Invaze (režim) | Call of Duty Wiki | Fandom, co je invaze v moderní válce 2? | Příručka pro vysvětlení invaze – dot eSports

Co je invaze v moderní válce 2

Cílem režimu je nejprve dostat se na 1 500 bodů zabitím AI a hráčů. Zabíjení AI vydělává tým 1 bod za zabití a hráči 5 bodů. Zničení zabijáků a vozidel vydělává 5 [ Citace je zapotřebí ] Body. KillStreaks lze získat pouze ze zabíjení hráčů.

Invaze (režim)

Pro Map Pack in Call of Duty 2 viz Invasion Map Pack. Mapa v Call of Duty: Modern Warfare 2, viz invaze. Pro balíček DLC v Call of Duty: Ghosts, viz invaze (DLC).Tohle je válka. Masivní a chaotická bitva se směsí hráčů a AI bojuje spolu s sebou a proti každému týmu.” – Popis seznamu skladeb

Invaze je režim uvedený v Call of Duty: Modern Warfare II a Call of Duty: Modern Warfare III [1] . Je to rozsáhlá varianta týmu Deathmatch s prvky pozemní války, jako jsou vozidla. Režim je navržen pro zápasy 20V20 s dalšími 20 vojáky AI v každém týmu. Invasion používá stejné mapy jako pozemní válka.

Přehled []

Jak zápas začíná, dva týmy 20 hráčů se vynoří na opačných koncích mapy. Někteří vojáci AI se také na začátku zápasu vytvořili. Po 10 sekundách zápasu dorazí různé vrtulníky a nasazují vojáky AI prostřednictvím rychlého nasazení nebo padáků, obvykle ve skupinách po 6 nebo 8. Každý tak často [ Citace je zapotřebí ], více vojáků AI bude nasazeno k posílení týmů. Pokud jeden tým tlačí dostatečně daleko, tření se odpovídajícím způsobem změní, aby udržely hráče i AI v blízkosti frontové linie, a budou se neustále měnit, jak týmy postupují a ustupují.

Jak zápas pokračuje, balíčky péče klesnou na třech nebo pěti místech ve středu bojiště a poskytnou bezplatné zabijáky po zdlouhavé době zachycení hráči, který ho shromažďuje. Tyto balíčky jsou označeny zeleným kouřem. Týmy budou občas posíleny vlnami obrněných vojáků AI. Vozidla, zejména LTV a lehké tanky, budou také občas padány na bojiště.

Cílem režimu je nejprve dostat se na 1 500 bodů zabitím AI a hráčů. Zabíjení AI vydělává tým 1 bod za zabití a hráči 5 bodů. Zničení zabijáků a vozidel vydělává 5 [ Citace je zapotřebí ] Body. KillStreaks lze získat pouze ze zabíjení hráčů.

Recenze expertů GameSpot

Co je invaze v moderní válce 2?

Call of Duty: Modern Warfare 2 otřásl dlouhodobou franšízou FPS přidáním nepřátelské AI k určitým režimům pro více hráčů, včetně Warzone 2.

Jeden z MW2 Nejnovější režimy je invaze, což je rotace na klasickém, rozsáhlém vzorci pozemní války. Fanoušci Treska Větší mapy, hraní vozidla a párty s větším týmem, než se obvykle povolí.

Režim rozhodně nebude velkým hitem pro všechny, ale určité druhy hráčů budou pravděpodobně mít v režimu skvělý čas jako změna tempa ze všeho, co hra nabízí.

Zde je vše, co potřebujete vědět o invazi, než se v jednom z nich vrušíte na bojiště MW2 Nové herní režimy zamořené AI.

V čem je režim invaze pozemní války MW2?

Invaze je nový režim v MW2 To je zajímavý zvrat v režimu zemní války. Je to 20-VS-20 hráčů, takže až 40 hráčů je na mapě najednou. Ale je tu mnohem větší hustota nepřátel, protože hra je také naložena u soupeřů a spoluhráčů AI,.

Pokud jste hráli režim hry Pád titána, Máte představu o tom, co můžete očekávat. Je to kombinace skutečných hráčů a nepřátel AI, ale všichni nabízejí XP a skóre, když jsou zabit.

Po hřišti bitvy pobíhají desítky bojovníků AI. Zabití odmění jeden bod, zatímco zabíjení nepřátelských hráčů odměňuje pět bodů. První tým, který dosáhl vítězného prahu bodů, vyhrává hru.

Režim je rozhodně příležitostnější, což umožňuje velkým večírkům hráčů bavit se a jednoduše zabít, aniž byste museli běžet a zbraň, jak byste pravděpodobně ve hře s nadvládou nebo tvrdým bodem. Fanoušci pozemní války mohli najít domov v seznamu Invasion Playlist.

Invaze je oblíbeným fanouškem pro hráče, kteří se snaží relaxovat, když se umísťují na zbraně a snaží se odemknout zbraň Camos. V seznamu skladeb Invasion v MW2 je vždy velké množství hráčů chlazení.

Očekává se, že do hry bude v průběhu času přidáno více invazních map. Jako v Moderní válčení 2019, rozsáhlé mapy v MW2 jsou plátky větší mapy bitevních royale v Warzone 2, Al Mazrah.

Spisovatel štábu a vedení Call of Duty. Profesionální spisovatel více než 10 let. Milovník Destiny 2, Metal Gear, Pokémon, Resident Evil, Final Fantasy, Marvel Snap a další. Mezi předchozí narození patří hráč PC, Red Bull Esports, Fanbyte a Esports Nation. Dogdad to Yogi Corgi, sportovní fanoušek (NY Yankees, NY Jets, NY Rangers, NY Knicks), Paramore Fanatic, Cardio nadšenec.