Jak a kde chytit Griffin ve Final Fantasy XIV Island Sanctuaries – Dot Esports, FFXIV: Jak chytit griffin v ostrovní svatyni – prima hry

FFXIV: Jak chytit griffin v ostrovní svatyni

Mezi hodinami 15:00 – 18:00 a během „Jasné nebe“ počasí, Můžete se vydat na vrcholy horských hor kolem (X: 14, Y: 22) Souřadnice nahlédnout majestátního ptáka. Musíte však dosáhnout Hodnocení 10 a odemknuté létání ve vaší ostrovní svatyni, aby bylo možné přistát na svém okounu.

Jak a kde chytit griffina ve Final Fantasy XIV Island Sanctuaries

Už existuje spousta zvířat Final Fantasy XIV Ostrovní svatyně, ale s náplastí 6.3 přišli tři nová zvířata hráči si mohli vyzkoušet ruku při chytání. Morbol, tygr ráje a Griffin byli přidáni do bazénu zvířat, které hráči mohou chytit, ale žádný z nich není na ostrově vždy vynořen.

Griffin je největší zvíře, které bylo přidáno, a hráči budou muset mít k dispozici několik velkých sítí, aby si mohli vyzkoušet ruku při chytání.

Jak chytit griffina Ffxiv

Hráči potřebují provizorní soporické omezení, které se používá k chytání velkých zvířat. Vyžaduje to dva ostrovní lavers, jednu ostrovní mízu a dva ostrovní medúzy. Hráči mohou tyto ingredience najít v protokolu Sanctuary Gathering.

Když jdete chytit Griffina, doporučuje se s sebou přinést s sebou nejméně pět omezení, i když hráči by mohli chtít mít tolik, kolik mohou s každou ingrediencí vytvořit. Chcete -li to chytit, hodte na to velkou síť a doufejme, že ji hráči nejprve pokusí, ale často to bude trvat od dvou do 15 úlovků, někdy i více.

Kde najít griffin v ostrovních svatyních

Hráči, kteří chtějí chytit Griffina, budou muset mít na svém ostrově na 10, protože to vyžaduje let. Pták se vytvoří pouze během čiré oblohy od 16:00 do 18:00, Eorzea Time.

Hráči mohou zkontrolovat lalachivementy, aby zjistili, kdy se to bude dávat. Někdy existuje dlouhá období mezi tím, kdy se počasí a načasování vynoří, aby se Griffin vynořil.

Jakmile zjistíte, kolik času tam musíte být, zamiřte na x: 14 y: 22. Budete muset odletět na malou skvrnu, kde se Griffin vynoří, ale měli byste se tam objevit krátce po 16:00, čas Eorzea. Poté zkuste ji chytit a doufejme, že k vašemu bude přidat nové zvíře Ffxiv pero.

Jessica je novinářkou eSports a herního novináře již něco přes pět let. Vyučuje také eSports žurnalistiku na Rowan University. Sledujte ji pro všechny věci hraní, @jessscharnagle na Twitteru.

FFXIV: Jak chytit griffin v ostrovní svatyni

Poslední Fantasy XIV nejnovější 6.3 Obsahová záplata představila pro hráče spoustu nového obsahu, od nájezdů a dungeonů až po tvorbu a shromažďování aktivit. Obsah Side Side Island Sanctuary také obdržel několik nových aktualizací, včetně nových materiálů ke shromáždění, novou památku a nové vzácné zvíře, které má zachytit. The Griffin je nejnovější stvoření dostupné na vašem ostrově a lze jej zachytit pouze tehdy, když všechny správné podmínky zapadnou na místo. Pokud si chcete vzít nový pro sebe, pokračujte v čtení, abyste se naučili, jak chytit Griffina ve Final Fantasy XIV’s Island Sanctuary.

Zachycení zvířat v ostrově FFXIV Island Sanctuary

Nejprve nebudete moci vzít domů Griffin bez vážných nástrojů, takže budete muset vytvořit zvláštní omezení, abyste měli šanci vzít si tento přísavek domů. Po dosažení Pořadí 8 Ve své ostrovní svatyni jste schopni vytvořit Provizorní soporific, nástroj specializující se na zachycení velkých zvířat, jako je Griffin. Chcete -li vytvořit soporic, shromáždit následující materiály:

  • 2 Island Laver
  • 1 ostrov SAP
  • 2 ostrovní medúzy

Po vytvoření můžete provizorní soporifický vybavit po přepnutí do režimu zachycení.

Zachycení griffinu – čas, počasí a umístění

Zatímco některé vzácné tření jsou založeny na čase a jiných založených na počasí, Griffin je ještě nepolapitelnější, protože jsou založeny na čase i počasí společně. To znamená, že často budete mít jen několik šancí denně, abyste je chytili v někdy velmi krátkém čase.

Mezi hodinami 15:00 – 18:00 a během „Jasné nebe“ počasí, Můžete se vydat na vrcholy horských hor kolem (X: 14, Y: 22) Souřadnice nahlédnout majestátního ptáka. Musíte však dosáhnout Hodnocení 10 a odemknuté létání ve vaší ostrovní svatyni, aby bylo možné přistát na svém okounu.

Přistupte k Griffinu zezadu a použijte na ně provizorní. Pokud je úspěšný, najdete Griffina zpět na pastvině ve svém ostrovním svatyni a pochlučujete se zbytkem svých domestikovaných přátel. Ujistěte se, že je udržujte dobře naložený a šťastný, protože Griffin klesne Sanctuary Feather SLUKY, abyste získali jednou denně.

Další informace o Final Fantasy XIV najdete v našich dalších průvodcích zde v Prima Games.

o autorovi

Matt Vatankhah

Před vstupem do Prima Games v roce 2022 měl Matt docela nudnou kancelářskou práci. Měl vášeň pro videohry po celý svůj život a opravdu miluje Final Fantasy, Retro FPS a Roguelike Games. Absolutně vás bude dupat v Tetris.