Hledám kooperační hry s otevřeným světem. Prosím, pomozte: Steam Community, 21 nejlepších PC Co -op Open World Games – GamerRENX

21 nejlepších PC Co-op Open World Games

Až přijde kooperační faktor, budete mít na svém mírně větším voru dva lidi. Při práci budete muset určit způsoby, jak přežít. Využijte maximum z věcí, které najdete v oceánu. Dokonce i odpad může být entitou zachraňující život!

Coop Open World Games

Žádné MMO, prosím, opravdu nenávidím MMO’s Anyone, hledám nějaké dobré hry Open World Co-op Games. Yunno možná jako Skyrim nebo Minecraft nebo Heck En Terraria nebo cokoli jiného, ​​je mi to opravdu jedno, jak to je, pokud to nehraje jako MMO nebo je většinou zaměřen na Pvp. I tehdy, pokud je hra PVP zaměřena, pokud má dobré kooperační prvky, zanechte prosím název hry.

Také hry, které plánují kooperaci. Díky předem by také nevadilo by hry, které nejsou například ve Steam jako Cube World.

Minecraft
7 dní do smrti
Cube World
Průzkumníci planety
Pane, jste loveni
Vesmírné inženýři
Les
Hvězdné alfa
Systémový šok 2
Dva světy 2
Terraria a jeho 8 klonů
Projekt zomboid
Přetahování
Mezník
3079
3089
Vox
Borderlands 2
Mrtvý levý
Dead Island Riptide
Orion: Dino Horde
Systémový šok 2

21 nejlepších PC Co-op Open World Games

Tituly s otevřeným světem jsou všechny vzteky v herním prostoru. Z tohoto důvodu vám Devs chtějí dát šanci nejen je hrát, ale hrát si s přáteli!

#21 Synové lesa

Platforma: PC
Datum vydání: 23. února 2023

Co by mohlo být lepší než jít do ostrovního ráje? No, nic, pokud tam vlastně jdete. Ale v Synové lesa, „Paradise“ není slovo, které budete používat pro místo, kde jste.

Když se mise nalezení miliardáře pokazí, budete muset putovat po ostrově a získat zdroje, abyste přežili a bojovali s příšerami, které vám přicházejí.

Celý ostrov můžete prozkoumat od začátku a otevřít pro vás mnoho možností a volby, jak přežít. Navíc, čím déle hrajete hru, tím více se roční období změní. Jak se tedy přizpůsobíte tomu, co na vás ostrov hodí?

#20 Raft

Začněme s hrou, kterou si budete moci užívat s větší hloubkou, pokud máte partnera Co-op. v Vor, Hrajete jako dítě uvíznuté na jednoduchém voru uprostřed oceánu. Prostřednictvím setkání na vodách budete muset získat nové materiály, lovit jídlo atd.

Až přijde kooperační faktor, budete mít na svém mírně větším voru dva lidi. Při práci budete muset určit způsoby, jak přežít. Využijte maximum z věcí, které najdete v oceánu. Dokonce i odpad může být entitou zachraňující život!

Existuje mnoho způsobů, jak může vaše cesta jít, takže skočte se svým přítelem a zjistěte, zda můžete vydržet!

#19 V stoupání

Proč být upírem, když můžete s někým označit tým a být dva upíři? Přesně!

Ve v Stoupající, Vyvstáváte z dlouhého spánku a touhy obnovit svou vládu nad zemí. Ale jako oslabený upíří pán budete muset začít zdola a při obnovení svého hradu a obnovením svých sil a obnovením svých sil a obnovením svých sil.

Co-op ve hře vám umožní řešit tyto úkoly v duu a tak urychlit váš vzestup k moci! Shromažďujte materiály, abyste stavěli hrad, nasáli život od místních lidí, aby obnovili vaši energii a ovládali je, abyste získali armádu služebníka!

Být upíři, kterými si přejete být!

#18 Série Dying Light

Kdo nerad hraje hry, které vám umožní zabít zombie ve velkém počtu?

The Série Dying Light to vám umožní udělat to napříč jeho dva tituly, z nichž každý vás uvede do jedinečného scénáře, kde jsou zombie všude, a musíte je přežít.

Ale nejsou to jediné věci, které potřebujete k přežití. Zombie můžete zcela ignorovat parkourem a svázaní po městech, ve kterých jste, abyste se mohli soustředit na jiné věci. Jako jsou lidé, kteří jsou ve městě. Vaše interakce s nimi ovlivní příběh a to, co se stane samotnému městu, takže se rozhodněte moudře.

#17 Hunt Showdown

Hunt: Showdown

Zde je další název, ve kterém budete vděční za kooperační partnera. Hunt Showdown se koná ve alternativní formě Louisiany, kde jsou příšery v Bayou a dalších oblastech.

Jako lovec odměn je vaší prací převzít tyto hrozby a zabít je, než mohou zabít nevinné lidi. To samo o sobě není jedinečné. Hra je však pvpve. Tím máme na mysli, že když hráč zabije monstrum, začíná nový lov. Lov pro lovce odměn!

Než vás někdo zabije a sundá vám ruce, budete muset závodit do města se svými kořistí. Pokud zemřete, ztratíte všechno a musíte začít znovu.

#16 TheHunter: Call of the Wild

Mnoho lidí má při lovu s přáteli nebo rodinou „kooperační dobrodružství“. TheHunter: Call of the Wild Umožňuje vám toto dobrodružství mít v digitálním prostoru, což je z mnoha důvodů lepší.

Hra vám dává realistické prostředí, které můžete lovit, a zvířata na sledování. Budete si muset uvědomit, jak děláte věci, jinak se nikdy nepřibližujete své kořisti. Pokud jde o aspekty pro více hráčů, můžete spolupracovat s loveckou párty, abyste našli své ceny a spolupracovali na jejich lovu. Nebo si můžete vybrat konkurenční trasu a zjistit, kdo může získat nejlepší zvíře!

#15 Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands

Duch Tom Clancy Recon Wildlands Nabízí hráčům obrovský otevřený svět pro jejich družstevní večírky, které se mohou bavit, protože můžete dělat primární kampaň a režimy pro více hráčů dohromady.

V národě Bolívie se drogový kartel chopil kontroly. Jste jedním z duchů, kteří poslali lidi, aby zachránili lidi a přivedli kartel na kolena.

Chcete -li tak učinit, budete muset spolupracovat se svou „duchovní párty“ a dokončit úkoly, které je destabilizují a odstraňují kritické hráče z tabule.

Když chcete ještě více, ponořte se do režimů pro více hráčů a položte svou týmovou práci proti ostatním!

#14 Valheim

Vítejte v oblasti inspirované norskými legendami a příběhy. Toto je říše Valheim.

Když sem dorazíte sami nebo s devíti. Takže spolupracovat na vybudování nového osídlení a začít žít svůj život mimo zemi. Ale na toto tajemné místo je více, než si uvědomíte.

Prozkoumejte jeho obrovské dosah a podívejte se, co ještě žije v říši. Poté, když potkáte hrozby, vyrábějte silné zbraně, aby je udeřily!

Postavte místo, kde můžete volat domů, a poté jej rozšířit tak, aby i bohové žárlili na vše, co jste vytvořili! Váš nový život čeká.

#13 Watch Dogs 2

Franšíza možná nikdy neměla potenciál, který Ubisoft slíbil, ale nemůžete popřít, že tyto hry byly zábavné v bodech. Sledujte psi 2 je to vynikajícím příkladem.

V názvu zobrazíte hackera, který se přestěhoval do San Francisca. Jakmile tam budete, spojíte se se skupinou známou jako dedSec. Nesprávví hackeři se mohou některým zdát jako zlí, ale chystají se zachránit den.

Zjistili, že zločinecká organizace používá aplikaci k ovládání lidí ve městě, a je na vás, abyste je zastavili!

Použijte své hackerské dovednosti různými způsoby a ukážte jim, kdo jsou skuteční „hlavní zločinci“!

#12 Monster Hunter Rise

Monster Hunter Rise je nejnovější vstup z milované franšízy zabíjející monstrum. Nedávno to bylo oznámeno pro řadu systémů Xbox, takže pokud byste raději čekali, až ji tam budete hrát, máte tuto možnost!

Ale pro vás jsou PC hráči, hlavní hra a její DLC k dispozici na Steam. Ve hře budete ochráncem vesnice neustále obléhanou monstra. Budete je muset bojovat, pak prozkoumat svět, abyste mohli vymazat více příšer, než vám to udělají.

Za normu získáte cenné předměty k lepšímu výstroji. Kromě toho v průběhu času uvidíte silnější příšery, včetně masivních draků! Ujistěte se tedy, že jste připraveni na každý boj.

#11 Forza Horizon 5

Arcade Showcase Race in Forza Horizon 5

Jste připraveni jít na závodní cestu s přáteli? Pokud ano, pak se podívejte Forza Horizon 5! Hra vás uvádí v rekreaci Mexika a dává vám úplnou svobodu v tom, jak ji procházíte. Budete moci řídit rychlá luxusní auta nebo jízdy v terénu, abyste se dostali tam, kam chcete jít.

Ale proč jezdit sám? Přineste si přátele a nechte je jezdit na jízdě, abyste mohli konvoj po zemi. Budete ohromeni kvalitou grafiky a otevřeného světa, takže ji využijte a udělejte, co chcete!

Prozkoumejte, máte závody a podívejte se, jak daleko můžete tlačit auta. Nebe je konečná hranice!

#10 Saints Row 4

Jste připraveni sloužit vaší zemi? Upřímně nezáleží na tom, jestli jste na to řekli ano nebo ne, protože Saints Row 4 je název, který se libuje v šílenství, které vytváří.

Poté, co se „šéf“ stane prezidentem USA, mimozemšťan invaze zničí stranu, když unesou mnoho lidí z planety! Nyní, aby se zastavil Zinyak, musí se šéf ponořit do digitální krajiny, aby našel zbytek svatých, a poté bojoval proti mimozemské hrozbě v reálném světě, aby pomstil všechny!

Při boji proti mimozemšťanům ovládáte epické zbraně a supervelmoci a pošlete tyto mimozemské tyrany do raného hrobu!

#9 7 dní zemřít

Mnoho z vás pravděpodobně slyšelo 7 dní do smrti, protože je to populární titul, který hraje více než 14 milionů lidí.

V názvu budete umístěni do velkého pozemku a je řečeno, abyste přežili. To, jak to děláte, je samozřejmě na vás. To zahrnuje schopnost pracovat s partnery kooperací nebo náhodnými lidmi, které najdete ve světě hry. Ale jak můžete hádat, existuje spousta nebezpečí, se kterými se můžete vypořádat. To zahrnuje ostatní hráče a nemrtvé, kteří se toulají po.

Prozkoumejte svěží lesy a opuštěné města a uvidíte, jak dlouho vydržíte!

#8 Monster Hunter: Svět

Jo, máme druhou hru ve franšíze na seznamu. Nemáš zač!

Monster Hunter: Svět byl titul, který tuto sérii posunul na další úroveň, a to jak v kvalitě, tak v lásce fanoušků. Není těžké pochopit, proč, když se ponoříte do věcí. Svět hry je masivní a žije až do svého názvu. Monstra jsou jedny z nejtěžších, kterým budete čelit, a budete si vážit svého kooperačního partnera vícekrát než ne.

Když vstáváte řadami a najdete tvrdší příšery, budete muset sbírat předměty a materiály, abyste vytvořili lepší vybavení! Pouze skrze to budete moci řešit entity, jako jsou starší draci a další začarovaní zvířata!

#7 Borderlands Series

Ať už sám nebo s přítelem, není pro ty zlé odpočinek.

The Série Borderlands je jednou z nejpopulárnějších franšíz, která si hraje s přáteli, protože hra je šíleně nad vrcholem se svými zbraněmi a bojem.

V celé sérii budete moci ovládat miliony na miliony zbraní. Budete skrz ně prolévat, abyste našli ty s největším dopadem, nejlepšími statistikami nebo těmi, které vyhovují schopnostem vašich postav.

Ano, je tu příběh o franšíze a je to zábava svým vlastním způsobem. Ale jste tu pro akci a hrajete si s přáteli na večírku, když odpálíte padouchy? Jen málo věcí je lepší.

#6 Archa: Přežití se vyvinulo

v ARK: Přežití se vyvinulo, ocitnete se v jednom z konečných zážitků z přežití, které můžete mít ve videohře.

Jste na ostrově, aniž byste na vás nic, žádné oblečení, žádné předměty, nic. Od té chvíle budete muset uklidit materiály k použití, abyste mohli přežít věci. Vytvořte oblečení, abyste zůstali v teple, stavěli zbraně, aby odbojovali hrozby a další!

Měli byste vědět, že na ostrově nejste sami. I s kooperačním partnerem vedle vás najdete hrozby člověka a zvířete. Jo, a na ostrově jsou také dinosauři. Zapomněli jsme to zmínit? Hodně štěstí s přežitím!

#5 Moře zlodějů

Moře zlodějů Možná začalo jako titul „Pirate Adventure“ od společnosti Rare, ale rychle se to stalo něčím, co hráči milovali hrát s přáteli, když vytvořili jedinečná dobrodružství na volném moři!

Vytvoříte piráta od nuly, zvedáte kotvu a vyplujete jakýmkoli směrem. Můžete plavit na různé ostrovy s jedinečnými věcmi a najít. Nebo najdete další hráče a bojovat s jejich posádkami, abyste viděli, kdo je mezi vámi nejlepší pirát!

Spojte se s přáteli, abyste mohli mít na své lodi sadu důvěryhodných rukou a někoho, kdo má záda, když čelíte nemrtvým, ostatním hráčům a dalším!

#4 Terraria

I bez kooperativní hry, Terraria je titul, který si mnozí užívají z několika důvodů. V neposlední řadě je to, že jste upadli do světa, kde můžete dělat, co chcete.

Pokud se vám líbí místo, na kterém přistáváte, můžete postavit dům a postavit kolem něj město. Po celou dobu to tak, aby vyhovovalo vašemu vkusu.

Nebo můžete cestovat po světě, který obýváte a hledáte dobrodružství, bojová monstra a najít poklad! Každá přehrávání obsahuje 100% svět, který se má pustit. Takže když máte kooperačního partnera na cestu po boku? To přispívá k zábavě.

#3 Far Cry 5

Většina by to tvrdila Far Cry 5 je nejlepší hra ve franšíze. Ano, třetí hlavní titul má mnoho fanoušků, a to právem, ale pátý záznam rozšiřuje věci způsoby, které mnozí oceňují.

V neposlední řadě je expanzivní terén Montana, který dostanete do Traverse. Tým v Ubisoftu šel do velké míry, aby znovu vytvořil pocit prostředí Montana, a můžete si projít ho s přáteli a užívat si přírody společně!

Ale pokud hledáte více „aktivit“ s kooperací ve hře, máte štěstí. Když bojujete s kultem!

#2 Elden Ring

Fromsoftware vždy měly své hry mít druh kooperativního/interaktivního prvku pro skupiny hráčů. Ale v Elden Ring, Zkoumáte obrovský otevřený svět, který vytvořili s přáteli, a užijte si výzvy společně.

Jste zasazeni do světa, kde bohové staré způsobili více škody než užitku, a můžete sestavit titulární Elden Ring, který vám pomůže přivést svět zpět na zakázku.

Nebo můžete ignorovat celý příběh a vystřelit prostřednictvím všech šéfů, které má hra. Víme, že to je to, co byste opravdu chtěli dělat, a my vám neobviňujeme. Ať už s nimi bojujete sami nebo s přítelem, budou to výzvou.

#1 Grand Theft Auto V

Je jen vhodné, že tento seznam ukončíme hrou, která je jedním z nejprodávanějších titulů všech dob. Grand Theft Auto V je rozsáhlý zážitek, který vám umožní mít nejrůznější chaotickou zábavu v Los Santos. Primární kampaň vás přiměje hrát tři lidi, kteří se snaží město přežít, a věci pro ně nejde dobře.

Ale až jste připraveni na kooperační zážitek, můžete nechat své přátele spadnout na svět a mít míč!

Nebo hlava do GTA online, a najdete téměř nekonečné množství věcí. Můžete dělat mise, abyste získali peníze na nákup aut, bavili se na závodech a další!

33 Co-op Open World Games

Hry v otevřeném světě jsou ty, které mnoho lidí rád hraje. Ale jsou to také ty, které lidé rádi hrají s přáteli. Zde je 32, které to pro vás mohou udělat.

#33 Synové lesa

Platforma: PC
Datum vydání: 23. února 2023

Co by mohlo být lepší než jít do ostrovního ráje? No, nic, pokud tam vlastně jdete. Ale v Synové lesa, „Paradise“ není slovo, které budete používat pro místo, kde jste.

Když se mise nalezení miliardáře pokazí, budete muset putovat po ostrově a získat zdroje, abyste přežili a bojovali s příšerami, které vám přicházejí.

Celý ostrov můžete prozkoumat od začátku a otevřít pro vás mnoho možností a volby, jak přežít. Navíc, čím déle hrajete hru, tím více se roční období změní. Jak se tedy přizpůsobíte tomu, co na vás ostrov hodí?

#32 Minecraft

Jo, začínáme s Minecraft Protože je to hra, kterou mnozí z vás rádi hrají společně, takže se můžete bavit s přáteli.

Je pravda, že hru můžete snadno hrát na vlastní pěst, ale s přáteli můžete spolupracovat na tom, abyste společně vytvořili ještě větší konstrukce nebo řešit něco jako režim přežití a zjistit, jak dlouho můžete vydržet jako tým.

Není to tak hluboký kooperační zážitek jako některé další hry na tomto seznamu, ale nemusí to být! Musí to být hra, ve které se můžete bavit, a určitě to budete mít.

#31 Dayz

Dayz je jednou z mnoha her na tomto seznamu, která vám přiměje vzdorování šancí ve světě zamořeném zombie. Twist je, že přežití je jediná věc, na které záleží zde.

Neexistují žádné žebříčky nebo úkoly, které by bylo možné dokončit, abyste získali lepší věci. Místo toho budete vloženi do masivní oblasti známé jako Chernarus. V masivním prostoru je spousta hráčů a spousta zombie.

I když hrajete s přáteli, šance nebudou s vámi. Takže budete muset myslet chytře a udržet před nebezpečím, pokud chcete přežít. Navíc nikdy nevíte, jestli další člověk, se kterým se setkáte, bude ten, kdo vás zabije.

#30 Tom Clancy’s The Division 2

Divize 2

Tom Clancy’s The Division 2 je pokračování hry, na které mnoho lidí stále má spoustu myšlenek. Ubisoft však na vavřínech nespočíval a místo toho dal hráčům nový zážitek na novém místě.

Pokračování vás zavede do Washingtonu, D.C. Tam se skupina povstalců snaží svrhnout vládu a vy jste byli aktivováni, abyste se pokusili je zastavit a ostatní skupiny soupeří o moc.

V této verzi D.C., Budete muset mít hlavu na otočení, abyste mohli převzít hrozby všude. Spolupracujte se svými partnery divize na nalezení zásob a odstranění nepřátelských bojovníků.

#29 Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin

Franšíza Monster Hunter má v průběhu let mnoho podob, ale když se Capcom rozhodl, že je „přátelským pro děti“, vytvořili Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin. Samozřejmě také vytvořili svého předchůdce, ale na to se na to nezaměřujeme.

Příběh se koná desetiletí po originálu, kdy se zdá, že proroctví ožije, když se Rathalos narodí s neuvěřitelnou mocí. Bohužel, jiné příšery se chovají a mnozí se obávají, že je to čas na konci.

Budete je muset přesvědčit, že při shromažďování příšer je další věc a používáte je v bitvách proti různým nepřátelům. Spojte se s přáteli, abyste pomohli vašim šancím v těchto bitvách!

#28 Raft

Někdy přichází kooperační hra, která vás nutí pracovat společně, jinak nepřežijete. Vor je jeden takový název.

Účel hry je jednoduchý. Vy a váš partner jste uvězněni na malém voru uprostřed oceánu. Budete muset spolupracovat na úklidu zásob, získat jídlo a rozšířit svůj vor. Budete mít na začátku málo, takže nic nevyhazujte, protože to může být použito pro něco jiného.

Co uděláte, abyste zvýšili své šance na přežití? Budete moci být týmem, který potřebujete, abyste se dostali do nebezpečí? Skočte na vor a zjistěte to!

#27 Watch Dogs 2

Jste připraveni připojit se k kolektivu hacker? Pokud ano, ponořte se do Sledujte psi 2 Protože to je přesně to, co děláte!

Jste hacker nějakého proslulého, který míří do San Francisca, aby se připojil ke skupině s názvem DedSec. Když to uděláte, připojíte se k jejich misi a odstraníte trestnou organizaci, která se snaží použít aplikaci k poškození a kontrole populace!

Použijte své hackerské dovednosti různými způsoby, abyste zajistili dokončení úkolů a pomohli kolektivu. Například spolupracujte se svým partnerem kooperací na přísnějších úkolech, abyste je mohli prohloubit a vyjít na vrchol! Pamatujte, že to děláte pro lidi.

#26 Far Cry 6

V této franšíze je mnoho příspěvků, které jsme sem mohli dát, ale děláme poslední v Far Cry 6.

Jste bojovník za svobodu, který se snaží zachránit svůj domovský národ Yary před hnusným diktátorem, který jej provozuje. Muž je nemilosrdný a touží nic víc než pro jeho syna, aby zaujal jeho místo a pokračoval ve svém dědictví. Nyní v odporu, musíte to zastavit za každou cenu.

Hra vám umožní převzít mise sólo nebo v kooperačních párech, aby pomohl překonat opozici. Použijte různé zbraně a pomozte ochromit režim, kdykoli je to možné.

#25 Série Dying Light

The Série Dying Light jsou dvě hry silné a družstvo je v nich silné. Budete hrát jako dva různé protagonisté napříč těmito dvěma tituly a budete ve dvou městech překonáni zombie.

Vaším cílem je nejen přežít, ale ovlivnit, ale města, ve kterých jste. Lidé plánují a soupeří o moc, dokonce i s zombie číhající před vašimi dveřmi. Vaše volby v hlavních misích určí, co frakce vyjde nahoře a jaký je stav města, když jste hotovi.

Dobrou zprávou je, že nemusíte bojovat s zombie, pokud nechcete! Parkour kolem nich a nikdy nebudete muset bojovat za svůj život proti nim.

#24 Tom Clancy Ghost Recon Breakpoint

Zde je město, které v průběhu let nasadilo mnoho klobouků, ale s Tom Clancy Ghost Recon Breakpoint, Budete čelit jedné z nejsmrtelnějších výzev, jaké vám franšíza kdy nabídla. Nasadil se v souostroví ostrova, obří silikonové údolí si v této oblasti dal oporu v oblasti. Pro účely všech svých vlastních technologií to posypali.

Ale pak to bývalí duchové známí jako vlci převzali a nyní musíte bojovat proti svým bratrům, aby přivedli mír zpět do světa.

Bojujte přes otevřený svět, který vás bude různými způsoby vyzvat. Bojovat s vojáky a dronovou armádou, která může pocházet odkudkoli.

#23 Rust

Na seznamu je několik her, kde jediným cílem je přežití. Rez je jedním z nich. Budete upuštěni na ostrově a od té chvíle musíte své nepřátele překonat.

Kdo jsou vaši nepřátelé? Všechno ostatní na ostrově. Možná narazíte na nějakou divokou zvěř, která vás chce zabít, nebo narazíte na jiné hráče, kteří se nemají problém, aby se vás pokusili odložit.

Ať tak či onak, budete se muset vyzbrojit s tím, co můžete najít, abyste je zabili, než vás zabijí. Hra probíhá roky a obdržela mnoho aktualizací. Název je úplný všemi způsoby, na kterých záleží, a vše, co se musíte zeptat sami sebe, je, zda budete moci přežít.

#22 Mrtvý ostrov

Tady je pro vás další titul zombie a je to další, který můžete spolupracovat s přítelem.

v Mrtvý ostrov, Budeš na ostrově, šokující. Ale ostrov jde z pěkného letoviska na místo zamořené zombie v žádném okamžiku. Takže s ohledem na to musíte vystoupit z ostrova v jednom kuse a odeslat všechny zombie, které vám přicházejí. Hodně štěstí!

Vezměte si hordy zombie s jakýmikoli zbraněmi, které můžete najít. Ať už je to netopýr, zbraň nebo něco mezi tím, použijte cokoli, co tam je, a přežijte. To je jediný způsob, jak se dostat pryč z ostrova.

#21 Assassin’s Creed Unity

Milované hry Assassin z Ubisoft často měly ve svých titulech kooperaci, ale to bylo Assassin’s Creed Unity To se zaměřuje na kooperaci k lepšímu a k horšímu.

Hra byla stanovena během francouzské revoluce a vy byste mohli hrát až se třemi dalšími hráči, abyste procházeli budovami Francie, abyste se dostali k vašim cílům a dokončili mise. Práce s týmem Assassin byla zábava, protože vynutila pojmy bratrství.

Bohužel hra nebyla tím, co byste nazvali „bezproblémovým zážitkem.„Opravili věci v průběhu času a pokusili se je dále vylepšit v budoucích hrách, ale mnozí si budou pamatovat, co tato hra zkusila a nedokázala udělat.

#20 Ascent

V budoucnosti Cyberpunk mají korporace takovou moc, že ​​mohou zotročit lidi, aby se stali součástí své bezpečnostní síly. Jste jedním z těch „dělníků“, protože jste „smluvní“ skupinou Ascent.

Všechno je pod jejich kontrolou. To znamená, až do jednoho dne, společnost, která vás vlastní, najednou zavře. Bez důvodu vypnutí se okres vrhne do chaosu a musíte přijít na to, co se děje.

Spolupracujte se svým družstevním partnerem, abyste se propracovali v okrese a získali odpovědi, které hledáte. Po celou dobu upgradujete své schopnosti sundat nepřátele, kteří vám přicházejí.

#19 Ghost Recon Tom Clancy Recon Wildlands

Zde je další příspěvek ve franšíze, o které jsme mluvili dříve. v Duch Tom Clancy Recon Wildlands, Budete nastaveni v budoucnosti, kde drogový kartel převzal zemi Bolívie.

Výsledkem je, že duchové jsou posláni doprava lodi a vrací zemi lidem. Kromě toho si plně přizpůsobíte svou postavu a vyberete nakládky, které budete mít pro každou misi.

Poté vezměte na národní krajinu a najděte ty nejlepší způsoby, jak ji přilepit do kartelů. Bude ještě snazší dokončit práci s partnerem kooperací.

#18 Divinity: Original Sin II

RPG nejsou obvykle ty s kooperačními prvky, ale Božství: Original Sin II je výjimkou z tohoto pravidla a je to docela skvělá výjimka.

Budete mít úplnou kontrolu nad tím, kým jste a co děláte od začátku. Můžete být lidským, elfem, nemrtvými kostra a další! Vyberte si třídu, kterou chcete být, a poté se vydejte na masivní dobrodružství plné tahového boje a kooperační zábavy.

Vy a vaši přátelé můžete vstoupit a vypadnout ze strany druhého po pádu klobouku. Pomozte si tedy navzájem, když můžete a uvidíte, jak ovlivníte svět.

#17 Valheim

Jste připraveni začít nový život v podivné zemi? v Valheim, Vy a potenciálně devět dalších hráčů se ocitnete v zemi plné zázraku a nebezpečí. Začnete pro sebe postavením nového domova a poté rozšířte svůj dosah a zjistěte, co místo nabízí.

Ale být varován, mnoho tvorů tam neváhá bojovat a zabít tě. Použijte tedy řemeslný systém k vytvoření výkonných zbraní, které budou dokonce i šance proti těmto nepřátelům!

Udělejte si nový život pro sebe a libujte si ve svých konstrukcích, když ukazujete, že vám nic nemůže dostat do cesty.

#16 Borderlands Series

Hádej co? Dokonce ani s kooperačním partnerem ve vašem becku a volání není žádný odpočinek pro bezbožné!

The Série Borderlands Postaví vás na planetu Pandory a dále a odváží vás překonat šílenství kolem vás. Po celém světě se budete potulovat, budete se snažit získat poklad, vytáhnout punks doleva a doprava atd.

Po cestě získáte miliony na miliony zbraní, které budete mít s smrtící přesností a radostně použijete, abyste vytáhli nepřátele. Vážně, v těchto hrách je spousta zbraní.

Tak na co čekáš? Načtěte a jděte!

#15 Nepohlasíte spolu

Zde je franšíza videoher, která miluje šrouby hráčům a nutí je přežít bez ohledu na to, co.

Ale v Nepohlasíte spolu, Tentokrát budete mít malou pomoc. Opět budete umístěni do podivné země, která vyžaduje, abyste v ní přežili. Ale zvrat je, že budete mít partnera nebo několik lidí, abyste sdíleli zátěž. Bohužel to také znamená, že všichni jsou v nebezpečí ohrožení, které se skrývají mimo váš názor.

Spojit se a řešit problémy jeden po druhém, abyste je mohli překonat! Budete schopni společně přežít?

#14 Terraria

Terraria je vynikajícím příkladem toho, že hráčům dává otevřený svět a pak je nechají dělat s tím, jak se jim líbí. To zahrnuje, zda se ve hře baví sami nebo s přítelem.

Jakmile spadnete do procedurálně generovaného světa, budete mít volnou vládu nad tím, co děláte dál. Například, protože s vámi máte partnera kooperace, můžete se rozhodnout jít na dobrodružství a bojovat s tvory země.

Nebo vy a váš partner možná budete chtít postavit město a začít sbírat potřebné materiály. Každý nový svět, který začnete, nabízí něco čerstvého a nového. Takže skočte dovnitř a podívejte se, jaký je váš!

#13 Ghost of Tsushima: Legendy

Originál Duch Tsushimy je považován za jednu z největších her, jaké kdy byly. Ale není to pro kooperaci. To je místo, kde Legendy režimy přicházejí.

Prostřednictvím nich se budete moci spojit s partnerem, vybrat si své třídy a poté v mnoha formátech vzít hordy nepřátel. Můžete být Samuraj, Ronin, Hunter nebo Archer, každý s vlastními jedinečnými schopnostmi, aby vám pomohl bojovat proti blížícímu se nebezpečí.

Můžete si také vybrat, abyste společně přijali příběhovou kampaň. Tímto způsobem nikdo není vynechán z poutavého zážitku, který nabízí plná hra.

#12 Forza Horizon 5

Ne všechny kooperační hry, které mají otevřené světy, musí být o akci 100% času! Místo toho máme zde hru o závodech a užívání si všeho, co s tím přichází!

v Forza Horizon 5, Vy a vaše závodní párty se budete pustit do rekreace Mexika. Budete mít úplnou autonomii, kam jdete a co děláte. Budete závodit se svými přáteli přes krajinu, abyste viděli, jak rychle můžete jít?

Nebo vystřelíte po pláži, abyste viděli, jakou zábavu můžete vzbudit? Vyberte vozidlo, které chcete řídit, a být pryč!

#11 Ark: Přežití se vyvinulo

Vítejte ve světě, kde se vás všechno snaží zabít, a musíte udělat vše, co je potřeba k přežití. Toto je svět ARK: Přežití se vyvinulo.

Na ostrově znáte se jako archa, ani na vás, ani oblečení. S ohledem na to vyrazíte do přírody a najdete, co potřebujete k přežití. Začněte se základy a poté pomalu rozšířte svůj technický strom, abyste mohli ovládat věci jako zbraně a futuristické zbraně!

Spojte se s ostatními, abyste měli větší šanci na přežití a máte spojence, když nebezpeční dinosauři nebo nepřátelští hráči zjistí, kde jste!

#10 Sky žádný muž

Nikdo

Jedna z ironií Sky žádných mužů je to, že původně slíbili, že multiplayer bude k dispozici při spuštění. Ale tomu tak vůbec nebylo. Místo toho, Hello Games spustily produkt krátký na několik slibů, které učinili.

Existuje však dobrá zpráva, titul se v průběhu let zlepšil, a v důsledku toho má hra pro vás co-op.

Se svými přáteli po boku prozkoumáte masivní vesmír plný planet, který prochází planetami. Chodit po zemích nebo stoupat nad nimi na vaší lodi! Ať tak či onak, vesmír je tam venku a čeká na prozkoumání.

#9 Warframe

Zde je titul zdarma, který si užijete spolu s miliony dalších hráčů. Warframe staví vás do role živého válečného obleku poháněného starodávnou rasou bytostí, která se do něj příliš ponoříme. Věř nám; Příběh je docela šílený.

Jde o to, že budete ztělesnit exosuit známý jako Warframe a každá z nich má jedinečné schopnosti. Poté, co si vyberete ten, který je pro vás pravý, vyrazíte do galaxie, abyste ji chránili před mnoha zlými.

Spojte se s přáteli a nechte své válečné rámy mluvit za vás. S více než 50 na výběr a stovky zbraní, které můžete vybavit, nikdy nebudete chtít obsah.

#8 Destiny 2

Bungie udělal maximum Destiny 2 až Udělejte z něj titul, který by zlepšil vše v nabízené první hře. To zahrnovalo rozšiřování kooperativní a více hráčů, abyste mohli věci s přáteli snadněji vzít.

Dosáhli hodně z toho, co chtěli dělat. Dokonce i nyní, když hra pomalu míří na konec svého obsahu po spuštění, jsou fanoušci stále ponořeni do světa, ve kterých se mohou bavit. Ať už jde o nájezdy nebo procházení krajiny na rychlých vozidlech, je toho hodně co dělat.

Tak proč se nevyužít výlet po některých světech s přítelem?

#7 7 dní zemřít

Existuje dobrý důvod, proč budete chtít dělat kooperaci 7 dní do smrti. Je to proto, že můžete vsadit, že někdo jiný bude a použít ho proti vám, pokud ne. Název je hra s otevřeným světem, která je tak obrovská, že ji během svého života hrálo přes 14 milionů lidí.

Budete upuštěni uprostřed široké oblasti a bude vám řečeno, abyste přežili. Ale můžeš? To je to, co musíte zjistit. Pracovat samostatně nebo s přáteli, abyste získali zásoby, stavěli úkryty a odebrali jakékoli hrozby, kterým můžete čelit.

Pamatujte, že ostatní hráči mohou být stejně velkou hrozbou jako zombie.

#6 Moře zlodějů

Když Rare oznámil Moře zlodějů, Lidé si nebyli jisti, co očekávat. Ale jakmile se dostali na pobřeží, lidé pochopili, jaký zvláštní titul dostávají.

Vytvoříte pirátskou osobnost a pak se plavíte s přáteli a spojenci přes moře, abyste hledali dobrodružství, poklad a slávu! Pokud chcete, můžete ostrovní hop z jednoho místa na další, abyste zjistili, co má každý ostrov pro vás.

Nebo můžete získat nejlepší možnou posádku a bojovat s ostatními hráči v bitvách s vysokým mořem, abyste zjistili, kdo mezi vámi je nejlepší pirát! Volba je vaše, landlubber.

#5 Grand Theft Auto V

Jedna z nejprodávanějších her všech dob; Není žádným překvapením Grand Theft Auto V skončí vysoko na seznamu. Hra se prodala tak dobře, že Rockstar nezačal pracovat na 6. hlavním titulu až do života hry.

Vy a vaši přátelé se ocitnete v Los Santos. Vykreslujete tři postavy, které se snaží dostat ve městě, které se je snaží rozdrtit. Je čas se bránit a mít partnera s družstevkou s tím pomůže.

Procházejte ulicemi a udělejte, co je třeba udělat, aby se zajistilo vaše postavení. Získání násilného je jen součástí práce.

#4 Saints Row 4

Saints Row 4 Zaslouží si být na seznamu vysoko, protože je to titul, kde budete mít hodně zábavy, když hrajete kooperaci.

Poté, co se šéf Svatých stane prezidentem Spojených států, mimozemšťana invaze vše vrací. Nejen to, ale prezident, mnoho svatých a velká část populace jsou vzati těmito mimozemšťany a plněné do virtuálního světa.

Musíte vypuknout všechny svaté a přilepit je k mimozemšťanům a jaký lepší způsob, jak to udělat, než s kooperačním ničením? Navíc získáte supervelmoci, abyste na své nepřátele uvolnili nevýslovné množství ničení.

#3 Starší svitky online

Starší svitky online

Na tomto seznamu nemáme příliš mnoho mmorpgů, ale s Starší svitky online, Chtěli jsme udělat výjimku, protože se hodí do formy seznamu, což je důležité.

Tým v Zenimaxu tráví léta rafinováním a růstem obsahu, který si můžete užít po celém světě. Hlavní země hlavních titulů jsou zde, což znamená.

Jděte na nájezdy, vezměte obří příšery a zjistěte, zda můžete pokaždé vyjít na vrchol. Vytvořte postavu, kterou chcete být, a pak je vezměte na dobrodružství s přáteli.

#2 Grand Theft Auto Online

GTA online

Cítili jsme, že je nezbytné oddělit hlavní hru od online hry, protože jsou to dva různé entity, pokud věnujete pozornost.

Zatímco hlavní hra je jedna zakořeněná v spiknutí a tři hlavní postavy, Grand Theft Auto Online staví vás na nové místo v životě, kde se snažíte vytvořit zločinecký podnik. To je místo, kde přichází družstvo, protože s vašimi spojenci po vašem boku můžete dokončit mise a vybudovat uvedený podnik.

Stále rostoucí množství aktualizací a obsahu vám umožňuje dělat nejrůznější věci, abyste se dostali dopředu a nikdy se nudili. Takže naskočte se svými přáteli a podívejte se, jak velký můžete přimět růst vaší říše.

#1 Elden Ring

Je jen spravedlivé, že titul dává prestižní čest „Game of the Year“ v poslední době by byl na vrcholu našeho seznamu!

Elden Ring byla velká spolupráce mezi softwarem a Georgem R.R. Martin. Svět, který vytvořili, byl ten, který si mnozí stále užívají téměř o rok později a zda to dělají sami nebo s přáteli, je toho mnoho co dělat.

Mnoho lásky dělá kooperaci, protože jim to umožňuje převzít některé z těžších šéfů, aniž by se museli starat o posekání. Někdy je dobré mít někoho po vaší straně, když cestujete po obrovském světě.