Hlasování pro dva nadcházející soupravy odevzdejte!, The Sims 4 odhaluje vítěze komunitních souprav

The Sims 4 odhaluje vítěze komunitních souprav

To, co dělá moderní luxusní soupravu ještě jedinečnější, je skutečnost, že EA spolupracovala s dobře známým vařením a YouTuber, Xureila, aby ji vytvořila. Při diskusi o soupravě Xurelia říká: „Z mé viziové desky designu po výběr stylu a barev nábytku bylo neskutečné vidět, jak ožívá mé myšlenky.“

Nové sady Sims 4

Sul sul simmers! Chceme od tebe slyšet! Jsme ohromeni neuvěřitelnými způsoby, ve kterých se vyjadřujete Sims ™ 4, A s tímto hlasováním necháváme vám, komunitu, určit, která témata budou inspirovat soupravy pro nadcházející vydání.

Bude existovat pouze jedno kolo hlasování, takže se ujistěte, že se vaše rozhodnutí dostanete! Máme dvě vzrušující tematické možnosti, z nichž si můžete vybrat pro vytvoření sim a build buy Kits.

Hlasujte zde! Hlasování začne 11. května v 10:00 PST. Máte do 21. května v 19:00 PST, abyste odevzdali hlasy. Vítězná témata se objeví v budoucím vydání.

Volba je na tobě!

Vytvořte SIM: světlo nebo tmavé téma? Hlasujte pro vaši oblíbenou módní soupravu!

Dáváte přednost světlu nebo tmavé? Jděte světlo a jasně Styl duhového jádra, Ponořeno do zábavných a zářivých barev s širokou škálou jasných a veselých vzorů, které do života vašeho Sim přidávají trochu slunečního svitu. Na druhou stranu přijměte svou temnou stránku a hlasujte pro nervózní a záhadný Goth móda, A zachyťte tukovou auru vašich nejpodnějších simíků.

Build Buy: minulé nebo budoucí téma? Hlasujte pro vaši oblíbenou soupravu sestavení!

Milujte minulost nebo se díváte do budoucnosti? Vznešená a majestátnost Středověký hrad Ideální pro vytvoření vlastního království a poskytne vám vše, co potřebujete k postavení velkého, rustikálního hradu. Postavte pevnost s řadou prvků včetně cihlových stěn, cimbuří a olověných skleněných oken zasazených do starého kamene. Umístěte svůj hlas pro High Tech Futurismus Pokud jste inspirováni architekturou mimo tento svět s elegantními kovovými exteriéry a zářícími akcenty, které vytvářejí perfektní domovskou základnu pro všechny Sims navštěvující jinou planetu.

Vadish! Nezapomeňte následovat @The Sims za výsledky a zůstat v aktuálním stavu Zprávy a aktualizace The Sims 4.

The Sims 4 odhaluje vítěze komunitních souprav

Náhled pro Ranch SIMS 4 Horse - Oficiální přívěs (EA)

Sims 4 potvrdil témata dvou souprav přicházejících do hry po komunitním hlasování.

Minulý měsíc byli Simmers požádáni, aby rozhodli pro téma jedné nové soupravy Create-A-SIM a jedné nové sady Build Buy Kit.

Pro CAS to bylo mezi stylem duhového jádra a goth módou. Pro Build Buy to bylo mezi středověkým hradem a high -tech futurismus.

Hlasujte sims 4 soupravy

Hlasy Sims 4 Kit

Během tohoto týdne za The Sims Stream byli vyhlášeni vítězové průzkumů veřejného mínění Goth móda a Středověký hrad Zajištění nejvíce hlasů.

Bylo také odhaleno, že tyto dvě soupravy budou spuštěny začátkem roku 2024.

Nebyly sdíleny žádné další podrobnosti o tom, co fanoušci mohou od těchto dvou souprav očekávat. Ale v případě, že jste to zmeškali, byly to popisy upoutávek na teaser, když se původní průzkumy veřejného mínění staly živě.

Goth móda: „Roste nevolně při pohledu na jasně růžový svetr? Perfektní. Přijměte svou temnou stránku a hlasujte pro Goth Módu. Styl svůj SIM v odstínech černé od hlavy až. Určitě vynikají z davu s moderním detailem síťoviny a krajky, tmavým dramatickým make -upem a nervózním příslušenstvím.”

Středověký hrad: „Umístěte příkop, myslím hlasování, pro středověký hrad, pokud se chystáte zabránit těm zvědavým sousedům. Postavte pevnost s řadou prvků včetně cihlových stěn, cimbuří a olověných skleněných oken zasazených do starého kamene! Je to váš vlastní hrad v království daleko, daleko.”

The Sims 4 Horse Ranch

Událost Stream také představovala zákulisní pohled na nadcházející Horse Ranch expanze, se zaměřením na animace a interakce koně, stejně jako krátká aktualizace pro Sims 5 (který má v současné době pracovní název projektu Rene), který naznačil možnost otevřených čtvrtí.

Horse Ranch je ve čtvrtek 20. července, s dalšími informacemi o rozšíření očekávané v příštích několika týdnech.

Sims 4 je k dispozici na PC, Mac, PlayStation 4 a 5, Xbox One a Xbox Series X | S.

The Sims 4 odhaluje dvě nové soupravy, které zakončí léto stříkáním

Sims 4 právě odhalil dvě nové nadcházející letní soupravy, které zabalily teplou sezónu: souprava pro Splash Splash Pool a Modern Luxe Kit.

Sims 4 znaky stojí v plaveckém vybavení, jeden s dlouhými blond plechovanými vlasy a druhý s krátkými černými vlasy s brýlemi

Publikováno: 5. září 2023

Sims 4 drží v mém srdci zvláštní místo jako jedna z největších simulačních her všech dob. EA pokračuje v uvolňování obsahu pro SIMS 4, ve formě expanzních balíčků nebo menších souprav. Od zcela nových druhů, jako jsou koně po více ozdobné obsah, není do hry nedostatek nových funkcí. Vypadá to, že pro EA ještě neskončilo léto, protože vývojář právě oznámil dvě zbrusu nové sady, které jistě způsobí vlny. Souprava Splash Splash na bazénu a moderní luxusní sada jsou na cestě k oživení hry.

Souprava Splash na bazénu je rozhodně na mém radaru díky jeho jasně zbarvenému plaveckému oblečení a zábavným plovákům. Bez ohledu na to, jaký je typ těla nebo tón pleti vašeho SIMu, sada má plavky, které je dobře doplní. Všechny obleky přicházejí v různých barvách, řezech a vzorcích, což si vybírá pěknou rozmanitost oblečení.

To však není všechno, jak píše EA, „Sims mohou dokonce ponořit prsty do světa vodních příslušenství a zdokonalovat jejich soubor u bazénu stylovými odstíny, duhovými nehty, sandály, báječnými plováky a dalšími.„Obvykle jen výchozí pro plavky na zakázku sám, ale vypadá to, že to nebudu muset dlouho dělat. Chci říct, jen se podívej na ten šeřík dvoudílný a koblihový plovák.

Sims 4 Poolside Splash Kit Scéna ukazující Sims kolem bazénu a užívat si sebe

Další nová sada EA, moderní luxe sada, je méně o čase stráveném bazénem a více o čase stráveném před zrcadlem. Slibuje „elegantní umění, sofistikovaný výzdoba a pohodlí.„Jako někdo, kdo zneužívá cheat mateř, jako je zítra, určitě budu mít nějaké vyzdobené simíky. Od funkčních přehrávačů záznamů po kabelky pro návrháře, žádný Rich SIM nebude jít bez toho, když tato sada klesne.

Sims 4 Modern Luxe Kit Screenshot ukazující Sims v butiku, zkoušet oblečení a dělat make-up

To, co dělá moderní luxusní soupravu ještě jedinečnější, je skutečnost, že EA spolupracovala s dobře známým vařením a YouTuber, Xureila, aby ji vytvořila. Při diskusi o soupravě Xurelia říká: „Z mé viziové desky designu po výběr stylu a barev nábytku bylo neskutečné vidět, jak ožívá mé myšlenky.“

Říká také, že „přitáhla inspiraci od černých umělců, kteří předváděli luxusní životní styl černých jedinců“ pro soupravu a já to absolutně miluji.

Souprava Splash Splash v bazénu a moderní vydání Luxe Kit ve čtvrtek 7. září. Můžete chytit každou soupravu za 4 $.99 / £ 4.99 Zde na webových stránkách EA. Oba také klesnou na páru, pokud byste je raději dostali přes Valveovu platformu.

Pokud potřebujete nějaký nový obsah Sims, aby byla vaše základní hra ještě více zábavná při čekání, podívejte se na některé z našich oblíbených modů Sims 4. Alternativně můžete procházet několik z těchto dalších velkých herních her, pokud chcete svou kreativitu na chvíli vyjádřit jinde.

Anna je jedním z našich zpravodajských autorů, která pokrývá vše od fantasy her po zemědělské hry . Když nejím těstoviny nebo psaní, tráví zbytek svého času hraním Sims 4, ponoří se hluboko do Baldurovy brány 3 tradice a má sklon k smaragdovým pastvinám v údolí Stardew a snění o životě jako Druid Fairy. S literaturou a středověkou historií pod pásem si Anna myslí, že není lepší období RPG než středověk. Některé z jejích předchozích prací najdete na Dexerto, IGN a Twinfinite.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.