Iana Nier: Automata Elite Bundle oznámená na Jönköping Major – Siegegg, Rainbow Six Siege získává novou 2B pokožku, která není vůbec 2B – Niche Gamer

Rainbow Six Siege získává novou 2B pokožku, která vůbec není 2b

Obě svazky elitních lze nyní zakoupit v obchodě Rainbow Six Siege. Nezapomeňte, že pokud si zakoupíte prémiový bitevní průkaz, užijete si 10% slevu ve všech svých budoucích nákupech během operace Solar Raid!

Iana “Nier: Automata” Elite Bundle oznámený na Jönköping Major

Iana získává svůj první elitní balíček, zaručený Nier: Automata Character 2B.

Fotografie pro Davida Via

David přes 21. listopadu 2022

V rámci partnerství Rainbow Six Siege s Nier: Automata, Iana konečně získává svůj vlastní elitní balíček! Kůže je jasně inspirována Hlavní postavou Nier: Automata, 2b, která má nějakou ressamblelence k nizozemskému operátorovi.

Minulý týden oznámil účet Rainbow Six Siege Twitter nový elitní svazek Mavericka, který je také součástí spolupráce Siege s světem Nier.

Obě svazky elitních lze nyní zakoupit v obchodě Rainbow Six Siege. Nezapomeňte, že pokud si zakoupíte prémiový bitevní průkaz, užijete si 10% slevu ve všech svých budoucích nákupech během operace Solar Raid!

Ubisoft také odhalil více podrobností o nadcházející sezóně. Pro více informací o nich, včetně nového operátora, nové mapy a změn v hodnoceném herním režimu, naleznete v našem doprovodném článku.

Označení jednotky IANA Nier: Automata Elite Bundle

Bundle Iany vypadá podobně jako Maverick’s, protože holandský obsluha je také zlaté. To je však něco, co by měl každý očekávat, že pocházejí ze stejného partnerství.

Elitní kůže se bude skládat ze tří kolíků zbraní pro její zbraně, pozadí karty operátora, speciálního kouzla a profilu speciálního operátoru.

Je Iana dobrá v obléhání?

Iana je jedním z nejlepších operátorů v Rainbow Six Siege kvůli svému gadgetu a užitečnosti. Holandská operátorka může použít své dva fragmentační granáty, aby se zbavila neprůstřelných gadgetů. Kromě toho mohou její hologramy získat neocenitelné informace pro útočnou stranu.

Spolu s Nokk, který také může přivést na bojiště dva fragmentační granáty, je Iana jedním z nejlepších vstupních fraggerů ve hře.

Pokud jste fanouškem vzrušení a máte rádi, že se zapojíte do bojů, Iana je operátorkou, kterou musíte zvládnout. Pokud jste to ještě neudělali, na co čekáte?

Siegegg je podporován jeho publikem. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace o tom, jak čtenáři podporují Siegegg.

Rainbow Six Siege získává novou 2B pokožku, která vůbec není 2b

Duhový šest obléhání

Přívěs pro spolupráci pro bratra Nier kůže měla na konci upoutávku, která silně naznačila Nier: Automata‘S 2b je další kůže k uvolnění. Nastal čas a vypadá to, že jsme měli jen polovinu, je to opravdu Nier: Automata kůže, ale ne postava, kterou známe.

The Duhový šest obléhání Skin se nazývá označení jednotky Iana a zdá se, že název 2B není nikde v dohledu navzdory podobnosti v designu, což přimělo fanoušky, aby požádali tvůrce seriálu na Twitteru.

“Měl jsem kostýmní spolupráci s Rainbow Six.”. Myslím, že můžete hrát G2 místo 2b, “řekl tvůrce Eries Yoko Taro na Twitteru.

Dodal: „Yorhaův typ střelce existuje pouze v modelu prototypu a prototypový model je pojmenován ve stejném pořadí jako A2, v pořadí„ jména a čísla typu “, takže pokud ne. 2 má typ střelce, číslo modelu bude „G2“.“

Je trochu těžké pochopit, co Yoko-san škádlil, ale co lze pochopit, je, že Iana cosplays model G2 v Duhový šest obléhání.

Je třeba poznamenat, že místo toho se Marverick nazývá replikant Maverick, bez náznaků jména Nier, což znamená, že obě tyto kůže jsou postavy ve vesmíru Nier, které dosud nebyly vidět, přestože vypadaly podobně jako již zavedené protagonisty.

Yoko Taro je známý tím, že má smysl pro humor, takže lze také teoretizovat, že to je G2 místo 2b, protože vypadá trochu pryč, jmenovitě tvář, širší ramena a upravené oblečení. Yoko Taro také vtipně řekl, že obrázek 2B cosplayer, který jedí KFC, byl kánon, takže cokoli jde v tomto bodě.

Duhový šest obléhání je k dispozici pro PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X a Series S a Microsoft Windows.

O Augusto a.

Fanoušek koster, hraje příliš mnoho videoher, závislý na MMO, nadšenec podobné duše a charakteru.