Hodnocení FFXIV DPS – Nejlepší úlohy DPS Melee pro opravu 6.4, seznam úrovně FFXIV DPS – DPS Ranks/Meter pro Final Fantasy 14 – Odealo

FFXIV DPS Seznam úrovně – DPS Ranks/Meter pro Final Fantasy 14

Samurai je melee DPS s velmi dynamickou a uspokojivou rotací budovy/výdajů. Během boje se cítí hladce, protože jeho zdroje jsou generovány organicky, zatímco vykonává jeho kombo. Protože rotace Samurai je poněkud jednoduchá, je jedním z nejsilnějších pracovních míst pro začátečníky, kteří chtějí přispět DPS-moudrým. Tento melee DPS může upravit neuvěřitelně vysoké množství poškození, pokud je RNG na jeho straně. Hlavní (a téměř jediná) role Samurai je vrchol grafů DPS, když se blíží k užitku skupiny na stůl. Tato „sobectví“ může znít škodlivě, ale Samurai’s DPS více, které to nahradí.

FFXIV Melee DPS Seznam úrovní – nejlepší hodnocení úloh pro opravu 6.4

Neexistuje žádný nedostatek pracovních míst DPS Final Fantasy XIV, Ale zejména jedna role má nejrůznější – melee. Tyto práce se blíží a osobně k nepříteli a způsobují masivní poškození pouze fyzickou zdatností.

Množství úloh na melee dps převyšuje každou jinou kategorii, s pěti různými herními styly, z nichž si můžete vybrat, a další na cestě FfxivNadcházející expanze, Dawntrail. V jejich jádru tyto úlohy fungují stejně – rozpadly co nejvíce zranění tím, že si zřetězením vašich schopností zachovávají správné polohové umístění útoků, aby způsobily nejvíce poškození.

Některé z těchto úloh jsou od té doby FfxivSpuštění Realm Reborn, Přestože viděli některé významné revize, aby se vešly do tříd zavedených v pozdějších expanzích. Tento seznam stupňů nebude uvažovat o předchozích inkarnacích těchto úloh a odkazuje na ně podle jejich herních stylů od Patch 6.45.

Zde je to, jak hodnotíme současné úlohy DPS melee Final Fantasy XIV Patch 6.45:

S úrovní melee dps

A melee dps

B Tier Melee DPS

C Tier Melee DPS

S úrovní Melee DPS Třídy: Samurai

Zatímco Samurai Mains všude volá o ztrátě schopnosti Kaitenu, Samurai zůstává nejlepším psem o tom, jak snadná je práce vyzvednout a jak smrtící je ve správných rukou. Dobře hraný samuraj je neuvěřitelně smrtelný v obsahu PVE i PVP.

Samurai se zaměřuje na provádění řady komba, aby shromažďoval svůj pracovní zdroj známý jako Sen. Po provedení schopnosti iaijutsu je spuštěn jiný účinek v závislosti na počtu jedinečného sena, kterého shromáždili. Jeden Sen dává účinek na škodu v čase, dva Sen vytvoří silný útok AOE a tři Sen uvolní útok, do kterého Samurai vloží celou svou hruď.

Smíšená se schopnostmi spojenými se samurajským kenki měřidlem pro další mocné dovednosti, aby se propojily do jejich komba, rozmanitost cest, které může samuraj udělat k poškození, je dostatečně jednoduchá, aby se naučila, aniž byste se cítili, jako byste žonglovali příliš mnoho věcí najednou Být monotónní sadou „1-2-3“.

Třídy DPS úrovně Tier Melee: Reaper

Nejnovější přírůstek do pracovního fondu DPS Melee DPS přichází v sekundu. Reapers jsou mocnými členy make -upu strany a vydávají poškození doleva a doprava jako „prodej z podnikání“.

Reaperova rotace je jednoduchá a udržuje standardní kombo 1-2-3 a zároveň udržuje své debuff a používá různé schopnosti, jakmile proc’d a mimo Cooldown. Nápor poškození Reapera spočívá v krátkodobém okně jejich enshroud.

Zatímco mistrovský reaper lze považovat za jeden z nejlepších z nejlepších a samotná práce je snadno pochopitelná, skutečnost, že jeho rotace má jen mírné variace, způsobuje, že se stane předvídatelným a méně vzrušujícím, pokud jde o „zábavu hrát.„Reaper existuje již kratší dobu než jeho starší sourozenec, Samurai, takže práce pravděpodobně uvidí některé revize v budoucích expanzích.

Manderville-Reaper.png

B Úložiště Tier Melee DPS: ninja

První práce vydaná mimo počáteční skupinu poté Realm RebornOpětovné spuštění Ffxiv, Ninjové, na rozdíl od obrazu vraha, který vykreslují, méně se spoléhají na utajení a více na jeho mocný ninjutsu.

Ninjové mají jedinečnou schopnost provádět znaky, aby změnili účinek své dovednosti ninjutsu, což jim poskytuje rozsáhlou sadu nástrojů pro jakoukoli situaci. Zvládnutí práce však vyžaduje zapamatování, který příkaz odevzdá tři různé znaky k použití Ninjutsu podle výběru. Stane se to druhou povahou pro ty, kteří hrají ninja dostatečně dlouho, a zatímco jakákoli práce může svou rotaci shlukovat, skutečnost, že existuje více prostoru pro chyby při obsazení nesprávného efektu ninja na seznam.

Třídy C Tier Melee DPS: Dragoon

Třída svorky v Final Fantasy franšíza, Dragon od té doby existuje FfxivPočátek. Existuje důvod, proč se tato vysoce létající práce DPS objevuje téměř v každém Final Fantasy Hra dosud – když se nezbavují svému zániku.

FFXIV_DX11 2023-08-17 17-35-32.png

Na úrovni 90 je rotace Dragoonu zdlouhavá, která má dvě různé cesty komba, každý se šesti akcími. Jejich měřidlo práce se spoléhá na schopnost s vysokým skokem, která nesníží v jeho hlavní rotaci. Dragooni musí, když je k dispozici. Kromě toho jsou různé dovednosti a nadšenci, s nimiž je tato práce zodpovědná za udržování kroku, takže Dragon je trochu ohromující na vyšších úrovních pro začátečníky.

C Tier: Monk

Jedna z nejstarších pracovních míst DPS podél Dragoonu Monk během během během během několika těžkých revizí FfxivŽivot. Více komba této práce spouští různé schopnosti přeměnit se na různé bojové formy, aplikovat více buffů a debuffů, pokud jsou správně připoutány.

Monkovy rotace větví na dvě cesty a některé dovednosti uplatňují své plné účinky pouze v konkrétní bojové formě. Zatímco se ujistili, že jsou udržováni jejich nadšenci a debuffy, mniši také staví jejich měřidlo čakry, aby uvolnily silné útoky. I když se to může zdát dostatečně jednoduché, existuje také jejich sekundární magisterský rozchod, který zahrnuje dokonalou rovnováhu dovedností a vyžaduje využití schopností ve správném pořadí k dosažení požadovaného efektu. Je tu hodně co sledovat a udržovat jako mnich – téměř příliš mnoho. Mnich se může cítit jako žonglingový akt a ne každý je schopen žonglovat.

Každá práce na melee DPS Final Fantasy XIV je životaschopná možnost. Novinář Samurai není ze své podstaty lepší než veteránský mnich jen kvůli pracovnímu kameni, kterou vybavili. Každá práce bude mít čas na zvládnutí, i když někteří nemají tak strmé křivce učení. Bez ohledu na to, že si vyvolaná práce Warrior of Light bude hrát stejně nedílnou roli ve své straně.

Seznam úrovně DPS

Final Fantasy XIV je jedním z nejlepších MMORPG, pokud jde o rovnováhu třídy. Všechny dostupné práce jsou v koncové hře naprosto životaschopné (kromě toho, že jedna práce, která se o sobě cítí poněkud modrá) a rozdíly v výkonu jsou překvapivě malé. To znamená, že můžete hrát jakoukoli třídu, kterou chcete, a zůstat konkurenceschopní při nájezdech a jiných typech obsahu. Hráči jsou však hráči a skutečnost, že všechna pracovní místa jsou životaschopná. Proto jsme se rozhodli podívat se trochu hlouběji do současné rovnováhy pracovních míst FF XIV DPS a rozdělit je na tři úrovně na základě jejich umístění v žebříčku XIV DPS a podpory/užitečnosti, kterou přinášejí ke stolu (protože každý miluje seznamy úrovně, správně. ).

Hodnocení FF XIV DPS

Úroveň

Krém plodiny, nejlepší z nejlepších; Tato práce vynikají tím, co dělají (a co dělají, je vynikající DPS). Zatímco jiné úlohy jsou schopny alespoň soutěžit o nejvyšší místa s těmi, které jsou uvedeny v naší úrovni „S“, v průměru padají trochu krátce. Pokud hledáte špičkové umělce, jsou zde.

Black Mage je třída Caster DPS, která v bitvě ovládá sílu prvků. Je schopen spálit své nepřátele ohněm, jen aby zmrazil a rozbil je silnými ledovými kouzly sekundy později. Zatímco trpí trochu „problémy se seldlíky“ (spíše nízké obrany a problémy s mobilitou způsobené časem obsazení – nemůžete se při odlévání pohybovat), jeho neuvěřitelně vysoká poškození je snadno zastíní. Chcete -li zvládnout Černého mága, musíte se naučit setkání; Jinak ztratíte hodně DPS tím, že budete nuceni se přemístit před dokončením vašeho aktuálního obsazení.

Black Mage je jedním z složitějších úloh DPS v FF XIV. Ve skutečnosti je provádění „dokonale“ při jakémkoli setkání, které vás nutí změnit pozice, téměř nemožné. Skutečnost, že jeho rotace je složitější než průměrná ani nepomáhá. Navzdory tomu, černí mágové stále nejvyšší seznamy úrovně XIV DPS, které vám ukazují, jak silné jsou v současné době. Pokud hledáte výzvu, tady to je – jako černý mág, budete soutěžit proti svým předchozím výsledkům, nikoli proti jiným prodejcům poškození ve vaší skupině.

Samurai je melee DPS s velmi dynamickou a uspokojivou rotací budovy/výdajů. Během boje se cítí hladce, protože jeho zdroje jsou generovány organicky, zatímco vykonává jeho kombo. Protože rotace Samurai je poněkud jednoduchá, je jedním z nejsilnějších pracovních míst pro začátečníky, kteří chtějí přispět DPS-moudrým. Tento melee DPS může upravit neuvěřitelně vysoké množství poškození, pokud je RNG na jeho straně. Hlavní (a téměř jediná) role Samurai je vrchol grafů DPS, když se blíží k užitku skupiny na stůl. Tato „sobectví“ může znít škodlivě, ale Samurai’s DPS více, které to nahradí.

Samuraiova jednoduchost (která má za následek i pod průměrem hráčů, aby se dobře vystupovali jako tato práce) a schopnost vyřadit DPS téměř jakoukoli jinou práci, vydělává mu místo v úrovni S. Pokud chcete nejvyšší hodnocení XIV DPS, aniž byste se zlomili pot, je to práce pro vás.

Strojník je rozhodně jedním z zajímavějších pracovních míst DPS v FF XIV. Tento inženýrský prodejce, jako je například prodejce poškození, používá zbraně a různé technologické vynálezy, jako jsou věže a automaty, aby své nepřátele rozdrtili ze značné vzdálenosti. Zatímco příchuť strojníka je docela jedinečná a zajímavá, hraje se jako standardní DPS, což znamená, že hráči zvyklí na takové třídy nebudou mít žádné problémy s úpravou. Expanze Shadowbringers přinesla strojníkovi hlavní přepracování; Bylo upraveno mnoho věcí, byly odstraněny prvky RNG a jeho zdroj munice byl nahrazen – tyto změny ponechaly strojníka na skvělém místě.

Strojník snadno překonává další fyzické prodejce poškození na dálku a mnoho žebříčků XIV DPS je důkazem toho. Přináší také určitou užitečnost do stolu (ale ne hodně) a překonává jakoukoli jinou práci, pokud jde o přepínání cílů rychle (strojníci jsou v současné době nejlepšími dodatky, což je činí mimořádně cenné při setkáních, které obsahují více cílů, které mají více cílů. musí být rychle zlikvidovány). Jeho schopnosti DPS a celková všestrannost mu snadno získají místo na úrovni našeho seznamu.

Dobrý

Úlohy DPS, umístěné v této úrovni, jsou skvělými umělci a mohou snadno soutěžit o nejvyšší místa na jakémkoli seznamu úrovně XIV DPS, zejména pokud by dostaly nějaké drobné úpravy. Za současného stavu, následující 4 pracovních míst poklesla jen trochu krátce od úrovně „S“, se však situace může snadno změnit s budoucími záplatami, protože rovnováha hry je v současné době velmi pevná a rozdíly jsou překvapivě malé.

Micromanagement je název hry pro Summoner; Domácí zvířata, poškození v časových účincích, zdroje specifické pro práci a mechaniku specifické pro práci musí být vždy pečlivě sledovány a spravovány (pokud chcete hrát vyvolání na nejvyšších úrovních). Zatímco vyvolávač je „trochu“ komplikovaný, je také velmi prospěšný, když je zvládnut a nabízí spoustu skupinového užitečnosti (včetně kouzla vzkříšení).

Summoner je jedním z nejvíce mobilnějších úloh a jeho škody v průběhu času ho činí skvělým při setkáních s více cílem. Zatímco expanze Shadowbringers ho trochu naladila, stále zůstává jedním z nejsilnějších prodejců škod ve hře. Jeho mobilita mu umožňuje dobře fungovat při jakémkoli setkání a všestrannost jeho útočné sady nástrojů mu umožňuje udržet jeho DPS v téměř jakékoli situaci. Pokud hledáte skvělého umělce, který má odpověď na každou bojovou situaci, Summoner je skvělá volba. Jediným důvodem, proč je vyvolávač v „dobré“ úrovni místo „S“, je černý mág o něco lepší (a my jsme nechtěli umístit 2 sesionářské úlohy nahoře).

Dragoon je jednou z nejzajímavějších úloh DPS ve hře. Jeho rotace se točí kolem skákání kolem (hodně) a provádí některá z nejdelších komba ve hře. Dragoonův herní styl je velmi uspokojivý a dynamický, ale některé z jeho dovedností mají poziční požadavky. Zatímco jeho skoky vypadají skvěle, jsou to také hlavní nevýhodou Dragoon – jsou chyceni při útoku šéfa Aoe, zatímco uprostřed vzduchu může být škodlivé pro život člověka. Celkově se Combos Dragoon cítí velmi působivé a jsou velmi prospěšné, pokud jsou provedeny správně. Na straně užitečnosti je práce také velmi solidní – Dragoon poskytuje velmi pěkné DPS buffy všem členům skupiny.

Pokud jde o výstup čistého poškození, Dragon je rozhodně konkurenceschopný, ale má několik drobných problémů souvisejících s dovednostmi. Hlavně na některých setkáních nebude schopen vystupovat na své nejvyšší úrovni kvůli mechanice specifické pro boje (které zahrnují hlavně útoky AOE, kterým je třeba se vyhnout – pomocí skokových útoků Dragoonu může během nich vést k rychlé smrti). Navzdory této nevýhodě je Dragon stále skvělým umělcem, zejména pokud počítáme skupinové DPS Boost, kterou poskytuje.

Ninja je jednou z nejlepších úloh, které můžete vyzvednout pro obsah RAID. I když jeho osobní DPS není nejvyšší, je to určitě konkurenceschopné a nástroj, který přináší ke stolu, je jednoduše vynikající. Staple Skill of Ninja, trikový útok, stačí, aby mu zajistila místo v každé skupině – Trick Attack zvyšuje poškození cíle, díky kterému je každý vypadat mnohem lépe v žebříčku FF XIV DPS. Mechanicky je ninja velmi obtížné ovládat, ale také velmi obohacující hrát.

Pokud hledáte práci, která se nejedná jen o výstupní výstupní poškození, ale také o zvýšení výkonu vaší skupiny, ninja je cesta, jak jít. Jeho osobní DPS je solidní; Trpí trochu tím, že je prací na blízko, ale provádění mechaniky při současném udržení DPS a pobytu v dosahu melee může být někdy docela složité. Utility -moudrý, ninja je daleko před balením – jeho trikový útok je jedním z nejsilnějších škod ve hře a zbytek jeho užitkových sad je také velmi solidní.

Dancer je na dálku fyzická práce DPS, která se zaměřuje na skupinovou podporu více než na cokoli jiného. Jeho kombo mechanika je docela zajímavá a příjemná, ale také docela náhodná a občas frustrující. Má přístup k některým zajímavým nadšencům, kteří ho dělají, a vybraného spoluhráče (tzv. „Tanečního partnera“), efektivnější v boji; Účinnost tohoto buffu je ve skupinách RAID poměrně malá, protože ovlivňuje pouze 2 hráče – v malých skupinách dungeonu je to však velmi dobré, ale však je to velmi dobré, ale. Pokud jste po práci, která „vypadá“ dobře, určitě se vám bude líbit tanečnice, protože jeho animace dovedností patří mezi nejvíce potěšující ve hře.

Pokud jde o výstup poškození, tanečnice spadá za většinu úloh DPS Melee a Caster; Pokud ne pro svou velkou užitkovou sadu, spadl by do „průměrné“ úrovně. Při hraní sólo se tanečnice může cítit trochu ohromující, ale ve skupině je mnohem lepší – proto doporučujeme tuto práci DPS pro hráče, kteří hlavní léčitelé a chtějí se přejít na DPS (tanečnice užitková sada způsobí, že se léčitelé cítí doma doma zatímco jeho rotace DPS jim umožní naučit se, jak se hrají škodlivé práce).

Průměrný

Poslední úroveň na našem seznamu je věnována úlohám DPS, která jsou zastíněna ostatními nebo prostě postrádají něco, co by je učinilo „optimálním“. Nyní si uvědomte, že následující tři úlohy jsou stále naprosto životaschopné* Pro všechny typy současného obsahu prostě nejsou „nejlepší“ volby DPS-Wise.

*V současných dnech mnoho hráčů smíchá slovo „životaschopné“ se slovem „optimální“, díky kterému si myslí, že pouze nejsilnější práce/třídy stojí za hraní. Oni se mýlí. V FF XIV Každá práce je naprosto životaschopná pro obsah Eng -Game a přináší jedinečnou chuť a styl hry – můžete hrát jakoukoli práci, kterou chcete, a zůstat konkurenceschopní, pokud rozumíte mechanice a neděláte příliš mnoho hlavních chyb.

Toto je s největší pravděpodobností nejkontroverznější místo na našem seznamu. Red Mage je jedním z nejlepších počátečních pracovních míst, protože způsobuje solidní poškození a zároveň je poměrně jednoduchý a velmi snadno se učí; Není také příliš mnoho pádů, kterým je třeba se vyhnout. Užitečný je solidní, protože je jednou ze dvou tříd s přístupem k schopnosti vzkříšení. Hlavním problémem s červeným mágem je. Skutečnost, že jak Black Mage, tak Summoner spravedlivější jako prodejci poškození typu Caster.

Celkově je Červený mág velmi solidní práce Caster DPS, zejména po nedávných změnách, a on se vznáší někde mezi dobrými a průměrnými úrovními (můžeme ho velmi brzy narazit na úroveň). Navzdory aktuálnímu umístění doporučujeme Red Mage všem hráčům, kteří rádi hrají jako kolečko, ale hledají něco jednoduššího než vyvolávající nebo dokonce černý mág.

Jiné pracovní místa potřebují zbraně k poškození; Mnich ne – celé jeho tělo je zbraň. Monk je práce DPS Melee, která se může zdát docela snadné se naučit, ale ve skutečnosti je to spíše matoucí, protože obsahuje některé spletité kombo schopnosti – tyto nutí vás zůstat na nohou a věnovat pozornost a věnovat pozornost. Což by bylo dobré, kdyby to následovalo schéma všech ostatních pracovních míst pro jejich rotace. Pokud jste ve hře nováčkem, nebudete mít žádné problémy s učením, jak hrát jako mnich. Pokud jste však veteránem XIV FF, možná zjistíte, že jeho mechanika je poněkud frustrující a neintuitivní.

Pokud ne pro jeho matoucí mechaniku, která způsobuje, že mnoho hráčů bojuje, umístili bychom mnicha do „dobré“ úrovně. V současné době je Monk solidní umělec, který se cítí pryč, protože je „odlišný“. Toto je práce, která potřebuje přepracování nejvíce, alespoň podle našeho názoru.

Bard je jednou z mobilnějších úloh DPS (díky svým možnostem okamžitého zpravodajství může během pohybu vykonávat komba. Naštěstí jde jen o poškození; Je také skvělý v podpoře svých spojenců v boji. Díky mechaniku písně může Bard aplikovat různé mocné nadšence pro sebe a své spoluhráče. Tyto nadšenci sahají od zvyšování míry zásahu, prostřednictvím poškození způsobeného snížením, po uzdravení. Mechanicky-moudrý, Bard je překvapivě snadné se učit, a proto je vhodný pro zbrusu nové hráče.

Bard je jedním z těch pracovních míst, která nejsou tak skvělé při hraní sólo, ale jsou mnohem lepší, zatímco ve skupině. Bohužel, v současné opravě, Bardova užitečnost nestačí na to, aby nahradil jeho nevýrazný výkon poškození, takže jsme se rozhodli ho umístit do „průměrné“ úrovně (hlavním určujícím faktorem byla skutečnost, že plní stejnou roli jako tanečnice a tanečníky veletrhy o něco lepší celkově).

Koncová poznámka

Nezapomeňte, že ačkoli jsme se při sestavování tohoto seznamu pokusili zůstat neutrálnější. Pokud se vaše osobní zkušenost/názor na určité práce FF XIV DPS liší od toho, co je zobrazeno na našem seznamu, neváhejte nám informovat. Budeme se na to další podívat a přehodnotit naše hodnocení na základě vašich návrhů.

Obrázky použité v tomto článku jsou duševní vlastnictví Square Enix Co., Ltd.