Hitman 3 všechny kódy dveří a kombinace kódů bezpečných kódů, kódy hitmanu 3 klávesnice – každé bezpečné a dveře odemčené | PCGamesn

Kódy klávesnice Hitman 3 – každé bezpečné a dveře odemčené

Další tipy a triky naleznete v celém průvodci Wiki & Strategy Hitman 3.

Hitman 3 všechny dveřní kódy a bezpečné kódy kombinace

Tato příručka ukazuje všechny kombinace dveří a bezpečné kódy v Hitman 3. Všechny klíčové kódy ve hře jsou opraveny a budou stejné pro všechny hráče na každém přehrávání. Vědět, že vám to ušetří čas.

Dubajské kódy

 • 4706 (dveře, oblast zaměstnanců) – Kód dveří do oblasti zaměstnanců na úrovni podlahy 00, do které můžete vstoupit z atria (za barem). Kód můžete vidět na tabuli v zasedací místnosti na úrovni podlahy 00.
 • 4706 (dveře, atrium) – Kód dveří mezi Atriem a oblastí zaměstnanců na úrovni podlahy 00. Toto jsou dveře ve spodním rohu mapy síně (stejný kód jako ostatní dveře). Kód můžete vidět na tabuli v zasedací místnosti na úrovni podlahy 00.
 • 6927 (Safe, Security Room Floor 02) – Bezpečný kód úroveň podlahy 02, bezpečnostní místnost. Obsahuje evakuační klíčovou kartu, kterou můžete použít na dvou panelech v Penthouse 5. a 4. patře pro spuštění evakuační sekvence obou cílů. Stejný kód jako zabezpečovací místnost ve 3. patře.
 • 6927 (Safe, Security Room Floor 03) – Bezpečný kód úroveň podlahy 03, bezpečnostní místnost. Obsahuje evakuační klíčovou kartu, kterou můžete použít na dvou panelech v Penthouse 5. a 4. patře pro spuštění evakuační sekvence obou cílů. Stejný kód jako zabezpečovací místnost ve 2. patře.
 • 7465 (bezpečná, penthouse hosty ložnice) – V bezpečí v ložnici pro hosty v penthouse, úroveň podlahy 05. Obsahuje tablet s Intel. Kód je na modré lepkavé poznámce na obrazovce počítače ve stejné místnosti (Děkujeme Angelweaverovi za sdílení tohoto v komentářích).

Dartmoor kódy

 • 1975 (bezpečný, soubor případu) – Bezpečný kód obsahující soubor případu. V kanceláři Alexy Carlisle ve 2. patře. Stiskněte tlačítko na její kancelářské židli a odhalí trezor za obrázkovým rámcem. Tento kód byste normálně zjistili, když se podíváte na 4 symboly nad trezorem (hodiny, dalekohled, oheň, los) a nalezení těchto předmětů kolem panství, které mají čísla na stěnách vedle nich. Kód je vždy stejný, takže to vše můžete přeskočit a zadat jej přímo.

Berlínské kódy

 • 1989 (Safe, Hirschmüllerova kancelář) -Bezpečný kód pro podlahu -02 Hirschmüllerova kancelář, obsahuje kokainovou cihlu a poprsí zlatého idolu. Získáte kód zaslechnutím dvou zaměstnanců, kteří mluví a říká, že kód je ve stejném roce, kdy byla berlínská zeď snížena (která byla v roce 1989) – – – Děkujeme Osirisovi za sdílení toho v komentářích.

Chongqing kódy

 • 0118 (dveře, kontejner) – Kód dveří kontejneru do vstupu do zařízení ICA. Naleznete to tím, že zaslechnete některé lidi před kontejnerem, kteří o něm mluví, a jeden z nich také zadá kód, aby vstoupil do zařízení a nahlas to řekl. Stejná kombinace kódu jako byt s formulářem P41.
 • 0118 (dveře, byt ICA) – dveřní kód do bytu ICA, který obsahuje formulář P41, na úrovni podlahy 02 bytového domu. Tento kód najdete tím, že vylezím do stejného bytu ze střechy a posloucháte záznamník. Stejná kombinace kódu jako vstup kontejneru do zařízení ICA.
 • 0118 (dveře, prádelna) – Kód dveří v prádelně, na úrovni podlahy 01. Vede ke střeše pro příběh o očích.
 • 2552 (dveře, benchmark laboratoř) – Kód dveří na schodiště v benchmarkové laboratoři, úroveň podlahy 04 (budova, kde „hush“, cíl mise je). Naleznete to při pohledu na tabuli v nejvyšším patře (5. patro) stejné budovy.
 • 2552 (dveře, soukromá laboratoř Hush) – Kód dveří do terapeutické místnosti, ke kterému se dostanete do balkonu z soukromé laboratoře Hush. Najdete to tím, že se podíváte na tabuli ve stejném patře, za zdí, kde Royce rád stojí poblíž pacienta v židli.
 • 2552 (dveře, arkáda) – Kód dveří uvnitř arkády na úrovni podlahy 00.
 • 2552 (tajný poklop) – V oplocené oblasti za arkádou jsou dva pouliční stráže a klávesnice na zdi (úroveň podlahy 00). Zadejte kód 2552 a odemkněte tajný poklop. To také dokončí výzvu Discovery „docela poklop“.

Kódy Mendoza

 • 1945 (laserový systém) – Kód dveří pro vypnutí laserového systému do ledničky na víno na úrovni podlahy 01 (vinný sklípek, kde je sommelier). Kód je stejný jako rok, kdy bylo víno režim, což je rok 1945 Grand Paladin. Strážný mluvící s sommeliérem také říká, že kód „je poslední rok světové války“.
 • 2006 (Safe, vila suterén) – Bezpečný kód pro suterén vily, obsahuje důležité Intel a dokončí výzvu. Normálně byste zjistili kód tím, že zaslechnete dva stráže mimo vilu Yateses u útesu. Zmiňují, že kód je svatební rok Yateses. Nahoře v jejich vile najdete kalendář na zdi z roku 2021, který má jejich výročí svatby zakroužkované jako „křišťálové výročí“. Crystal znamená 15 let a 2021 – 15 = 2006, což je kód.

Karpatské hory kódy

 • 1979 (dveře) – Kód dveří na začátku mise (zobrazený na plakátu přímo vlevo od dveří).

To jsou všechny známé kódy a kombinace v Hitman 3.

Další tipy a triky naleznete v celém průvodci Wiki & Strategy Hitman 3.

Kódy klávesnice Hitman 3 – každé bezpečné a dveře odemčené

Agent 47 Účast na večírku v Dubaji v Hitmanu 3, zatímco na honbě za bezpečný kód klávesnice

Hledáte každý bezpečný kód Hitman 3? Není nic horšího, než infiltrovat pevnost, která má zavraždit cíl, jen aby se ochala a chytila ​​se, zatímco se pohybovala kolem, aby našla přístupový kód ke dveřím nebo v bezpečí.

Mise mají maximum pouze několik kódů a tyto kódy lze použít na více dveřích nebo trezory na této úrovni. Několik misí však má kódy, které musíte vypracovat z kryptických stop skrytých na úrovni, od dešifrovaných symbolů a zpracování konkrétních let, až po řešení matematických hádanek o výročí svatby.

Pro rušného vraha na misi možná nebudete mít čas vyřešit hádanky. Tady jsou všechny bezpečné kódy a kódy klávesnice Hitman 3, které budete muset odemknout každé dveře. Poskytli jsme vám pokyny, abychom našli kódy, které vám také pomohou vypracovat je také pro sebe. Proč také ne podívejte se na Průvodce zkratky Hitman 3, aby odemkl všech 15 zkratky a nabili úspěch zabijáků zkratky.

Hitman 3 Dartmoor bezpečný kód

 • Kancelář Alexa Carlisle Safe: 1975

Chcete -li najít bezpečný Alexa Carlisle v misi Hitman 3 Dartmoor, stiskněte tlačítko na paži Alexovy židle u jejího stolu v její kanceláři na úrovni 2. Tím se přesune obraz psa na stranu a odhalí trezor. Symboly nad ním jsou stopy k kódu, takže propojte symboly s položkami v místnosti a odemkněte jej. V případě, že to nechcete vyřešit, kód je 1975.

Kódy klávesnice Hitman 3 Dubai

 • Kód dveří zaměstnanců: 4706 (Je to stejné pro obě dveře)
 • Bezpečnostní kód bezpečnostní místnosti: 6927 (Je to stejné pro oba trezory)
 • Bezpečný kód pro hosty: 7465

Chcete -li bezpečně postupovat v misi Hitman 3 Dubai, budete potřebovat kód pro oba dveře pro přístup k oblasti zaměstnanců. Jeden z dveří je za barem na úrovni 0, zatímco druhý je v rohu blízko některých schodů směřujících na úroveň 1. Nalezení kódu je stejně snadné jako čtení tabule zasedací místnosti, které vám dává kód 4706, A oba dveře sdílejí stejný kód.

Když už mluvíme o klávesnici, které sdílejí stejný kód, obě bezpečnostní místnosti se nacházejí na úrovni 3 a směrem na pravou stranu mapy na úrovni 2. Zabezpečovací místnost úrovně 3 má kód 6927, které mohou přistupovat k oběma trezorům obsahujícím protokoly VIP evakuace.

Chcete -li se dostat do ložnice pro hosty, ukradněte klíč, který zaměstnanec Penthouse nosí ve skladovací místnosti na úrovni 4. Vydejte se do oblasti přístřešku a použijte klíč. Pokud jste to nevyzvedli, můžete použít páčidlo nebo Lockpick k otevření dveří. Jakmile je uvnitř, v rohu je trezor. Kód k jeho odemknutí je připojen k počítači, který je 7465.

Agent 47 stojí venku a dívá se na zeď pokrytou graffiti

Hitman 3 Berlínský bezpečný kód

 • Kancelář ROLF HIRSCHMULLER SAFE: 1989

V misi Hitman 3 Berlin Mission je jen jeden bezpečný, ale je to docela choulostivé najít, pokud to konkrétně nehledáte. Vydejte se na úroveň -2, nejnižší úroveň klubu, která je vedle budovy s motorkáři, a najdete kancelář. Chcete -li se dostat do místnosti, použijte převlečení k vstupu, nebo sklouzněte po trubce do chodby na úrovni -1, která spojuje klub s budovou motorkáře. Kód je rok, kdy padla berlínská zeď, což je 1989.

Kódy hitman 3 Chongqing Keypad

 • Dveře bytu ICA
 • Vstupní dveře kontejneru ICA
 • Dveře prádelny
 • Blokujte poblíž Benchmark Lab Door
 • Hushova soukromá laboratoř a terapeutická místnost
 • Arkádové dveře
 • Pokračování v arkádu

Ano, bezpečnost je tak špatná v misi Hitman 3 Chongqing, která navzdory nejvíce klávesnice nepřátelé používají pouze dvě klíčové kódy pro všechny své dveře. Kdykoli jste poblíž ICA, nebo na prádelnu a uvidíte klávesnici, použijte 0118. Pro jakékoli jiné dveře použijte 2552.

K bytě ICA je přístup k pádu ze střechy a lezení v okně, ale kódy ICA se můžete naučit poslechem záznamníku. Pro zařízení ICA můžete zamířit na stranu restaurace a do budovy, která je maskována jako sada nákladních kontejnerů. Zaměstnanec stimuluje venku a před vstupem hlasitě řekne kód. Zatímco nikdo není kolem, aby vám připomněl, stejný kód pracuje pro dveře v zadní části prádelny.

Pokud jde o druhý kód, přečtěte si tabulku oknem na balkoně na úrovni 5 těsně před kódem klávesnice. Toto je soukromá laboratoře Husho. Stejný kód vás dostane za laboratoř Benchmark na úrovni 4 (poblíž schodů v rohu), základnu Hushovy budovy na úrovni 0, která spojuje arkádu s horními patrami a poklop na nádvoří na úrovni 0 zastrčený mezi některými oranžovými a modrými bedny.

Agent 47 se skrývá v lihovaru, zatímco na cestě odemkne jeden z kódů klávesnice v Hitman 3

Klávesnice Hitman 3 Mendoza a bezpečné kódy

 • Lasery na víno: 1945
 • VILLA SUESOUSE VELIKOST: 2006

Jen dva kódy pro misi Hitman 3 Mendoza, ale tyto vyšetřování provádějí. První je na úrovni 1 a lasery zakáže lednicí. Poznámka u dveří říká „Je to ročník“ a můžete zaslechnout některé zaměstnance diskutující o posledním roce druhé světové války. Víno, které popisuje, je samozřejmě Grand Paladin z roku 1945, takže kód je 1945.

Pravděpodobně nejtěžší bezpečný odemknutí je suterén vily na úrovni 3. Je to proto, že musíte zaslechnout rozhovor mezi dvěma strážci mimo vilu. Řeknou, že kód je rok, kdy se Don Archibald Yates a jeho manželka oženili. Tyto informace samy o sobě nebudou dělat moc, ale v kombinaci s kalendářem v kanceláři Villa na úrovni 5 můžete vidět záznam, který uvádí, že krystalické výročí páru je v dubnu 2021.

Naštěstí, i když tradiční dary pro svatební výročí se mezi zeměmi liší, Spojené království i USA sdílejí, jak jsou křišťálové svatební výročí v 15 letech. Odtud je jednoduchý výpočet, který přijde na kód, který je 2006.

Hitman 3 Karpatské horské klávesnice

Jen jeden kód pro misi Hitman 3 Carpath Horains, poslední ve hře a je to hned na začátku. Stačí se podívat na velký plakát vedle něj a najít kód, který je 1979.

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.