Já pro jednoho vítuji naše nové zabíjení parního balíčku, Windows-běžící Overlords | ARS Technica, Steam Deck 2 Datum vydání Spekulace | PCGamesn

Spekulace data Steam Deck 2

Zde je vše, co víme o datu vydání Steam Deck 2, stejně jako o ceně, specifikacích a benchmarkových pověstech ventilu ventilu.

Já pro jednoho vítuji naše nové zabíjející paluby, okno s ovládáním oken

Jak by Asus Rog Ally a další ruční počítače mohly ještě zlepšit paluby parních.

Kevin Purdy – 28. dubna 2023 17:57

Asus Rog Ally na trojnásobném pozadí

Komentáře čtenářů

Poté, co vyšel před více než rokem, jsem se odložil. V té době měl spoustu chyb, zpoždění dlouhých přepravy a určitou nejistotu ohledně toho, jak velký závazek jeho tvůrce, Valve, měl opravdu pro svůj nejnovější hardwarový experiment. Vzdal jsem se a koupil jsem jeden asi před dvěma měsíci a od té doby si toto hodně vylepšené zařízení užívám.

Nyní však přichází Asus Rog Ally, který je poháněn novým 55 % rychlejším čipem AMD Ryzen Z1, ale stojí jen o 50 $ více než nejvyšší parní balíček s nejvyšším koncem v domnělém (úniku obchodu) $ 700. Provozuje také Windows 11 (snad v režimu „Handheld“), což usnadňuje spouštění mnoha her, včetně titulů Blockbuster AAA a masivních online titulů, jako jsou Fortnite. Ally je zdánlivě trochu lichotivější a lehčí než parní paluba a má ostřejší a jasnější obrazovku a obnovovací frekvenci až 120 Hz. Podle krátkých praktických zkušeností zaslaných reportéry by to mohlo dokonce běžet chladnější a tišší. Zdánlivě dorazí začátkem května nebo krátce nato.

Téměř každá z těchto specifikací ukazuje pozoruhodné zlepšení oproti parní balíčku, a přesto já, nový majitel balíčku, zůstává sanguine

Jak byste mohli očekávat, herní lis – který, stejně jako všechny tisk, je v zásadě zaměřen na konflikt – povzbuzuje, když vidíte další bojovník vstoupit do arény. Zařízení ASUS je „Gunning Straight for the Steam Deck“, „Bad News for Steam Deck“ a „Velké potíže pro Steam Deck.„Má jednoho spisovatele“ připraven prokopat můj parní balíček.„Rog Ally, Giovanni Colantonio píše na digitální trendy,“ opravuje téměř každý problém, který mám s parní palubou.”

Normálně bych se v této zprávě mohl cítit zděšen. Jsem náchylný k impulzním nákupům podivných malých počítačů a hluboké lítosti, když je zvažuji při zpětném pohledu. A přesto vidět, že zdánlivě velmi vylepšená verze mého kapesního počítače by byla k dispozici jen dva měsíce poté, co jsem se vzdal? Jsem v pořádku.

SZO

Definování toho, co chcete z kapesních her

Zvažte přepínač. Co dělá pro mě systém Nintendo skvělým. Pro většinu lidí jsou to hry Nintendo, přenositelnost systému a jeho hluboce zabudovaná příroda pro vyzvednutí/potlačení. Téměř každá hra může být zastavena a obnovena okamžitě (vývojářka mi jednou řekl, že implementace tohoto je nejtěžší část certifikace Nintendo jeho hry). Přepínač byl můj systém pro letiště, pohovky, dovolenou a další nejisté rozpětí nečinnosti. Parní balíček nyní slouží pro mě téměř stejný účel, i když s 150 procenty větší váhy, plus Linux a mnoho dalších tlačítek.

Pokud chci hrát hru se skutečně pohodlným ovladačem nebo nastavením klávesnice a myší na nejvyšší možnou věrnost (v rámci mého rozpočtu), dobrými sluchátky nebo obklopující reproduktory a možná i hlasový chat, hraji ji na svém herním počítači. Někdy to znamená streamovat můj počítač do mého televizoru a hrát tam; Pro tento režim byste mohli snadno nahradit PlayStation 5 nebo Xbox Series S/X. V mém raném středním věku mi chybí způsoby, jak hrát hry. Chybí mi schopnost hrát hru po dobu bezstarostného času, alespoň bez zničení mého plánu spánku. Chybí mi hraní kalendáře s jmenováním. Když to nemůžu získat, jsem rád, že jsem získal čas na palubu, ale obvykle s různými hrami.

Parní balíček tyto linie trochu rozmazal, jistě. Existují některé hry, které fungují jako odolné odolné vůči gaučům a zážitky. Ale nikdy to není bez tření. Elden Ring Na parní balíčku běží divně dobře, ale hraje hru tak hluboká, vyžadující načasování sekundy, spousta nabídek a obrovské zorné pole, nikdy se na palubě nikdy necítí plně správně. Hraní střelců z první osoby může být zábava, ale obvykle mám pocit. To platí ještě více pro hry, které vyžadují hodně akce ukazatele myši, jako je John Wick Hex a Battletech. Trackpady parního balíčku (něco, co chybí od Ally Rog). Ale i s nimi mám pocit, že hraji demo toho, jak musí být plná hra.

Spekulace data Steam Deck 2

Zde je vše, co víme o datu vydání Steam Deck 2, stejně jako o ceně, specifikacích a benchmarkových pověstech ventilu ventilu.

Parní paluba 2: Ruční ventil s logem na obrazovce na modré a fialové pozadí

Publikováno: 8. června 2023

Jaké je datum vydání Steam Deck 2? Úžasný kapesní počítač založený na Linuxu je téměř stejně dobrý, jak byste mohli očekávat, že bude kus hardwaru první generace, i když otázka je nyní, když dorazí nástupce a co by se mohlo zlepšit.

Valve již možná vydal „Nejlepší kapesní počítač kolem“, když jsme ji vytvořili v naší recenzi na Steam Deck, ale společnost již tvrdě pracuje na sestavení Steam Deck 2. To není příliš překvapivé vzhledem k tomu, kolik lidí se o palubu zjevně zajímá. Čas však řekne, kolik upgradu nabídne a zda může obstát silnější konkurenty.

Spekulace data Steam Deck 2

Náš nejlepší odhad v datu vydání Steam Deck 2 je 2025, protože návrhář Valve Lawrence Yang nedávno řekl: „Skutečný balíček příští generace s významnou nárazí v koňské síle by nebyl několik let na několik let.„To znamená, že můžeme vidět občerstvení původního parního balíčku s zlepšenou životností baterie a lepší zobrazení v prozatímní.

Citace výše pochází z rozhovoru o brokovnici rockového papíru.

Datum vydání parní paluby 2

Většina nadšenců s kapesními počítači pravděpodobně již má seznam přání funkcí, které by chtěli vidět do dalšího systému společnosti, a my si myslíme, že Steam Deck 2 by měla být modulární. To neznamená, že Valve souhlasí, ale negnoval to potřebu více verzí se může pochlubit různými specifikacemi a vlastnostmi.

Valve může udržovat jemnější podrobnosti o tom, co vaří ve svých kancelářích Washingtonu pod přísným zámkem a klíčem. Máme však nějaké představy o tom, co od parního balíčku 2 očekávat ve srovnání s přenosnými powerhouse. Pojďme se podívat na zvěsti Steam Deck 2.

Cena Steam Deck 2

Spekulace s cenou parní paluby 2

Gabe Newell dříve popsaný zasáhl 399 USD USD / 349 GBP MSRP základního modelu Steam Deck jako „bolestivý“, takže je možné, že Steam Deck 2 by mohla stát více, zejména vzhledem k tomu, že cena materiálů potřebných k výrobě PC komponenty stále roste. Valve však může být schopen kompenzovat nižší ziskové rozpětí vstupních modelů Steam Deck 2 vytvořením více variant s vysokou specifikací.

Když mluvil s časopisem Edge, Newell sdílel, že balíček „nejpopulárnější SKU je nejdražší“. Říká, že společnost čte tuto koncentrovanou poptávku, protože zákazníci říkají: „Chtěli bychom ještě dražší verzi toho, pokud jde o schopnosti koňských sil nebo cokoli jiného.„Takže jsme mohli vidět prémiovou verzi Steam Deck 2, která překonává stávající strop 649 USD / 569 GBP GBP.

Specifikace Steam Deck 2

Zvěky parního paluby 2 specifikace

Neexistuje oficiální slovo ani žádné podstatné úniky obklopující specifikace Steam Deck 2, ale Valve uvedl několik komentářů o tom, co by se chtěl zlepšit s budoucími iteracemi jeho ručního herního PC.

V nedávném rozhovoru Valve říká, že chce, aby Steam Deck 2 obsahovala lepší výdrž a obrazovku baterie. Životnost baterie by mohla být oproti aktuálnímu balíčku hodně zlepšena zvýšením kapacity baterie nad 40 WHR, což by pomohlo řešit jednu z hlavních stížností na to.

Mezitím by displej OLED nebo QD-Oled nabídl mnohem větší přesnost barev na aktuálním panelu IPS LCD a zároveň by umožnil ventilu výrazně snížit hranice obklopující obrazovku.

Pověsti o výkonu parní paluby 2

Dokud se nepřiblížíme k datu jeho spuštění, nebude existovat žádné oficiální nebo uniklé benchmarky výkonu Steam Pack 2. Doufáme, že přinejmenším vidíme, že ventil ve srovnání s aktuálním palubou vylepšuje výdrž baterie a herního výkonu. Ať tak či onak, přehrávání videoher na Steam Deck 2 by mělo vyžadovat méně hádání, protože by měla být zdokumentována úroveň kompatibility více parních her.

Pokud se nemůžete dočkat, až se Steam Deck 2 uvolní a chcete získat více z konzoly prvního generace, podívejte se na nejlepší příslušenství pro parní palubu a popadněte si dok parního balíčku, abyste si mohli zavěsit kapesní počítač na herní monitor.

Samuel Willetts Samuel Willetts tráví svůj čas na prvním vývoji AMD, Intel a Nvidia. Pokud tak neučiníte, zjistíte, že se pohrává s jeho parní palubou. Dříve je napsán pro PC Gamer, T3 a Toptenreviews.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.