Hráči GTA hostují pohřeb ve hře pro vzlet – Xfire, fanoušci vzletu Rapper Migos pro něj v GTA V – superpixel držel pohřeb

Fanoušci Migos Rapper pro něj uspořádali pohřeb v GTA V

. .

Hráči GTA Players Funeral Takeoff

Pro všechny nejkontroverznější momenty GTA jsou to takové věci, díky nimž je franšíza opravdu zvláštní.

.

Hráči nesmírně ziskové hry společnosti Rockstar Online Sandbox se spojili, aby hostili pohřeb pro hudebník „Motorsport“ a „Stir Fry“. Zúčastnění online hráči GTA nosili vše-bílý pro bohoslužbu, než se všichni změnili na svůj celo-černý oděv „House Party“, jakmile služba skončila. Hráči dokonce zašli tak daleko, že požádali všechny, aby spolupracovali a řekli: „Sledujte pouliční zákon. Žádné havárie. Vyškrtte s vaším nejlepším autem.

. Justin Bieber nedávno vystupoval ve veřejné pamětní službě 11. listopadu, která byla věnována vzletu.

Vztah je jedna třetina skupiny hip-hopu, Migos, spolu s jeho prvním bratrancem, kdysi odstranil, kompenzoval, stejně jako jejich strýc, Quavo. Společně bylo trio základem na grafu Billboard 100 a bylo dokonce nominováno na dvě ceny Grammy. Takeoff a Quavo vydalo album, postavené pouze pro odkazy Infinity, minulý měsíc.

Hráči GTA Players Funeral Takeoff

. Před dvěma lety se hráči FF14 spojili, aby dali spoluhráči, který zemřel řádně odeslán online. Na méně moroózové poznámce, Red Dead Online hráči zorganizovali pohřeb pro hru poté, co hry Rockstar Games nezveřejnily významnou aktualizaci pro hru za rok. .

Když už mluvíme o GTA, Interactive Take-Two Interactive potvrdil, že GTA 6 se uvolní podle plánu i přes dřívější úniky. GTA 5 nedávno prošla významným milníkem po prodeji více než 170 milionů kopií za méně než deset let.

Fanoušci Migos Rapper pro něj uspořádali pohřeb v GTA V

Legendární vzlet Migos Rapper byl zastřelen v Houstonu 1. listopadu. Podle vymáhání práva bylo pět výstřelů vystřeleno buď v hlavě, nebo poblíž jeho hlavy, a vzlet byl na místě prohlášen za mrtvého.

Devastující zprávy zlomily srdce každého. . Drake také odložil svou živou show Apollo z úcty k pohřbu Takeoffu.

Oznámení Drake

Hráči videoher měli také svůj vlastní způsob smutku. Po zveřejnění nekrologu se hráči GTA V rychle zakázali a hostili velký pohřeb pro rapovou legendu. Ostatní zúčastnění hráči nosili all-bílé oblečení, aby se zúčastnili bohoslužby, než se všichni změnili na svůj celo černá „domácí párty“, jakmile služba skončila.

Vzlétnout

Dokonce i dopravní zákon byl sledován po celou dobu pod přísným pravidlem, což bylo v GTA franšíza.

. Pro všechny GTANejkontroverznější okamžiky jsou to takové věci, díky nimž je franšíza opravdu zvláštní.