Iluzorní stěny | Elden Ring Wiki, Místa iluzorní stěny – Průvodce Elden Ring – Ign

Všechny interaktivní mapy a umístění

Vchod nalezený za iluzivní zdi skály, severovýchodně od moru.
2 iluzorní stěny v šikmé oblasti brzy na vedení do šéfové místnosti.
Poté, co sázka Mariky jde kupředu a obejme pravou zeď, mírně jde dolů, pak za rohem jde nahoru, vedle těla s zachováním bolusů, právě vlevo od ní v mýtině bez krystalů.

Iluzorní stěny | Elden Ring Wiki

Iluzorní stěny jsou Skryté stěny Eldena prstenu, který musí být zasažen, aby odhalil skrytou cestu. Tyto stěny nejsou okamžitě zřejmé, ale pokud se ocitnete uvíznutí na místě bez způsobu postupu, je velmi pravděpodobné, že musíte zasáhnout nedalekou zeď. Tato stránka obsahuje všechny skryté stěny v Elden Ring.

  • Zákon o regresi, Margit’s Shackle a Mohg’s Shackle odhalují iluzorní zdi, když jsou použity.

Průvodce iluzorní stěny Elden

Po vstupu přes dřevěné dveře je místnost střežená tanky mágem s špičatým kloboukem. Před vstupem do této místnosti je iluzorní zeď vlevo.

Po sestupu po schodišti, které vede na bažinu, se otočte doprava, jděte pod plošinu, kde byla kostra Archer, a zasáhl zeď v pravém rohu.

Na konci dungeonu budou zamčené dveře. Jakmile to uvidíte, otočte 180 a poté zaútočte na zeď na sloupci uprostřed předchozí místnosti

První 2 jsou jedno patro pod pákou, v kamenných obloucích, oba vedou do stejné oblasti, pokračuje s jinou iluzorní zdí, pak další, dokud nenajdete šéfovou místnost.

Druhé 2 jsou dvě patra pod pákou, v kamenných obloucích jsou oba vedle sebe, což vede ke stejné oblasti.

Poslední zeď v katakombách vede do slepé uličky s hrudníkem.

Těsně kolem milosti je tu iluzorní zeď, s jinou po cestě, kolem vrcholu vodopádu.
Stěna mezi dvěma braraziers krátce po výše uvedeném je také iluzorní zeď, ale dávejte pozor na kostry, které se skrývají hned za ní.
Další iluzorní zeď v místnosti se čtyřmi kostry skrývá klíč z kamene.
Před skokem za vodopádem zahněte doleva na výklenku a najděte další iluzorní zeď vedoucí do místnosti se dvěma truhly s pokladem.
Ve stejné místnosti, poslední iluzorní zeď v tomto dungeonu skrývá šéfovou mlhu pro nekromancer Garris.

[1] V královském hlavním městě Leyndell je tunel dolů u jezera před západním vchodem, tunel je zřejmě uzavřen s ničím v něm, ale zasažení dutiny v jedné ze zdí otevře cestu do nové oblasti; [2] Další je za hrudníkem obsahujícím zvonek; [3] Po jízdě na výtahu dolů je jeden přímo dopředu [4], následovaný okamžitě druhý; [5] Po spuštění do místnosti plné explodujících koule Ne nepřátelé najdete skrytou zeď za partou bedrátů a sudů naproti pouzdru na schodiště

Vchod nalezený za iluzivní zdi skály, severovýchodně od moru.
2 iluzorní stěny v šikmé oblasti brzy na vedení do šéfové místnosti.
Poté, co sázka Mariky jde kupředu a obejme pravou zeď, mírně jde dolů, pak za rohem jde nahoru, vedle těla s zachováním bolusů, právě vlevo od ní v mýtině bez krystalů.

Stěna se nachází na zemi v zničené oblasti na západním konci. Zasáhnout nebo se do něj hodit, abyste to odhalili.
Těsně pod, je tu další iluzorní zeď, která odhaluje panenku, která se zdá být čarodějka Sellen, i když to oživí, až bude její Primal Glintstone Sellen vložen do její hrudi.

Místa iluzorní stěny

Iluzorní stěny jsou magické bariéry (často stěny, ale lze je také velmi příležitostně najít na zemi), které musí být zasaženy, aby se rozptýlily iluzi a odhalily, co leží za nimi. Tato stránka podrobně popisuje umístění všech známých iluzorních zdí ve hře.

Iluzorní stěny

Chcete -li otevřít iluzorní zeď v Elden Ring, musíte je poškodit útokem nebo se do nich válet. Jakékoli stěny, které jsou iluze, zmizí a odhalí skryté cesty a pokoje, které mají speciální předměty, zbraně, volitelné šéfy a další. Níže je uveden seznam všech dosud nalezených iluzorních stěn; Zkontrolujte, zda se tento seznam stále aktualizuje.

Poznámka: Iluze lze rozptýlit několika způsoby. Napadení na ně funguje, ale můžete také obsadit zákon o regresi nebo aktivovat Margitův pout nebo Mohgův pout.

Limgrave iluzorní stěny

Zřícenina čarodějnice

Elden Ring ™ 8 20222 1 53 19 pm.png

Zasáhněte zbarvení ve tvaru čtverce na vlajkových kamerech v zemi v troskách a odhalte schodiště dolů. To je nezbytné pro Sellen Questline.

Liurnia iluzorní stěny

Konečné katakomby silnice 1 + 2

Elden Ring ™ 8 20222 2 29 30 pm.png

Když se dostanete do předvolávajícího bazénu, jděte dolů po schodech a zasáhněte první výklenku vedle schodů. Existuje také iluzorní zeď, když narazíte na sekundu z výklenku od konce.

Konec katakomby silnice 3 + 4

Elden Ring ™ 8 20222 2 30 55 pm.png

Pokud sledujete cestu dolů z druhé iluzorní zdi, narazíte na další dvě slepé uličky, které jsou také iluzorní stěny. Zasážení těchto odhalí dveře šéfovi oblasti.

Kingsrealm Ruins 1

Elden Ring ™ 8 20222 1 56 03 PM.png

Z Cesta na místo Manor of Grace, čelit ruinám Kingsrealm. Oblouk před vámi (pokud čelíte jihozápadu) je iluzorní zeď.

Kingsrealm Ruins 2

Elden Ring ™ 8 20222 1 58 57 pm.png

Vydejte se do severovýchodní části zřícenin a převrátíte se přes zbarvené vlajky na zemi, abyste odhalili iluzorní podlahu. To vede k volitelnému boji s šéfem.

Zřícenina měsíce

Severovýchodní část ruin obsahuje iluzorní podlahu; Podívejte se na zbarvenou čtvercovou skvrnu vlajkových kamenů a převrátíte ji, abyste odhalili pochmurný kovářský kámen.

Tři sestry

SMQCELDENING (1131) .JPG

Zřícenina severovýchodně od Ranniho vzestupu mají skryté schodiště, do kterého se můžete obrátit a odhalit. Jděte dolů po těchto schodech a vstoupíte do místnosti plné katatonických lidí. Zamiřte na jižní konec místnosti a na konci zasáhněte zeď, abyste odhalili další iluzorní zeď.

Katakomby černých nožů

SMQCELDENING (1947) .JPG

Když vstoupíte do místnosti se třemi lopatkami, jezdíte po druhé nebo třetí čepeli až k výklenku ve zdi na levé straně místnosti. Projděte touto pasáží doprava, dokud nedosáhnete slepé uličky. Zasáhněte tuto zeď, abyste odhalili mlhu, která vás zavede k volitelnému šéfovi – Black Knife Assassin.

Poražením tohoto volitelného šéfa budete moci pokračovat v Rogier Questline tím, že mu přinesete Černý nos.

Akademie Raya Lucaria iluzorní stěny

Školní učebna

SMQCELDENING (753) .JPG

Z Schoolhouse Classroom of Grace, Jděte nahoru a doleva. Zasuňte zeď na opačné straně místnosti (přímo naproti vchodu).

Debatní salon

Elden Ring ™ 8 20222 2 35 03 PM.png

Z učebny Schoolhouse vydejte se doprava a vydejte se na debatní salon. Jděte přímo na první sadu schodů a znovu, až se dostanete do místnosti se schody na obou stranách. V horní části tohoto schodiště je zeď vlevo iluzorní zeď.

Church of the Cuckoo

Východní zeď kostela je iluzorní; Bitting This odhaluje runový oblouk.

Caelid iluzorní stěny

Selia Hideaway 1, 2, 3

Elden Ring ™ 8 20 2022 2 39 36 pm.png

Vstup do Sellia Hideaway je skrytý za iluzorní zdí v tváři útesu. Hned za kostelem moru, kde najdete Millicent, bude další hřbitov. Útes těsně za největším náhrobníkem je iluze. Když je uvnitř, můžete postupovat dále do úkrytu zasažením zdi v severozápadní části. Existuje třetí zeď, která je iluzorní, opět na severozápad. Všimněte si, že pro dokončení této oblasti musíte postupovat v Sellen Questline.

Caelid Catacombs 1

Elden Ring ™ 8 20222 2 44 35 pm.png

Z místa Caelid Catacombs of Grace sledujte cestu, dokud nedosáhnete otevřené místnosti, s obří květinou těsně po kotkách. Vlevo je sada schodů. Jděte dolů a otočte se zpět, projděte výklenkou a pod římsem. Stěna na pravé straně je iluzorní zeď, s Miranda Sprout za tím. Zde si můžete vyzvednout také Miranda Sprout Ashes.

Caelid Catacombs 2

Elden Ring ™ 8 20222 2 44 50 pm.png

Když dosáhnete konce katakomby a přijdete k zamčené dveře, které otevírají místnost Boss, otočte se. Přistupte ke zdi přímo před vámi (uprostřed místnosti) a zasáhněte ji. To odhalí páku potřebnou k otevření místnosti Boss. Poražení odstínu hřbitova zde také poskytne spřízněné hniloby popela.

Iluzorní zdi altus plošiny

Hrob posvátný hrdina

Zamiřte na vrchol schodiště za dvěma nepřáteli v Wraith-Caller, abyste odhalili iluzorní zeď, která skrývá životně důležitou část dungeonu.

Uzavřený tunel 1

Elden Ring ™ 8 20222 3 01 50 pm.png

Když poprvé vstoupíte do uzavřeného tunelu na okraji hlavního města, zdá se, že bude zcela utěsněn. Na západ od místnosti, poblíž svorkového kruhu, je zde však iluzorní zeď, kterou můžete naznačit, abyste získali přístup k tunelu.

Uzavřený tunel 2

Elden Ring ™ 8 20222 3 02 41 PM.png

Pokračujte tunelem, dokud nenajdete hrudník obsahující Bell ložisko kováře. Zasáhněte zeď přímo za ní a odhalte další iluzorní zeď.

Uzavřený tunel 3

Elden Ring ™ 8 20 2022 3 03 51 pm.png

Vydejte se na samé dno výtahu a před postupem hledejte zeď poblíž velkých kořenů. Tato iluzorní zeď skrývá více částí dungeonu k prozkoumání.

Uzavřený tunel 4

Elden Ring ™ 8 20 2022 3 06 26 pm.png

Udělejte si cestu skrz tunel odhalený třetí iluzorní zdí, dokud nenajdete hromadu bedres. Zasáhněte za nimi zeď a odhalte ještě více tohoto dungeonu.

Uzavřený tunel 5

Elden Ring ™ 8 20 2022 3 09 33 pm.png

Nakonec na samém konci místnosti odhalené odstraněním čtvrté iluzorní zdi najdete poslední v této oblasti poslední; Bitting It odhalí cestu k šéfovi oblasti, následuje místo milosti a vstup do božské věže West Altus.

Volcano Manor

SMQCELDENING (1176) .JPG

Po rozhovoru s Tanithem se vydejte na chodbu, kde můžete využít Klíč v salonu. Jděte do první místnosti vpravo a za mrtvým tělem je vchod, který vás zavede na tajnou pasáž. Sledujte to kolem doleva a pak vezměte bránu na jihovýchod. Pokračujte po této cestě, dokud nedosáhnete mrtvého těla. Potom zasáhněte zeď nalevo od těla.

Leyndell katakomby

Vydejte se dolů po schodech z místa Leyndell Catacombs of Grace. Pokračujte dále, dokud nenajdete výtah, který můžete jezdit nahoru, dokud se nedostanete na dlouhou chodbu. Hlavte tímto způsobem, dokud neuvidíte schody; Stěna pod nimi je iluzorní.

Frenzied Flame Proscription 1

Elden Ring ™ 8 20222 3 14 55 pm.png

Po dosažení této oblasti z podzemních shunning-grounds naražte zeď naproti místu milosti a odhalte hrudník s Rune Arc.

Frenzied Flame Proscription 2

Elden Ring ™ 8 20222 3 15 28 PM.PNG

Stěna bezprostředně za výše uvedenou hrudi je další iluzorní; Zasáhněte to a odhalte cestu k kořenovým místem útesů milosti.

Mountaintops of the Giants Iluzory Walls

Giant-Conquering Hero’s Grave

Když vezmete první sadu kroků dolů do jeskyně, je tu iluzorní zeď na pravé straně u okna oblouku. Směřujeme podél tohoto a pak vyskočení z okna na druhém konci odhalí novou část dungeonu.

Giant’s Mountaintop Catacombs

Vydejte se kolem prvního menšího hlídacího psa, které najdete v tomto místě, poté sledujte chodbu doleva, dokud nedosáhnete sloupce plamene. Kachna na vaše právo se tomu vyhnout; Tam také najdete iluzorní zeď, která odhaluje více částí dungeonu k prozkoumání.

Zasvěcené sněhové polí iluzorní stěny

Skrytá cesta k Haligtree

Hned po navigaci po neviditelné podlaze se podívejte po levici, abyste zachytili a Hrobové rukavice a těsně za tím iluzorní zeď skrývá hrudník Stříbrný scarab talisman.