna jsou (zhruba v pořádku)

  • Najděte díly v aero sekci v editoru
  • Stisknutím „J“ vyvoláte nastavení součásti
  • Na jezdcech vlevo kliknutí na tlačítka na obou stranách provede velkou změnu přírůstku, kliknutím pravým tlačítkem pravým tlačítkem pro malou změnu přírůstku a jemné ladění
  • Je poskytnuta alternativní textura. Pokud si přejete, můžete také přepsat texturu
  • Testovací letadlo je dodáno s nastavením ovládacích povrchů včetně spoilerů, levconů, kanálů, klapků atd. Toto letadlo funguje ve skladu aero a s daleko ji používají jako průvodce nebo testování, zda mod funguje
  • Zahrnuto je volitelná oprava pro zvýšení rychlosti ovládacích povrchů. Je nakonfigurován tak, aby pracoval s opravným zařízením

O

Vidlice procedurálních křídel BAC9 pro KSP

Kerbal Space Program 2 má kreslené návody a procedurální křídla

Kerbal Space Program 2 je hra o raketové vědě a skvěle se Rocket Science není snadné se naučit. První KSP dal spoustu lidí vzdělání v průzkumu vesmíru, ale opravdu jste potřebovali externí pomoc, abyste se tam dostali. KSP2 usnadní tento proces učení ve hře bez snížení složitosti simulace-v novém videu Devs naznačuje, že i když stále stoupáte na Mount Everest, získáváte nějaké průvodce, aby vám pomohli na cestě.

Abychom vysvětlili složité vědecké principy, které simuluje, KSP2 získává karikatury. Série animovaných turiálů se v celé hře nakopává (pokud chcete), ilustrující věci jako oběžné dráhy a velikosti motoru s komediálními interludemi.

Například tah je reprezentován dvojicí jezdců na tandemovém kole – drsný Kerbal tlačí tým do masivního kopce a štíhlejší Kerbal upustí mrtvou váhu velkého chlapa, aby pokračoval v jízdě a nabídl jednoduchou vizuální metaforu proč Potřebujete posilovací rakety a menší motory.

Tato snaha o usnadnění pochopení hry také přinese výhody pro odborníky, pokud jde o věci, jako je uživatelské rozhraní a rozhraní stavebnictví. Procedurální křídla jsou součástí tohoto úsilí. Spíše než pouhým používáním prefabrikových částí můžete nyní na svém plavidle plop křídla, která se rozprostírají do jakéhokoli tvaru, který je potřebujete, a automaticky přidává stabilizátory a podle potřeby ovládá stabilizátory a ovládají serfUaces.

Thumbnail YouTube

Ve výše uvedeném videu můžete získat mnohem více podrobností o změnách pro vesmírnou hru. Konec videa také škádlí to, co vypadá jako automatizovaný inscenační systém, který již má fanoušky nadšený.

Dustin Bailey Dustin je vše o retro hrách a dobrodružných hrách, stejně jako oddaného Final Fantasy XIV. Jeho nejúžasnějším úspěchem v PCGamesn je vyřezávání výklenku pro pokrytí simulátoru nákladního automobilu. Bývalý spisovatel seniorů, nyní ho najdete na Gamesradar.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.