Impact Genshin: Kde najít klíčové sigils – GameSpot, Key Sigil | Genshin Impact Wiki | Fandom

Klíčový sigil

6. ledna 2022 ve 12:28 PST

Dopad Genshin: Kde najít klíčové sigily

Nejnovější dopad Genshin přidává do hry novou zónu, ale odemknutí to vyžaduje nalezení klíčových sigilů na ostrově WatusUmi.

6. ledna 2022 ve 12:28 PST

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Aktualizace dopadu Genshin 2.4 je nyní naživo, přináší nový Archon Quest a zbrusu novou oblast, kterou můžete prozkoumat, zóna Enkanomiya. Nová zóna se nachází pod ostrovem Watatsumi, ale budete muset dokončit nový úkol odemknout oblast, „stále tok Water tok.„Chcete -li získat přístup k úkolu, budete muset být Adventure Rank 30 a dokončili jste Archon Quest“ Kapitola 2: Act 3: Omnipresence nad smrtelníky.„Hráči budou také muset dokončit„ The Moon-Bathed Deep “Quest, který se také nachází na ostrově Watussumi. „Flow Water’s Flow“ vyžaduje nalezení dvou klíčových sigilů, které lze těžko najít, pokud nevíte, kde hledat.

Jak najít klíčové sigily

Úkol může být zahájen Mluvit s Tsuyuko na ostrově Watatsumi. Jakmile budete mluvit s Tsuyuko ve svatyni Sangonomiya, povede vás k další svatyni, kde vysvětlí, jaké jsou klíčové sigils. Vysvětluje, že tři z pěti Sigilů již byly nalezeny a řešeny, takže musíte jen vystopovat další dva. Zdá se, že první ze sigilů je uprostřed vody z východní části ostrova Watsumi, nicméně, ale Tato značka úkolu je zavádějící.

Umístění vstupu do jeskyně do prvního Sigil, označené značkou hráče

Místo toho se budete chtít vrátit do jeskyně, kde dojde k závěrečné části „The Moon-Bathed Deep“ Quest, což je úkol, který děláte přímo před tímto. Nachází se na vnitřní části čtvercového kousku země na západ od značky Quest. Nejlepší metoda, jak se sem dostat Použijte teleportní trať jižně od značky Quest, Ten se nachází na vnějším okraji ostrova Watsumi. Odtud hlava do čtvercové části zobrazené na obrázku a začněte zlacený po straně útesu. Měli byste spatřit Otevření ve zdi, která vede uvnitř jeskyně. Jakmile budete uvnitř, budete muset sundat několik nepřátel Fauti, než sbíráte Sigil.

Umístění druhé Sigil

Druhý Sigil je přesně to, kde značka Quest naznačuje, že je na malém ostrově mimo severní část ostrova WatusUmi. Můžete rychle cestovat na nedaleký trasový bod Teleportu a prostě plavat na ostrov. Před sběrem Sigil musíte jen porazit některé ruinové stroje. Jakmile získáte ten Sigil, musíte Vezměte Sigils na dvě různé svatyně ve vnitřním kruhu ostrova Watatsumi, jeden na východ a jeden na sever.

Zářící symbol, se kterým budete muset komunikovat v jedné ze svatyně

V každé svatyni budete muset interagovat se zářícím symbolem na straně skály, abyste mohli aktivovat svatyni. Žádný z těchto symbolů není skrytý a ve svatyni nejsou žádní nepřátelé. Poté budete Vraťte se do Tsuyuko ve svatyni Sandonomuya. Odemkne vířivku ve středu ostrova, což vám umožní skočit do bazénu a přistupovat k Enkanomiya, nový soud. Spadnete do bazénu a načíst do nové oblasti. Pokud sledujete trasový bod prostřednictvím krátké jeskyně, teleportní trasový bod se odemkne, dokončí úkol a poskytne přístup k Enkanomiya.

Klíčový sigil

Klíčové sigily jsou položky nalezeny v Enkanomiya. Existuje celkem pět typů a každá z nich může uvolnit odpovídající těsnění nalezená na celé mapě. Uvolnění těchto těsnění může hráče odměnit hrudníky nebo pokročit v určitých světových úkolech.

Když je klíčový sigil v těsné blízkosti hráče, na jejich minimapu se objeví ikona spolu se zvukovým efektem, podobně jako Oculi. Těsnění mohou být někdy zakryty fantazmem Sunfire, přepnutí mezi Whitenight a Evernight, aby se odkryly těsnění.

59 klíčových sigilů najdete v celém Enkanomiya. Když jsou všichni shromážděni, bude hráč udělen Zázraky světa úspěch Jeden klíč pro každý zámek. Během The World Flow World World Quest na ostrově Watatsumi se nacházejí tři klíčové sigily, ale do úspěchu se nepočítají.

Obsah

Recenze expertů GameSpot

13. října 2020

Místa []

Umístění klíčových sigilů naleznete v interaktivní mapě Teyvat.

Tutorial [ ]

Výukový program Key Sigil

Obrázky známé jako klíčové sigily pocházejí z Enkanomiya a je jich celkem pět. Stejně jako jeden klíč se hodí k jednomu zámku, každý z nich může uvolnit těsnění s odpovídajícím obrázkem. Sbírejte je a dobře používejte!
Obrázky známé jako klíčové sigily pocházejí z Enkanomiya a je jich celkem pět. Stejně jako jeden klíč se hodí k jednomu zámku, každý z nich může uvolnit těsnění s odpovídajícím obrázkem. Sbírejte je a dobře používejte!

Průvodce dopadem Genshin: Klíčová místa a použití Sigil

Zhongli stojí před těsněním, které vyžadují klíčové sigily

Julia Lee (ona/její) je producentka průvodců, píše průvodce pro hry jako The Legend of Zelda: Slzy království a Dopad Genshin. V roce 2016 pomohla zahájit Rift Herald.

Jak prozkoumáte Dopad GenshinNejnovější oblast, Enkanomiya, najdeš Klíčové sigily. Tyto sigily se vznášejí ve vzduchu a aktivují speciální odměňování pokladů Těsnění. Náš Dopad Genshin Průvodce vysvětluje, kde najít klíčové sigily a jak je používat.

Spíše než elektroculus vznášející se po celé oblasti má Enkanomiya klíčové sigily. Stejně jako elektroculus, budou klíčové sigily označeny na vaší mini mapě, jakmile se k nim přiblížíte. Existuje pět různých typů klíčových sigilů, každý s jiným symbolem.

Enkanomiya je vrstvená oblast se spoustou jeskyní a vysokých sloupů, takže pokud jste na vrcholu značeného klíče Sigil na své mini mapo. Některé klíčové sigily však vyžadují postup z konkrétních světových úkolů. Doporučujeme použít interaktivní mapu Genshin Impact, abyste sledovali sigily, které jste již našli.

Široká mapa ukazující umístění každého klíčového sigilu v Enkanomiya

Existují také zářící modrá těsnění Rozptylované na útesech a stěnách po celé Enkanomiya a vyžadují, aby se aktivoval jejich příslušný klíčový sigil. Těsnění jsou často ve klastrech, přičemž dvě až pět se seskupené. Umístění sigilu do každé těsnění s výnosem odměny (nebo dokonce světový úkol).

Doporučujeme lovit všechny klíčové sigily, které můžete, a pak jít do pečetí, což vám umožní to všechno vyrazit najednou, aniž byste ztratili přehled o tom, kde jste už byli.

Průvodce a průchody Genshin Impact