Hry ve volném rozsahu objevují Octa. 24 Datum vydání Pána prstenů: Návrat do Moria ™, Pán prstenů se vrací do data vydání Moria | PCGamesn

Pán prstenů se vrací k datu vydání Moria

Nejnovější herní přívěs od června 2023 dává mnohem lepší představu o kreativních možnostech. V 00:30 můžete vidět dřevěné schodiště, kamenné věže a plně zařízený trpasličí dům v 00:30.

Chalgyrova herna

Prozkoumejte, znovu vybudujte a znovu opětovně prozkoumejte doly Morie nebo se společenstvím přátel letos v říjnu; Vydání Xbox Series X | S přicházející začátkem roku 2024

San Rafael, Kalifornie. – Aug. 23, 2023 – Nezávislý vývojář Hry ve volném výběhu a vydavatel North Beach Games dnes oznámil datum vydání pro jejich vysoce očekávaný titul pro tvorbu přežití kooperací, Pán prstenů: Vraťte se do Moria , který přivítá trpaslíky do bouřlivých dolů na říjen. 24 s digitálním vydáním pro počítačový zábavní systém PlayStation®5 a verzí Windows PC prostřednictvím Epic Games Store . Hra uvidí fyzické vydání pro PS5 ™ v maloobchodě na DEC. 5, a je naplánováno na uvolnění pro systémy konzoly řady Xbox X | S na začátku roku 2024. Dychtiví dobrodruzi si mohou předobjednat titul digitálně začínající dnes na PC prostřednictvím Epic Games Store nebo seznam přání hry na PlayStation®Store pro PS5 ™. Nastaveno ve čtvrtém věku Middle-Earth ™, Epic Fantasy World vytvořený J.R.R. Tolkien, Pán prstenů: Vraťte se do Moria Sleduje trpaslíky, když se pustí do jedinečných dobrodružství, aby získali zpět a obnovili svou trpaslíci z Moria.

Příběh o Pán prstenů: Vraťte se do Moria Vezme hráče za knihy a do čtvrtého věku středního země, fantastický svět vytvořený J.R.R. Tolkien. Volal do mlhavých hor lord Gimli Lockbearer, hráči převzali kontrolu nad společností trpaslíků, kteří mají za úkol získat zpět ztracené kořisti z trpasličí vlasti Moria-známé jako Khazad-Dûm nebo Dwarrowdelf-v hloubkách pod jejich nohama. Jejich pátrání bude vyžadovat sílu a týmovou práci, ponořit se hluboko do dolů Moria, aby získala své poklady a v naději, že je jednoho dne obnoví jejich dřívější slávu.

v Pán prstenů: Vraťte se do Moria Hráči si vytvoří svůj vlastní trpaslík, než se pustí do kavernózních dolů Moria pouze nebo spolu se společností kolegů trpaslíků online. Každé dobrodružství do hloubky přinese jedinečné výzvy a příležitosti pomocí procedurálně generovaných prostředí a vytvoří téměř nekonečné možnosti, protože hráči hledají nejhlubší ponoření trpaslíků. Když se odváží stále hlouběji, trpaslíci budou muset zajistit, aby jejich kov byl připraven splnit nebezpečí, která leží, a vytvářet odolné zbroje a jemně honěné zbraně schopné chránit před a porazit všechny druhy skřítků, arachnoidních nebo záhadnějších nepřátel, které mohou, že mohou, které mohou, které mohou, které mohou, které mohou, které mohou setkání. Vykorojte záhady mlhavých hor, extrahujte drahé kovy ceněné trpaslíky, přestavba a kovárny, které už dávno zchladly, a naučte se tajemství stínu, které se skrývá uvnitř uvnitř.

Vyvinul hry ve volném rozsahu a publikoval North Beach Games, Pán prstenů: Vraťte se do Moria bude la unch na říjen. 24 pro W Indows PC prostřednictvím Epic Game Store a PlayStation®5 a vydá se na Xbox Series X | S na začátku roku 2024. Další informace o Pán prstenů: Vraťte se do Moria , návštěva Returntomoria.com .

Další podrobnosti naleznete v jejich vývojářských hrách ve svých oficiální webové stránky a následovat je dál Cvrlikání , Tik tak , a Youtube . Další informace o vydavatelství North Beach Games najdete na jejich oficiální webové stránky .

O hrách o volném výběhu:

Hry ve volném rozsahu se sídlem v Sausalito v Kalifornii je vývojářem videoher založený v roce 2009 veterány vývojáři a dlouholetými spolupracovníky. Posláním her ve volném výběhu je učinit hry, které lidé považují za smysluplné, nezapomenutelné a zábavné. Společnost vyvinula a publikovala Spelldrifter, nedávno pracovala na Oddworld: Soulstorm a spolupracovala s Striking Distaice Studios, aby pomohla oživit jejich vizi protokolu Callisto. Hry zdarma mají portfolio, které zahrnuje PC, VR, konzoly a mobilní zařízení. Chcete -li se dozvědět více o hrách zdarma, navštivte web na adrese: https: // www.freerangegames.com .

Oddworld: Soulstorm, nápadní studia na dálku a protokol Callisto jsou majetkem jejich příslušných majitelů a používaných se svolením.

O North Beach Games:

North Beach Games publikuje hry PC a konzoly se zaměřením na kategorie tvorby a hraní rolí. Posláním společnosti je spolupracovat a zmocnit nejlepší nezávislé vývojáře a studia na světě. Se sídlem v San Rafael, CA, North Beach Games se skládá z veteránů průmyslu se širokou škálou zkušeností s publikováním, marketingem a vývojem her. North Beach Games naposledy zveřejnila společně uvízlá hluboko pro konzoli ve spolupráci s Beam Team Games a poskytovala publikační služby po dobu 7 dnů, aby zemřely s zábavnými pimpy.

O podnicích na střední zemi

Středozem vytvořil J.R.R. Tolkien je definitivní, nejhlubší, nejbohatší a nejoblíbenější fantasy svět naší doby. Jako jeho správci a správci je naším cílem důsledně poskytovat velké množství velkého obsahu v nových i známých formátech; Zajistit oprávněné místo na Středozem jako přední světové fantasy IP a značky, navždy. Inspirováni naším hlubokým uznáním za smyšlený svět vytvořený profesorem Tolkienem jsme odhodláni spolupracovat s těmi, kteří poskytují produkty nejvyšší kvality v souladu s nejlepšími ekologickými a udržitelnostmi, včetně spravedlivého obchodu, rovnosti na pracovišti a závazkem chránit naše Země, její úžasná krása a životaschopnost každého živého tvora. Společnost Embracer Group získala v roce 2022 podniky na střední zemi a vyráběla a licencovala filmy, zboží, elektronické hry, služby a živé jevištní produkce založené na Pánu prstenů a knih Hobbit, více než půl století. www.Středozem.com .

© 2023 Hry ve volném rozsahu. Všechna práva vyhrazena. Hry ve volném rozsahu a logo hry s volným rozsahem jsou ochranné známky nebo servisní známky her ve volném výběhu.

© 2023 North Beach Games a související loga a jména jsou ochranné známky Open Door Entertainment, LLC. Všechna práva vyhrazena.

© 2023 Epic Games, Inc. Všechna práva vyhrazena. Epické, epické hry, obchod Epic Games a jejich příslušná loga jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky Epic Games, Inc. V u.S. Úřad pro patenty a ochranná známka a jinde.

© 2023 Sony Interactive Entertainment LLC.„PlayStation Family Mark“, „PlayStation“, „Logo PS5“, „PS5“, „Logo PlayStation Shapes Logo“ a „Play nemá limity“ jsou registrované ochranné známky nebo ochranné známky společnosti Sony Interactive Entertainment Inc.

© 2023 Enterprises, LLC. Všechna práva vyhrazena. „Moria“, „Střední země“ a „Pán prstenů“ a jména postav, událostí, položek a míst v nich jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky na střední zemi, LLC na licenci na zábavu Open Door Entertainment, LLC hry DBA North Beach.

Pán prstenů se vrací k datu vydání Moria

Pojďme vykopat nejnovější informace o Lord of the Rings se vrací do Moria, včetně data vydání, hraní, přívěsů a příběhu obklopující Tolkienovy trpaslíky.

Publikováno: 23. srpna 2023

Kdy se Pán prstenů vrátí k datu vydání Moria? Pokud jste fanouškem her přežití a fantasy tradice, nebudete si chtít nechat ujít toto trpasličí dobrodružství. Na základě fantazijního světa vytvořeného J.R.R. Tolkien, návrat do Moria následuje trpaslíky, když se snaží získat zpět svou bývalou domovinu.

Prozkoumejte doly Morie pod mlhavými horami středního země, naučte se přežít v drsných podmínkách a bojovat proti smrtelným tvorům po cestě. Od těžby v nejhlubších jeskyních až po zabíjení obřích orků, zde jsou všechny nejnovější informace pro Pána prstenů: Návrat do Moria, včetně data vydání, přívěsů, hraní a podrobností o nadcházejícím příběhu PC Game.

Pán prstenů se vrací k datu vydání Moria

Pán prstenů: Návrat do data vydání Moria je úterý 24. října 2023.

Okno vydání bylo vyhlášeno 8. června v rámci Summer Game Fest 2023, s dalším potvrzením prostřednictvím IGN během Gamescom 2023. Proces vývoje utrpěl mírné zpoždění, protože hra byla původně plánována na propuštění na jaře 2023.

Přestože se návrat do Moria zpočátku považoval za exkluzivní spuštění PC v obchodě Epic Games, od té doby bylo potvrzeno, že přichází do Xbox Series X/S a PlayStation 5. Verze PlayStation 5 bude k dispozici digitálně ve stejném datu jako spuštění PC, s fyzickým vydáním dorazí v úterý 5. prosince 2023

Thumbnail YouTube

Pán prstenů se vrací do přívěsů Moria

Lord of the Rings: Return to Moria Opticement Trailer od června 2022 nás zavede skrz slavné dveře Durina a do velkých halů starověkého trpasličího města níže, kde narazíme na staré budovy, úzké tunely a epické vodopády a epické vodopády. Tento přívěs nabízí první pohled na systém budovy a řemesla se sadou rad trpasličího brnění zobrazeného v 00:42.

Nejnovější herní přívěs od června 2023 dává mnohem lepší představu o kreativních možnostech. V 00:30 můžete vidět dřevěné schodiště, kamenné věže a plně zařízený trpasličí dům v 00:30.

Pán prstenů se vrací do hry Moria

Jako hra na přežití nabízí návrat do Moria’s Gameplay směs světového průzkumu, správy zdrojů, craftingu a boje. Každá nová hra se odehrává na procedurálně generované mapě, což znamená, že žádná dvě dobrodružství nejsou stejná. Po přizpůsobení své trpasličí postavy se můžete ponořit do hloubky Moria na vlastní pěst nebo se skupinou přátel – až osm hráčů celkem.

Jakmile trpaslíci zřídili základnu, trochu spali a shromáždili pěknou hromadu jídla, mohou volně prozkoumat nebo stavět, jak uzná za vhodné. Stavební systém vypadá, že nabízí dostatek prostoru pro kreativitu, což vám umožní vytvořit nový domov od nuly nebo stavět na stávajících nadacích. Buďte opatrní při těžbě zdrojů, protože těžba vydává hluk a hluk probudí nebezpečí, která leží pod nohama naší trpaslíky.

Zde jsou nepřátelé, s nimiž se očekáváme, že se setkáme na základě toho, co jsme viděli v přívěsu hry:

  • Orky a skřítci: Zdá se, že přicházejí v různých tvarech a velikostech, některé z nich jsou větší, lépe vybavené nebo nemocnější zeleně než jiné. Jak Tolkien použil slova „orc“ a „goblin“ zaměnitelně, s druhou odkazem konkrétně na orky v mlhavých horách, mohou být ve hře použity také oba podmínky.
  • Pavouci: Ne úplně velikost Shelaboba, ale stále nepříjemně velká.
  • Jeskyně troll: Jo, mají jeskynní troll.
  • Pozorovatel ve vodě: Není jasné, zda je toto vodní chapadlové stvoření stejné jako slavné monstrum, které téměř vzalo Froda, ale určitě to vypadá.

Pán prstenů se vrací do příběhu Moria

Ve čtvrtém věku středního země, jeden prsten byl zničen, byl zlý lord Sauron poražen a nic nezabrání naší statečné skupině trpaslíků, aby získala zpět svůj ztracený domov pod zamlženými hory.

Moria, známá také jako Khazad-Dûm nebo Dwarrowdelf, byla kdysi největším trpaslíkem na Středozem. Vzhledem k nadměrné těžbě mithrilu trpasliči probudili nesmírně nebezpečný Balrog, jehož přítomnost byla město neobyvatelné. O mnoho, mnoho let později, po několika neúspěšných pokusech, může být starověké trpasličí město Moria konečně regenerováno.

Fanoušci filmové trilogie Petera Jacksona budou také nadšeni, když slyší, že The Pán prstenů: Návrat do Moria vypráví John Rhys-Davies-který tito fanoušci poznají jako Gimli, nejslavnější trpaslíci.

To je vše, co víme o Pánu prstenů: Vraťte se do data vydání Moria. Když čekáte na den zahájení, možná si budete chtít vybrat hru z našeho seznamu nejlepších fantasy her na PC. Nebo, pokud se jedná o „budování epického domu, přežijte útoky orků a nezběhnou“, která s vámi mluví nejvíce, zkuste jednu z nejlepších tvorby, která vyzkouší vaše dovednosti.

Marloes Valentina Stella Jeden z našich odborných průvodců, Marloes vás zakryl, pokud potřebujete vést hry jako Minecraft, Baldur’s Gate III, Genshin Impact nebo mezi námi. Možná už jste viděli Marloesova slova na Gamesradar+ a Game Rant.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Více z PCGamesn nás sledujte pro denní zprávy o PC, průvodci a recenze na Twitteru, Facebooku, Overwolf, Steam a Google News. Nebo se zaregistrujte do našeho bezplatného zpravodaje.