Hodnocení každé nádrže v Overwatch 2 | Dignitas, Seznam úrovně nádrží Overwatch 2 – které tanky hrají? (Říjen 2022)

Overwatch 2 Tank Tier List – které tanky hrají? (Říjen 2022)

Kickstarting the-Tier je náš ruský tank Zarya. Natož tanky; Je jednou z nejsilnějších hrdinů všech tří tříd.

Hodnocení každé nádrže v Overwatch 2

Tank je patrně nejpříjemnější rolí v týmu v Overwatch 2 a nyní, když je v každém týmu pěti hráčů pouze jeden tank, se stal jednou z více zastrašujících rolí, které si vyzvednou. Kromě toho nejsou všechny tanky vytvořeny rovnocenné, takže může být těžké vědět, který hrdina je správný volání. No, nebojte se! Budeme hodnotit každý tank ve hře, abyste mohli pohodlně jít do svého dalšího zápasu s důvěrou!

30. října 22
Průvodci

Overwatch

Nové 5 vs. 5 herní režim v Overwatch 2 vyvíjel docela trochu tlak na přehrávače tanku s vydáním hry. Tank se stal tak klíčovou rolí v týmu, protože při hraní fronty rolí v konkurenční nebo rychlé hře existuje pouze jeden tank v týmu. To znamená, že jakmile tým týmu zemře, boj se otočí ve prospěch druhého týmu téměř okamžitě. Vědět, které hrdiny tanků jsou mocní a které z nich nejsou tak skvělé, vám mohou pomoci otočit hry vašeho týmu. Zde se chystáme zařadit každý hrdina tanků, abyste mohli mít lepší představu o tom, koho si můžete vybrat, až budete příště do fronty do role!

Zvláštní poděkování Tiermaker Webové stránky pro seznam!

S Tier – Orisa, Winston, D.Va

Začínat v horní části našeho seznamu v úrovni S máme Orisa, D.VA a Winston. Tyto postavy dominovaly této nedávné meta a z dobrého důvodu jsou velmi silné, když jsou hrany správně a spolu s dobrým týmem. To, co je skvěle dělá, jsou všechny tři z těchto postav mají přežití, aby dobře fungovaly v situacích, kdy jste dole v boji nebo sami, a zároveň máte mobilitu uniknout těmto nepříznivým situacím kdykoli včas. Kromě toho jsou všechny tři z těchto postav skvělé na útoku i obraně a skvěle pracují s několika týmovými kompozicemi.

Nový tepelný mechanik společnosti Orisa na její zbrani jí umožňuje zůstat v prodlouženém boji pohodlně, aniž by se musel znovu načíst a ustoupit, kde by jiné postavy jinak, aby byla skvělá při obraně i urážce. Její energetický oštěp je dobrý pro odložení nepřátelských DPS a podpory hrdinů, aby vybrali slabé cíle nebo rozdělili boje. Javelin Spin nahradil Bariérovou schopnost Orisy z Overwatch 1, což jí poskytlo agresivnější možnost za cenu ploché defenzivní možnosti, to jí také dává příjemnou zvýšení rychlosti, zatímco je používána. Když už mluvíme o obranných možnostech, její schopnost opevnění je nesmírně dobrá, což jí dává nadměrné zdraví a zároveň snižuje poškození a kontrola davu. A konečně, její nový přepětí Terra Ultimate Asfatie je solidní, ale je dobrá pouze tehdy, když máte dobrou komunikaci se svým týmem, takže se ujistěte, že to synergizujete se svými hrdiny DPS jako Reaper a Pharah nebo jej používat s Ana Nano-Boost.

Úspěch Winstona v meta pochází ze skutečnosti, že je tak mobilní pro tank. Je skvělý při výběru Squishy DPS postav, jako jsou Tracer a Genji. Jeho bariéra je také velmi dobrá v týmových bojích a nutí nepřátele, aby se k němu a jeho týmu přiblížili. Nové přidání jeho obviněného kliknutí pravým tlačítkem. Primal Rage není v žádném případě nejsilnější konečný, ale to, pro co je dobré, je rozdělení bojů za váš tým, což vám umožní oddělit nepřátelské tanky nebo léčitele od boje a nechat váš tým se postarat o zbytek.

Konečně, v neposlední řadě na úrovni S, máme d.VA, která byla potvrzena, že přijímají Nerfs svým posilovačům a její fúzní dělo se šíří. Jako celek však stále věřím, že je stále velmi silná. Její posilovače stále poskytují šílené množství mobility pro tank, a zatímco se škoda sníží z 25 na 15, může s touto schopností stále oddělit boje a blízká vzdálenost, což jí stále dělá skvělou volbou, přestože se její střela šíří také ovlivněn. Obranná matice zůstává nedotčena, takže pro svůj tým stále poskytuje skvělý odstavení a potenciál frontline. Micro rakety také zůstávají stejné, takže v tom má stále solidní výbuch, a self Destruct je stále jedním z nejlepších konečných ve hře, když je správně použit.

Úroveň – Zarya a Sigma

V úrovni A máme Zarya a Sigma. Tyto dvě postavy, i když stále velmi silné tanky, které si můžete vybrat, jen trochu padají ve srovnání s hrdiny v úrovni S. Mají velkou přežití a týmovou synergii jako hrdinové S-Tier, ale pokud jde o mobilitu, stropy dovedností nebo jiných oblastí.

Mohlo by to být trochu odvážné dát Zarya do úrovně A kvůli jejím nerfům, ale mám pocit, že je to ospravedlnitelné. Její Ultimate je stále velmi silná a zůstává nedotčena, což je plus, a její celkový poškozený výkon pro nádrž s energetickým pasivním pasivem bude stále velmi silný. Doba trvání a cooldown její bubliny však bude patrné, a proto mám pocit, že spadne jen trochu kousek. Její doba trvání bariéry se zmenšuje ze 2.5 sekund na 2 sekundy a její cooldown se zvyšuje z 10 na 11 sekund, což znamená, že budete chráněni na méně času a bude to trvat více času mezi vašimi štíty. Zarya má pouze 250 zdravotních a 225 štítů, takže její celkové hitové body pouze 475, což je pro nádrž značně nízké. Celkově je Zarya stále silnou možností vybrat. Je jen méně represivní než kdysi, a zároveň je občas trochu obtížné hrát.

Sigma a Zarya jsou v jistém smyslu podobné, oba mají velmi solidní výstup poškození nádrží a mají solidní přežití a týmovou synergii. Mají však také stejné slabosti, protože jsou to velmi jednorozměrné postavy a rozsah nedostatek. Celkový HP Sigma je 550 (350 základů Health + 200 Shield), což znamená, že je na spodní straně nádrže, ale získává výhodu regenerace z štítu. Jeho experimentální bariéra a kinetická pochopení jsou velmi dobré nástroje pro přežití v týmových i sólových situacích a narůstání a gravitační tok jsou velmi dobré poškození a schopnosti kontroly davu. Celkově je Sigma dobrý charakter, jen bojuje v některých situacích kvůli jeho nedostatku mobility a efektivního stylu Play Style.

B Tier – Reinhardt a Roadhog

Přicházíme na B-Tier. Tito hrdinové jsou sami o sobě dobří a nemusí být nutně špatní a určitě by se mohli hrát častěji nebo ne, ale mnohokrát hraní jednoho z hrdinů v úrovni A nebo S může být lepší nápad v závislosti na vaší situaci. Bez dalšího zpoždění máme Reinhardt a Roadhog. Tyto dvě jsou silné postavy, ale postrádají některé věci, které mají ostatní tanky výše.

Pro zahájení věcí máme Reinhardta a všichni víme, že nejlepší věc na Reinhardtu je nepochybně jeho bariérové ​​pole. I když má menší zdraví než jeho protějšek Overwatch 1, je to stále nejlepší bariéra ve hře a může být velmi užitečná. Nyní má dvě poplatky za požární úder, což je hezké, protože občas to připadalo jako odpad, pokud jste zmeškali svůj výstřel. Jeho obvinění je stále velmi dobrý tah a může nuke squishy DPS a podporovat postavy nebo úplně odstranit nepřátelské tanky z bojů. A konečně, jeho earthshatter, i když je lepší než v Overwatch 1, lze stále snadno vyhnout a manévrovat, pokud je čten nepřítelem. Celkově je Reinhardt solidní postava, která prostě bojuje, pokud jde o dosah a je trochu příliš předvídatelná.

Roadhog je velmi polarizovaný charakter, protože při přestupcích a kontrolních bodových situacích je velmi dobrý, když se hraje správně, a často může sólo nosit týmy, ale na obranu se občas snaží zajistit svůj tým. Chcete -li začít věci, Roadhog je absolutní monstrum s 700 HP, svázaný pro nejvíce zdraví ve hře s demolicí míčem. Roadhogův háček je jeho chléb a máslo, někoho zavěsí a potom si potočíte po střelbě smazat kohokoli pod 200 zdraví. Jeho oddechnutí je jeho hlavní nástroj pro přežití, který ho uzdraví po dobu 350 hp a snižuje příchozí poškození na krátkou dobu. Konečně, celý prase se výrazně rozčilil v Overwatch 2, což vám umožnilo ovládat, když střílíte po dobu trvání. Celkově je Roadhog dobrý charakter, ale obecně je mnohem užitečnější v agresivních a útočných situacích než v obranných.

C Tier – Junker Queen a Wrecking Ball

Když jsme se dostali dolů na úroveň C, tyto postavy nejsou v žádném případě hrozné, ale vyžadují mnohem více týmové koordinace a jsou velmi situační nebo výklenek vybírají většinu času. Někdy se můžete dostat pryč s výběrem těchto postav, ale většinu času by postavy v B přes S úroveň byly lepší volbou. V úrovni C však máme královna junker a demolingový míč.

Když byla hra poprvé vydána, myslel jsem si, že Junker Queen je absolutní monstrum a může být v některých situacích, když je ve správných rukou, o tom není pochyb o tom. Junker Queen však může být velmi hostina nebo hladomor a ona bude hladovět, pokud nebude obklopena dobrým týmem. Její přežití je solidní s jejím pasivním uzdravením z poškození rány a její velící výkřik může pomoci rozšířit boje pro sebe a její tým. Krveprolití a běsnění jsou také opravdu velké schopnosti pro shromáždění jejích ran pasivních a péče o rozkvetlé cíle. Celkově, zatímco její souprava je velmi solidní, Junker Queen se spoléhá na své spoluhráče příliš mnoho na to, aby se dařilo.

Wrecking Ball má také stejné boje jako Junker Queen a vyžaduje dobrou koordinaci týmu a kompozice, aby viděli úspěch. Vráčcí míč určitě může být bolest pro nepřítele. Roll ve spojení s drapáky může způsobit nějaké potíže. Adaptivní štít je velmi užitečný nástroj pro přežití. Minofield je velmi dobré pro držení bodů a tlačení užitečného zatížení, ale jeden Reinhardt Shield nebo Sigma bariéra může miny velmi rychle smazat. Celkově je Wrecking Ball dobrý okolní obsazení a má trochu vyšší strop dovedností, aby mohl hrát správně, ale může být užitečný v některých situacích.

D Tier – Doomfist

Konečně, D-Tier. Zatímco lidé by mohli považovat za hraní této postavy zábavy, je snadno nejhorší tankem ve hře v současné době a v podstatě je překonán každým jiným tankem ve hře. Tady v D-Tier máme doomfisty. Doomfist zoufale potřebuje nějakou pomoc od Blizzard, aby viděl více hry.

Doomfist byl přeměněn z DPS na tank v přechodu z Overwatch 1 na Overwatch 2 a vypadá to, že byl právě propuštěn uprostřed tohoto přechodu. Jeho pasivní mu dává dočasné zdraví s poškozením, ale postrádá další další nástroje pro přežití kromě jeho bloku moci. I když to účtuje jeho poškození raketového punče, pokud při hraní doomfistu uděláte kritickou chybu, může to stát celý tým boj. Jeho konečným je stále meteorovou stávkou a ve srovnání s ostatními hrdiny tanků je stále nevýrazný. Doomfist se do role tanku nehodí dobře a potřebuje pomoci najít své postavení v meta.

Závěr

Tank se stal klíčovou rolí v Overwatch 2. Pochopení toho, které tanky jsou na vrcholu a které z nich potřebují nějakou pomoc, je důležité při vítězství bojů a her. Jako tank se ujistěte, že pracujete se svým týmem a vybíráte ten, který se dobře hodí do kompozice vašeho týmu! Doufejme, že tento článek pomohl některým tankům létat na váš radar pro váš další zápas!

Overwatch 2 Tank Tier List – které tanky hrají? (Říjen 2022)

Seznam Tier Tier Overwatch 2 - Které tanky se hrají? (Říjen 2022)

Overwatch 2 byl pryč na skalnatý, ale úspěšný start.

Poté, co byla vydána druhá verze populárního střelce Blizzarda, ztrojnásobila maximální souběžný počet hráčů původního. V prvních deseti dnech dosáhl neuvěřitelných 25 milionů hráčů. S mnoha novými hráči, kteří skočili do arény, mnozí z nich se diví, jaké jsou nejlepší hrdinové. Pokud jste jedním z hráčů, kteří hledají nejsilnější hrdiny, jsme zde, abychom vám pomohli s naším seznamem tanků pro Overwatch 2.

Na základě jejich síly v současné meta jsme kategorizovali všechny tanky ve hře na základě jejich síly.

Nezapomeňte se také podívat na náš kompletní seznam úrovně Overwatch 2 Hero Tier.

Overwatch 2 Tank Heroes Seznam úrovní

  • S-Tier: Winston, D.Va
  • A-Tier: Zarya, Sigma, Junker Queen
  • B-Tier: Orisa, Reinhardt
  • C-Tier: Roadhog, Wrecking Ball
  • D-Tier: Doomfist

Podívejme se na důvody, proč jsme v našem seznamu vrstev klasifikovali Overwatch 2 Tank Heroes.

Snáze pro seznam nádrží na Overwatch 2

Winston

Winston je všestrannější tank v Overwatch 2, díky malé změně jeho schopností.

Jeho štít byl určitě jedním z nejlepších v Overwatch 1. Stále je. Silný potápěčský potenciál a efektivita blízkého dosahu a štít se ukázal jako smrtící, zejména proti cílům s nižším HP.

Nebyl však skvělý, když došlo k střednímu doletu. Nyní, když náš vědec Gorilla dokáže uvolnit soustředěnou elektřinu s jeho Cannonem Tesla, můžeme tuto slabost překročit.

V některých comps a mapách můžete pravděpodobně najít lepší možnosti než Winston. Je však bezpečné říci, že je to jedna z největších možností.

D.Va

D.Va

D.VA je další nádrž, která si zaslouží místo v nejvyšší úrovni našeho seznamu nádrží Overwatch 2 Tank.

Blizzard neprovedl obrovské změny na D.VA s Overwatch 2. Někteří nadšenci jejího zdraví a přesnosti, to je vše.

Jak však hra přecházela do bojového formátu 5V5, D.Sada schopností zaměřených na škody VA se ukázala jako efektivnější v nové verzi Overwatch. Díky d můžete snadno pronásledovat a lovit klíčové cíle, jako je Mercy a Sombra.MOBILITY VA A MICRO RAKILY.

Ačkoli d.VA je neporažená při chytání hrdinů a eliminace v těsném boji, může být zranitelnějším tankem kvůli její nerfidové obranné matici. Bylo by tedy nejlepší, kdybyste byli opatrnější proti přicházejícímu poškození a zároveň agresivně se soustředili na klíčové cíle. Tak to D.VA nyní funguje.

A-úrovně pro overwatch tanky

Zarya

Zarya

Kickstarting the-Tier je náš ruský tank Zarya. Natož tanky; Je jednou z nejsilnějších hrdinů všech tří tříd.

Štíty Zarya byly nashromážděny do jednoho bazénu se spuštěním Overwatch 2. Proto se může po celou dobu chránit prakticky, což z ní činí neustále plně nabitý, nesmrtelný stroj smrti. Navíc nemusí využívat svou promítanou bariéru stejně jako předtím. Je to proto, že týmy Overwatch 2 mají pouze jeden tank místo dvou. To je perfektní příležitost pro Zarya, aby naskočila veškerou škodu pomocí jejího štítů pro sebe!

Silnější než kdy jindy může být, Zarya postrádá mobilitu požadovanou v Overwatch 2. To je velká nevýhoda, vzhledem k současnému stavu hry. Proto se nemohla dostat do S úrovně.

Uvidíme, jak Blizzard vyladí Zarya, aby udržel hru vyváženou.

Sigma

Sigma

Díky svému efektivnímu a všestrannému stylu hraní hry je Sigma od svého propuštění neustále silným tankem.

Nicméně, s přechodem hry do formátu 5V5, Sigma nebyla schopna pěkně držet krok. Vzhledem k tomu, že mobilita je klíčovým prvkem současné meta, má náš výstřední astrofyzik potíže s udržováním na nejvyšší úrovni ve stavu quo. Vzhledem k tomu, že hlavním problémem jsou vysoce mobilní DPS hrdinové jako Sombra, Tracer a Genji, je pro Sigma obtížné je čelit jeho stacionární experimentální bariéře.

To neznamená, že Sigma už není dobrá volba, protože stále má své místo v naší úrovni A.

Junker Queen

Junker Queen

Naše nová královna Tank Junker byla díky své všestranné sadě schopností oblíbená fanoušky.

Královna pustiny ukazuje její sílu, zejména v bojových situacích zblízka. Zatímco se může postavit na přední linii, aby poškodila tanky a nepřátele zranila, může také pomoci svým spoluhráčům uzdravením a leštěním.

A její konečný? Nenechte nás začít. Zatímco proklouzla nepřáteli s poškozením v průběhu času, může Junker Queen učinit léčitelé svých nepřátel zbytečnými. Perfektní způsob, jak zachytit tým zabití v kritických situacích.

B-Tier pro Overwatch 2 Tank Tier Seznam

Orisa

Orisa

Orisa měla obrovské přepracování do Overwatch 2. Díky své nové sadě schopností, která je urážlivější a aktivnější, je životaschopnější volbou v Overwatch 2.

Orisa byla v podstatě věžička za zdí se stacionárním štít.

Nyní, když je sada schopností Orisy více zaměřena na proaktivní hry, může jít do intenzivnějších bojů blízkého dosahu s nepřáteli. Její schopnosti snižování škod a destrukce projektilu vyžadují spoustu zdrojů k zabití Orisy. Kombinace toho s jejím ohromujícím energetickým oštěpem může být hrdina Numbaniho smrtící volbou proti kritickým cílům.

S takovou sadou schopností kompatibilní se současnou meta může někteří dokonce tvrdit, že Orisa by měla být v úrovni A. Prozatím tomu říkáme těsný výstřel a pokračujte v našem seznamu stupňů Tank Overwatch 2.

Reinhardt

Reinhardt

Ačkoli Reinhardt je pro začátečníky dobrou volbou, díky jeho snadné hře se německý tank spoléhá na vnější faktory, aby byly stejně efektivní jako dříve.

Reinhardt vzal velký zásah, protože zdraví jeho bariéry bylo sníženo z 1600 na 1200. Navíc byla její regenerační míra také nerfována. Některé změny v jeho schopnosti náboje jsou agilnější, ale to nevyrovnává Nerfs v bariérovém štítu.

Pokud máte kolem Reinhardta postaveno týmové složení nebo se na něj specializujte, jděte do toho. Jinak je Reinhardt v nejlepším meta v nejlepším případě průměrný.

C-úrovně pro overwatch tanky

Roadhog

Roadhog

I když je na horším místě než dříve, Roadhog se se spuštěním Overwatch 2 drasticky nezměnil. Blizzard trochu vylepšil svůj konečný a jeho uzdravoval. Ve skutečnosti jeho změny učinily Roadhog individuálně lepší tank.

Sada schopností australského tanku však není v Overwatch 2 tak účinná. Hráči se rozhodnou pro více všestranných a mobilních hrdinů, že týmy mají pouze jeden tank místo dvou. Roadhog, jak byste mohli hádat, není ani mobilní ani všude kolem. Proto není v současné meta objektivně dobrá volba.

Roadhog může být v určitých situacích stále silným hrdinou, navzdory všem. Není to skvělý pro týmovou hru. Můžete tedy zvážit jít s ním, pokud hrajete sólo nebo váš tým chybí na frontě poškození.

Demoliční koule

demoliční koule

Vrácení míče je v podobné situaci jako Roadhog. Roztomilý křeček je ve skutečnosti silnější než dříve, ale změna z 6v6 na 5v5 ho hluboce zranila.

Není účinný proti klíčovým zranitelným cílům jako ostatní tanky. Přesto dostal značné buffy v Overwatch 2. Má více brnění, více štít a další knockback s jeho rolí. Díky těmto změnám je demorační koule mnohem lepší pro poškození tanků a rušivé nepřátele.

Stručně řečeno, můžete demontážní míč zastřelit, pokud se na něj specializujete. Když se podíváme na věci z širšího pohledu, není to životaschopná volba v konkurenční hře.

D-Tier pro seznam nádrží Overwatch 2

Doomfist

Doomfist

Jedna věc, kterou se 2 hráči Overwatch mohou jednoznačně dohodnout, je strašlivá situace Doomfist a není divu, proč.

Doomfist je nyní tankem, s drastickými změnami v jeho schopnostech. Jeho zdraví bylo zvýšeno z 250 na 450, ale Doomfist již nemá jeho rostoucí horní část. Místo toho může použít svůj blok napájení ke zmírnění frontálních poškození, které pak používá k posílení jeho raketového úderu.

Jeho nová sada schopností je spíše o cílech územního plánování, než je vzpřímená eliminace. Konstrukce postavy se zdá být na první pohled dobrý, vzhledem k změně role Doomfist. Rozhodně však není nádrž V novém formátu 5v5.

Uvidíme, jak se ho Blizzard pokusí opět proměnit v relevantního hrdinu.

Zabalení našeho seznamu úrovní pro nádrže na overwatch

Co si myslíte o našem seznamu nádržní úrovně pro Overwatch 2? Je něco, co byste chtěli změnit? Dejte nám vědět v komentářích níže!