Hrajte mrtvý podle denního světla zdarma na Steam (březen 2023), mrtvý podle denního světla jde zdarma k hře | GGRECON

Mrtvý za denního světla jde zdarma

Chcete -li se zúčastnit The Ultimate Hunt, přejděte na následující stránku Store na Steam a stiskněte tlačítko „Play Game“. To je vše, co musíte udělat, abyste mohli zdarma stáhnout a hrát mrtvé za denního světla!

Hrajte mrtvý podle denního světla zdarma na Steam (březen 2023)

Hrajte mrtvý podle denního světla zdarma na Steam (březen 2023)

Pokud chcete vyzkoušet mrtvé za denního světla, nyní je nejlepší čas na to. Vývojáři právě zahájili bezplatnou zkušební verzi svého titulu na Steam.

V denním světle hrajete jako pozůstalý, který se musí vyhnout chycením nebezpečných darebáků nebo zabijáka, který se snaží eliminovat lidi. Existují desítky hratelných postav z populárních hororových her a filmů (k dispozici jako samostatný DLC), takže nemusíte být překvapeni, když vidíte známou tvář na obou stranách, když hrajete.

Mrtvý za denního světla zdarma (7.-13. března 2023)

Chcete -li se zúčastnit The Ultimate Hunt, přejděte na následující stránku Store na Steam a stiskněte tlačítko „Play Game“. To je vše, co musíte udělat, abyste mohli zdarma stáhnout a hrát mrtvé za denního světla!

Po bezplatné zkušební verzi si musíte hru zakoupit, abyste mohli pokračovat ve svých dobrodružstvích. Jakýkoli pokrok, který dosáhnete během týdne DBD zdarma, se však převede do plné verze hry!

Toto jsou nejlepší nabídky pro tento titul z desítek digitálních obchodů:

Mrtvý za denního světla jde zdarma

Mrtvý za denního světla jde zdarma

Fanoušci hororové hry, kteří chtějí získat své strach, aniž by utratili haléře, rádi slyší, že chlazení páteře Mrtvý od Deadlight bude zdarma. I když byste měli být rychlí – je to jen na omezenou dobu.

Halloween může přijít pouze jednou ročně, ale hry jako Mrtvý za denního světla Pomozte udržet strašidelnou sezónu naživu tím, že z nás vydělává bejesus. Skvělá věc samozřejmě Mrtvý za denního světla Být multiplayerem je, že vy a vaši přátelé se můžete všichni bát smrti.

Neberte si však jen naše slovo za to, protože hráči, kteří se snaží jít do hry, budou brzy moci hrát zdarma prostřednictvím Epic Games Store. Bohužel to nevypadá, že to samé lze říci Volání povinnostiScream Deathmatch.

Kdy bude mrtvý za denního světla zdarma?

Mrtvý za denního světla se chystá zdarma hrát z knihovny Epic Games Store. Raději však buďte rychlí, protože bude k dispozici pouze od 2. prosince do 9. prosince. Nedělejte si starosti s tím, že nebudu mít správnou konzoli pro hraní hry, protože je k dispozici pro hraní na široké škále platforem – včetně PC, PS4 a Xbox One.

Vánoce jsou především o trávení nějakého kvalitního času s rodinou a přáteli. Jaký lepší způsob, jak se vybudovat na slavnosti, než asymetrická multiplayer 4 vs 1 hororová hra, ve které se jeden z vašich přátel stává děsivým vrahem, který je pekelně snažit lovit zbytek všech dolů. Pokud se pozůstalým podaří vyhnout příšernému konci a uniknout vrahovi, mohou si dovolit úlevu a bojovat další den. Až do další hry to je.

Jaké další hry budou mít zdarma hrát v obchodě Epic Games?

Mrtví za zabijáci denního světla

Pozůstalí mohou mít také šanci čelit padouchům jako některý z nejslavnějších hrdinů z ikonických hororových filmů a her. To zahrnuje Jill Valentine z Resident Evil a Laurie se zredulovala předvečer Všech svatých. I když, pokud chcete prozkoumat svou darebnou stránku, můžete hrát jako ikonická pyramidová hlava z Tichý kopec nebo dokonce zcela nový, ale přesto děsivý antagonista.

Pokud však mučiví vrahové a padouchy Spikey-Headed nejsou vaše věc, můžete si vždy prohlédnout další hru, která bude zdarma hrát z obchodu s epickými hrami I když je pravda: učení (). I když to nemusí mít tolik nadšených recenzí jako Mrtvý za denního světla, milovníci puzzle si jistě tuto hru užijí.

Podle Steam: „V této hře hrajete jako kodér, který náhodou zjistil, že jejich kočka je velmi dobrá v kódování, ale ne tak dobrá v mluvení lidského jazyka. Nyní tento kodér (jste to vy!) musí se dozvědět vše, co je třeba vědět o strojovém učení a používat vizuální programování k vytvoření systému rozpoznávání řeči na člověka.”

Milovníci hororových filmů si vzpomenou na jednoho konkrétního darebáka, který miluje hádanky. Bude skládačka objevit? Asi ne. Zachraňte hrůzu Mrtvý za denního světla pro teď.