Hunter | Destiny Wiki | Fandom, Best Destiny 2 Hunter Solar sestavy pro PVE a PVP

Nejlepší sestavy Destiny 2 Hunter Solar pro PVE a PVP

Exotika specifická pro podtřídy obvykle vidí celkově menší použití, protože mají více požadavků na uspokojení k dosažení plného potenciálu. Jejich surová síla se však často vyrovnává.

lovec

Lovci jednou prošli divočinou a pustiny a podstoupili velká rizika pro ještě větší odměny. Nejsi zakázán – alespoň už ne – ale vytvoření vlastního štěstí vždy znamenalo ohýbání pravidel. Vaše jedinečná značka odvážné a vynalézavosti je nyní potřeba více než kdy jindy. [1]

The lovec je třída Guardian, která se specializuje na mobilitu, utajení a střelec. Lovci jsou rychlí s čepelí a rychlejší na losování a jsou známí jako „Masters of the Frontier.„Lovci mají dobře vydělanou pověst, že si užívají trávení času z divočiny, což je někdy dostane do potíží se svými velícími důstojníky.

Obsah

Dějiny [ ]

Lovci kdysi přežili, kteří se potulovali po pustině a divočině, aby si vlastní štěstí. Prostřednictvím manipulace s energií cestovatele se lovci naučili, jak přežít ve volné přírodě. [3] Toto dědictví vedlo k jejich charakteristické tendenci ohýbání pravidel tak, aby vyhovovala jejich konkrétní situaci.

Ačkoli lovci dávají přednost práci sami, jiní vidí hodnotu práce s ostatními strážci jako součást fireteam. Někteří se jich bojí, že jsou příliš bezohlední a nebezpeční, ale jejich statečnost vedla k mnoha objevům, které se datují do zlatého věku. [3]

Recenze expertů GameSpot

Nejlepší sestavy Destiny 2 Hunter Solar pro PVE a PVP

Jste Hunter Main a chcete svou hru posunout na další úroveň? Jedná se o nejlepší stavění solárních lovců v Destiny 2, včetně sestav pro koncové hry a sólové hráče. A mimochodem, jak se staví jakýkoli nejvyšší úroveň lovce, povedou vás na každém kroku, včetně základní exotiky, modů a dalších.

Nejlepší staví solární lovec

Sluneční lovec build

Nejlepší sestavy solárních lovců pro PVE

Caliban

Igniting Knifeslinger

Vyniká v: Endgame (dungeony, nájezdy, obsah legendy)

Cíl stavby: Šéfy řetězec nože dozadu s neustálým zářivým zároveň a způsobuje zapalování vyčistit vlny nepřátel.

Povinné vybavení: Nejsou nutné žádné konkrétní zbraně. Zbraně, které se valí s Swashbuckler. Pro exotiku určitě budete potřebovat Calibanovu ruku:

lovec Zbraně Královna čarodějnice Ztracené odvětví Sezóna 17

 • Aspekty: Knock ‘em Down je nutné. Druhý aspekt je jen na vás. Gamble Gunpowder Gamble může poskytnout solidní přidání jasné, zatímco na vaší značce uděluje další fragmentový slot.
 • Fragmenty: Ember of Torches je vyžadován a Ember of Empyrean je vynikající. Ostatní fragmenty jsou na osobní preferenci, ale Ember of Eruption je dobrý.
 • Schopnosti: Je vyžadován nůž na blízkosti. Léčivý granát je nejlepší pro neustálé restaurování prostřednictvím Ember of Empyrean .
 • Statistiky: Doporučuje se maximální mobilita a odolnost a je také užitečná vysoká disciplína.
 • Mods:
  • Helma: Praktický, těžký vyhledávač munice, těžký skaut munice.
  • Zbraně: Těžká ruka, indukce dopadu a zaostření.
  • Hruď: Otřesné tlumiče a odpory, které odpovídají poškození vašeho nepřítele.
  • Nohy: Přepěťové mody odpovídající vašim zbraním.
  • Plášť: Časová dilatace a dosah x2.

  Hraní smyčka

  Hraní smyčka pro tuto sestavu je velmi jednoduchá. Jedinou podmínkou, se kterou se musíte vždy setkat, abyste udrželi motor v provozu . To je ono. Sestavení je zcela závislé na vašich nožkách, a proto budete chtít nechat dodge svého hráče vždy připravit jako možnost zálohování.

  S výběrem fragmentu budete moci vytvářet konstantní koule přes Ember of Wonder as Emberem puchýře můžete mít na svých granátech vysokou rychlost, což umožní buď větší přežití s ​​léčivým granátem, nebo ještě více hořící se solárním granátem .

  Klíčem je získání poslední rány nožem. Dodatečné poškození popálením z blízkého nože se nepočítá jako zabíjení nože, a tak nezpůsobuje zapalování.

  Hunter Solar Super

  Tricky Tripminer

  Vyniká v: Endgame (dungeony, nájezdy, obsah legendy)

  Cíl stavby: Combo své schopnosti udržet své tripminové granátové provoz co nejvyšší.

  Povinné vybavení: Zbraně s žárovkou mohou vylepšit sestavení. Typické meta možnosti také dobře fungují. Pro exotiku budete určitě potřebovat páteř mladé Ahamkary:

  Mladá Ahamkarova páteř

  lovec Zbraně Free-to-Play Exotické engramy Sezóna 1

  • Aspekty: Knock ‘em Down je nutností. Můžete si však vybrat mezi střelným prachem a na své značce.
  • Fragmenty: Optimální fragmenty jsou Ember of Solace, Ember of Singeing a Ember of Torches . Mezi další slušné možnosti patří Ember of Eruption a Ember of Char .
  • Schopnosti: Blade Barrage, Tripmine Grenade, Knife Trick a Gambler’s Dodge .
  • Statistiky: Vysoká mobilita a disciplína by měla být specifikována do. Odolnost je také dobrá volba.
  • Mods:
   • Helma: harmonický sifon, popel k aktivům a těžký vyhledávač munice.
   • Zbraně: Palebná síla x2 a indukce dopadu.
   • Hrudník: Odporovací mody.
   • Nohy: Přepětí mody.
   • Cloak: Dilatace času, distribuce a bombardér.

   Hraní smyčka

   Hraní smyčka pro tuto sestavu je relativně jednoduchá: Tripmine> Knife Trick> Opakujte. Házení granátu Tripmine Grenade do shluku nepřátel nebo do hovězího cíle je nejlepší pro vaši provoz granátu. Jakmile jste použili svůj Tripmine, zabíjení s nekonečnými házením nožů je způsob, jak jít. Vrhnutí nože zabíjení nože a výbuchy tripminu vám umožňují vyčistit vlny nepřátel, aniž byste dokonce vystřelili kulka.

   Pokud se to udělá správně, můžete mít až nejméně 4 tripminy, které můžete použít pouhým cyklováním granátu, melee a uhýbání správně. Každý kousek poškození schopností (včetně zapálení) udělí energii granátů, takže sledujte svou rotaci a budete moci neustále házet granáty.

   Sluneční lovec build

   Radiant Assassin

   Vyniká v: Sólový obsah

   Cíl sestavení: Mít nekonečnou přežití prostřednictvím neviditelnosti a stálým zdrojem léčení tím, že mají přístup k neomezenému házení nožů.

   Povinné vybavení:Doporučujeme se solární primární primární.

   PVE Presease

   PVE + PVP Deep Stone Crypt Raid

   Pro exotiku určitě budete potřebovat Assassin’s Cowl:

   lovec Kormidlo Shadowkeep Exotické engramy Sezóna 8

   • Aspekty: Knock ‘em Down je nutné. Druhý aspekt je jen na vás. Doporučujeme však na vaší značce pro schopnost vybavit 5 fragmentů.
   • Fragmenty: Ember of Torches je také povinný. Pro zbytek je vhodný Ember of Mercy, Ember of Torches, Ember of Empyrean, Ember of Singeing a Ember of Searing.
   • Schopnosti: Gamblerova Dodge, Blade Barrage, Léčivý granát a trik nože .
   • Statistiky: Vysoká mobilita a odolnost se doporučuje pro optimální doba dodge a zvýšené úrovně odporu poškození vašeho hráče.
   • Mods:
    • Helma: Hands-on, harmonic siphon a mocní přátelé
    • Zbraně: X2 těžce rukou a zaostření
    • Hrudník: Otřesné tlumič a odolávat modem v závislosti na poškození nepřítele
    • Nohy: Přepěťové mody odpovídající vašim zbraním
    • Cloak: Time Dilatation a X2 Outreach

    Hraní smyčka

    Hraní smyčka je docela jednoduchá s Assassin’s Cowl. Cílem je řetězovat triky nože, aby se zajistila maximální doba na vaši neviditelnost a mít co nejvíce uzdravení. Pokud vám chybí, Gambler’s Dodge je tu, aby si vyzvedl Slack a poskytl vám další melee. Gamblerova Dodge a vaše melee se také rychleji dobíjí, spácháním nepřátel s trikem nože .

    Máte také možnosti, jako je hojení granátu, pokud se ocitnete z dodge a schopnosti melee. To může pomoci vyplnit mezery, kde vám mohou chybět vaše schopnosti na cíl a vyžadovat určitou přežití.

    Vždy chcete přistát poslední ránu s nožemi, takže pokud nemůžete přímo jednorázový nepřítele, nejprve je založte svou zbraní a dokončete je nožem. Neustále zabíjení s nožemi budou spamové koule síly pro sebe a pro váš tým.

    Crucible Futes

    Nejlepší staví lovec PVP

    PVP Essentials

    První krok k hraní Hunter v PvP je pochopení, že vaše dodge je nejsilnější schopností ve vaší soupravě. Z tohoto důvodu je maximalizace mobility velmi standardní volbou pro nejkratší cooldown na vašem dodge. Doporučuje se také zajistit, že máte maximální zotavení.

    Lovci přicházejí ve prospěch, že dokážou zcela ignorovat sílu, protože používání Gamblerova Dodge vám umožní zcela vrátit vaši schopnost melee při vyhýbání se poblíž nepřítele. To vám umožní vyhodit zbytek vašich statistik do disciplíny a odolnosti. Osobně jsem se rozhodl spustit 100 mobility, zotavení a disciplíny; Neváhejte však přizpůsobit některé statistiky svým vlastním preferencím.

    Hunter podtřídy: hodnocené

    Pro PVP bude vždy existovat možnost „meta“, ale každá podtřída lovce je životaschopná svým vlastním způsobem, s vlastním souborem výhod a nevýhod.

    Sluneční lovec build

    Gunslinger

    Gunslinger lze nastavit mnoha způsoby. Můžete se soustředit na to, aby se spojenci zářili s Acrobatovým dodge, můžete jít na maximální exploze s nožemi a tripmine granáty, nebo můžete hrát pasivněji a využít svou obratnost k přežití v kombinaci s léčivými granáty . Volba je zcela vaše.

    Klady:

    • Široká škála možností melee
    • Má vynikající týmový hráč na vaší značce a Acrobat’s Dodge
    • Silné supers in Golden Gun a Blade Barrage

    Nevýhody:

    • Mají pouze dva skutečně životaschopné aspekty. Gamble Gunpowder Gamble je příliš mezera pro konzistentní použití.
    • Aspekty příliš nemění hratelnost neuvěřitelně silným způsobem ve srovnání s neviditelností na Nightstalkeru.
    • Nedostatek kontroly mapy/schopností kontroly oblasti, které kouří bomba i stása přinášejí.

    Nejlepší exotika PvP Hunter

    Obecná exotika

    lovec Nohy Free-to-Play Exotické engramy Sezóna 3

    lovec Nohy Free-to-Play Exotické engramy Sezóna 1

    lovec Kormidlo Free-to-Play Exotické engramy Sezóna 3

    Vzhledem k nedostatku předpokladů jsou v PVP často upřednostňovány neutrální a pasivnější exotika. Proto Stompees, Wormhusk a Frostes vždy najdou místo v meta pro lovce, protože poskytují výhody a zároveň nevyžadují nic/jen velmi málo, aby získali výhody.

    Stompees jsou stále jednou z nejpříjemnějších exotik Hunter pro PvP. Nerfy, které obdržela, ovlivnily životaschopnost docela hodně; Jsou však stále mým výběrem, pokud hraji PVP, protože jsou prostě tak zábavné používat.

    Wormhusk Crown byl na meta od doby, kdy byl propuštěn zpět v Warmind DLC. Wormhusk poskytuje bezkonkurenční okamžitou hodnotu, protože dává přibližně třetinu vašeho zdraví zpět za jednoduše vyhýbání se. To vám umožní přijímat rizikovější zakázky a snadno se dostat ven. Dodging je již „dostat z vězení bez vězení“ a Wormhusk to posouvá na jinou úroveň.

    Frondes jsou výběrem pro hráče, kteří chtějí vysokou dostupnost. Pouhým sprintem můžete zvýšit rychlost dobíjení schopností o 100% a zvýšit rychlost sprintu o 6.25% pouhým vyhýbáním se. Frosties bude vždy sloužit hráčům dobře, když to chtějí změnit z The Stompees.

    Exotika specifická pro podtřída

    Brnění Třída Typ Požadavky Zdroj Vydáno Vyžaduje Exotická perk

    Exotika specifická pro podtřídy obvykle vidí celkově menší použití, protože mají více požadavků na uspokojení k dosažení plného potenciálu. Jejich surová síla se však často vyrovnává.

    Mladá Ahamkarova páteř je velmi jednoduchý na papíře. Tato jednoduchost by však neměla být považována za slabost. Ahamkarova páteř masivně zvyšuje poškození granátů Tripmine do bodu, kdy necháte vašeho soupeře u dveří smrti, což vyžaduje jediný výstřel z jakékoli zbraně ve hře, aby je dokončil. Kromě toho Ahamkarova páteř také poskytuje trojnásobnou energii na poškození schopností, což vám umožní dále zneužívat vaši výbušnou sílu.

    Než půjdeš…

    Zde najdete všechny nejlepší sestavy v Destiny 2.