Impact Genshin: Jak odemknout novou artefaktovou doménu v propasti, Genshin Impact: Jak dosáhnout domény ztraceného údolí v propasti | VG247

Dopad Genshin: Jak dosáhnout domény ztraceného údolí v propasti

Věřte tomu nebo ne, otevření této cesty je součástí hlavního charmového úkolu, který vám deaktivuje několik kláves s podložími pro vstup do podzemních částí propasti. Druhý klíč z podloží je propojen přímo s doménou ztraceného údolí, protože musíte získat přístup k doméně, abyste dosáhli tohoto druhého klíče.

Dopad Genshin: Jak odemknout novou doménu artefaktů v propasti

Nové 2.6 Aktualizace je mimo Genshin Impact a fanoušci Ayato mohou začít zemědělství pro své podpisové artefakty stanovené z nové domény artefaktů umístěné v propasti. Hráči musí nejprve odemknout artefaktovou doménu na farmě a začít hospodařit s artefakty.

I když hráči nemají Kamisato Ayato nebo jiné postavy, kteří mohou používat artefaktovou doménu, měli by stále otevřít doménu, aby ji používali pro účely teleportace. Odemčení domény artefaktu poprvé odemkne úspěch, který nabídne bezplatné primogemy.

Tento článek má v úmyslu pomoci hráčům zjistit, jak odemknout novou artefaktovou doménu v propasti a nepřátele uvnitř domény.

Dopad Genshin: Odemknutí domény artefaktu ztraceného údolí v propasti

Nová doména artefaktu ztraceného údolí najdete severozápadně od Fuao Vale v propasti. K odemčení domény budou hráči muset najít vstup do domény, který bude blokován geo konstruktem s geo symbolem.

Kliknutím sem se dozvíte více Kódy dopadu Genshin

Hráči musí k vyřešení puzzle používat geo postavy, jako jsou Geo Traveler, Zhongli, Albedo nebo Ninnguang.

Hráči najdou starodávnou kamennou tabletu a tlakovou desku poblíž speciální skály. Umístěte geo konstrukt na horní část tlakové desky pomocí geo znaků. Přítlačná deska spustí větrné prsten, který mohou hráči následovat zdroj rezonance, nebo mohou buď běžet ke zdroji.

Zdroj rezonance bude pocházet z velké skály umístěné jihovýchodně od tlakové desky. Velká skála bude snadno rozpoznána, protože bude pokryta žlutou mlhou. Hráči musí zasáhnout skálu útokem Geo nebo Claymore, aby aktivovali rezonanční vlnu.

Podívejte se na nejnovější Genshin uniká , tady

Vraťte se do blokované pasáže, protože rezonanční vlna rozbije speciální skálu a spustí malou cutscénu. Po cutscénu mohou hráči projít průchodem, aby odemkli doménu Lost Valley.

Zobrazit Genshin Impact Intermediate průvodce zde.

Dopad Genshin: Jak dosáhnout domény ztraceného údolí v propasti

Nakonec jsme dorazili k propasti Dopad Genshin! Tento záhadný nový region se hráči dlouho očekávají od doby, kdy jsme dosáhli Liyue, a je naplněn spoustou nových pokladů a výzev včetně nové domény. Nicméně, dosažení Doména ztraceného údolí není tak jednoduchý jako chůze nahoru a míří dovnitř a vyžaduje trochu puzzle práce.

Tato příručka vás provede Jak dosáhnout domény ztraceného údolí v propasti. Než se tam vydáte, ujistěte se, že cestuje s geo rezonancem, protože jsou nezbytné k dokončení hádanky.

Než to zkusíte zasáhnout, přesuňte se na sever směrem k vchodu domény a najdete několik nepřátel obhajujících hruď. Zabijte zde všechny nepřátele a kořisťte hrudník a všimnete si, že tato hrudník spočíval na vrcholu knoflíku.

Přepněte na svůj Geo Traveler a použijte svou elementární dovednost k umístění skalní platformy na toto tlačítko. Tím se svolá řadu vzduchových bran, které vás vedou zpět k obřího geo krystalu zmíněného dříve a další hrudník, který můžete kořist, ale co je důležitější, platforma Geo, kterou umístíte, může projít po geo Shockwave do vchodu do domény.

Jakmile se stavíte, jakmile umístíte platformu Geo, spěchejte zpět vzduchovými brankami směrem k obřím křišťálu. Zasáhněte to, jakmile jste tam, a Geo Shockwave bude cestovat až ke vstupu domény, zničit jej a umožnit vám projít!

Věřte tomu nebo ne, otevření této cesty je součástí hlavního charmového úkolu, který vám deaktivuje několik kláves s podložími pro vstup do podzemních částí propasti. Druhý klíč z podloží je propojen přímo s doménou ztraceného údolí, protože musíte získat přístup k doméně, abyste dosáhli tohoto druhého klíče.

Pro více průvodců dopadu Genshin se zaměřili na dopad Genshin Verze 2.6 Aktualizace, podívejte se na naše pokrytí všeho, co přichází s aktualizací, a také o tom, jak farmovat Sakura Bloom pro případ, že máte to štěstí, že můžete Ayato vytáhnout.

Nejste přihlášeni!

Vytvořte své funkce komunitního reedpopu a odemkněte se a mnoho dalšího!

Genshin Impact Lost Valley Domain: Jak odemknout

Dveře domény Lost Valley se otevírají cestovateli v Genshin Impact 2.6

Pokouší se odemknout doménu ztraceného údolí v dopadu Genshin? Pokud chcete najít Vermillion dále a ozvěny nabídky artefaktových sad, budete muset odemknout tuto zcela novou doménu. Nový vermillion dále můžete použít k zvýšení výkonu poškození s Xiao a ozvěny nabídky poskytují podobnou podporu, když jsou spárovány s Yoimiya a Ayato.

Domain Genshin Impact Lost Valley se nachází v propasti, Nejnovější oblast přidaná do hry Anime v Genshin Impact 2.6 Aktualizace. Pokud jste již vyčistili oblast liyue, můžete snadno získat přístup k propasti – nebojte se, pokud jste tak neučinili, zvýraznili jsme oblast na mapě, abychom usnadnili cestu tam.

Nová aktualizace také představuje spoustu dopadových akcí Genshin, včetně odstínů Violet Garden a koření ze Západu. Tyto události se mění s průběhem týdnů, takže je doporučujeme, aby je okamžitě vypořádali s odemknutím Primogems, Mora a mnohem více. Zde je vše, co potřebujete k odemknutí domény Lost Valley v Genshin Impact.

Kde najít propast

Propast se nachází na západ od Lisha v Liyue – do této oblasti existuje několik cest, ale předem musíte cestovat do Lishy. Důrazně doporučujeme zamířit do Socha sedmi v propasti odhalit mapu a zvýraznění trasových bodů Teleport v oblasti. Kromě toho můžete použít sochu sedmi k přepnutí prvku svého cestovatele, což vám umožní odemknout doménu Lost Valley.

Doména dopadu Genshin Impact Lost Valley zdůrazněná na hře nacházející se v propasti

Jak odemknout doménu Lost Valley

Odemknutí domény ztraceného údolí, rychlé cestování do Socha sedmi v propasti, Položte kameru doleva a běžte ke stromu s růžovými listy nakloněnými směrem k okraji. Klouzat směrem k velké skále v dálce a přistát na šedém kruhu na zemi. Měli byste najít některé nepřátele ve stejné oblasti; Vyjměte je a odemkněte hrudník na horní části šedého kruhu.

Razer DeathAdder V2 Pro - Genshin Impact Edition

Razer DeathAdder V2 Pro – Genshin Impact Edition Razer DeathAdder V2 Pro – Genshin Impact Edition Razer 139 $.99 KOUPIT NOW Network N Vydělává přidruženou komisi z kvalifikačního prodeje.

Doména je blokována a Velká skála s geo sigilem na to – Abyste zničili tuto překážku, musíte aktivovat rezonanci mezi geo konstrukty. Teoreticky byste to měli být schopni to udělat s několika geo postavami, ale budeme se držet s geo cestovatelem, ke kterému má každý hráč přístup.

Nejprve musíte umístit geo konstrukt pomocí elementární dovednosti cestovatele na vrchol velké skály s exponovanými žlutými minerály. Paimon pak bude hovořit o tom, že rázové vlny cestují mezi minerály. Shockwaves můžete rozšířit umístěním geo konstruktů do správných oblastí. Vraťte se zpět do šedého kruhu a Aktivujte svůj elementární výbuch poblíž velké skály s geo sigil, pak Umístěte druhý za šedý kruh.

Cestovatel stojící na geo konstruktu, když se rázové vlny sahají na dveře domény Lost Valley v Genshin Impact 2.6

Když se blížíte k nejbližší skále s vystavenou žlutými minerály, najdete z ní skálu s modrou energií. Procházka na vrcholu skály, abyste získali superpowered skok a ušetřili vám několik sekund, když kloužete směrem k skále s vířící geo energie. Umístěte Geo konstrukt na této skále a okamžitě klouzat směrem k oblasti šedého kruhu. Měli byste být schopni sledovat, jak se rázové vlny rozprostírají až k skále blokující doménu. Když klouzáte do oblasti, bude hrát zkratka zkratka, aby ukázala, že doména ztraceného údolí je nyní k dispozici.

Příbuzný: Jak aktivovat mechanismus v propasti Genshin Impact

To je vše, co potřebujete odemknout doménu ztraceného údolí v Genshin Impact. Pokud jste se do dnešních zpráv nezachytili, Yelan a Kuki Shinobu byli po měsících spekulací oficiálně odhaleni. Naskládejte své Primogemy před spuštěním nových postav kontrolou naší příručky Genshin Impact Codes.

Christian Vaz v západním Londýně, narozený a vychováván, Christian tráví většinu svých dnů hraním her jako Elden Ring a Genshin Impact. Najdete ho také prozkoumat vesmír ve Starfieldu a cvičit komba v Street Fighter 6.