Jak by vám FaceCheck mohl udělat z vás League of Legends Pro | PCGamesn, kontrola obličeje – Leaguepedia | League of Legends esports wiki

Kontrola obličeje

Pro ty z vás, kteří se rádi ponoří do tradice nebo udržují statistiky každé postavy, má FaceCheck několik funkcí na podporu vašeho zážitku před hraním. Všechno, co byste se kdy mohli chtít dozvědět o League of Legends, je na dosah ruky v rozhraní aplikace.

Jak by vám FaceCheck mohl udělat z vás League of Legends Pro

Propagoval obsah Ve spojení s

Publikováno: 17. srpna 2022

Pokud jste jedním z milionů lidí, kteří již hrají League of Legends, nebo někdo, kdo se chce dostat do populární online hry, je FaceCheck něco, co budete muset vyzkoušet.

Je pravda, že praxe je v LOL perfektní, ale FaceCheck poskytuje praktický způsob, jak maximalizovat váš pokrok v každé hře. Můžete prozkoumat širokou škálu neocenitelných funkcí, které bezpochyby uvidí vaše hodnocení v žádném okamžiku. Ať už se připravujete na soutěž, nebo chcete jen vyjmout své kamarády, použití této aplikace by vám mohlo dát výhodu.

Kromě živé hry budete také zasvěceni do celého světa statistik League of Legends Statistics, Tipy, informace a analýzu, které jsou navrženy tak, aby vás přiměly hrát chytřejší. S využitím rad od širší komunity a vlastních preferencí můžete mít své konečné předměty a runy připravené k pokleu klíče a snadno vás spustíte do Rift. Přečtěte si dále a zjistěte, jak vám FaceCheck, aplikace doporučená profesionálními šampióny eSports, může pomoci zefektivnit všechny aspekty zážitku vaší ligy legend.

V terminologii League of Legends je FaceCheck něco riskantního, co noví hráči často dělají. Zahrnuje vstup do štětce, aby viděl, co je uvnitř, spíše než procvičování opatrnosti a použití dovedností k vytvoření vize z dálky. Aplikace FaceCheck to v podstatě funguje pro vás, pochoduje do roztržce a analyzuje jakékoli příchozí nebezpečí před, po a během hry.

Thumbnail YouTube

Připravit se předem

Pro ty z vás, kteří se rádi ponoří do tradice nebo udržují statistiky každé postavy, má FaceCheck několik funkcí na podporu vašeho zážitku před hraním. Všechno, co byste se kdy mohli chtít dozvědět o League of Legends, je na dosah ruky v rozhraní aplikace.

Pomocí této odměny o informace můžete snadno procházet mezi fakty o svých oblíbených šampiónech. Pro každou z nich se zobrazují sazby vítězství, zápasy, obecné trendy a statistiky, což vám umožní učinit informovanou volbu, když se připravujete na zápas. Najdete také tipy pod každým šampionem a dávat konkrétní ukazatele pro styl a silné stránky každého z nich. Pokud máte co dodat, můžete také nahrát své vlastní tipy a triky pro budoucí hráče, kteří hledají nějakou radu.

FaceCheck také aktivně navrhuje doporučení pro sestavení pro sestavení na obrazovce Select Champion, což vám umožňuje předem se dozvědět a analyzovat vaše tipy. Každá sestavení vám umožňuje tlačit runy, předměty a kouzla přímo k jakémukoli klientovi LOL, takže dokážete skočit do hry rychleji než kdy jindy.

Statistiky na první pohled

Stát se profesionálem v League of Legends může být stejně o poznání a předvídání, co váš soupeř udělá, protože je to o surové dovednosti. Někdy však prostě nemáte čas se ponořit do nespočetných statistik a naštěstí má FaceCheck oprava.

Používání aplikace znamená, že můžete získat živé vhled do svých soupeřů, naučit se jejich slabosti a silné stránky na první pohled s inovativním systémem značek. Podívejte se na termíny jako „Slayer“, „Vítěz“ a „Nevychytelné“ ve značkách vašich soupeřů, nebo si prohlédněte svůj vlastní a podívejte se, jaký druh hráče jste si vnímali jako. Jsou to rychlý způsob, jak se připravit na konkurenci a učení, kde vynikáte.

Vyplatí se vědět, zda váš soupeř upřednostňuje jeden konkrétní druh poškození, nebo zda jsou ve svém pruhu trochu roztřesení. S tipy a triky na obrazovce se můžete ponořit do každé hry s nově objevenou důvěrou, protože budete trénováni každou chvíli.

Pokud chcete jít o krok dále, můžete kopat ještě hlouběji se statistikami ve hře, které se konkrétně dívají na vaše protivníky vašeho pruhu. Můžete vidět, jaká je jejich typická sestava, ať už hrají v tomto pruhu často a jaká je jejich strategie dosud. Tento druh vhledu vám dá horní ruku proti každému, kdo přijde na cestu.

Přemýšlejte o vašem výkonu

Po každé hře se můžete zkontrolovat zpět na běžících statistikách a naučit se nové tipy specifické pro váš styl a šampion. Poslouchání v domácím centru Desktop vám umožní reflektovat a připravit se na další zápas, jakmile šílenství hry zmizí. Po dokončení zápasu se zobrazí řada klíčových metrik specifických pro poslední hru spolu s tipy, jak se zlepšit.

Spojení vlastních stavků s FaceCheckem nemohlo být snazší a přesné a spolehlivé statistiky zajišťují, že vždy máte horní ruku ve všech herních režimech.

Instalace FaceCheck je také hračkou – jen se ujistěte, že máte nainstalovaného klienta Overwolf, stáhněte si FaceCheck a poté příště spustíte ligu legend s povoleným overwolfem, bude to automaticky běžet. Odtud si můžete nastavit vlastní klást a preference.

Chcete-li získat přístup k FaceChecku a celé řadě dalších bezplatných aplikací, funkcí, funkcí a modů, stáhněte si Overwolf pro PC ještě dnes a připojte se k komunitě.

PCGamesn Vaše oblíbená globální autorita pro PC Gaming, Hardware a Half-Life 3.

Kontrola obličeje

Logo kontroly obličeje

Kontrola obličeje Je týdenní show produkovaná společností Vulcun a pořádaná Erikem “Doa” Lonnquistem a Brandonem “Saintvicious” DiMarco. Přehlídka má obvykle hosta, který se připojuje k diskusi o aktuálních tématech League of Legends Pro-Scene Témata a fantasy eSports.

Seznam epizod []

# datum VOD Délka Host
13 2015-11-10 VOD 51 m Charlie Lipsie
12 2015-10-27 VOD 63 m Vnitřníflame
11 2015-10-20 VOD 58 m Cris
10 2015-10-12 VOD 75 m Zubař
9 2015-09-08 VOD 59m UČITEL HISTORIE
8 2015-09-01 VOD 62 m Brokenshard
7 2015-08-25 VOD 67m Meteos
6 2015-08-18 VOD 67m Yamatocannon
5 2015-08-11 VOD 57m Peter Zhang
4 2015-08-04 VOD 61 m Froskurinn
3 2015-07-28 VOD 63 m Bjergsen
2 2015-07-21 VOD 62 m Dexter
1 2015-07-13 VOD 64m Kaše

*Zatímco DOA byl pryč Casting Worlds 2015, Brokenshard dočasně zaujal místo v epizodách 10-13.

Fandomova League of Legends esports Wiki pokrývá turnaje, týmy, hráče a osobnosti v League of Legends. Stránky, které byly upraveny od dubna 2014 do června 2016.com. Stránky upravené od června 2016 do září 2017 jsou upraveny z informací převzatých z esportswikis.com. Obsah je k dispozici pod CC BY-SA 3.0, pokud není uvedeno jinak.