Hvězda Guardian událost 2022 Ukončení datum, kdy do konce League of Legends Star Guardian 2022?

Kdy skončí League of Legends Star Guardian 2022

. Konkrétně ti spojené s League of Legends. To znamená League of Legends, Wild Rift a Legends of Runeterra. Jediným hlavním hlavním titulem je Valorant, který byl zahrnut do události Sentinels se zbraněmi. Zdá se velmi možné, že kůži Star Guardian by mohly přijít k Valorantu, ale zatím se nic nezobrazovalo nebo uniklo.

Hvězda Guardian událost 2022 Datum ukončení

Hvězda Guardian událost 2022 Datum ukončení

Není pochyb o tom, že po loňské akci Sentinels fanoušci League of Legends doufají, že událost Star Guardians je mnohem lepší. Pro tento jeden již došlo k mnoha únikům, teaserům a mnohem více. Fanoušci se budou trochu chovat, aby viděli, co bude dál pro strážce hvězd. Zde je oficiální událost Star Guardian 2022 Datum ukončení.

[Související: Skins Star Guardian 2022: Potvrzeno a říkalo]

Podobně jako událost Sentinels, událost Star Guardian bude rozšířena na několik titulů Riot Games. Konkrétně ti spojené s League of Legends. To znamená League of Legends, Wild Rift a Legends of Runeterra. Jediným hlavním hlavním titulem je Valorant, který byl zahrnut do události Sentinels se zbraněmi. .

Tato událost přinese s sebou více tradice a anime než jakákoli jiná událost před ní. Příběh je velmi podobný Sailor Moon, anime zezadu v 90. letech. Tato událost umožní těm, kteří chtějí více tradice obklopující strážci hvězd, aby ji měli v houfech.

Datum zahájení akce Star Guardian

Fanoušci budou moci vést dialog se starými i novými strážci hvězd. Roste také seznam opatrovníků. To by mohlo být největší i z hlediska k dnešnímu dni kůže. Dokonce i potenciálně předávání události Sentinels, která do hry přidala téměř 20 nových kůží.

. Skončí 15. srpna 2022 v 23:59 Pacifik čas. Hráči mohou utratit své žetony, i když do 22. srpna 2022 v 13:00 Pacifik.

Zůstaň připojen

Jako„Hra Haus na Facebooku a“Následovat„Na Twitteru pro více sportovních a esportních článků od jiných skvělých spisovatelů TGH spolu s Robert!

“Z našeho Hause k tvému”

Star Guardian Syndra Splash Art

Zde je, když událost League of Legends Star Guardian 2022 končí.

Na oslavu vydání nové sady Star Guardian Skins se událost League of Legends ‘Star Guardian vrátila. Událost Star Guardian 2022 začala 14. července a přišla s novými příběhovými misemi a vizuálním románem pro hráče, aby prozkoumaly, a také s obchodem s událostmi, kde si hráči mohou vyměňovat tokeny Star Guardian za kůže, ikony, emoce a další. Tady je událost končí.

Kdy skončí League of Legends Star Guardian 2022?

Hráči budou moci hrát na hlavní stránce Star Guardian Main a Side Stories a dokončit mise Star Guardian, aby vydělali tokeny Star Guardian do 15. srpna 2022. To znamená, že hráči zbývají asi měsíc, aby mohli hrát příběhy Star Guardian a bojovat o síly chaosu dalšími misemi zdarma.

. S nimi si hráči mohou koupit nové hvězdy Guardian Skins a jejich chromas za slevu, spolu s hvězdnými strážci, malou legendární vejce, mýtickou esencí, klíče, šampiony a další exkluzivní odměny.