Hry ve městě online | Pomu, městské stavební hry – Hrajte online na Silvergames!

Tentlan je mezoamerický RPG od Lionmoon. Tentlan je hra starověce na budování měst online, kde hrajete Ahaus, kmenové vůdce začínajícího města, a díky tomu se daří správou všech sférů města. Hra začíná malým osídlením, která má hrst lidí, a vy postupujete zvýšením vaší populace a stavbou budov. Hráči také zlepšují svá města zkoumáním nových technologií, správou zdrojů a zvyšováním armád. .

Městské stavební hry

Jednoho skvělého dne, dokonce i při úsvitu lidstva, si někteří jednotlivci uvědomili, že se již nemusí přesunout z jednoho místa na druhé při hledání jídla. Mohli by to pěstovat sami, a tak se rozhodli usadit a růst. To byl gen velkých měst. Postupně tato původní komunita rozšířila personál a služby. Čím více rostli, tím více věděli a čím více věděli, tím větší je jejich touha stavět města. Postupně byla uložena metropole, jak ji známe dnes. A tak dále až do našich technologických dnů. Budování měst trvá staletí, spoustu peněz a neméně lidské zdroje. Ale díky hrám stavebních měst zde budete moci zažít fascinující a složitý úkol sjednocujících domů, veřejných budov, ulic, parků, chodníků a všeho, co znamená rychlostí zlomeniny a navíc s úplnou svobodou k špatnému, znovu vytvořit, znovu vytvořit, znovu vytvořit, znovu Starověký svět nebo fantazírovat o vzdálené budoucnosti. .

Kontaktujte / reklama Zásady ochrany osobních údajů Zdarma hry pro váš web (bez reklam) VŠECHNY V pořádku Vyhrazeno Pomu.com 2023

Městské stavební hry

lego moje město 2

budova města

Hry v oblasti budování měst jsou oblíbeným žánrem strategických her, které umožňují hráčům vytvářet a spravovat svá vlastní virtuální města. .

V našich městských hrách zde na Silvergames začínají hráči malým pozemkem a postupně rozšiřují své město výstavbou budov, infrastruktury a vybavení. Musí strategicky naplánovat rozložení svého města, s ohledem na faktory, jako je územní plánování, přeprava, veřejné služby a hospodářský rozvoj. Vyvážení potřeb populace, správa zdrojů a reakce na různé výzvy je zásadní pro růst a úspěch města.

Tyto hry často nabízejí širokou škálu stavebních možností, což umožňuje hráčům vytvářet obytné, komerční a průmyslové oblasti. Kromě toho mohou hráči rozvíjet veřejné služby, kulturní památky a rekreační zařízení, aby se zvýšila kvalita života pro své virtuální občany. Hry v budování měst také zahrnují ekonomické a simulační prvky. Hráči musí spravovat finance města, vyvážit rozpočty, vybírat daně a přilákat podniky, aby zajistili prosperující ekonomiku. Mohou čelit výzvám, jako jsou přírodní katastrofy, dopravní zácpy, znečištění nebo sociální problémy, vyžadující strategické myšlení a řešení problémů, aby udržely udržitelné a harmonické město.

Vizuály ve městských stavebních hrách jsou často podrobné a pohlcující, což umožňuje hráčům přiblížit a prozkoumat rušné ulice, sousedství a orientační body jejich měst. Hry mohou zahrnovat cykly denní noci, povětrnostní efekty a složité animace, aby se dále zlepšilo realistickou simulaci. . Poskytují pocit úspěchu, protože hráči jsou svědky jejich město rostou, prosperují a vyvíjejí se pod jejich pečlivým plánováním a řízením.

Takže pokud jste připraveni stát se starostou svého vlastního virtuálního města, užijte si hraní nejlepších městských stavebních her online na Silvergames.com!

Hry pro stavbu prohlížeče 2023: Nejlepší bezplatné stavební hry online

Eric Bale

Hry budování prohlížeče existovaly tak dlouho, dokud internet existuje. Tyto hry dávají hráčům maximální svobodu vytvářet a vést svět, jak se jim líbí. Když vidíme, jak vzrušující online hry pro budování domu a civilizační hry mohou být, existují různé typy, každý stravování pro různé hráče.

Pokud máte rádi strategii, správu zdrojů a svobodu dělat to, co chcete ve hře.

Forge of Empires (4.9/5 ⭐)

Forge of Empires (4.9/5 ⭐)

 • Nejoblíbenější Browsergame
 • Hratelné bez stahování
 • Skvělá zábava hrát

Recenze Elvenar

 • Úžasná fantasy hra
 • Rozsáhlý návod pro nováčky
 • Zdarma hrát

Goodgame Empire Review

.5/5 ⭐)

 • Více než 250 milionů uživatelů
 • Skvělá strategická hra MMO
 • Spousta úkolů a misí

Rise of Cultures Review

Vzestup kultur (4.4/5 ⭐)

 • Bohatá historická hratelnost
 • Přístup více platformy
 • Silná podpora komunity

Recenze Tenlan

 • Hráči mají ve svých městech autonomii
 • Rozsáhlá herní mapa
 • Skvělé bitvy PVP

Přehled konfliktů národů

.9/5 ⭐)

 • Pohlcující herní zkušenost
 • Verze zdarma
 • K dispozici na ploše a mobilu

Recenze Rail Nation

 • Pohlcující hratelnost a mise
 • K dispozici na ploše nebo mobilu
 • Hrajte s podobnými lidmi

Rise of Kingdoms Review

Rise of Kingdoms (3.6/5 ⭐)

 • Hraní v reálném čase
 • Zdarma hrát
 • Skvělý příběh
 • Nejlepší stavební hry online
 • Tipy pro tipy, jak vědět, když hraje online stavební hry zdarma
 • Nejlepší stavební hry FAQ

Nejlepší stavební hry online

Tenlan

. Tentlan je hra starověce na budování měst online, kde hrajete Ahaus, kmenové vůdce začínajícího města, a díky tomu se daří správou všech sférů města. Hra začíná malým osídlením, která má hrst lidí, a vy postupujete zvýšením vaší populace a stavbou budov. Hráči také zlepšují svá města zkoumáním nových technologií, správou zdrojů a zvyšováním armád. Tato hra s volným budováním je těžká na Mayan, Incan a Aztécké témata, čerpá inspiraci z jejich kultury a historie.

Kromě toho, že je bezplatná zábava, stavební hra, Tentlan také zdvojnásobuje jako strategická hra, kde se připojíte k klanu a vytváříte diplomatické vazby s ostatními hráči. Jak postupujete a vaše město se zlepší, budete muset odrazit nepřátele, kteří se vás snaží vyprchnout nebo být v některých případech agresorem. Zatímco většina bezplatných online stavebních her má hraní plošiny po dosažení určité úrovně, Tenlan nabízí zvrat, kde můžete objevit nová města, postavit je a mít je jako kolonie.

Recenze Tenlan

 • Hráči mají ve svých městech autonomii
 • Rozsáhlá herní mapa
 • Skvělé bitvy PVP

Dark Genesis

Historické hry s volným budováním nejsou vaším typem? ? Dark Genesis je post-apokalyptická hra pro budování města vydanou v roce 2021 vítězem hry. Váš svět byl zpustošen válkou a vy sami ho můžete znovu vybudovat a dobýt temné síly, aby obnovili mír do říše. V této hře na budování prohlížeče začnete jako nízký vůdce, který shromažďuje zdroje a snažíte se vydělat na živobytí pro vaši populaci. Při tom musíte také chránit svou doménu před mýtickými tvory, kouzelníky a démony.

Směs RPG a budování města je to, co odlišuje Dark Genesis od ostatních stavebních her, které můžete hrát online zdarma. Nejste nejen vůdcem vašeho plovoucího ostrova, ale také se musíte stát mocným válečníkem schopným porazit všechny nepřátele.

Dark Genesis

 • Skvělí hrdinové na úrovni
 • Nečinnost a aktivní hratelnost
 • Obsahuje PVP arénu, která zpochybňuje ostatní hráče

Vzestup kultur

Vyrobeno společností Innogames, Rise of Cultures je jednou z nejlepších her prohlížeče pro budování města s fúzí kulturního vývoje. Začněte z jakékoli civilizace a postupujte ve svém městě prostřednictvím různých kulturních dob. Rise of Cultures je ideální pro hráče, kteří chtějí zažít různé časy v historii nebo chtějí potkat slavné historické postavy. Můžete hrát jako vládce starověkého Egypta, bojovat s Čínskou říší a spojenec se starověkým Řeckem. Možnost vzestupu kultury je nekonečná, což z něj činí rozmanitou a nápadní hratelnost.

. Můžete také okořenit věci tím, že se zapojíte do strategických bitev s ostatními hráči nebo s nimi obchodovat.

Rise of Cultures Review

Vzestup kultur (4.4/5 ⭐)

 • Bohatá historická hratelnost
 • Přístup více platformy
 • Silná podpora komunity

Tipy pro tipy, jak vědět, když hraje online stavební hry zdarma

Hraní online her na budování domu může být ohromující. . Naštěstí nemusíte spěchat věci, protože jeden pohledem těchto typů bez stahování prohlížečů je rozmanitý Play Style. Užijte si proto, jak hra funguje a co upřednostňovat. Většina bezplatných městských her s prvky MMORPG má také funkci proti útoku pro nové hráče, takže se nemusíte starat o to, že je nepřátelé vyplenili.

Zdroje jsou životností vašeho města. Nicméně, ale věnují čas, s tím, že někteří z nich jsou dokonce vzácní, aby přišli. Z tohoto důvodu je vždy nejlepší je používat moudře. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je distribuovat je po celém městě pro stejný růst.

�� Připojte se k klanu nebo vytvořte alianci

Mnoho her pro budování prohlížeče zdarma má aliance nebo klany, ke kterým se můžete připojit. Tyto aliance zahrnují další hráče, kteří se scházejí pro společný cíl – navzájem si pomáhají. Připojení k jednomu by zajistilo, že vaše město má pomoc při napadení, a můžete se připojit k nájezdu svého klanu, aby se nepřáteli jejich zdrojů, a poskytl vám větší pákový efekt k rozvoji vašeho města.

�� Technologie výzkumu

Při stavbě budov, zvyšování armád a správy zdrojů jsou všechny skvělé, výzkum technologie je často páteří těchto her. To může odemknout nové civilizace, zbraně a dokonce i budování, což vám umožní získat více XP v kratší době.

Postavte své dědictví ve světě her pro budování prohlížeče

V podmanivé oblasti her pro budování prohlížeče držíte sílu vytvářet a utvářet nádherné civilizace, dobýt tmavé síly a vytvářet aliance, které trvají v čase a historii. Od historických zázraků v Tenlanu po post-apokalyptické vzrušení z Dark Genesis a kulturní vývoj v Rise of Culture nabízejí tyto bezplatné online stavební hry rozmanité a výrazné herní zážitky. Přijměte tuto výzvu, spravujte zdroje moudře, připojte se k Clans pro vzájemnou podporu a prozkoumejte nové technologie, abyste zvýšili růst vašeho města. Když se pustíte na tuto vzrušující cestu stavebnictví a dobytí, nejlepší hry pro prohlížeč budov jsou přímo na dosah ruky.

Nejlepší stavební hry FAQ

�� Jaké jsou nejlepší online stavební hry založené na strategii?

Budování her online má různé cíle a publikum. Hra městské budovy pro prohlížeče prostoru se nebude líbit hráčům, kteří se zajímají o historii.

�� Mohu hrát na svém prohlížeči zdarma městské hry?

Všechny hry pro budování prohlížeče, které jsme zkontrolovali. Pouhým registrací máte přístup ke všem hrám nabídnout a dokonce odemknout jedinečné funkce, jak postupujete. Hráči, kteří jsou ochotni zakoupit koupit.

�� Jak mohu hrát stavební hry online zdarma?

Po výběru stavební hry podle vašeho výběru je přehrávání snadné, protože se musíte zaregistrovat pouze předložením základních informací. Zatímco většina umožňuje hráčům přihlásit se pomocí svých účtů na poštovní nebo sociální média. Jiní vyžadují, abyste zadali jedinečné uživatelské jméno a heslo.

Průvodce hry prohlížeče: Vše, co potřebujete vědět!

Hry prohlížeče podle žánru: Najděte své oblíbené!