Hodnocení nejlepších her Batman | Gamesradar, nejlepší hry Batman na PC 2023 | PCGamesn

Nejlepší hry Batman na PC 2023

Během prvního vydání nebyla hra pro PS4 a Xbox One nebo MacOS k dispozici. V roce 2011 byla přenesena pro MacOS a v roce 2016 byla hra vydána pro PS4 a Xbox One.

Hodnocení nejlepších her Batman

Vzali jsme nejlepší hry Batman a zařadili je – jak se vám daří vaše oblíbené?

Nejlepší hry Batman

(Image Credit: Warner Bros hry)

Hodnocení nejlepších her Batman není malý úkol. O Caped Crusader je spousta dobrých her – zejména těch, které vytvořil Rocksteady, který ovlivnil moderní superhrdinový žánr od okamžiku, kdy vydala první hru v sérii Arkham.

Ale jaké jsou nejlepší hry Batman? Jak se hodí? Vzhledem k tomu, že jsme na vrcholu hraní Gotham Knights od Batmana: Arkham Origins Developer WB Games Montreal funguje, je vhodný čas na přezkum našich oblíbených Batman Games. Ne, že budete moci hrát Batmana v nadcházející hře, ale jeho duch je v ní tkaný a víme, že Gotham Knights se bude cítit poněkud jako nejlepší hry Batman. Podívejme se, jak nejlepší Bruce Wayne Romps hromadí.

Zde jsou nejlepší hry Batman, zařazené od nejhorších k nejlepším.

7. Batman: Arkham Origins Blackgate

Vývojář: Hry kotvy
Platformy: Nintendo 3DS, PlayStation Vita

Možná si nepamatujete tento spin-off, a to je pravděpodobně pro to nejlepší. Batman: Arkham Origins Blackgate transportoval Crysed Crusader a jeho odvážné kapary na malou obrazovku – konkrétně Nintendo 3DS a PlayStation Vita. Je to 2.5D Side-Scroller, který se zvedne právě tam, kde Arkham Origins skončil, když Batman zabývá výbuch ve vězení Blackgate, který umožňuje Joker, Penguin a Black Mask běžet na běh.

I když spiknutí je meandrující a nakonec zbytečné, měl řadu ambiciózních nápadů – pokusil se narušit co nejvíce zážitků z konzoly pro přenosná zařízení, s tajným hraní, zápas a dokonce i výbušný gel vytvářet řez. Musí být také tleštěno vynalézavé použití fotoaparátu – přiblížení na různých bodech flash a klouzání a také vložení Batmana do doslovných nitků v rámci boje Deadshot.

Boj je stále křupavý, ale design úrovně je všude a downgrade v grafice je nesmírně patrný, s blátivým texturou a kalným značením vede k neustálému nesprávnému směru. Byl to pokus o hru Metroid Batman, která velmi nedosáhla značky. Vzhledem k tomu, že je to celý předpoklad orámován kolem jednoho z méně zajímavých příběhů Arkhamu – neměl prostředky k vytvoření poutavého příběhu, který by mohl způsobit, že by to mohl způsobit, že by to bylo užitečné. Hra byla nakonec přenesena do konzolí a PC, a přestože to vypadá mnohem lépe, než je přenosný předchůdce, čerstvý kabát barvy nemůže opravit špatný design za scénami.

6. Batman: Arkham Origins

Vývojář: Hry WB Montreal
Platformy: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X/S, PS3, PS4, PS5, Wiiu, PC

Oh, Batman: Arkham Origins. Zprostředkující hra v seriálu řešená jiným vývojářem ve WB Montreal – tým udělal odvážný krok vytvořením prequel a nastavil hru pět let před událostmi Arkham Asylum. Je to mnohem více obsažené vyprávění než zbytek her Arkham, se spiknutím, které bohužel nepředstavuje, než zavádí Batmanův vztah s Jokerem Troy Bakerovy -, který show úplně ukradne četnými standout scény! Bohužel mimo nějakou chytrou postavu, která se potkává postavy, je zbytek spiknutí zastřelen plný děr a často podkopává své nejzajímavější zvraty tím, že je zapojí nebo zapomíná na ně.

Otevřený svět Gargantuan je příjemný na to, ale strašně dutý a detektivní režim byl nějak nudný. Přes vynikající bitvy šéfů, které skutečně využívaly jejich příslušné darebáky, se hra cítí nafouknutá s přemoženými gadgety, které hloupí boj do monotónního děrování. Hra často upíná legie nepřátel v Batmanu bez rýmu nebo rozumu, místo aby byla opatrná s designem jeho setkání, taktika, která rychle stárne. Měl také velmi zvláštní režim pro více hráčů, který se cítil připevněn k hlavní hře. I když je to určitě užitečné, pokud jste Arkham Loremaster, Origins padá dolů, protože se neobjevuje jako ostatní hry- nebo alespoň tam, kde se to snaží, selže a prostě poskytuje více stejného.

5. Batman Arkham VR

Vývojář: Rocksteady Studios
Platformy: PS4, PC

Navzdory skutečnosti, že je blízko spodní části tohoto konkrétního seznamu, je Batman Arkham VR ve skutečnosti velmi dobrý, je to jen to, že barometr pro hry Arkham je velmi vysoký. Tato eskapistická fantazie zážitku z virtuální reality vyšla v roce 2016 a je technicky poslední správnou hrou Arkham, kterou jsme měli po Arkham Knight. Pokud jde o krátké hry VR, Arkham VR je neuvěřitelně úspěšný ve všem, na co se chystá dělat, což je vzácný výkon!

Vypráví o poutavém příběhu a necítí se jako odpojený Batman Toybox. Budete se potýkat, bojovat proti padouchům a dokonce zažít halucinace s laskavým svolením korunního prince trestného činu, ale to vše slouží trvale vzrušujícímu vyprávění odděleně od zbytku her. Od segmentu obdivujících spodních kalhot v kanalizacích po složité aplikaci detektivního režimu-musíte být blázen, abyste přeskočili Arkham VR, pokud jste sebevědomým fanouškem Arkhamu s párem brýlí ležící kolem. Je tu spousta darebáků, se kterými se můžete potýkat, slavné portréty a modely, které se mohou věnovat a dokonce i sadu obtížných výzev, které dávají hře nějakou skutečnou hodnotu přehrávání. Mnoho z nich to může předat kvůli svému omezenému rozsahu ve srovnání s více gargantuanskými konzolovými hrami, na které jste zvyklí, ale pokud jste někdy chtěli oblékat Cowl sami a sledovat křivku Batarangs ve vzduchu – to je asi tak blízko jako vy ‘.

4. Batman: The Telltale Series (Seasons 1 & 2)

Vývojář: Telltale hry
Platformy: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X/S, PS3, PS4, PS5, Nintendo Swich, PC

Pryč, ale nezapomenuté, Telltale hry vyšly na vysoko, přičemž jedna z jeho posledních vydání byla druhá sezóna jeho převzetí Batmana – revoluční pohled do fascinujícího vztahu temného rytíře s žolíkem. Zatímco první sezónou byl chléb a máslo Batman, stále měl dost zvratů a zatáček a zábavných (ale neohrabaných) bojových sekvencí, aby vás udržoval zájem. Nepřítel uvnitř – to může být nejunikátnější moderní příběh Joker, který jsme měli. John Doe z Anthonyho Ingrubera je naprosto velkolepý, prostě jedno z nejlepších představení posledních desetiletí ve hrách. V nepříteli uvnitř soudu původně nevinného laň, když se v paktu spadne s hrubým davem a zabývá se jeho emocemi o elektrizujícím Harleym Quinnovi, který je zjevně k ničemu dobrému.

Řeknout mnohem více by to zkazilo kouzlo – ale příběh pečlivě se rozběhne do katartické magie, když vás obtížná rozhodnutí nutí formovat svého nejhoršího nepřítele. Hra vás nutí vybrat si mezi Batmanovým morálním kódem, jeho tajnou identitou a živobytí jeho přátel, po celou dobu naivní a roztomilé John Doe je tickingovou bombou, která čeká na to, až odejde do pozadí. Je to absolutní musí hrát pro fanoušky Batmana, zejména pokud hledáte jiný pohled na připuštěně vynikající Arkham Joker, na který byste mohli být zvyklí. Můžete zabránit Joker, aby se stal žolíkem? Pokud vás tato otázka vzrušuje, musíte hrát Batman: The Telltale Series.

3. Batman: Arkham Knight

Vývojář: Rocksteady
Platformy: Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5, PC

Čtvrtá a poslední hra Arkham (alespoň prozatím) v roce 2015 klesla a byla další revoluční titul AAA, který byl definitivní v rámci generování konzoly. Skvělá hra jednoduše se na něj podívat, úhledné ulice a účinky částic Arkhama Knighta se cítila velmi příští generace, i když některé z nových implementovaných funkcí nedržely přistání. Jak mnozí poukázali na jeho propuštění, Batmobile byl nakonec příliš ambiciózní a nepracoval tak, jak bylo zamýšleno, namísto doplňování Batmanova pohybu přes Gotham City. Hra představila zajímavé nové gadgety, jako je Trick-esque Synthesizér Jedi Mind Trick-esque a umožnil vám větší pocit ovládání, když hraje jako Nightwing nebo Catwoman napříč bombastickým příběhem, někdy se syntetizují v boji s netopýry s násilníky s tak, že se stehenními zastavíme.

Příběh Batmana: Arkham Knight je fantastický a přinesl zpět nejlepší darebáky z Arkhamu – jak Scarecrow, tak i Joker se znovu objeví, stejně jako některé vzrušující nepřátele z širšího Batman Lore, jako je Man -Bat a Deathstroke, aby vyložil zbytek hry. „Arkham Knight“, který dává hře její jmenovec, je také zcela originální postava – poskytuje intriky a tajemství, když navigujete na vyprávění. Jistě – zvrat je poměrně předvídatelný, pokud jste nahlédli za Arkhamskou oponou u některých komických výletů Batmana, ale stále to poskytovalo hodně napětí. Přinejmenším se nešlapali na stejnou půdu ani nehráli ji v bezpečí jako původ. Zatímco příběhové hádanky by mohly být opravdové hlavy, díky nimž jste se cítili jako super sleuth, výzvy Riddler nebyly na škrábance, zejména ve srovnání s ARKHAM Azyl, což bylo dvojnásobně zklamáním vzhledem k tomu, že pro hru jsou nutné únavné hádanky skvělý Skutečný konec. Arkham Knight je nezbytný, nepřípustný závěr příběhu Arkham.

2. Batman: Arkham City

Vývojář: Rocksteady
Platformy: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X/S, PS3, PS4, PS5, Wiiu, PC

Jak sledujete revoluční superhrdinu, jako je Arkham Asylum? Jednoduše řečeno, uděláte Batmana: Arkham City. Pamatuji si, jak jsem z školy vyrazil domů, abych hrál tuto hru, když mi bylo 14 let, a všechno to za pár dní. Na rozdíl od azylu, který vyšel z ničeho, aby navždy změnil žánr, bylo pokračování Rocksteady vypočtenějším úspěchem. Trvalo to úžasné základ svého mistrovského díla a odstranil stabilizátory – město umožnilo hráčům prozkoumat podrobný otevřený světový pokles plný obsahu jako ještě silnějšího Crusader Caped Crusader. Boj Freeflow byl zdokonalen do katartického tance smrti a každé setkání proměnil v poutavou hádanku, kde se hráč musí rozhodnout, kdy a jak použít své nové gadgety k rozpadu nepřítele a.I.

Bohaté vedlejší mise a velikonoční vejce vytekla na každý kout svého drsného světa Grildark, doplněná rogueovou galerií nejzajímavějších darebáků Batmanů. Přesto – jsou to neobvyklejší tipy, které svítí, jako Clayface, Hugo Strange a Ra’s Al Ghul. Samozřejmě, že Joker Marka Hamilla se vrací a doručí ohromující představení až do nezapomenutelného crescendo hry.

Dokonce i balíčky DLC byly fantastické – navíc pro hráče, kteří se více ozývají, pro více. Výzvy Riddlera v Arkham City se opět změnily pro horší, jako je Arkham Knight, zahrnující otravné tedium, stejně jako „jednorázové“ bitvy, které postrádaly gusto azylových překvapivějších a smysluplnějších portrétů. Příliš mnoho kuchařů a to všechno. Arkham City bylo perfektním, rafinovaným sledováním Arkham Asylum, i když se nemohlo dostat do revolučních výšek svého předchozího.

1. Batman: Arkham azyl

Vývojář: Rocksteady
Platformy: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X/S, PS3, PS4, PS5, Wiiu, PC

Batman: Arkham Asylum měl prvek překvapení. Téměř před 10 lety v srpnu 2009 se Rocksteady’s Magnum Opus objevil na obchodě Shels, hra s neuvěřitelným ambicí a rozsahem z relativně nového studia, které nikdy předtím nic takového nezkoušelo. To, co Rocksteady doručil, je stále široce považováno za jednu z nejlepších her, jaké kdy byly vyrobeny, soudržné znovuobjevení charakteristických znaků „superhrdinové hry“, která od té doby připravila cestu pro mnoho podobně revolučních titulů, které vyvolaly inspiraci z jejích systémů.

Jak se říká, méně je více – a zaměřením hry v rámci zchátralých hranic Arkham Asylum vytvořil atmosféru, na kterou byste se mohli opravdu ztratit. Místo toho, aby Batman nechal snadno kořist o jakémkoli krmivu v dělech, který má rád, posadil se z mrakodrapů v bezproblémovém otevřeném světě, azyl zachytil strach a klaustrofobii zamčení s vašimi nejhoršími nepřáteli, kteří běží nepokoje, takže každý setkání se počítá s počtem setkání s počtem setkání s počtem setkání s počtem setkání. Povzbuzovalo to také průzkum, co s výzvami Riddler, které vás žádají o katalogové komické artefakty, rozpadnou zvědavou tradici o méně známých darebáků.

Přesto nemusíte být ani komiksovým fanouškem, abyste si užili ARKHAM Azyl. Je to jeden z nejlepších příběhů, jaké kdy byly vyprávěny ve videohře, s bojovým bojem s adrenalinem a sekvencemi stealth mezi každou skvěle hlasově působící filmový bod Flash bod. Joker Marka Hamilla se rychle postaví jako jedna z nejlepších interpretací postavy, ale nezapomeňme na zbytek darebáků, zejména Scarecrow, jehož sekvence se čtvrtou stěnou budou pravděpodobně připomenout jako některé z nejvíce stimulačních a inspirovaných okamžiků v Moderní historie videoher.

Když Arkham Asylum vyšel před těmi lety, nic podobného nebylo nic podobného – a do jisté míry stále není, i když hra pokračovala v ovlivňování většiny akčních her třetích osob, které následovaly v jeho stopách.

Proč se nekontrolujete Nejlepší hry Fallout když jsi tady?

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Nejlepší hry Batman na PC 2023

Vezměte mnoho darebáků Gotham City hraním nejlepších her Batman na PC v roce 2023, včetně série Arkham a Gotham Knights.

Nejlepší hry Batman: Batman stál před úplňkem

Publikováno: 4. září 2023

Jaké jsou nejlepší hry Batman? Crusader Caped Crusader chránil Gothamovy ulice po celá desetiletí v mnoha mediálních franšízech. A přirozeně se filantropský superhero čas od času přesunul do světa videoher.

Naštěstí, na rozdíl od mnoha jiných superhrdinových her, byla většina her Batman na PC docela dobrá. Ať už bojujete s zločincemi přes Dank Halls of Arkham Asylum nebo si vezmete lehce srdcervou přes Gotham jako jeho protějšek Lego, je tu něco pro všechny fanoušky temného rytíře. Většina z nich však přichází ve formě her-adventure her a jeden nebo dva by se daly tvrdit, že jsou jedny z nejlepších PC her. Budeme pokrývat pouze hry, kde je Batman, nebo Gotham, hvězda, takže zde není žádná nespravedlnost nebo multivessus, stejně dobré jako ty bojové hry, nebo cokoli, co už není snadno dostupné.

Zde jsou nejlepší hry Batman na PC:

Nejlepší hry Batman - Batman se chystal hodit Batarang na vrcholu groteskní v Arkham Azyl

Batman: Arkham azyl

Pro mnoho lidí bude Batman: Arkham Asylum jejich prvním vpád do světa Batman. Přestože byl Arkham Asylum vydán krátce po The Dark Knight. Místo toho to vzalo hráče do titulárního zařízení v celé své temné, špinavé slávě. Batmanova dlouhodobá nemesis, Joker, se podaří převzít azyl, s naším hrdinou, který má v průběhu hry zápasit s ovládáním.

Batman: Arkham Azyl propagoval styl boje, který umožnil Batmanovi snadno převzít více nepřátel, uhýbat se a uspokojivě odvetu. Jako první hra ve franšíze Arkham se dnes setkává jako trochu zjednodušující, ale Arkham Azyl stále plní fantazii, aby se stal Batmanem. Uvidíte také tento volně tekoucí boj v jiných superhrdinových hrách, jako je Marvel’s Spider-Man, což z něj činí nejvlivnější hru na tomto seznamu.

Nejlepší hry Batman - Batman vyhodí do hlavy nepřítele, když dva další zločinci vypadají připraveni na útok na Batmana v Arkham City

Batman: Arkham City

Batman: Arkham City vás vezme z azylu do větší hry s otevřeným světem. Hodně z hraní je stále známé Batmanovým eskapádům v Arkham Asylum, ale nyní s dalšími gadgety a nepřátelskými typy vrženými do mixu. Otevřený svět také znamená více vedlejšího obsahu, rozbíjející hlavní příběh, když se setkáte s novými postavami – i když se vyhněte lovu pro každý sběratelský, pokud si chcete udržet svůj zdravý rozum.

Toto pokračování také představilo některé nové hratelné postavy prostřednictvím DLC – Catwoman, Robin a Nightwing. Zatímco Catwoman DLC byla jediná, kdo zahrnoval více obsahu příběhu, mít možnost hrát jako jiné postavy byla pěknou změnou tempa.

Nejlepší hry Batman - Batman skáká z Batmobile, aby udeřil zločince v Arkham Knight. To

Batman: Arkham Knight

Batman: Arkham Knight neměl to nejlepší ze začátků na PC. Po několika záplatách a snadnějším přístupem k lepšímu hardwaru je však Arkham Knight nyní příjemným vstupem pro PC hráče – i když tomu tak nebylo, když jsme se dostali k naší správné recenzi Arkham Knight. Naštěstí, o několik let později, žádná z těchto problémů nezůstala.

Vizuálně je to snadno nejpůsobivější hra ve franšíze, zejména během četných sekvencí Batmobile. Batmobile hraje velkou roli v Arkham Knight, když se roztrháte do dešťových ulic Gotham City.

Nejlepší hry Batman - Batman stál mezi některými hořícími bedny v Arkham Origins

Batman: Arkham Origins

Batman: Arkham Origins byl prvním vstupem do franšízy, které nevytvořila Rocksteady Studios, přičemž hráče odvezli zpět na události před prvními dvěma hrami. Vidí Batmana v jeho raných dnech boje proti zločinu, loveným vrahem a zkorumpovanou policejní silou.

Zatímco jeden z méně nezapomenutelných příspěvků ve franšíze Arkham, Batman: Arkham Origins je stále zajímavým pohledem na superhrdina. Nejedná se o úplně původní příběh, ale nabízí některé nové perspektivy na Batmanovi a světě, který se snaží chránit.

Nejlepší hry Batman - Batman bojuje proti ozbrojeným goonů, zatímco Catwoman se posadí na vrchol potrubí v Arkham Origins Blackgate

Batman: Arkham Origins Blackgate

Batman: Arkham Origins Blackgate, vydáno podél hlavní hry, byl původně název pouze pro kapesní počítač. Blackgate je přijímán vylepšený port pro PC méně než o rok později.

I když je toto omezení jasně způsobeno původním hardwarem, Blackgate byla vyvinuta, většina z toho, co byste očekávali od hry Arkham, je stále přítomna. Budete používat gadgety pro traverzální oblast, sundáváte gangy s Batmanovou obvyklou obratností a příběh představuje některé hlavní postavy během jeho krátkého běhu.

Nejlepší hry Batman - Nightwing ovládá dvě šokové tyčinky v uličce, když dva zločinci vypadají, aby na něj zaútočili v Gotham Knights

Gotham Knights

Dobře, takže víme, že Gotham Knights není technicky hra Batmana, ale krátce má v sobě křižák Caped. S Bruce Wayne Dead je to na Nightwing, Batgirl, Robin a Red Hood, aby chránili Gotham City před darebáky, kteří využili příležitost převzít kontrolu pro sebe.

Půjčuje si to Stealth Gameplay z jiných her Arkham, i když se to nedochází ve stejném ději, a Combat hraje spíše jako akce Action RPG. Má také kooperační režim pro celou hru, takže vy a přítel můžete v tandemu přejít zločince. Někteří z našich průvodců pokrývají věci, jako jsou styly rytířů Gotham a všechny postavy, zatímco naše recenze Gotham Knights zahrnuje, zda stojí za to vyzvednout.

Nejlepší Batman Games -Batman stojí spolu s Catwoman, která je připravena na všechny čtyři v Batman The Telltale Series

Batman: The Telltale Series

Zatímco hry Arkham umožnily nějakou detektivní práci, klade větší důraz na procházení světa a boj proti padouchům. Batman: Série Telltale místo toho trochu zpomaluje věci a nechá vás hrát jako Bruce Wayne a jeho alter-ego Batman. Druhá série, Batman: The Enemy Inside, se vylepšuje příběh ještě dále, s lepším celkovým psaním a uspokojujícím závěrem. Pokud hledáte dobrou superhrdinovou detektivní hru, toto epizodické dobrodružství je pro vás.

Nejlepší hry Batman - Batman stojí na doku s Robinem, který má ruku k tváři ve znepokojeném výrazu v Lego Batman

Lego Batman: The Videogame

Lego Batman: Videoame je tou správnou hrou, která hraje po světlejším čase. Je to další klasický titul LEGO, který si vezme obvykle stoic Batman série a do mixu vstřikuje mnohem více humoru a praštěných scén. Stejně jako u většiny titulů LEGO je to také kooperační hra, která je mnohem zábavnější hrát s rodinou a přáteli.

Nejlepší hry Batman - Batman na vrcholu sanitky poháněné žolíkem v Lego Batman 2

Lego Batman 2: DC Super Heroes

Jak pravděpodobně můžete hádat, Lego Batman 2: DC Super Heroes obsahuje více Batman a více znaků DC jako celek. Batman stále přebírá vedoucí roli, doplněnou novou sadou obleků a pomůcky, ale nyní se poprvé objevují některé známé tváře jako Superman a The Flash. Dokonce dostanete otevřený svět, který můžete prozkoumat, podobně jako pozdější hry Arkham.

Nejlepší hry Batman - Batman se spoustou dalších DC hrdinů, včetně Superman, Wonder Woman, Green Lantern, Martian Manhunter, Robin a Flash v Lego Batman 3. Za nimi je trysková raketa

Lego Batman 3: Beyond Gotham

Lego Batman 2 byla stále hra Batman s lehkým posypáním DC postav. Lego Batman 3: Beyond Gotham na druhé straně bere věci ještě dále a přivede seznam na více než 150 znaků přes vesmír DC. Je to možná nejméně titul zaměřený na Batmana na tomto seznamu, ale stále získává slušnou řadu nových nástrojů, se kterými si můžete hrát během svých dobrodružství ve vesmíru.

Nejlepší hry Batman - ruka natahující se pro Batmana

Batman: Arkham VR

Technologie virtuální reality byla v době Batmana stále ve svém relativním dětství: vydání Arkhama VR, což hráčům dává chuť toho, co by mohlo být. Nebude to přesně vyhodit do mysli jako moderní VR hra, ale je stále zábavné pohrávat si s různými gadgety Batmana a vyřešit některé lehké hádanky.

Tím se uzavírá náš seznam nejlepších her Batman na PC v roce 2023. Pro nováčky je hodně projít, i když už některé z těchto her již můžete vlastnit jako Freebies v obchodě Epic Games. Pokud jste místo toho po nejlepších PC hrách, máme seznam pro vás, držte se plné špičkových zážitků na platformě.

Další položky Dave Irwin.

Isaac Todd, pokud se nepovažuje za nejnovější záplatu ve Final Fantasy XIV, Isaac často najdete hraní prostřednictvím různých jrpg nebo superhrdinových her, jako je Batman: Arkham Knight. Jeho práci najdete také v Techraptor a Rice Digital, pokrývající řadu titulů napříč všemi žánry.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Hry Batman Arkham v pořádku

Tento formulář je chráněn recappcha – platí zásady ochrany osobních údajů Google a podmínky služby.

Nemáte účet?

Vytváření účtu má mnoho výhod: podívejte se rychleji, ponechte si více než jednu adresu, sledujte objednávky a další.

Přihlaste se k odběru fierce PC zpravodaje

Superhrdinové byli vždy součástí společnosti. Jako děti rostete sledovat jejich filmy a přejete si stát se jedním. Jak stárnete, superhrdinové hry se stávají vaším novým pohádkem.

V roce 2000 byly hry superhrdiny trendy, ale jejich úspěch netrval. Už nějakou dobu by se drželi a pak byli nahrazeni jinou hrou.

Série Batman Arkham to však udělala z propasti. Stalo se nesmírně úspěšné, že to pokračovalo s různými franšízy, které byly stejně zajímavé. Zde je rychlý přehled celé série Batman: Arkham a jak se pokračování sledovaly.

Srpen 2009 – Batman: Arkham Azyl

Batman: Arkham Asylum byl první hrou v seriálu. Hra byla podporována na různých platformách, jako jsou Xbox360, Xbox One, Windows, MacOS, PlayStation 3 a PlayStation 4.

Je založen na útěku z vězení organizovaný Joker. S pomocí ostatních darebáků převezme zařízení a opouští Batmana, aby obnovil pořádek a vyřešil situaci.

S směsími jednoduchých, ale vzrušujících bojových akcentů je hra dobře provedena a má spoustu tajných sekcí zabudovaných. Hráči si mohou vybrat z velkého počtu dostupných gadgetů navržených tak, aby vyhovovaly různým situacím.

Stěny a rozvržení hry mají spoustu detailů přerušovaných několika trofejemi a hádankami, aby bylo umístění živější.

Během prvního vydání nebyla hra pro PS4 a Xbox One nebo MacOS k dispozici. V roce 2011 byla přenesena pro MacOS a v roce 2016 byla hra vydána pro PS4 a Xbox One.

Přívěs můžete sledovat zde.

Říjen 2011 – Batman: Arkham City

Po úspěchu ARKHAM Azyl následoval Batman: Arkham City. Vydání pokračování z roku 2011 bylo k dispozici na herních počítačích a konzolách.

Arkham City je sledování událostí, které se konají v azylu. Darebáci z azylu se obracejí část města Gotham na Arkham City. Dr. Hugo Strange Hlavní darebák vede město pomocí gangů a ozbrojených žoldáků po zajetí Bruce Wayna a hodit ho do Arkham City.

Ve sledování města Arkham se většina postav z Arkham Asylum objevuje s přidáním několika nových, jako je kočka žena. Postava Cat Woman je hratelná na různých úrovních hry, což je neuvěřitelný doplněk, protože je mobilní a může dosáhnout oblastí, které Batman nemůže.

Z jeho strany má Batman několik nových pomůcek, které si můžete vyzkoušet. Neexistují žádné další významné změny ve hře, nebo hraní a mechanika jsou stejné. Také si všimnete, že detaily nejsou nejlepší, hlavně proto, že Arkham City je výrazně větší než azyl s více oblastmi, které vyžadují pozornost.

Původní vydání bylo pro Xbox360, Windows a PS3. V roce 2012 byl přenesen pro Wii U a MacOS a v roce 2016 byla hra přepracována a zpřístupněna na PS4 a Xbox One.

Přívěs můžete sledovat zde.

Říjen 2013 – Batman: Arkham Origins

Dva roky po Arkham City byl propuštěn Arkham Originals. Toto byla třetí série do pokračujícího příběhu The Batman: Arkham Chronicles.

Jak hra začíná, ukazuje úryvky Batmanovy dřívější kariéry jako mladé a drsné Bruce Wayne ve svých nočních povinnostech.

Hlavní darebák hry – černá maska ​​je odložena neustálými zásahy Batmana a dává Batmanovu hlavu odměnu 50 milionů dolarů. Výsledkem je, že několik profesionálních vrahů je horko na patách Batman.

Stojí za zmínku, že téma v této hře má pozitivnější pocit a cítí se více poutavé. Hratelnost se však neodchyluje daleko od počátečních vydání. Je to směs bojových a tajných manévrů s hádankami, gadgety a trofejemi po cestě.

Protože návrháři hry si těžce vypůjčili z minulých úspěchů, má Batman: Arkham Origins pocit, že to pociťoval a hráči byli trochu unavení se stejnou estetikou a zážitkem. Hra nebyla tak velká jako její předchůdci.

Arkham Origins byl vydán pro PS3, Wii U, Windows a Xbox 360. Hra nebyla nikdy remasterována nebo přenesena pro Mac OS.

Přívěs můžete sledovat zde.

Červen 2015 – Batman: Arkham Knight

Batman: Arkham Knight je nejnovější vydání v pokračování, která nebyla bez pomlčky kontroverze.

Hra je pokračováním pokračování Arkham City. Zvedne se z ulic Arkhamu a do Gothamových ulic.

Hlavními darebáky hry jsou titulární Arkhamská noc a strašáka. První z nich také slouží jako temný odraz Batmana.

Na vyvrcholení trestné činnosti v Gotham City byla evakuována část města kvůli bezprostřední hrozbě, kterou představuje strach Scarecrowův. Evakuované oblasti umístění Gotham City Play k této nové vydání.

Bohužel se zdálo, že tvůrci hry nebrali žádné lekce z pododstavce Batmana: Arkham Origins. Hra zůstala nezměněna, i když trochu zefektivnění a vysoce vítané přidání Batmobile, což usnadnilo a zábavné boje a přepravu usnadnily a zábavnou.

Přidání Batmobile s tím přineslo neporušené části nového přírůstku, které se mohou po několika opakováních nosit na trpělivosti hráče.

Hra byla navržena pro konzole jako PS4 a Xbox One, stejně jako pro Windows. Verze Windows však byla podrobena vůli kvůli špatnému výkonu při spuštění.

Přívěs můžete sledovat zde.

Poslední myšlenky

Přestože pokračování čelilo některým výzvám v dlouhodobém horizontu a řekl, že to byl úspěch, bude to podcenění. Poskytlo roky zábavy a kreativity pro hráče i tvůrce, dokonce inspiruje vytvoření různých spin-offů, jako je Batman: Arkham City Lockdown a další verze, které byly k dispozici pro mobily.

Vzhledem k krátké trvanlivosti superhrdinových her se toto pokračování inspirované Batmanem jasně překonal. Je také chvályhodné, že hra byla po dlouhou dobu k dispozici na více platformách, aby byla pro hráče přístupnější. Doufejme, že dojde ke sledování s lepším tématem a vylepšenou grafikou a detailem.