Hunt: Showdown 1.9 Aktualizovat poznámky k opravě | The Nerd Stash, Hunt: Showdown Update 1.9 Poznámky k náplastům Odstraňte žebříčky pro přepracování | Shacknews

Hunt: Showdown Update 1.9 Poznámky k opravnému odstranění žebříčku pro přepracování

Cítíme, že současná verze žebříčku není v souladu s původní vizí, kterou jsme měli pro rozpoznání nejlepších lovců. To je částečně kvůli minulým problémům s vykořisťováním a zaměřením na KD nad kvalitou sólo nebo týmové hry. Na základě několika faktorů, včetně zpětné vazby, kterou jsme obdrželi od komunity, máme pocit, že je nejlepší tuto funkci deaktivovat, zatímco pracujeme na lepším řešení.

Hunt: Showdown 1.9 Aktualizovat poznámky k opravně

Hunt: Showdown titul Artwork s postavami, Hunt: Showdown Patch Notes, Hunt: Showdown Update 1.9

Vývojáři v Crytek vydali nejnovější aktualizaci Hunt: Showdown s 1.9, spolu s úplným seznamem opravných poznámek. Taktický střelec PVPVE z první osoby od svého vydání v roce 2019 probíhá aktualizace. S nedávným přírůstkem k Hunt: Showdown s aktualizací 1.9, hráči najdou v náplasti poznámky, že Crytek stále provádí změny ve hře a poslouchání jejich komunity.

The Hunt: Showdown Update Patch 1.9 je relativně velká aktualizace, která vyvolává nové funkce, změny a opravy chyb ve hře. Hráči si také všimnou v The Hunt: Showdown Patch Poznámky k aktualizaci 1.9 Několik změn v pohybu spolu s přidanými vylepšeními na obrazovce detailů týmu a několika aktualizacemi výkonu. Úplný seznam poznámek k oprav najdete pro Hunt: Showdown Update 1.9 níže.

Poznámky k opravte lovu: Aktualizace 1.9

Nejdůležitější

Změny pohybu hráče

 • Zlepšení bylo provedeno v pohybu místního a vzdáleného hráče, aby se vyřešila problémy desynch.

S lovem: Showdown 1.9 Aktualizovat patch, zavedli jsme některá vylepšení pohybu hráče ve vztahu k problémům kolem Desync a zahrnuli je do notů níže.

 • Místní vylepšení
  • Odkazují na vylepšení týkající se vašeho lovce na klientovi. Zlepšili jsme korekci chyb ve hře, která by měla umožnit rychlejší a spravedlivější zpětnou vazbu v případech, kdy může dojít k desynch. Cílem zde je snížit případy náhlých a neočekávaných teleportů. Je však důležité si uvědomit, že špatné připojení sítě, latence nebo jiná přerušení sítě bude znamenat, že dojde k některým případům teleportace.
  • Odkazují na vylepšení týkající se všech ostatních lovců ve vašem zápase. Zlepšení nyní zajistí, že pozice entity serveru je přesnější. To by se mělo přizpůsobit nesrovnalostem a zlepšit celkovou interakci. To bude efektivní zejména v případech, kdy lovci nelze oživit nebo vyloučit, protože tělo se zaregistrovalo v jiné pozici na klientovi ve srovnání se serverem.

  Víme, že to bylo v komunitě už nějakou dobu velké téma, a opravdu doufáme, že tyto změny budou mít pozitivní dopad. Viděli jsme zlepšení z našich interních testů, ale potřebujeme vaši zpětnou vazbu, abychom zajistili, že tato vylepšení jsou krokem správným směrem.

  Limit ping

  • Nový maximální limit pingu je nastaven na 225 ms.
  • Při výběru regionu si všimnete, že jsou rozděleni do odlišných barev. Optimální oblasti pro vaše relace budou zvýrazněny zlatým pozadím a modrým písmem pro latenci. Pokud je písmo oranžové s šedým pozadím, můžete se připojit k této oblasti, protože je v limitu pingu, ale nemusí poskytnout nejlepší zážitek. Pokud je region mimo limit ping, objeví se to s červeným textem a bude zablokováno, což znamená, že tento region nemůžete vybrat.
  • Každý hráč se může připojit a hrát na alespoň jedné oblasti serveru. Někteří budou mít k dispozici další možnosti, ale cílem je zajistit, aby nikdo nebyl zcela uzamčen kvůli jejich poloze nebo pomalému ISP.
  • Při hraní s přáteli si hostitel (Inviter) vybere region. Pokud má někdo v týmu vyšší latence v regionu než 225 ms, strana dostane vyskakovací okno, že hra může být narušena kvůli vysokému pingu. Skupina však bude stále schopna hrát.

  Víme, že přidání limitu zámku nebo pingu bylo sporným tématem v komunitě. Mnoho lidí o tuto funkci žádalo dlouho, zatímco jiní říkali, že hraní s přáteli nebo na obydlených serverech je důležitější. To byla veškerá zpětná vazba, kterou jsme museli při vytváření této funkce mít na paměti, a doufáme, že jsme zde našli střední půdu, která pojme všechny.

  Mějte na paměti, že současný limit 225 ms je jen základní výchozí bod. Budeme to i nadále sledovat, aby se změnila, a na základě dat a zpětné vazby dostáváme upravit hodnotu tak vyšší nebo nižší.

  Sólové hráči se již nebudou moci připojit k regionům s vysokou latencí a náhodné skupiny vás spárují s hráči ve vašem regionu. Přesto, pokud vyberete region, kde je váš ping příliš vysoký, budete upozorněni, abyste změnili regiony na jeden s nižší latencí před frontou pro náhody. Těšíme se na vaši zpětnou vazbu, protože nám to pomůže zajistit, aby byl tento systém vyvážený, ale efektivní.

  Podrobnosti týmu vylepšení obrazovky

  • Přidali jsme několik informací, které jsou zobrazeny na obrazovce detailů týmu. Tato obrazovka nyní zobrazí akce prováděné a proti vašemu partnerovi, které budou zvýrazněny modrým pozadím.
  • Konsolidované ikony a barvy zobrazené pro příchozí i odchozí akce („Downded“ a „zabité“):
   • Příchozí odkazuje na činy, které proti vám lovci nepřátel; odchozí odkazuje na akci proti lovcům nepřátel.
   • Příchozí ikony jsou známá bílá lebka pro „sestřelenou“ událost a červená lebka pro zabitou.“
   • Odchozí ikony jsou variantou příchozího, ale s malou dírou v hlavě lebky (přímo mezi očima).
   • Jména vašich spoluhráčů jsou nyní zvýrazněna modrá na levé straně obrazovky týmu Details.
   • Pokud existuje více časových známek, ikona je označena malým žlutým symbolem v pravém dolním rohu.

   Vylepšení obrazovky podrobností týmu by nyní měla poskytnout lepší přehled toho, co se stalo během vašeho posledního zápasu. Tím se přidá nějaký chybějící kontext kolem klíčových událostí zahrnujících vaše partnery a také časová razítka, které poskytnou další kontext, kdy dojde k těmto interakcím.

   Doufáme, že vám tyto přírůstky pomohou získat lepší přehled, do kterého se seřadí události ve hře, s nimiž se nepřátelští lovci, kteří vám umožní malovat jasnější a přesnější rozpis interakcí vás, vašeho týmu a nepřátelských lovců z poslední zápas.

   Snížení doby zápasu lovu Bounty

   • Časovač zápasu pro Bounty Hunt byl snížen na 45 minut (dříve 60 minut).

   Po rozsáhlém přezkumu údajů o délce zápasů jsme zjistili, že pouze 1% všech zápasů překročilo 45minutovou značku. Vzhledem k tomu, že takový malý počet zápasů je tak dlouhý, cítili jsme, že redukce by poskytla několik výhod. Tato změna přinese vylepšení zatížení serveru a také zlepší rychlost dohody. Chápeme, že ne každý bude s touto změnou spokojený, ale na základě údajů a našeho výzkumu kolem toho má pocit, že existuje více výhod než nevýhody. V nadcházejících měsících však tuto změnu pečlivě sledujeme, abychom zjistili, zda tomu tak je. _

   Výkon

   Výkon serveru

   • Opraveno několik dedikovaných havárií serveru, což by mělo snížit odpojení.
   • Vylepšení učiněná ve spojení mezi dedikovaným serverem a bránou serveru.
   • Vylepšení provedená na úrovni tolerance tolerance serveru v případech, kdy je ztraceno připojení backendu, aby se snížil počet potenciálních odpojení.

   Výkon klienta

   • Opraveno několik potenciálních problémů, které by mohly způsobit vrčení nebo náhlé FPS pokles.
   • Vylepšení světelného odlitku z elektrických lamp pro zlepšení výkonu.
   • Různé změny pro zlepšení výkonu.

   Obecné aktualizace

   Zvuk

   Zlepšení zvuku zbraní

   • Vylepšil zvuk vázaný na vzdálené vnitřní výstřely pro lepší čitelnost nad vzdáleností. To by mělo usnadnit určení, zda byl výstřel vystřelen uvnitř nebo venku.

   Toto je jeden z prvních kroků v pokračujícím úsilí o zlepšení celkové čitelnosti zvukových podnětů. Ve většině scénářů jsou výstřely docela čitelné, ale všimli jsme si některých problémů v jejich chování na delší vzdálenosti, což výrazně rozlišuje mezi vnitřní nebo venkovní výstřelem.

   Tato změna by měla být mnohem snazší je to rozeznat. Všimnete si dvou definujících prvků zvuků, které vám poskytnou informace, které potřebujete k určení, odkud pocházejí. Pokud má po vystřelení výstřelu dlouhý dozvukový ocas, bylo to s největší pravděpodobností vypáleno venku, zatímco vnitřní výstřely nebudou mít tento druh ocasu ke zvuku, ale bude mít speciální vnitřní zvuk, který bude hrát spolu s zvukem výstřelu.

   Doufáme, že to bude trochu zlepšit celkovou čitelnost.

   Hraní

   Obecné změny hry

   • Vylepšení přepravy hráče: Nyní existuje minimální vzdálenost mezi třeními hráči 110 metrů na Desolle. Tím se vyhýbá některým nespravedlivým konfiguracím tření a umožňuje nám umístit více bodů tření. To v současné době ovlivňuje pouze tření v Desolle, protože dřívější mapy již mají větší vzdálenosti mezi třením.
   • Při děrování otevřených dveří, aby je zavřely, se nyní rozbije až na druhou stranu 180 °. Pokud je hráč v cestě, může trvat až 50 hp poškození.

   Gunplay

   Vyvažování zbraní

   • Zvýšila míru ohně Winfield 1876 Centennial o přibližně 20%.
   • Rychlost opětovného načtení byla zvýšena, aby se zkrátil doba opětovného načtení Terminus Winfield 1887.
   • Zvýšila míru požáru Winfield 1887 Terminus přibližně o 5%
   • Zlepšení provedená v ohnivých animacích sté výročí a terminálu na podporu zvýšené míry požáru.
   • Drobné úpravy provedené balistikou dlouhé kazety pistole munice, aby se mírně snížila poškození v těsném dosahu, ale udržovala vyšší poškození na mírně delší vzdálenosti.

   Uppercut byla vždy jednou ze zbraní s nejvyšším výběrem v lovu a z dobrého důvodu. Ve většině situací je to velmi všestranná zbraň a způsobuje vysoké poškození v různých rozsazích. S touto aktualizací však chceme tuto zbraň přesunout od své současné dominantní pozice.

   Uppercut stále způsobí 125 poškození až do 20 metrů (dříve až 30 metrů), což znamená. Nyní však způsobí více škod v dalších rozsazích, zvýší efektivní rozsah a umožní schopnost způsobit více poškození jiných částí těla v dosahu.

   Doufáme, že to umožní najít konkrétní místo v Arsenalu vedle stávajících zbraní a budoucích doplňků.

   • Zvýšilo se základní poškození jedovaté munice, aby byla v souladu s pravidelným municím.
   • Zvýšil počet útoků na blízko, které lze provést s těžkým nožem, než dojde výdrž o 1.
   • Zvýšil počet útoků na blízko, které lze provést s šavlí předtím, než dojde výdrž o 1.
   • Zvýšit těžké poškození na blízko způsobené mačetou:
    • Obrnění může být nyní zabito dvěma údery, které to přinášejí více inline s šavlí.
    • Zvýšené poškození také vyvíjí větší tlak na lovce nepřátel, aby se rychleji uzdravili.

    Těžký nůž

    Obecně jsme viděli nižší rychlost výběru pro těžký nůž nad běžným nožem, to samozřejmě není problém, ale chtěli jsme se ujistit.

    S těmito změnami uvedenými v notách Hunt: Showdown Patch jsou nyní oba blíže, pokud jde o použití těžkého útoku, přičemž nůž má stále mírnou hranu (zamýšlená hříčka). Důležitou věcí, která tyto dvě možnosti vždy rozlišovala, byla animace útoku a zasáhla konzistenci; To je místo, kde chceme, aby mezi těmito dvěma přišla velká volba, vaše osobní preference při jejich používání.

    Mačeta a šavle

    Se změnami výše uvedených těžkých nožů jsme se také chtěli ujistit, že dvě malé zbraně s malými sloty na blízko vynikají jako možnosti ve srovnání s nástroji, takže jsme je také upravili tak, aby za tyto změny odpovídali za tyto změny.

    Varianty Talon

    Při pohledu na varianty Talon jsme také viděli nižší míru výběru a chtěli jsme se ujistit, že se jedná o atraktivní možnost pro hráče. Tyto změny jsou opětovným představením varianty, protože jsme viděli, že je obtížné najít svá vlastní místa ve srovnání s jinými možnostmi melee. Každá houpačka Talon je nyní mnohem mrtvější, například zabíjení obrněného v jednom zásahu; To je samozřejmě kompenzováno pouze maximálně dva těžké houpačky.

    • Slimáci se nyní rozlišují mezi středně a s dlouhými hlavami, což má za následek mírně silnější poškození pokles nad vzdáleností se středně barevnými brokovnicemi ve srovnání s předtím.
    • Mírně snížil poškození způsobené slimáky na spodní tělo a končetiny. To vyžaduje přesnější zásahy do horního trupu, aby se zabil v jednom výstřelu.
    • Snižte další munici pro slimáky asi o 30-40%
     • Romero 77 redukováno na 4 (dříve 6).
     • Romero 77 Talon se snížil na 4 (dříve 6).
     • Romero 77 Handcannon se snížil na 3 (dříve 5).
     • Hatchet Romero 77 snížena na 3 (dříve 5).
     • Caldwell Rival 78 redukován na 5 (dříve 8)
     • Caldwell Rival 78 Handcannon se snížil na 4 (dříve 6).
     • SPECTER 1882 sníženo na 6 (dříve 10).
     • SPECTER 1882 Bayonet se snížil na 6 (dříve 10).
     • SPECTER 1882 Compact Redund na 5 (dříve 8).
     • WINFIELD 1893 SLATE se snížila na 4 (dříve 6)
     • Winfield 1887 Terminus se snížil na 5 (dříve 8)
     • Winfield 1887 Terminus Handcannon se snížil na 4 (dříve 6)
     • Crown a King Auto-5 se snížila na 4 (dříve 6)
     • Lemat Mk2 se snížil na 2 (dříve 3).

     Viděli jsme, jak slimáci mají vyšší rychlost výběru než mnoho jiných vlastních typů munice, které se samozřejmě očekávají, protože jsou silnou volbou. Chtěli jsme však na ně udělat další průchod, abychom se ujistili, že obsahují původně zamýšlenou pozici.

     Střední brokovnice (Caldwell Rival, Winfield 1893 Slate, Winfield 1887 Terminus, Specter Bayonet), budou nyní mít zvýšený pokles poškození a snížit OHK (jeden zásah zabit) ve srovnání s delšími sudy; To pomáhá trochu oddělit brokovnice a znamená to, že pokud chcete, aby nejlepší šance na efektivní slimáky, delší sudy budou volbou.

     Také jsme snížili jejich maximální kapacitu munice, abychom zajistili, že se počítá každý výstřel. Je nezbytné pochopit, že moc zastavení přichází také s důsledky při chybějících výstřelech.

     lovec

     Obrysy

     • Vybavení spoluhráčů (aktivních a pouzdra) je nyní také zvýrazněno společně s postavou, když jsou zapnuty obrysy spoluhráčů.
     • Všechny interakce, které nevyžadují v průběhu času, lze nyní aktivovat při vaření házení (E.G., začínající výtahy, shromažďování munice nebo odebírání z kořistné krabice).

     Interakce

     • Všechny interakce „používat“, které nevyžadují držení akce, mohou být nyní aktivovány při vaření házení (E.G., Začínající výtahy, shromažďování munice nebo kořist).
     • Dříve hráči mohli v těchto situacích interagovat pouze s dveřmi a okenními uzávěry.

     Meta

     Veřejné žebříčky

     • Z hlavní nabídky budou odstraněny žebříčky.
     • Všechny statistiky sledované na žebříčku budou stále viditelné na vašem osobním profilu.

     Cítíme, že současná verze žebříčku není v souladu s původní vizí, kterou jsme měli pro rozpoznání nejlepších lovců. To je částečně kvůli minulým problémům s vykořisťováním a zaměřením na KD nad kvalitou sólo nebo týmové hry. Na základě několika faktorů, včetně zpětné vazby, kterou jsme obdrželi od komunity, máme pocit, že je nejlepší tuto funkci deaktivovat, zatímco pracujeme na lepším řešení.

     Černý trh

     • Černý trh je nový typ obchodu, kde si hráči mohou zakoupit legendární obsah od několika nechvalně známých prodejců.
     • Všichni prodejci budou mít své vlastní téma a také konkrétní typ obsahu, který si hráči mohou zakoupit za nejlepší možnou cenu krevních dluhopisů ve hře.
     • Každý prodejce bude mít omezené zásoby. Jakmile budou všechny položky zakoupeny, nebudete již moci komunikovat s dodavatelem. Nové nabídky budou k dispozici s budoucími aktualizacemi.
     • Každý obchod s dodavateli bude obsahovat seznam objednávek k dispozici k zakoupení. Pořadí, které jsou pro vás odemčeny, bude náhodná, ale všechny položky budou viditelné z toho, kdy je obchod k dispozici.
      • Pokud již vlastníte jednu z nabízených legendárních předmětů, budete si moci zakoupit instanci této lovce/zbraně za sníženou cenu loveckých dolarů. Tím se otevře další odemknutí dostupného od tohoto dodavatele.
      • Vezměte prosím na vědomí, že pro nákup instance Hunter musíte mít k dispozici bezplatný lovecvý slot.

      Ui

      Zlepšení indikátoru zpráv

      • Provedli jsme některá vylepšení a doplňky k ukazateli zpráv s Hunt: Showdown Update 1.9: Kliknutím na jakýkoli indikátor zpravodaje na kartách nabídky lze celou sekci / pododdíl označit jako čtení.
      • Je také možné označit vše jako „Číst“ pomocí nového vyhrazeného tlačítka v nabídce Možnosti. V tomto případě všechny ukazatele zmizí ve hře.

      Další vylepšení uživatelského rozhraní

      • Byla provedena vylepšení zbraní a nástrojů na obrazovce smrti.
      • Zbraně a nástroje ve 3D náhledu jsou nyní lépe orámovány a otáčeny kolem jejich středu.

      Svět

      Globální

      • Zablokoval neinteraktivní stranu žebříků v loveckých věžích pro lepší čitelnost. Věže).
      • Při střelbě kovových mřížek, kovových barikád, kovových klecí atd.
      • Vylepšená kolize koňských vozíků pro hráče pro konzistentnější klenba z drawbar na vrchol.

      Stillwater Bayou

      • Darrow Livestock: Odstranil klikovou bránu a nahradil ji dřevěnými posuvnými dveřmi u vchodu do suterénu.
      • Darrow Livestock: Přepracoval oblast jámy.
      • Pitching Crematorium: Přidal nový vstup schodiště (z přístupu k východu) do podzemní oblasti.
      • Pitching Crematorium: Přidal několik vyšších zdí kolem hlavního vchodu, aby hráčům poskytl více krytí těla.
      • Stillwater Bend: Přepracoval podzemní vchod na Northside a jeho okolí.
      • Port Reeker: Přidal nový vstup mostu do budovy středního šéfa.
      • Port Reeker: Přidal několik schodišť spojujících úroveň země a zvýšené chodníky.
      • Alice Farm: Přidal nový žebřík do sila a nový vchod do okna do West Barn (Spider Lair Barn). Nyní můžete přistupovat k oběma části střechy této stodoly.

      Lawson Delta

      • C&A Lumber: Už není možné přistupovat ke střechám hlavních budov (malá střecha mezi hlavní budovou a dílnou je stále přístupná). Tato změna také uzavře nespravedlivou pozici, která umožňuje hráčům střílet na jih z oblasti dílny poblíž posuvné brány.
      • C&A Lumber: Přidal nový vstup na žebřík pod budovou šéfa.
      • Salterův vepřové maso: Přidal nový vstup do tunelu na východní straně od otevřeného pole do vnější východní stodoly.
      • Fort Carmick: Přepracoval okno na jihovýchodní straně zdi pro lepší vizuály, vedení a krytí.
      • Fort Carmick: Došlo k vylepšení pohybu hráče kolem velkých děl.

      Odsobnutí

      • Heritage vepřové maso: Přidáno nové body tření a upravilo oblasti kolem nich.
      • Dědictví vepřové maso: Úpravy prováděné na stávajících bodech tření a oblasti kolem nich.
      • Weeping Stone Mill: Přidal novou díru na mostě na západní straně k trezoru.
      • Kingsnake důl: Otevřel tunel pod ním a poskytl přístup k hlavním a vedlejším budovám. To zahrnuje žebřík a dlouhý výtah hlavní budovy.
      • Fort Bolden: Změnil zakrytý most na nový logův most přes lord řeky na jihozápad.
      • Fort Bolden: Přidané barikády na výšině vedle západního a severozápadního mostu, které poskytují kryt, aby bylo životaschopnější používat mosty.
      • Fort Bolden: Přepracoval jihozápadní okolí pro lepší vizuální efekty a zajímavější navigaci a boj.
      • Fort Bolden: Drobná vylepšení vstupu do severozápadního tunelu pro prohlídky a krytí.

      Po odhlášení The Hunt: Showdown Patch Poznámky k aktualizaci 1.9, hru najdete k dispozici na Steam, PlayStation 4 a 5 a Xbox One & Series X | S za 39 $.99. Kromě toho se můžete vydat na stránku vývoje Crytek a dozvědět se více o Hunt: Showdown nebo jakékoli jiné projekty. Nakonec najdete oficiální poznámky k lovu: Showdown Patch pro aktualizaci 1.9 na jejich stránce jejich parního událostí.

      Hunt: Showdown Update 1.9 Poznámky k opravnému odstranění žebříčku pro přepracování

      Hunt: Showdown Update 1.9 Patch Poznámky Odstraňte žebříčky pro přepracování

      Jak Crytek přepracovává žebříčky pro budoucí aktualizaci, hráči se mohou stále zapojit do nového obsahu, jako jsou Kingsnake Mine Tunels a různé opravy chyb/rovnováhy.

      13. července 2022 10:05

      Hunt Crytek: Showdown je i nadále docela amalgámem boje a průzkumu střelců PVPVE a tým se i nadále přidává a pokouší se jej zlepšit spuštěním aktualizace 1.9. Hunt: Showdown Update 1.9 byl oficiálně spuštěn veřejnosti na všech platformách a zatímco to odstraňuje žebříčky pro přepracování, které má být implementováno později, je také přítomna nová funkce mapy a řada oprav rovnováhy a chyb. Podívejte se na úplné poznámky o opravách zde.

      Hunt: Showdown Update 1.9 Poznámky k opravě

      Velký muž s kladivem spěchá muže s brokovnicí v lovu: hra Showdown

      Crytek spustil Hunt: Showdown’s Update 1.9 a jeho doprovodné poznámky o záplatách v blogu vývojáře na Steam 13. července 2022. I když to není topliner těchto poznámek, odstranění žebříčku je velký problém. Tým přepracovává žebříčky, aby byly lepší v souladu s jejich vizí rozpoznávání nejlepších lovců ve hře. To znamená, že existuje několik dalších pozoruhodných změn. Tunely v dole Kingsnake na mapě desolle byly otevřeny, aby umožnily podzemní boj a taktiku. Ping systém byl také přepracován tak, aby byl omezený a zabránil spamu. Podívejte se na plné poznámky pro Hunt: Showdown Update 1.9 níže:

      Nejdůležitější

      Změny pohybu hráče

      • Zlepšení učiněná v pohybu místního a vzdáleného hráče k řešení problémů desynch.
      • Místní vylepšení – TO se vztahují k vylepšením týkajícím se vašeho lovce na klientovi. Zlepšili jsme korekci chyb ve hře, která by měla umožnit rychlejší a spravedlivější zpětnou vazbu v případech, kdy může dojít k desynch. Cílem zde je snížit případy náhlých a neočekávaných teleportů. Je však důležité si uvědomit, že špatné připojení sítě, latence nebo jiná přerušení sítě bude znamenat, že dojde k určitému instanci teleportingu.
      • Vzdálená vylepšení – odkazuje se na vylepšení týkající se všech ostatních lovců ve vašem zápase. Zlepšení nyní zajistí, že pozice entity serveru je přesnější. To by se mělo přizpůsobit nesrovnalostem a zlepšit celkovou interakci. To bude efektivní zejména v případech, kdy lovci nelze oživit nebo vyloučit, protože tělo se zaregistrovalo v jiné pozici na klientovi ve srovnání se serverem.

      Limit ping

      • Nový maximální limit pingu je nastaven na 225 ms.
      • Při výběru regionu si všimnete, že jsou rozděleni do odlišných barev. Optimální oblasti pro vaše relace budou zvýrazněny zlatým pozadím a modrým písmem pro latenci. Pokud je písmo oranžové s šedým pozadím, znamená to, že se můžete připojit k této oblasti, protože je v limitu pingu, ale nemusí poskytnout nejlepší zážitek. Pokud je region mimo limit ping, objeví se to s červeným textem a bude zablokováno, což znamená, že tento region nemůžete vybrat.
      • Každý hráč se bude moci spojit a hrát na alespoň jedné oblasti serveru. Někteří budou mít k dispozici další možnosti, ale cílem je zajistit, aby nikdo nebyl zcela uzamčen kvůli jejich poloze nebo pomalému internetovým internetovým.
      • Při hraní s přáteli si hostitel (Inviter) vybere region. Pokud má někdo v týmu vyšší latence v regionu než 225 ms, strana dostane vyskakovací okno, že hra může být narušena kvůli vysokému pingu. Skupina však bude stále schopna hrát.

      Podrobnosti týmu vylepšení obrazovky

      • Přidali jsme několik informací, které jsou zobrazeny na obrazovce detailů týmu. Tato obrazovka nyní zobrazí akce prováděné a proti vašim partnerům, které budou zvýrazněny modrým pozadím.
      • Konsolidované ikony a barvy zobrazené pro příchozí i odchozí akce („Downded“ & „zabité“):
       • Příchozí odkazuje na akce, které proti vám proti vám lovci nepřátel odkazují, odkazuje na akci proti nepřátelskému Hunterovi.
       • Příchozí ikony jsou známá bílá lebka pro „sestřelenou“ událost a červená lebka pro „zabité“.
       • Odchozí ikony jsou variantou příchozího, ale s malou dírou v hlavě lebky (přímo mezi očima).
       • Jména vašich spoluhráčů jsou nyní zvýrazněna modrá na levé straně obrazovky týmu Details.
       • Pokud existuje více časových známek, ikona je označena malým žlutým symbolem v pravém dolním rohu.

       Snížení doby zápasu lovu Bounty

       • Časovač zápasu pro Bounty Hunt byl snížen na 45 minut (dříve 60 minut).

       Výkon

       Výkon serveru

       • Opraveno několik vyhrazených havárií serveru, které by měly snížit odpojení.
       • Vylepšení učiněná ve spojení mezi dedikovaným serverem a bránou serveru.
       • Vylepšení provedená na úrovni tolerance tolerance serveru v případech, kdy je ztraceno připojení backendu, aby se snížil počet potenciálních odpojení.

       Výkon klienta

       • Opraveno několik potenciálních problémů, které by mohly způsobit vrčení nebo náhlé FPS pokles.
       • Vylepšení světelného odlitku z elektrických lamp pro zlepšení výkonu.
       • Různé změny pro zlepšení výkonu.

       Zvuk

       Zlepšení zvuku zbraní

       • Vylepšil zvuk vázaný na vzdálené vnitřní výstřely pro lepší čitelnost nad vzdáleností. To by mělo usnadnit určení, zda byl výstřel vystřelen uvnitř nebo venku.

       Hraní

       Obecné změny hry

       • Vylepšení přepravy hráče: Nyní existuje minimální vzdálenost mezi třeními hráči 110 metrů na Desolle. Tím se vyhýbá některým nespravedlivým konfiguracím tření a umožňuje nám umístit více bodů tření. To v současné době ovlivňuje pouze tření v Desolle, protože dřívější mapy již mají větší vzdálenosti mezi třením.
       • Při děrování otevřených dveří, aby je zavřely, se nyní rozbije až na druhou stranu 180 °. Pokud je hráč v cestě, může trvat až 50 hp poškození.

       Gunplay

       Vyvažování zbraní

       • Zvýšila míru ohně Winfield 1876 Centennial o přibližně 20%.
       • Rychlost opětovného načtení byla zvýšena, aby se zkrátil doba opětovného načtení Terminus Winfield 1887
       • Zvýšila míru požáru Winfield 1887 Terminus přibližně o 5%
       • Zlepšení provedená v ohnivých animacích sté výročí a terminálu na podporu zvýšené míry požáru.
       • Drobné úpravy provedené balistikou dlouhé kazety pistole munice, aby se mírně snížila poškození v těsném dosahu, ale udržovala vyšší poškození na mírně delší vzdálenosti.
       • Zvýšilo se základní poškození jedovaté munice, aby byla v souladu s pravidelným municím.
       • Zvýšil počet útoků na blízko, které lze provést s těžkým nožem, než dojde výdrž o 1.
       • Zvýšil počet útoků na blízko, které lze provést s šavlí předtím, než dojde výdrž o 1.
       • Zvýšit těžké poškození na blízko způsobené mačetou:
        • Obrnění může být nyní zabito dvěma údery, které to přinášejí více inline s šavlí.
        • Zvýšené poškození také vyvíjí větší tlak na lovce nepřátel, aby se rychleji uzdravili.
        • Romero 77 redukováno na 4 (dříve 6).
        • Romero 77 Talon se snížil na 4 (dříve 6).
        • Romero 77 Handcannon se snížil na 3 (dříve 5).
        • Hatchet Romero 77 snížena na 3 (dříve 5).
        • Caldwell Rival 78 redukován na 5 (dříve 8)
        • Caldwell Rival 78 Handcannon se snížil na 4 (dříve 6).
        • SPECTER 1882 sníženo na 6 (dříve 10).
        • SPECTER 1882 Bayonet se snížil na 6 (dříve 10).
        • SPECTER 1882 Compact Redund na 5 (dříve 8).
        • WINFIELD 1893 SLATE se snížila na 4 (dříve 6)
        • Winfield 1887 Terminus se snížil na 5 (dříve 8)
        • Winfield 1887 Terminus Handcannon se snížil na 4 (dříve 6)
        • Crown a King Auto-5 se snížila na 4 (dříve 6)
        • Lemat Mk2 se snížil na 2 (dříve 3).

        lovec

        Obrysy

        • Vybavení spoluhráčů (aktivních a pouzdra) je nyní také zvýrazněno společně s postavou, když jsou zapnuty obrysy spoluhráčů.
        • Všechny interakce, které nevyžadují v průběhu času, lze nyní aktivovat při vaření házení (E.G. začínající výtahy, shromažďování munice nebo odebírání z kořistné krabice).

        Interakce

        • Všechny interakce „používat“, které nevyžadují držení akce, mohou být nyní aktivovány při vaření házení (E.G. Začínající výtahy, shromažďování munice nebo kořist).
        • Dříve hráči mohli v těchto situacích interagovat pouze s dveřmi a okenními uzávěry.

        Meta

        Veřejné žebříčky

        • Z hlavní nabídky budou odstraněny žebříčky.
        • Všechny statistiky sledované na žebříčku budou stále viditelné na vašem osobním profilu.

        Černý trh

        • Černý trh je nový typ obchodu, kde si hráči mohou zakoupit legendární obsah od několika nechvalně známých prodejců.
        • Všichni prodejci budou mít své vlastní téma a také konkrétní typ obsahu, který si hráči mohou zakoupit za nejlepší možnou cenu krevních dluhopisů ve hře.
        • Každý prodejce bude mít omezené zásoby. Jakmile budou všechny položky zakoupeny, nebudete již moci komunikovat s dodavatelem. Nové nabídky budou k dispozici s budoucími aktualizacemi
        • Každý obchod s dodavateli bude obsahovat seznam objednávek k dispozici k zakoupení. Pořadí, které jsou pro vás odemčeny, bude náhodná, ale všechny položky budou viditelné od okamžiku, kdy je obchod k dispozici.
         • Pokud již vlastníte jednu z legendární položky, která je v nabídce, budete si moci zakoupit instanci této lovce/zbraně za sníženou cenu loveckých dolarů. Tím se otevře další odemknutí dostupného od tohoto dodavatele.
         • Vezměte prosím na vědomí, že pro nákup instance Hunter musíte mít k dispozici bezplatný lovecvý slot.

         Ui

         Zlepšení indikátoru zpráv

         • Provedli jsme několik vylepšení a přírůstků k ukazateli zpráv: kliknutím na jakýkoli indikátor zpráv na kartách nabídky lze celou sekci / pododdíl označit jako čtení.
         • Je také možné označit vše jako „Číst“ pomocí nového vyhrazeného tlačítka v nabídce Možnosti. V tomto případě všechny ukazatele zmizí ve hře.

         Další vylepšení uživatelského rozhraní

         • Vylepšení zbraní a nástrojů na obrazovce smrti.
         • Zbraně a nástroje ve 3D náhledu jsou nyní lépe orámovány a otáčet kolem jejich středu.

         Svět

         Globální

         • Zablokoval neinteraktivní stranu žebříků v loveckých věžích pro lepší čitelnost.
         • Při střelbě kovových mřížek, kovových barikád, kovových klecí atd.
         • Vylepšená kolize koňských vozíků pro hráče pro konzistentnější klenba z drawbar na vrchol.

         Stillwater Bayou

         • Darrow Livestock: Odstranil klikovou bránu a nahradil ji dřevěnými posuvnými dveřmi u vchodu do suterénu.
         • Darrow Livestock: Přepracoval oblast jámy.
         • Pitching Crematorium: Přidal nový vstup schodiště (z přístupu k východu) do podzemní oblasti.
         • Pitching Crematorium: Přidal několik vyšších zdí kolem hlavního vchodu, aby hráčům poskytl více krytí těla.
         • Stillwater Bend: Přepracoval podzemní vchod na Northside a jeho okolí.
         • Port Reeker: Přidal nový vstup mostu do budovy středního šéfa.
         • Port Reeker: Přidal několik schodiště, spojil úroveň země a zvýšené chodníky.
         • Alice Farm: Přidal nový žebřík do sila a nový vchod do okna do West Barn (Spider Lair Barn). Nyní můžete přistupovat k oběma části střechy této stodoly.

         Lawson Delta

         • C&A Lumber: Už není možné přistupovat ke střechám hlavních budov (malá střecha mezi hlavní budovou a dílnou je stále přístupná). Tato změna také uzavře nespravedlivou pozici, která umožňuje hráčům střílet na jih z oblasti dílny poblíž posuvné brány.
         • C&A Lumber: Přidal nový vstup na žebřík pod budovou šéfa.
         • Salterův vepřové maso: Přidal nový vstup do tunelu na východní straně od otevřeného pole do vnější východní stodoly.
         • Fort Carmick: Přepracoval okno na jihovýchodní straně zdi pro lepší vizuály, vedení a krytí.
         • Fort Carmick: Vylepšení hráčského pohybu kolem velkých děl.

         Odsobnutí

         • Heritage vepřové maso: Přidáno nové body tření a upravilo oblasti kolem nich.
         • Dědictví vepřové maso: Úpravy prováděné na stávajících bodech tření a oblasti kolem nich.
         • Weeping Stone Mill: Přidal novou díru na mostě na západní straně k trezoru.
         • Kingsnake důl: Otevřel tunel pod ním a poskytl přístup k hlavním a vedlejším budovám. To zahrnuje žebřík a dlouhý výtah hlavní budovy.
         • Fort Bolden: Změnil zakrytý most na nový logův most přes lord řeky na jihozápad.
         • Fort Bolden: Přidané barikády na výšině vedle západního a severozápadního mostu, které poskytují kryt, aby bylo životaschopnější používat mosty.
         • Fort Bolden: Přepracoval jihozápadní okolí pro lepší vizuální efekty a zajímavější navigaci a boj.
         • Fort Bolden: Drobná vylepšení vstupu do severozápadního tunelu pro prohlídky a krytí.

         A to pokrývá Hunt: Showdown Update 1.9 Poznámky k opravě. Co myslíš? Naříkáte neexistenci žebříčku? Budete zkoumat důlní tunely v odsolaní? Dejte nám vědět v sekci ShackNews Chatty Comment níže a zůstaňte naladěni pro další lov: Krytí zúčtování!

         TJ Denzer je hráč a spisovatel s vášní pro hry, která dominovala na celý život. Koncem roku 2019 našel cestu do seznamu ShackNews a od té doby se vydal do seniorského editora. Mezi zpravodajským pokrytím také pomáhá také v projektech živých přechodů, jako je nezávislá hra zaměřená na hru, ShackNews Stimulus Games a The ShackNews skládky. Můžete se k němu dostat na [email protected] a také ho najděte na Twitteru @johnnychugs.