Jaina Proudmoore, Tyrande Whisperwind, Sylvanas Windrunner – nejznámější ženy WOW | PCGamesn,

Toto je jen malý výběr, mysl – ve hře je mnoho, mnoho prominentních žen – ale to jsou holky, které s námi zvláště rezonovaly.

Jaina Proudmoore, Tyrande Whisperwind, Sylvanas Windrunner – nejznámější ženy Wow

World of Warcraft za jeho života zlomil mnoho důležitých mmo. Jednou z oblastí konkrétní poznámky je její uznání žen v klíčových rolích – moderní klasika Blizzard představuje spoustu skvělých ženských postav, které vedou příběh. Takový krok, zklamáním, zůstává ve hrách vzácným aspektem, a to i dnes.

Ženy obsazení World of Warcraft nejsou jednoduché dvourozměrné hrdiny a darebáky-jsou to vůdci, vynálezci, pracovníci a válečníci. A jejich zaměření není jen na životy mužských postav, protože se zajímají o vlastní bohatství a vývoj.

Ještě lepší je, že Blizzard poslouchá svou komunitu a vytváří postavy, které vyplňují všechny mezery, které mohou fanoušci najít ve reprezentaci World of Warcraft. Díky tomu se starověká MMO cítí živě a svěží, hra je připravena k pohybu s časem. Na oslavu tohoto osvěžujícího obsazení jsme shromáždili některé z našich oblíbených žen World of Warcraft z v průběhu let.

Toto je jen malý výběr, mysl – ve hře je mnoho, mnoho prominentních žen – ale to jsou holky, které s námi zvláště rezonovaly.

Tyrande Whisperwind

Existuje tendence se spoustou postav, aby se jejich přesvědčení trochu příliš černé a bílé. Tyrande Whisperwind tento trend velmi podstatně vzdoroval. Původně představovala ve Warcraft III, ona je vyvolenou velekněžkou bohyně Elune a také vůdce nočních elfů, vedle jejího manžela Malfurion Storhrage.

Zůstala silná navzdory mnoha bitvám s Hordou a jejím vlastním švagrem. Často odloučená od svého manžela by pro ni bylo snadné proměnit se v klišé ženy ztracené bez její lásky, ale takový čas používá k ochraně svého lidu a nakonec porazit Horde Menace.

Nějaká kritika na ni mohla být v minulosti vybírána za to, že byla příliš závislá na ostatních po cestě, ale život je takový. Díky tomu se zdá být o to věrohodnější postava.

Jaina Proudmoore

Nejmocnější lidská čarodějka naživu, Jaina Proudmoore je pevným fanouškem z dobrého důvodu. Vůdce Kirina Tor, ona neustále pracovala na porážce hořící legie a udělala vše, co je v její síle, aby zastavila hordu. Není to špatné pro postavu, kterou Blizzard původně plánoval zabít ve Warcraft III.

V průběhu let se vyvinula z diplomatičtější a mírumilovnější charakteru na agresivněji pomstychtivou osobu – nepomáhá smrt její lásky Arthas – ale kdo ji může obviňovat? Byl to drsný čas a ona stále vyšla bojovat a nezávislá.

Sylvanas Windrunner

Sylvanas Windrunner, který se kopal hluboko do tradice Warcraft, byl zavražděn Arthas, Jaina Proudmoore’s Beau, než se vrátil jako banshee a vedl Forsaken, jednu z nejsilnějších frakcí nemrtvých na světě. V novějším vývoji se stala válkou Hordy a dokonce vyhořela Teldrassilem, jedním z nejposvátnějších lidí z jejích bývalých lidí. Překročte ji na vaše nebezpečí.

S nenávistí k životu a touhou po dobytí není Sylvanas zdaleka „milý“ člověk, ale jen málokdo by byl, protože utrpěl zrady a úmrtí, které má. Opravdu, ačkoliv se pro nastiera pozdního otočila kontroverzní, byla v minulosti často prezentována jako sympatická a prošla jedním z nejlepších a nejvíce nejasnějších arcs v celé sérii.

Sylvanas je oblíbený mezi fanoušky, kteří hledají silného protagonisty. Naopak, ona byla v samotném centru událostí v Azerothu a bude tak i nadále v příštím expanzi WoW, když prolomí bariéru Shadowlandu Shadowlands.

Maiev Shadowsong

Maiev Shadowsong, která hraje klíčovou roli v bitvě proti hořící legii během války za starověké, je silou, kterou je třeba počítat vedle jejího mladšího bratra Jaroda. V průběhu let byla vylíčena jako kněz, strážce a rogue a zajišťuje, že je skvělá všestranná.

Trochu příliš řízenou pomstou, když nakonec porazila svého nepřítele – Illidana – uvědomí si, že ve svém životě nezbývá nic jiného, ​​otočí náladu tragickou, ale nedlouhá předtím, než má více démonů, aby se vrátila zpět.

EXARCH YREL

Příběh za vzestup Exarch Yrel k moci je uspokojivý, pokud je bezútěšný příběh. Začínaje jako naivní mladá kněžka, brutální zážitek s železnou hordou, vede k tomu, že se stala paladinem a vládne nad draeenei.

Přečtěte si více: Podívejte se na nejlepší MMOS na PC

Tím se stala jednou z hlavních protagonistů válečníků Draenor, která se účastnila téměř každého prvku příběhu expanze. Je to trochu klišé, jak je nucena stát se silným a tvrdým, ale nic víc než průměrný příběh o nadcházejícím věku v mnoha jiných skvělých sériích.

Jennifer Allen PCGamesn přispěvatel Jennifer pokrývá všechny základny, píše o čemkoli od World of Warcraft po herní notebooky a také píše pro Eurogamer a Techradar.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.