Horní hry Oculus Rift v roce 2019 – některé jsou zdarma! Informace o Rift, 20 nejlepších VR hororových her, které byste měli hrát (vydání 2021)

25 nejlepších VR hororových her, které byste měli hrát

Byli byste překvapeni, jak znepokojující váš vlastní domov může být. Raymond a jeho rodina zjistí přenos z první ruky, pohlcující psychologický thriller.

Horní hry Oculus Rift v roce 2019 – některé jsou zdarma!

Horrorové hry Oculus Rift jsou jednou z nejděsivějších věcí, které můžete na této Zemi zažít … a já jsem tady, abych vám představil některé z těchto her.

Ani já nepřesahuji. .

Víš, ani sledování hororových filmů v kině to pro mě nedělá stejně jako VR. Člověk by si myslel, že velmi hlasitý skoky by udělali trik, ale na-ah, je to skutečnost, že jste zodpovědní za své vlastní činy a vidíte příšery větší než ty před vámi … to je to, co mě nutí plakat v roh někdy.

Proto pro nás virtuální realita skutečně odemkne zcela novou úroveň hrůzy a pro vývojáři k prozkoumání. Ani to nezačnu porovnávat s běžnými monitory zobrazení. Pokud si myslíte, že vás 2D monitory vyděsily při hraní Outlast nebo Amnesia, počkejte, až vyzkoušíte následující hororové hry.

Bude to jako porovnat kolo s autem.

Kobold

Kobold je nedávno vytvořený film VR/filmový film.

Mladý chlapec v Německu se ztratí hluboko v lese. Zatímco truchlí za ztrátu své matky, začne svolat imaginární přátele. Jeden z nich táhne a láká ho někam, kam by neměl být.

Je to zajímavý koncept, který ukazuje hrůzu ve VR z úplně jiného úhlu. Hry a filmy nejsou opravdu vzájemně propojeny tak často, takže vidět něco takového ve 3D pohledu je jistě zážitek. Na začátku budete většinou sledovat film, ale jakmile příběh začíná mít základní tvar, stanete se protagonistou. Protagonista je průzkumník, který zkoumá zmizení tohoto dítěte.

Zajímavé je, že místo, které bylo natočeno. Takže všechno, co ve filmu vidíte, je v podstatě plně interaktivní, jakmile jste v tomto světě.

Zní to strašidelně a bude to. Tato hra je docela nedávná a mnozí ji navrhli v roce 2019, takže si ji možná budete chtít zkontrolovat zde.

Doom 3 BFG VR vydání

Série Doom je zcela na druhé straně hororového spektra. Existují strašidelné hry VR, které se spoléhají na to, že ztratíte čisté kalhoty tím, že vás vyděsí, a pak jsou tu ty, které jdou po krvavé trase a dělají vše chaosy, děsivé a děsivé.

Chcete hororovou hru založenou na střelce. Tohle je ono. Pro některé je to jedna z nejlepších her VR, i když to není ani postaveno pro VR. Ve skutečnosti to používá mod, který nám umožňuje používat ho s Vive a Rift.

K dispozici je verze VR s názvem Doom VFR, ale při spuštění to nebyla opravdu dobrá hra a lidé se přitahovali k modifikovanou verzi. V současné době verze VFR obdržela mnoho aktualizací, ale i s tím stále doporučuji verzi upravenou jen proto, že se cítí intuitivnější a je trochu děsivější. Než si to přečtete, mohly by měřítka ponořit na druhou stranu, takže doporučuji to zkontrolovat.

Pokud stále hledáte doom 3 bfg, začněte s touto stránkou Steam. Vysvětluje to, co musíte udělat a jaké mody jsou pro to nejlepší.

Organ Quarter

Pokud jste milovali tiché kopce, budete milovat tohle. Inspirováno jednou z nejpopulárnějších hororových franšízy, opravdu vám přináší děsivý zážitek.

Přestože hra sama o sobě nemá opravdu neuvěřitelnou grafiku, více než to na to nahradí atmosférický pocit.

Opravdu vás to děsí hrát. Budete muset vyřešit hádanky, najít způsob, jak ušetřit zdroje a kulky, a bojovat se k vítězství.

Tuto hru zmínilo mnoho uživatelů po celém světě jako jeden ze skrytých drahokamů a opravdu vám doporučuji zkontrolovat čtvrtletí orgánů!

Dreadhalls

Jako profesionální blogger VR se nestydím říci, že jsem se téměř díval na to.

Je to klasika VR všech dob, která je s námi od začátku Oculus Rift.

Co děláte v této hře?

Najděte cestu ven z Dreadhalls. V podstatě se vynoříte v jednom strašidelném místě někde pod zemí a vaší jedinou misí je najít cestu ven z této pekelné díry. Je to doslova pekelná díra vzhledem k tomu, že příšery, s nimiž se s největší pravděpodobností setkáte, jsou docela démonické.

Moje oblíbené (nejděsivější) stvoření byla jedna ze soch, které vás následovaly kolem. Co je strašidelné, je to, že to nikdy nevidíte. Musíte se jen otočit a vidíte, že se to buď otočilo k vám nebo se pohybovalo.

Hraní na plochém monitoru je dost děsivé, ale když je vše zmenšeno 1 na 1 a všechno kolem vás je v naprosté tmě kvůli Oculus Rift Headset, můžete doslova a náhodně vyhodit náhlavní soupravu z okna.

Subnautica

Možná si myslíte, že „teď se držte na vteřině, to není děsivé“,… ale ve skutečnosti je to. Zejména pro ty, kteří mají thalassofobii, také znají jako obrovský strach z oceánů.

Nyní, plavání pod vodou nemusí být samo o sobě děsivé, ale když jdete dolů v nejhlubších částech … to je, když začne zábava.

Mohlo by to být známo a považováno za zábavnou hru pro přežití/průzkum, ale když se nasadíte na náhlavní soupravu, zkroutí se a promění se v strašidelné atmosférické monstrum (to je zjevně zábavné hrát a prozkoumat).

Subnautica si můžete prohlédnout zde:

Alien: Izolace s MOTYVR MOD

Existuje mnoho her, které jsou vyrobeny pro VR a jsou opravdu úžasné. Ale není mnoho, které jsou vlastně pro PC a jsou exportovány do VR tak čistě.

Všechno, od snímkové frekvence po grafiku po vyprávění vyprávění, vás opravdu posílá do jiného světa, který nelze popsat a je pochopitelný pouze tehdy, když ji hrajete sami.

Samotná vanilková hra je dobrá a vše, ale existuje mod s názvem matkyvr, který ji ještě více zdokonaluje.

Ve všech mých letech recenze VR jsem nikdy neviděl a nečetl tolik chvály, jako je tato hra a mod a mod.

Tato hororová hra je k dispozici na Steam a je zde sleva, kde ji můžete získat pouze za 10 babek. Pokud jste na okraji, jděte na to!

Wilsonův srdce

Tenhle dostal hodně chvály v krátkém čase. . S touto hrou se vyprávění nese po dobu 8 hodin tak dobře, že si začnete přát vytvoření vlastní hry Oculus Rift.

Wilsonovo srdce je velmi strašidelné a atmosféra je v ideálním případě postavena. Přál bych si, aby si z nich mnoho dalších vývojářů dělalo poznámky a implementovalo je ve svých hrách.

Stejně jako v Organizované čtvrti, budete čelit mnoha hádankami, které vás potrestají, pokud je nevyřešíte. Nebojte se však, pokud hádanky nejsou vaše oblíbené věci ve hrách, setkáte se s mnoha bitvami, aby váš adrenalin pokračoval.

Čel svému strachu

Ze všech hororových her najdu ‘FACE TAM OBRÁMKY‘ Jeden z nejděsivějších zážitků. Jiní také nejsou špatní, ale nejsou jako „ve tváři“ od začátku. Okamžitě budete vědět, proč je tato hra tak děsivá a proč to bylo tak populární na Oculus Go.

Musím vás však varovat, že tato hra je v kategorii „nebezpečných“ kvůli některým skokovým strachům, s nimiž se můžete setkat. Když na vás něco skočí, buďte si naprosto jisti, že jste pevně zakořeněni na zemi a že neexistují žádné ostré předměty, které by zasáhly hlavu.

Mnoho hororových her nejde tak daleko, že zahrnují tyto druhy scén, protože vědí, že atmosféra a scenérie je často samo o sobě děsivá, takže když ji rozdrtíte a zahrnete skokové děsi v nebezpečí.

V této hře uděláte krok zpět, věřte mi v to.

Resident Evil 7

Nechci, abys šel a koupil náhlavní soupravu PS VR, protože upřímně řečeno, je to jediný hardware, který má oficiální podporu této hry, ale to, co můžete udělat, je ochutnat prostřednictvím programu s názvem Vorpx.

Vorpx se vstříkne do herního souboru a dělá z jakékoli hry o Oculus Rift pouze kliknutím na několik tlačítek. Více o Resident Evil 7 a Vorpx zde.

Pro ty z vás, kteří ještě neslyšeli o hře Resident Evil 7, už se ne kazíte … je to jedna z nejděsivějších her venku. Když to vyšlo, hrál jsem verzi PC zpět a bylo to opravdu strašné. S Oculus Rift, pocit, jako byste byli na strašidelném a zašroubovaném místě, se s vámi pohrává v hluboké úrovni.

Budete se muset skrýt a rozhlédnout se, projít bez povšimnutí a střílet a řešit záhady, mluvit a vše, co očekáváte od hry Triple-A-to vše v rámci VR.

Čestná uznání:

Vystoupit
Escape Bloody Mary
Duck Season 2
Paranormální aktivita 3
Nákaza: Demo vypuknutí
Levá ruka
Alisonův deník

Tito mi byli navrženi mnoho lidí a stojí za to získat. Pokud máte další návrhy na hororové hry Oculus Rift, nechte to v komentářích!

*Článek může obsahovat přidružené odkazy. Můžeme obdržet malou provizi, která nám zase pomáhá udržovat web.

25 nejlepších VR hororových her, které byste měli hrát

Resident Evil 7

Ponoření. Je to základní kámen každé velké hororové hry. Pokud hráč není ponořen do hrůzy, které je obklopují, nebudou cítit zamýšlený strach a celá věc může spadnout. Aby se hráči skutečně zapojili, vývojáři se museli spoléhat pouze na atmosféru, zvukový design, osvětlení a efektivní mechaniku ve hře. Díky nejděsivějším hororovým hrám VR je tu další vrstva, která doslova vtáhne je do zážitku.

Virtuální realita je sýr hororových makaronů. Jdou spolu tak dokonale, že se musíte divit, proč každý nový hororový titul nepřichází s kompatibilitou VR. Abychom předvedli, jak dobře VR a hororový pár, sestavili jsme toto rozpis nejlepších VR hororových her.

Pokud je to strach, který hledáte, vklouzněte do páru brýlí virtuální reality a ztratíte se ve světě plné hrůz. Tento seznam zahrnuje hororové hry VR pro PSVR (PS4 a PS5), Oculus, Quest a Vive.

25. Lži pod

Lži pod

Vývojář: Tulák
Vydavatel: Oculus Studios

Na Aljašce se nikdy neděje nic dobrého, správně? Nejprve je to horda upírů, nyní je to nepořádek podivných tvorů a děsivých zvláštností. Vrácení chudého Mae z vysoké školy nebyla docela oslavou, kterou očekávala. Spíše než otevřené náruče jejího otce se setkala s městem plným zkroucených šílenců a dementních Townsfolk. Naštěstí je pro naše femme fatale trochu tajemství a nemá problém s odesíláním toho, co pronásleduje, ak.

Lži pod nimi je stylizovaný hororový střelec, který je stejný lov částí: Showdown a Arizona Sunshine. Vibrující umělecký styl komiksu oživuje podivný a hororový svět naplněný příšerami a tajemstvími. Zabijte jeden, odhalte druhého a možná najdete odpověď na to, co leží pod.

24. Uvnitř zákulisí

Uvnitř zákulisí

Vývojář: Mrfatcat
Vydavatel: Mrfatcat

Na první pohled se může zdát, že nejzávažnější hrůzou zákulisí je tapeta mimo barvu. Čím déle však strávíte zkoumáním tohoto vinutí labyrintu chodb a zvláštností, tím více si uvědomíte, že v každém rohu čekají mnohem nebezpečnější věci. Uvnitř zákulisí účtuje hráčům pokus o útěk z podivného umístění a řeší hádanky podél cesty a zároveň se vyhýbají nelidským hrůzou.

Spolu s přáteli nebo cizími lidmi budete muset najít cestu ven ze zákulisí, než vás zákulisí konzumují. Navigujte těsné chodby při hledání cesty ven, ale mějte na paměti zvířata, která volají do zákulisí domů. Ve virtuální realitě nechcete narazit na jeden z těchto znepokojujících ďábl. Uvnitř zákulisí je chytrý pohled na ikonickou ceepupastu, dokonale vytvořený pro virtuální realitu.

23. Pohltit

Pohltit

Vývojář: Přímé hry
Vydavatel: Přímé hry

Není žádným překvapením, že skupina kultistů by způsobila trochu potíží, ale věci se zhoršují, když se démon projde a převezme kontrolu. .

Skočte do fray s až třemi přáteli a společně pracujete na přemístění démona. Nebude to snadné, protože čím déle vám bude bojovat proti Azazelu. Hodí na vás vše, co mohou, od zkroucených vizí po začarované majetky. Pokud si myslíte, že to teď zní děsivě, počkejte, až budete v mezích náhlavní soupravy VR. Pak jsou hrůzy nevyhnutelné a přímo ve tváři.

Říkejte nám bláznivé, ale to se nám trochu líbí. Proto na tomto seznamu nejlepších hororových her VR Devour na tomto seznamu nejlepších VR.

22. Spooky’s Jump Scare Mansion: renovace HD

Spooky's Jump Scare Mansion: renovace HD

Vývojář: Lag Studios
Vydavatel: Lag Studios

Vypadá to trochu dopey? Tak určitě. Ale to diskredituje své místo jako velké hororové dobrodružství virtuální reality? Vůbec ne. Studia Lag vykonávají fantastickou práci při vytváření estetiky naplněné hrůzou v rámci toho, co se zdá být neškodným rompem pro děti. Nebudete se krčit strachem – alespoň ne zpočátku.

Co začíná jako cutesy rompu přes 1 000 pokojů v strašidelném sídle, se rozpustí do něčeho mnohem znepokojivějšího a děsivějšího. Dokonce i pomocí karikaturních návrhů, lag Studios přitahuje překvapivé množství hrůzy, aby vyděsily hráče s. Čím hlouběji dostanete, tím obtížnější je pokračovat bez nějakého zdání hádanky a čím více věcí je zabít.

Zpočátku to nemusí vypadat jako moc a prvních několik místností nenabízí moc strachů, ale věřte nám. Nahromadění stojí za to.

21. Pět nocí ve Freddy’s: Help Wanted

FNAF Help Wanted

Vývojář: Studia z ocelové vlny
Vydavatel: Scottgames

Pokud by někdy existovala hra, která byla vytvořena pro VR, pět nocí ve Freddy’s je to. Zmasmé osvětlení, zjednodušující hratelnost, časté strachy – je to tak dobrý zápas. A pomoc při hledání pomoci dále ztuhne, že se sbírkou scén a mini-her vytažených z klasických pěti nocí ve Freddy’s Series.

Prostřednictvím náhlavní soupravy virtuální reality budete převezeni do pěti nocí ve vesmíru Freddyho, kde se nezapomenutelné postavy čekají na rychlou práci. Ať už jste uvězněni v hrůzách ikonického prvního vstupu nebo ponoření do segmentů umístění sester, bude pro vás obtížné usadit se. Stejně strach, jak jste možná hráli hru, tradičně, prožívání ji prostřednictvím náhlavní soupravy VR je něco úplně jiného. Budete to milovat, nenávidíte to a budete absolutně zpátky pro další.

20. Postižené: The Manor

Ovlivnil panství

Vývojář: Fallen Planet Studios
Vydavatel: Fallen Planet Studios

Všichni milujeme dobrý strašidelný dům. Vradící podlahové desky, nadměrná shodná pavučiny a strašidelné plazivé látky, dobře načasované údery blesku a rachotí hromu-všichni se mísí dohromady, aby nás přepravili do světa rozdrceného a nadpřirozeného. . Postižené: The Manor si klade za cíl odstranit toto omezení zasláním hráčů do digitálního strašidelného s využitím síly virtuální reality.

Postižené: The Manor není hra, sama o sobě a spíš jako interaktivní strašidelná přitažlivost. Neexistují žádné hádanky k vyřešení nebo rozzuřených zabijáků, aby poráželi, takže progrese je vánek. Budete však muset překonat své vlastní obavy. Vyberte si jednu ze dvou tras, abyste zjistili, jaké hrůzy v tomto rozlehlém panství čekají, a pokuste se dostat až do konce.

Postižené: The Manor začal jako demo pro Oculus Rift DK1 a byl postaven na obsazení nové mechaniky zvuku a osvětlení, která zvyšuje strach a pomáhá poskytovat nezapomenutelný zážitek z hororu VR VR.

19. Arizonské slunce

Arizonské slunce

Vývojář: Hry Vertigo/Jaywalkers Interactive
Vydavatel: Hry Vertigo

Vive, Oculus, Quest, PSVR

Arizonské slunce za to, že má tak nádherné jméno. Zombie-Shooter je užitečným vstupem v jakékoli knihovně virtuální reality, ne-li nejen pro schopnost poplat zombie hlavy ve slávě plného VR.

Hra nemusí být tak hloubková jako tituly VR jako Pavlov, ale to neodebírá maso z masa-zabíjení zombie. Když překračujete arizonskou pouštní scai, pomocí umělého volného záření, budete hledat opuštěná auta a prázdné budovy pro zásoby, kulky a váš únik z této virtuální reality pekla.

Arizonské slunce je neúnavné se svými vlnami šablon. Vybaven arzenálem pistolí s dvojím ovládáním, samopal, granáty, odstřelovací pušky a brokovnice, zanecháte za sebou hromady těl, aby se hnilo na pouštním slunci.

18. Alien: Izolace (mateřská)

Mimozemská izolace

Vývojář:
Vydavatel: Sega

Platforma VR: Oculus

Pokud by někdy došlo k hře, která potřebovala kompatibilitu virtuální reality, byla to mimozemšťana: izolace. Ačkoli to nemělo při spuštění, MODVR MOD (ZÍSKEJTE?) Vytvořeno Zack Fannon napraví to, co se cítí jako do očí bijící dohled, zejména proto, že izolace byla na druhé vývojové sadě Oculus Rift zvednuta.

Pomalá stimulace mimozemšťanů: Izolace z něj dělá skvělý kandidát pro nejlepší hru VR a MOD MOD slibné použití základní hry. Průzkum v celém Sevastopolu je vylepšen virtuální realitou, což vám dává více příležitostí využít neuvěřitelnou úroveň detailního kreativního shromáždění vložené do vesmírné stanice.

Není to všechno neuspěchané procházky přes pustou strukturu, ale. Když se objeví xenomorf, můžete začít litovat VR. .

Matkavr může udělat některé animace trochu zvratně.

17. Židle v místnosti: Greenwater

Židle v místnosti Greenwater

Vývojář: Wolf & Wood Interactive, Ltd.
Vydavatel: Wolf & Wood Interactive, Ltd.

Platforma VR: Vive

Co přijde na mysl, když přemýšlíte o náboženských zabíjení, korupci a nemorálnosti? Pravděpodobně nejlépe hodnocená hororový zážitek z virtuální reality, správně? Židle v místnosti přichází s těžkými tématy, která pomáhají řídit docela hluboký příběh, který začíná v institutu Greenwater. Jako pacient 6079 jste sužovali zkroucené vize, pravděpodobně spojené s minulostí, kterou si už nemůžete pamatovat.

Židle v místnosti je rozdělena na šest relativně krátkých, ale efektivních kapitol. Hráči budou posláni spirálovitou do hrůzy minulosti pacienta 6079, když prozkoumávají světový zralý s podrobným prostředím a bohatým vyprávěním vyprávění. Pokud máte náladu na hororový titul tváří v tvář, nemusíte ocenit židli v jemnější přístupu místnosti k žánru.

Hra VR hraní slouží pouze k dalšímu ponoření hráčů do drsných měst, opuštěných motelů a bažin hlubokého jihu.

16. Les

Lesní hra

Vývojář: Koncové hry
Vydavatel: Koncové hry

Platforma VR: Vive, Oculus

Od havárie děsivého letadla po poprvé, když narazíte na kanibalistické domorodce, je hraní lesa napjatá než kdy jindy s náhlavní soupravou virtuální reality. Živé krajiny poloostrova ožívají zářivé krajiny, zejména když se zapadá slunce a smrtící obyvatelé se objevují v houfech.

Zatímco boje s kanibaly je velkou součástí vašeho zážitku z přežití, máte také pověření shromažďování jídla a dalších zásob, abyste mohli prvky přežít dostatečně dlouho, abyste našli svého syna a unikli z ostrova

.

Když si na hraní zvyknete, když můžete opravdu cítit, kolik virtuální reality zesiluje hrůzy lesa. V překladu do VR je několik chybných kroků, ale neodebírají se od hrůzy slyšení vzdáleného výkřiku kanibalu přes náhlavní soupravu.

“Jakékoli problémy, které jsem měl s lesem, však nezabránilo tomu, aby se v mých očích stal definitivní zkušeností s přežitím na konzoli, ale. Pokud ještě vyzkoušíte hru na PC, její verze PS4 je překvapivě elegantní a pravděpodobně stejně jako odměňující časový sinker, díky kterému se vám ani necítí špatně za to, že jste strašným rodičem. Promiň, Timmy, teď jsem jeden se stromy.“

15. Přenos

Přenosová hra

Vývojář: SpectRevision/Ubisoft Montreal
Vydavatel: Ubisoft
Platforma VR: Vive, Oculus, PSVR

Byli byste překvapeni, jak znepokojující váš vlastní domov může být. .

Hráči ovládají každého ze tří členů rodiny, když se snaží sestavit zpět svou problémovou rodinnou jednotku. Každý člen má vlastní zkorumpovanou vizi navzájem, což vede k nejtemnějším okamžikům přenosu. Není mnoho přímých strachů, ale začnete se cítit znepokojeni, čím hlouběji se dostanete do mysli každé postavy.

Přenos je zkroucený zážitek, který je oživen s nápadnými vizuálními prvky, které pomáhají řídit vyprávění. Herci živé akce pomáhají příběhu cítit se realističtější, i když se realita začíná ohýbat a známé nastavení příměstského domu se zhoršuje a stává se nepříjemným.

Hra je primárně založena na průzkumu a řešení hádanek, díky čemuž je přenos ideální hrou virtuální reality, zejména pro ty nové na médiu.

14. Pět nocí ve Freddy’s: Help Wanted

FNAF Help Wanted

Vývojář: Studia z ocelové vlny
Vydavatel: Scottgames

Platforma VR: Vive, Oculus, PSVR

Bylo to opravdu jen otázkou času, až pět nocí na Freddy’s překročila na území virtuální reality. . Ačkoli pomoc při hledání pomoci má režim mimo VR, s náhlavním soupravy Oculus nebo HTC Vive je to, jak by se hra skutečně měla hrát.

Místo obvyklých pěti nocí ve formátu Freddyho je hledaná sbírka mini-her, které nejlépe využívají virtuální realitu. Už nejste uvězněni uvnitř bezpečnostní kanceláře, protože pizza Freddyho Fazbeara vyžaduje údržbu a odstraňování animatronického řešení problémů. Bohužel, vaši děsiví přátelé z předchozích záznamů stále číhají a čekají, až vás natočí do obleku kovových cívek a prutů.

Každá mini-hra vás přinutí čelit svým obavám a pokusit se vyhnout se jako Freddy, Bonnie, Chica, Foxy, Mangle a mnoho dalších přátel Freddyho. Pokrok přes každou hru, sbírejte úhledné odměny u pultu výher a pokuste se přežít v tomto nepředvídatelném spin-off klasické VR Five Nights ve Freddy’s Series.

13.

Paranormální aktivita Ztracená duše

VRWERX

.

Ztracená duše se odehrává ve stejném vesmíru jako filmová série, odehrává se v neškodném příměstském domě, který skrývá potenciálně smrtící tajemství. . Aby se ponoření zesílilo, je odstraněn typický HUD a není dán žádný směr.

Hra je nastavena kolem průzkumu a objevu. . Jak možná víte z filmů Paranormální aktivity, to také znamená. Prostřednictvím vašich průzkumů se domov stane aktivnějším, dokud se nepodobá chaotické strašidelné přitažlivosti.

. Proprietární randomizér Scare znamená, že nikdy nebudete vědět, co přichází z jednoho přehrávání na další, a každá vyděšení vás bude ptát, zda se chcete pohnout kupředu.

12. Narkóza

Narkóza hra Xbox One

Vývojář: Honor Code, Inc.
Vydavatel: .

Platforma VR:

Jak byste se chtěli cítit, jako byste zkoumali temné hloubky Tichého oceánu bez naděje na návrat na povrch? .

V pasti v oceánské noční můře jste pověřeni pokusem o útěk na povrch, než dojde kyslík vašeho high-tech potápěčského obleku.

Práce proti vám jsou napětí ztráty na dně oceánu, které zvyšují stres a paniku a hranolky pryč při dodávce kyslíku rychleji. Ne všechno je tak, jak se zdá, jak se vaše vlastní mysl začne zlomit a pracovat proti vám, což dále zhoršuje vaše obavy.

Narkóza je pomalý zážitek zaměřený na průzkum. Vylepšení psychologických vzrušení je soundtrack skóroval Akira Yamaoka, skladatel za strašidelným skóre série Silent Hill. Je to druh zážitku VR, který se plazí pod kůží a zůstane s vámi dlouho poté, co jste odstranili náhlavní soupravu.

11. Brookhaven experiment

Vývojář:
Vydavatel:

Vive, Oculus, PSVR

.

. Střelec na přežití vám dává nástroje potřebné k přežití konec světa, což zahrnuje vyřazení groteskních příšer velkých a malých.

Vyzbrojeni na zuby s odemknutelným arzenálem vybraným mezi každou vlnou, vezmete na vás hordy příšer ze všech úhlů. Neustále se točíte, abyste zabránili nepřátelům, aby se plížili za sebou, což vyvrcholí v napjaté střelce, která je více o tom, aby vás panika.

. Abychom udrželi zážitek, existuje také režim přežití, který otestuje vaše dovednosti ze střelných zbraní.

. Lůžka

Vývojář: Supermasivní hry
Sony Interaktivní zábava

Druhá ze dvou spinoffů virtuální reality od úsvitu se hospitalitant vydá jinou cestou a etabloval se jako psychologický hororový titul.

Nastavení 60 let před událostmi až do úsvitu, hospitalitant staví hráče pod kontrolou amneziaského pacienta uvězněného v sanatoriu Blackwood.

.

Zatímco „motýlový efekt“ není tak hloubkový, jako tomu bylo v úsvitu, volby dialogu mají důsledky. Stejně jako hra, na které je založena, je hororový zážitek s pomalým měřením supermassivních her zajímá zajímavou část, která se pěkně spojuje s těmito dva tituly dohromady.

Zkoumání sanatoria a pohoří Blackwood je napjatý zážitek, který se stává stále nervóznějším, když se najednou vychází pravda o tom, co se odehrává. Použití slabého osvětlení, stínů a prostředí způsobených okolními zvuky vás udrží na hraně v tomto chytrém a užitečném kývnutí až do úsvitu.

9.

Zabíjení podlahové vpád

Vývojář:
Vydavatel:

Platforma VR: Vive, Oculus, PSVR

.

Na základě série Killing Floor je infrín zážitek založený na příběhu, který vás postaví proti hordám squishy meats, které čekají na rozebrání, zmrzačené a sťaté. .

. Zmatené statky, tmavé katakomby a jednou čisticí haly laboratoří Horzine Corporation slouží jako vaše bojiště v pětistupňové kampani. .

Různé typy nepřátel se promění v gejzíry krve, když sekáš a střílíte se tímto poutavým VR hororovým dobrodružstvím.

8.

Dreadhalls


Hry bílé dveře

Platforma VR: Vive, Oculus

.

Pokud jde o hrůzu, je to nejlepší způsob, jak udržet hráče na okraji jejich sedadel. . To není případ klaustrofobického dungeonu dreadhalls.

Vybaveno lucernou a omezenou dodávkou oleje, navigujete klikaté haly dreadhalls a doufáte, že se narazí na hrůzy, které se skrývají uvnitř. Stealth je jediným nástrojem, který máte k dispozici, a jediným prostředkem, jak se vyhnout stvoření, které žízní po vašem těle a krvi.

Vylepšení hrozících strachů jsou poziční zvukové narážky, které vás varují před příchozími příšerami a udržují vaše srdce závody.

7.

Tady lžou

Tangentlemen/Sie Santa Monica Studios
Vydavatel:

Platforma VR:

Nastavení tohoto atmosférického hororového zážitku je opuštěné ulice, klaustrofobní uličky a budovy s rozbití.

Když navigujete noční můry, narazíte na podivné a děsivé obyvatele, kteří vás nutí dělat morální rozhodnutí, která by mohla znamenat život nebo smrt.

. Navzdory velmi jednoduchému hraní, efektivní použití unavených barev a zkroucených snímků vás udržují zapojené od začátku do konce. Přežijte až do konce a budete ošetřeni složitým příběhem s tmavým zastřešujícím tématem.

To, nebo budete při hledání odpovědí na záhadnou ženu ve žluté v jedné z nejvíce přehlížených VR hororových her úplně šíleni.

. Vrstvy strachu: samota

Vrstvy strachu

Vývojář: Aspyr Media, Inc.
Vydavatel: .

Platforma VR: Snít

Pokud jste čekali na nejlepší způsob, jak hrát vrstvy strachu, je samota absolutně. Odhalte malířovu minulost a nasávejte se do šílenství zlomené mysli ve VR iteraci vrstev strachu.

Vrstvy strachu, přepracované pro zážitek z virtuální reality, dává štětce do vašich rukou, když narušený malíř se snaží dokončit svůj magnum opus. .

. Ožívá každá místnost ve viktoriánském sídle a mění jejich vzhled, aby ukázala nové hrůzy a odhalila skrytá tajemství malíře. Na jednu sekundu se otočte a když otočíte hlavu zpět, můžete najít něco úplně jiného.

.

Do úsvitu: Rush of Blood


Vydavatel:

PSVR

Pravděpodobně byste neočekávali, že se na kolejích na kolejnici vynoří z pomalé hrůzy do úsvitu, ale tady jsme s VR verzí takové hry.

. . .

. Ačkoli se pro střelce VR nevrátí žádné „normální“ postavy, Rush of Blood se rozšiřuje, dokud se Dawn zahlédne do křehkosti lidské mysli. Výsledkem je znepokojivý zážitek, který je vylepšen a nezachytil se hraní hraní arkádové střelby.

4. The Walking Dead: Saints & Sinners

Skydance Interactive
Skydance Interactive

Platforma VR: Vive, Oculus, PSVR

Pokud jde o videohry, The Walking Dead neměl největší průměr odpalování. .

. Ale ne. Skydance Interactive nejen zachytil emocionální váhu života v The Walking Dead Roberta Kirkmana, vyvinul vhodný titul VR, který je zábavný a dobrý test toho, co může médium udělat.

Svatí a hříšníci učinili zombie opět děsivým, zatímco stále zachytili zoufalství lidstva v tak vyčerpávajícím a beznadějném scénáři. . Stát se součástí nemrtvého světa je v tomto must-play zombie hororové drama pohlcující než kdy jindy.

3.

Vývojář: Vertikální robot
Vertikální robot

Platforma VR:

Pokud jste někdy dostali příležitost prozkoumat tajnou výzkumnou základnu na jednom ze Saturnových měsíců, laskavě odmítněte nabídku. Jak ukazuje červená hmota, v mrazivé rozloze prostoru čekají pouze potíže.

Red Matter, poháněná hlubokým a poutavým příběhem, posílá hráče na vzdálený Měsíc, aby prozkoumali přísně tajný výzkumný projekt po „sci-fi studené válce.. Stopy jsou rozptýleny po celé základně – stačí vědět, kde a jak je najít.

Červená hmota je silně interaktivní zážitek, který docela dobře předvádí schopnosti virtuální reality. Hádanky budou vyžadovat, abyste se zastavili a mysleli, a krásně vykreslené mimozemské prostředí vás určitě nechají. .

2. Fasmofobie

Fasmofobie

Vývojář:
Kinetické hry

Platforma VR:

Tato děsivá zkušenost s VR postaví hráče v botách paranormálního vyšetřovatele, který přebírá nebezpečná pracovní místa za velmi malou odměnu. Skákání z vyšetřování k vyšetřování, hráči využívají rozpoznatelné nástroje obchodu – včetně metrů EMF a duchovních boxů – ke komunikaci s zesnulým a vyloučením nejhorších z nich z našeho světa.

? Ne každý duch je ochoten jít tiše. . Čím více toho dosáhnou a čím přesnější je jejich odhad, tím více peněz si vezmou domů za upgradované gadgety.

Existuje několik simulátorů lovce duchů, ale phasmofobie posouvá žánr na novou úroveň. Zejména ve virtuální realitě je hra naprosto děsivá. .

. .

1. Resident Evil 7

Resident Evil 7

Vývojář:
Capcom

? Resident Evil 7 je efektivní hororový titul sám o sobě, ale když ji hrajete s náhlavním soupravy VR, nemůžete si pomoci, ale ponořit se do atmosféry. .

Jistě, je jich několik rozptýlených, ale skutečné hrůzy Resident Evil 7 zahrnují předvídání toho, co má přijít. Vrskok Louisiana Mansion je jedním z více strašidelných prostředí v titulu Resident Evil a Capcom využil každý stín a volnou podlahovou desku ve svůj prospěch.

. Může dojít k malému a občasnému ponoření v usnesení, ale nestačí vás vytáhnout ze zážitku. .

. Se srdečními děsivými, chytrými hádankami a impozantními nepřáteli; Resident Evil 7: Biohazard je jedním z nejlepších hororových titulů, jaké jsem kdy hrál.

Některé z pokrytí, které najdete u kultivovaných supů, obsahují přidružené odkazy, které nám poskytují malé provize založené na nákupech provedených z návštěvy našeho webu. .

Mark je technický recenzent a spisovatel obchodu pro How-to Geek a Review Geeka, kořeněného spisovatele na volné noze a marketingový manažer se silným základem v herních a esports Industries.

Kultivované supy jsou webové stránky popkultury založené v roce 2013, který pokrývá všechny věci, filmy a další. .