Intervence Sniper in Call of Duty: Vrátí se zpět k moderní válce 2?, Jak získat intervenci Modern Warfare 2 | PCGamesn

Jak získat intervenci Modern Warfare 2

Ještě předtím, než v loňském roce oficiálně spuštěna Modern Warfare 2, úniku tvrdí, že ve hře bude uvedena puška intervence. Zde je vše, co víme o tom, proč je puška tak medializovaná a zda se tentokrát ve skutečnosti dostane do hry.

Intervence Sniper in Call of Duty: Vrátí se zpět k moderní válce 2?

Nové úniky naznačují, že se spousta nových zbraní dostane do Call of Duty Modern Warfare 2 a Warzone 2.0.

Zde je vše, co potřebujete vědět o návratu odstřelovače intervence.

Podle nejnovějšího úniku Call of Duty Modern Warfare 2 je do hry přichází spousta nového sezónního obsahu. Více horníků a netěsných dat navrhuje, aby se do hry mohla dostat zbraň oblíbená fanoušky. Není žádným tajemstvím, že fanoušci milují intervenční odstřelovací pušku ve franšíze Call of Duty. S nedávnými úniky je velmi pravděpodobné, že jsme mohli vidět, jak se intervence vrací do hry pro více hráčů a Warzone 2.0 v blízké budoucnosti.

Ještě předtím, než v loňském roce oficiálně spuštěna Modern Warfare 2, úniku tvrdí, že ve hře bude uvedena puška intervence. Zde je vše, co víme o tom, proč je puška tak medializovaná a zda se tentokrát ve skutečnosti dostane do hry.

Jaký je intervenční odstřelovač?

Intervence Cheytac nebo jednoduše zásahem je odstřelovací puška s bolt-akčními odstřelovacími puškami v Call of Duty: Modern Warfare 2 (2009), Call of Duty Online, Call of Duty: Infinite Warfare, Call of Duty: Modern Warfare Remastered (2016), a Call of Duty: Modern Warfare 2 kampaň remastered.

Intervenční odstřelovač je vysoce poškozený odstřelovací puška s vysokým vnímkem. S vysokou penetrační silou může intervenční odstřelovač také dostat jeden výstřel zabití skrz stěny.

Intervence Sniper’s Return in Modern Warfare 2

Za prvé, v dubnu 2022, hráč Call of Duty a únik Theghostofhope napsal o „Intervence a ACR jsou v MWII.„Poté byla puška spatřena ve hře krátce v říjnu loňského roku. V té době Charlieintel, “Intervence je zjevně v #modernWarfareii. Zobrazuje se ve specifikaci OPS v uživatelském rozhraní batohu. Se zdá být plánem.

Nyní však nedávné úniky mají více důkazů na podporu tvrzení o této pušce přicházející do Modern Warfare 2 a Warzone 2.0. Dne 27. března sdílela data Data Miner a Leaker TaskforceCodw seznam názvů souborů v moderní válce 2, které se údajně týkají nadcházejících zbraní ve hře. Zejména jsou to jen kódové řezy a jeden z nich se tvrdí, že je spojen s intervenčním odstřelovačem.

Jak získat intervenci Modern Warfare 2

Intervence moderní války 2: Alejandro Vargas při pohledu na kameru

Vůle Moderní intervence války 2 do hry se někdy vydávají? Snad nejvíce zbožňovanou odstřelovací puškou v celé řadě Call of Duty, intervence byla spatřena ve hře pro více hráčů, ale není oficiálně odemkli, takže co se děje? Ikonická pro svou schopnost rychlého rozšiřování a časté využití v příliš vyráběných klipech na YouTube Montage, zdá se, že se hra FPS může přinést zpět populární zbraň.

Existuje více než 50 moderních zbraní Warfare 2, ale je samozřejmé. Intervence však dosud byla nalezena pouze v nabídce Co-op Spec Ops Mode, takže zde víme, jak získat intervenci Modern Warfare 2.

Můžete získat zásah do moderní války 2?

Díky místa od Charlieintel na Twitteru víme, že intervence je pravděpodobně v moderní válce 2 2022. Ikona, která vypadá podezřele, jako je zásah překročený s vdovským hráčem z nekonečné války, byla nalezena v batohu SPEC OPS. Zdá se však také, že se jedná o plán, což znamená, že nelze odemknout standardními metodami moderního systému Warfare 2 Gunsmith.

V současné době se to nezdá být ověřeno nikým jiným, ani se nezdá být zásah v moderní válce 2 právě teď. Víme však, že v budoucích měsících přichází více misí SPEC OPS, takže s nimi bude k dispozici více odměn, včetně plánu intervence. V současné době existuje plán zbraně pro variantu Rebel Kastov 762 k dispozici ve Spec Ops Star Rewards, takže by to nebylo příliš těžké uvěřit – nebo příliš nerealistické na naději.

Jakmile dokážeme potvrdit, jak získat zásah do Modern Warfare 2, aktualizujeme tuto příručku s dalšími informacemi. Do té doby, pokud chcete co nejdříve dostat ruce na zbraň.

Ujistěte se, že jste letos dohnali moderní mistrovství Warfare 2 Mastery Camos, včetně klasického zlatého camo a nového Orionu, protože metody jejich odemknutí se změnily. Také jsme dostali všechny podrobnosti o systému prestiže.

Pokrytí Ford James Ford na PCGamesn zahrnuje Starfield, Marvel Snap a cokoli Call of Duty a také být vášnivý o F1, je trochu odborníkem na tankové hry.