Impact Genshin Impact Sumeru: Jak aktivovat podvodní trasový bod, jak odemknout podvodní teleportní trasový bod v Sumeru | Genshin Impact – Dot eSports

V nejnovější masivní aktualizaci, verze 3.. Sumeru je docela zajímavý biom, je kombinací pouště i deštného pralesa. .

Genshin Impact Sumeru: Jak aktivovat podvodní trasový bod

, Aktualizace 3..1. Mezi další přírůstky patří čerstvé postavy, jako jsou Tighnari a Collei, kteří jsou prvními přírůstky do seznamu ovládající novou Dendro Power. . . V této příručce je vysvětleno spuštění.

Snižte hladinu vody v dopadu Genshin

Socha sedmi . . Klouzat v tomto směru a pomocí háčků Dendro ke zvýšení vaší rychlosti. Uvnitř vedou dva volitelné vchody. Skočte ze strany zřícenin a klouzat pod první úroveň na otevřenou stranu. Selie . . To však nestačí k tomu, abyste se dostali na waypoint. . .

Aktivujte podvodní cestu v dopadu Genshin

. Chcete -li to odemknout, musíte se aktivovat . Nejprve vyšplhejte na masivní větev, kde jste taška a Dendroculus , které můžete později obětovat sochu sedmi. . Aktivujte jej s útokem Dendro. Druhá stele je skrytá za zelenou bariérou Dendro, kterou můžete obejít pomocí háčků na levé straně. Poté bojujte s hromaděním pokladů, aby dostali hruď s plánem a některými primárními. Zbývající dva stelae jsou pohřbeny pod skály označené symboly Dendro . Chcete -li je vyhodit, potřebujete sílu Dendrograna . Prozradíte pro ně zdroj natáčením energie Dendro na , . Porazte nepřátele, kteří se objevují, a poté zastřelte dendrogranu na označené skály s lukostřelcem. Aktivujte stelae s Dendro Power. Tím se odemkne druhý mechanismus. To dostatečně snižuje hladinu vody, takže nyní můžete dosáhnout trasového bodu zpět do údolí řeky.

Aktivujte kouli v dopadu Genshin

Toto však není jediné tajemství této jeskyně. . Porazit stroje a otevřít . . tady. . stejně jako Dendro, který se objeví jako výsledek. Tím se otevřou cestu do sféry, která za vás má více odměn. .

Seznam

Zobrazit 56 položek

Jak odemknout podvodní teleportní trasový bod v oblasti Sumeru Genshin Impact

Dopad Genshin . . .

V nejnovější masivní aktualizaci, verze 3.. Sumeru je docela zajímavý biom, je kombinací pouště i deštného pralesa. .

Z tradice Sumeru víme, že se v Teyvatu nazývá země moudrosti. . Jedna taková puzzle má co do činění s odemčením jednoho z trasových bodů Teleport ve hře. Úlovek je, že trasový bod je pod vodou.

To vede k docela potíže, protože se budete muset ponořit pod vodou a vyřešit řadu hádanek, abyste se dostali na samotný bod trasového bodu. Jakmile se tam dostanete, jde pouze o jeho aktivaci, než jej můžete použít k dalšímu postupu. ?

Chcete -li odemknout waypoint, musíte nejprve najít trasový bod. . .

 • . Jděte na východ od vodopádu a vyšplhejte se.
 • Měli byste najít spínač, který vypadá jako kostky. Nebudete s ním schopni komunikovat, dokud neporazíte dva ruinové stroje poblíž. .
 • Interagujte s přepínačem, abyste vypustili vodu v oblasti, poté se podívejte nad přepínač a najděte Seelie.
 • . . .

Od této chvíle bude existovat více věcí, které by bylo možné postupovat pomalu, dokud se nedostanete na waypoint.

 • První věc, kterou musíte udělat, je sbírat hrudník po vrácení Selie před pokusem o vyřešení hádanky. Porážka hromadění pokladů u nedalekých dveří také pomáhá zmařit přerušení.
 • . . Pilíř můžete aktivovat pomocí jakékoli dovednosti Dendro na něm.
 • . .
 • Odtud aktivujte druhý sloup, abyste úplně odstranili bariéru.

.

 • Poté, co bariéra poklesne, byste si měli všimnout několika skal se symbolem Dendro. Chcete -li je aktivovat, budete muset použít dendrogram.
 • . . .
 • . .
 • . .

.

 • . To odemkne skálu, kterou zasáhnete.
 • . .
 • Jakmile je to hotovo, můžete se vrátit zpět na spínač kostky a znovu s ním komunikovat, abyste znovu snížili hladinu vody.

. . Komunikovat s tím, abyste to aktivovali a všichni jste hotovi.

Spisovatel her na volné noze pro dot eSports. . Spisovatel esports po dobu 2 let a pozorovatel po dobu 12 let. Aspirující autor. Táta na řadu zvířat. Obvykle se zjistilo, že se snaží vylézt na řady v Dota 2, drancování moří v moři zlodějů nebo těžbu vzácných minerálů v Deep Rock Galactic.

Impact Genshin: Jak odemknout podvodní teleportní trasový bod v Sumeru

. Pahýl o tom, jak to odemknout? . Zde je návod, jak odemknout podvodní teleportní trasový bod v Sumeru v Genshin Impact.

Jak odemknout Sumeru’s Underwater Teleport Waypoint in Genshin Impact

Jak jste možná uhodli na základě podobné mechaniky v předchozích oblastech dopadu Genshin, odemknutí tohoto teleportního trasového bodu zahrnuje některé shenanigany. Počínaje malým jezerem, kde je trasový bod, Chcete-li vidět vodopád s malou platformou, která sídlí sigil se čtyřmi listy a skákací houbu. Osnosujte se na houbu pomocí Sigil a poté se odraďte na vrchol vodopádu.

Screenshot Ganyu stojícího před vodopádem v Sumeru v Genshin Impact

Odbočit vpravo . Vezměte je a odemkněte nedaleký mechanismus. . Pak hlava tunelem nalevo od mechanismu (pokud tomu čelíte). Nakonec se vynoříte do otevřené jeskyně s některými hromady pokladů a bariérou Dendro přímo před vámi.

. První, Udělejte mírné právo z mechanismu Dokud nepřijdete na kamenný blok pokrytý vinutím kořenů. . . Zatímco účinek je na vás, použijte nabitý útok na Dendro bloku mírně na západ, aby odemkl Dendro Totem. K aktivaci jej použijte buď charakter Dendra nebo nabitý útok s Dendrogranou.

Dále použijte nabitý útok při držení dendrograny Dendra blok nalevo od Dendrograny . . . . Spustit to.

Vraťte se ke vchodu do otevřené jeskyně a čelte hromaděním pokladů. . . Osměňte se k nim, abyste se dostali za bariéru Dendro, kde na vás čeká druhý Dendro Totem. Spusťte to a pole síly se rozptýlí a vede vás do boje s nepřáteli. Porazit je.

Vraťte se zpět k mechanismu a aktivujte jej, poté se vraťte k malému jezeru, abyste odhalili, že voda zcela vyčerpala. Nejen, že existují nové hádanky, které můžete vyřešit a seelies následovat, ale nyní můžete přistupovat k trasovému bodu pro dříve underwater Teleport. gratuluji!

vstup do fragmentu domény dětských snů .

Screenshot Ganyu stojícího před teleportním trasovým bodem v Genshin Impact

Potřebujete více pomoci s Sumeru a Genshin Impact’s 3.0 Aktualizace?

 • Kde získat ovoce Harry v dopadu Genshin
 • Kde získat Zaytun Peach v Genshin Impact
 • Kde získat rukkhashava houby v dopadu Genshin
 • Impact Genshin: Ztracený v Prosperity Quiz odpovědi Průvodce

Meg Bethany Koepp

. . . Můžete kontaktovat MEG na [chráněné e -mailem].