Hunt: Showdown „Serpent Moon“ Akce nabízí vyvíjející se legendární lovec a spoustu hadů, Hunt: Showdown S New Serpent Moon Event přidává další kousnutí | Shacknews

Hunt: Showdown S New Serpent Moon Event přidává další kousnutí

Představujeme Viper

Hunt: Showdown „Serpent Moon“ událost nabízí vyvíjející se legendární lovec a spoustu hadů

Hunt Showdown

Připravte se na to, co vývojář Crytek nazývá největší lov: Showdown Event dosud, protože „hadový měsíc“ je nyní naživo. Akce je soustředěna kolem Viper, nového vyvíjejícího se legendárního lovce. Existují také nové varianty zbraní, obsah příběhu, které je třeba dohnat, a nějaká exkluzivní událost DLC. Níže si můžete prohlédnout přívěs pro akci Serpent Moon.

Související příběh Hunt: Showdown Update 1.9 přidává novou hratelnou oblast, odstraňuje žebříčky

Herpent Moon Live událost přináší do Bayou nadpřirozené zamoření hadů. Smrtící hadi se objevují v hadích doupacích po celém Bayou a je na vás, abyste zachytili hady a obětovali je na oltářích. Tito hadi na vás však zaútočí, pokud na svůj přístup vydáte příliš mnoho hluku, takže musíte vyrovnat odměnu větších bodů událostí a větší odměny za rabování a obětování hadů proti nižším množstvím bodů událostí za to, že je jednoduše zničí.

Chcete -li vám pomoci, můžete vybavit tři rysy událostí. „Beastface“ snižuje reakční rozsah hadů, což vám umožňuje přiblížit se. „Serpent“ zvyšuje vzdálenost, ve které lze obětovat hadí, a „Poison Sense“ identifikuje nedaleké otrávené hráče při používání Dark Sight. Budete také odměněni za vyšetřování stop a trhlin událostí, odstranění šéfů a rabování loveckých mrtvol.

Představujeme Viper

Každý, kdo se připojí k události „Serpent Moon“, si bude moci hrát s naším novým legendárním Hunterem “, Viper.„V prvním lovu se tato jedinečná postava vyvíjí vizuálně v různých fázích, jak hráči postupují. Počet fází zmije se bude vyvíjet skrz záleží na vaší zvolené dráze. Nový systém bitevních průchodů – „Zlacená cesta“ – vám umožní vybrat si z bezplatných, standardních a prémiových cest.

Možnost zdarma nabízí dvě fáze postupu Vipera a příležitost vydělat si během akce zbraně a krve. Standardní bitva zlacená cesty poskytuje vše ve volné úrovni, čtyři fáze Viperova vývoje ke zkušenosti, více zbraní a odměny k odemknutí a krevní dluhopisy Cashback. Premium Gilded Path Tier nabízí vše od standardní možnosti zlacené cesty plus 3000 bodů událostí k urychlení pokroku. Ať už si vyberete jakoukoli cestu, máte přístup k dvěma novým zbraním: Romero 77 Alamo “Coluber” brokovnice a “Snakeshot” Sparks Pistol!

Volná cesta

 • Legendární Hunter – Viper, 1
 • Charyova implicitní smlouva – 2hodinový posilovač
 • 1x instance legendárního výletního výletu – Miner’s Song
 • Romero 77 Alamo odemknutí
 • Legendární Hunter – Viper, 2
 • Sparks Pistol odemkněte
 • Legendární konverzní řetězová pistole Caldwell – Antosha
 • Charyova implicitní smlouva – 2hodinový posilovač
 • 50 krve
 • Legendární balíček Dynamite – Red Dog
 • 100 Bloodbonds
 • Legendární Vetterli 71 Silencer – Lucidus

Zlacená cesta

 • Všechno obsažené ve volné cestě, plus…
 • Legendární protijetová střela – hadí olej
 • 3x instance legendárního Romero 77 Alamo – Coluber
 • Legendární Berthier MLE 92 – Earthshine
 • 3x instance legendární pistole Sparks – Snakeshot
 • Legendární Romer 77 Alamo – Coluber
 • Charyova pevná smlouva – 24hodinový posilovač
 • 50 krve
 • 5x instance legendárního dynamitového svazku – Red Dog
 • Legendární Sparks Pistol – Snakeshot
 • 50 krve
 • 3x instance legendární vetterli 71 Silencer – Lucidus
 • 100 Bloodbonds
 • Legendární Hunter – Viper, fáze 3
 • 7x instance legendárního protijetového výstřelu – hadí olej
 • 100 Bloodbonds
 • Legendární Winfield M1873 Swift – Slither
 • 200 krve
 • 500 Bloodbonds
 • Legendární Hunter – Viper, fáze 4

Nové varianty zbraní

Romero 77 Alamo

Alamo je brokovnice Romero 77 s externím časopisem a opětovným zařízením. Drží až pět skořápek najednou, včetně toho v komoře. Nové nakládací zařízení umožňuje více bezproblémové načtení a změní zbraň na nízkonákladovou opakující se brokovnici.

Sparks Pistol

Sparks LRR Cut Down za malou pistoli, pistole Sparks přináší stejně výkonné výstřely přes krátké až střední rozsahy. Ačkoli je to malé a snadno přepravující, ztrácí svou sílu drasticky na delší vzdálenosti a má mimořádně silné zpětné úpravy kvůli chybějící zásobě.

Crytek také nabídne pár hadů Moon DLC balíčky, předzvěst a oni pocházejí ze Salemu, z nichž každá nabízí legendární lovec a tři zbraně.

Hunt: Showdown je k dispozici na PC, Xbox One a PS4 a hratelné prostřednictvím zpětné kompatibility na Xbox Series X/S a PS5. Akce hadských měsíců poběží od dnešního dne (27. července) do 26. září.

Hunt: Nová událost Showdown Herpent Moon přidává další kousnutí

Hunt: Showdown

Serpent Moon následuje z porážkového měsíce, přidává nové zbraně, lovce a také vylepšení systému bodu událostí v Hunt: Showdown.

21. července 2022 10:00

Serpent Moon je Hunt: Nejnovější akce Showdown v návaznosti na Moon Moon. Tato nová událost se rozšiřuje o Hunt’s Story a představuje pro hráče tuhy nových prvků. ShackNews nedávno měl to potěšení potápění do testovacího prostředí, aby se podíval na Serpent Moon a já jsem odešel dychtivě předvídat příchod této hadí události 27. července.

Herpent Moon se okamžitě cítí mastnější než předchozí události v Hunt: Showdown. Zatímco je přítomno mnoho základních mechaniků a principů, nový systém podobný průchodu sezonním průsmykem, Focus Story, mírným vylepšením na sbírky událostí a zbraně, díky čemuž se cítí podstatnější.

Hunt Showdown Serpent Moon previwe

Tato událost zahrnuje jakýsi druh sezóny, pro nedostatek lepšího termínu. Hráči mohou postupovat v řadách shromažďováním bodů událostí, které poskytuje odměny, jako je protijední kůži na protijedské oleji, mimo jiné. Pro ty, kteří si zakoupí prémiovou verzi, budou na cestě poskytnuty další odměny. Ale více než kosmetika, existují i ​​příběhové prvky, které si můžete po celou dobu užívat. Každá nová hodnost přichází s vlastním vyprávěním vhledu do světa lovu: Showdown.

Pokud jde o narůstající body událostí, zatímco dlouhodobí hráči lovu budou obeznámeni s základy této události, existují některé nepatrné rozdíly. Hráči se zaměří na nalezení hadích košů, které mohou být zničeny pro body událostí nebo, pokud se hráči chtějí riskovat, že jsou otráveni a pokousáni, mohou být hadi shromažďováni. Vezměte tyto hady na oltář a obětujte je za zdvojnásobení bodů události. Je to prvek odměny rizika, který hráči budou muset žonglovat a měli by vidět další vrstvu napětí přidanou do zápasů.

Existují také další způsoby, jak zvýšit získané body události, jako je použití smluv (jeden z nich je zahrnut okamžitě v průchodu události) a hraním jako určití lovci jako lovec čarodějnice, Hail Mary a Night Seer. Smlouvy o stohování nezvyšují získané procento, ale zvyšuje to trvání účinku.

Událost hadského měsíce také představí pistoli Sparks. Jedná se o vyříznutou verzi Mighty Sparks LRR, která je stejně mocná jako jeho protějšek, i když s výrazně sníženým rozsahem, horší manipulací, pomalejší ústí ústí a způsobuje menší poškození melee. Výhoda? Věc způsobí poškození 149 v blízkém středním dosahu. S pouze jedinou kulkou v komoře, nebudete si nechat ujít.

Další zbraň přidaná do bazénu je Romero 77 Alamo, automatická verze dominantní brokovnice. Naštěstí tato věc vystřelí pomaleji než Crown & King a také chvíli trvá, než doplní mechanismus opětovného načtení. Zatímco jeho rychlost ohně je pomalejší než Romero a plně načtení mechanismu je pomalejší než opětovné načtení jednoho kola, výhodou je, že po každém výstřelu nemusíte ručně znovu načíst.

Ačkoli můj čas s hadským měsícem byl krátký, nechalo mě dychtivě čekat na příchod události v plné hře. Bude zajímavé sledovat, jak komunita přijímá dvě nové zbraně, zejména pistole Sparks. Schopnost zdvojnásobit body událostí v zápase by měla přidat další příležitostné příležitosti pro další boje a vyšší napětí, které je již během událostí poměrně vysoké, protože hráči se rozhodnou nespálit těla.

Hunt Showdown The Prescient Night DLC

Vzhledem k tomu, že do Huntu přichází událost Serpent Moon: Showdown 27. července, je jen krátká doba počkat, než se hráči dostanou do této masité události ponořit své tesáky. Crytek také právě představil novou DLC The Prescientní noc, která se vydává současně. Udržujte to zamčené na ShackNews, když vám přinášíme více na Hunt: Showdown.

Tento praktický náhled je založen na předběžném vydání Steam Build nabízené vývojáři.

Sam Chandler pochází ze země dolů, přináší do své práce trochu jižní polokoule vkusu. Poté, co poskakoval několik univerzit, zajistil bakalářský titul a vstoupil do průmyslu videoher, našel svou novou rodinu zde v ShackNews jako editor průvodců. Není nic, co nemiluje víc než tvorbu průvodce, který někomu pomůže. Pokud potřebujete pomoc s průvodcem nebo si všimnete něčeho, co není úplně správné, můžete ho tweet: @samuelchandler