Jak dlouho je dlouhá: padlá dynastie? | Howlongtobeat, jak dlouho je dlouhá dlouhá padlá dynastie – délka a čas porazit | PCGamesn

Jak dlouho trvá dlouho padlá dynastie – délka a čas porazit

Jak dlouho trvá dlouho padlá dynastie? Epický vzestup vaší milice vojáka k moci v Action RPG Team Ninja se nestane přes noc. Místo toho to bude trvat hodiny kouzla a švihnutí meče, aby zabily démonické síly zakořeněné ve starověké Číně, aby neřekly nic o žlutém turbanovém povstání zuřící všude kolem vás kolem vás.

Jak dlouho trvá dlouhá

Wo Long: Fallen Dynasty Box Art

 • 39 hraní
 • 461 backlogs
 • 3 opakování
 • 9 % v důchodu
 • 75% hodnocení
 • 516 Beat

Wo Long: Fallen Dynasty Box Art

Předložit svůj čas

Hlavní příběh

26 hodin

Hlavní + strany

34½ hodiny

Dokončení

44½ hodiny

Všechny styly

34½ hodiny

Nová temná fantazie Three Kingdoms Action RPG z týmu Ninja, vývojáři Nioh.

Jak dlouho je dlouhá: padlá dynastie ?
Při zaměření na hlavní cíle, Wo Long: Fallen Dynasty je asi 26 hodin v délce. Pokud jste hráč, který se snaží vidět všechny aspekty hry, pravděpodobně utratíte kolem 44½ hodiny K dosažení 100% dokončení.

Platforma S:
PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S

Žánr S:
Akce, hraní rolí

Vývojář :
Tým Ninja

Vydavatel:
Koei Tecmo hry

NA:
3. března 2023

EU:
3. března 2023

JP:
3. března 2023

Aktualizováno:
1.před 5 hodinami

Další obsah Dotázaný Hodnocené Hlavní Hlavní+ 100% Všechno
Bitva o Zhongyuan 5 55% 2H 12H 3H
Dobyvatel Jiangdong 0 Nr
Poháněno průvodci Wiki IGN
 • Návod
 • Požadavky na specifikace PC
 • Úspěchy a trofeje
 • Tipy a triky
 • Průvodce začátečníkem
 • Nejlepší kouzla k prvnímu
 • Průvodce zbraněmi
 • Průvodce brnění
 • Kde najít klíč Taoist House a klíč zadních dveří
 • Co dělat s meditačním mužem
 • Nejlepší stavby pro Wo Long: Fallen Dynasty
 • Vedení šéfů
 • Jak se řídit
 • Sub Battlefield Side Missions
 • Umístění všech sběratelských předmětů
Single-hráč Dotázaný Průměrný Medián Spěchal Volný čas
Hlavní příběh 108 26h 30m 26h 18H 29m 33H 37M
Hlavní + doplňky 193 35H 7m 33H 29m 23H 9m 55H 31m
Dokončení 105 46H 14m 42H 37M 35H 4M 97H 12m
Všechny herní styly 406 35H 42M 33H 41M 22H 42M 92H 21m

Jak dlouho trvá dlouho padlá dynastie – délka a čas porazit

Zde je, jak dlouho trvá, než porazíte dlouhou padlou dynastii, temné fantasy duše týmu Ninja během bouřlivé tři království ve starověké Číně.

Jak dlouho trvá dlouho padlá dynastie: Zhao Yun, protagonista a společník v akční duši týmu Ninja, oblečený ve své milicické brnění

Publikováno: 7. března 2023

Jak dlouho trvá dlouho padlá dynastie? Epický vzestup vaší milice vojáka k moci v Action RPG Team Ninja se nestane přes noc. Místo toho to bude trvat hodiny kouzla a švihnutí meče, aby zabily démonické síly zakořeněné ve starověké Číně, aby neřekly nic o žlutém turbanovém povstání zuřící všude kolem vás kolem vás.

Vaše celková doba hraní v dynastii Wo Long Fallen se bezpochyby liší v závislosti na vašich předchozích zkušenostech s hrami jako Dark Souls. Pokud nejste cizí parry a riposte, budete mít jen málo potíží s vysíláním hrůzostrašný. Všechno, co bylo řečeno, je zde přesně to, jak dlouho trvá, než porazíte dlouho padlé dynastie a dokončí jednu z nejlepších PC her z roku 2023.

Thumbnail YouTube

Jak dlouho trvá dlouho padlá dynastie?

Naše hraní dynastie s dlouhým padáním trvala přibližně 30 hodin. Hra RPG je také plná spousty vedlejších misí a výzev, které mohou odvrátit konečné kredity za dobré, když déle-takže pokud jste tvrdý dokončení, můžete najít svůj čas s dlouhou padlou dynastií Wo Long Fallen Dynasty rozprostírá se nahoru o 60 hodin.

Pokud se snažíte postupovat, máme průvodce, abychom vás naučili, jak se odchýlit dlouho, stejně jako seznam všech lokalit Dragon Vein Crystal a Essence, abyste upgradovali léčivý hrnec. Výběr nejlepších kouzel vám jistě pomůže na vaší cestě a nabídne vzácné ukládání života a schopnost poškodit bonusové poškození.

Nyní, když zhruba víte, jak dlouho bude trvat, než porazíte dlouho padlé dynastie. Pokud ještě musíte proniknout a srazit se do starověké Číny, doporučujeme si vykouzlit požadavky na systémové požadavky na dlouhé padlé, abyste zajistili, že váš počítač zvládne vše, co na vás může hra s akčním dobrodružstvím hodit.

Nat Smith, pokud Nat nehodí Andreja a hromadí zdroje ve Starfieldu, pak pravděpodobně zmizela v nejnovější Roguelike, hororovou hru nebo si přeje na bannery v honkai Star Rail. Nežádejte ji, aby si vybrala svého oblíbeného společníka Baldur’s Gate 3 – nikdy nedostanete přímou odpověď.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Délka dynastie dlouhé padlé – jak dlouho bít

Dlouhá padlá dynastie délka, jak dlouho porazit meči

Tým Ninja je známý pro vytváření rychlých a šílených her, které křičí akční, od Ninja Gaiden po Nioh. Jejich nejnovější výlet vypadá jako skvělý doplněk k jejich stáji her, ale co je to Byla délka dynastie dlouho padající a jak dlouho bude trvat porazit, pokud si to chcete zkontrolovat?

Wo Long Fallen Dynasty je nová lineární, akční hra, která si půjčuje žánr podobný duši a Nioh Games. Ale místo toho, aby nabídl množství různých možností, herních stylů a výstroje, Team Ninja zefektivnil systémy a mechaniku, aby vytvořil zážitek zaměřenější úroveň. Přečtěte si níže a zjistěte, jak dlouho trvá dlouho padlá dynastie a délka hry.

Jak dlouho porazit dynastii?

Porazí přibližně 40 hodin, než porazíte dynastie, učinit z toho délka průměrného přehrávání.

To pochází z naší doby hraní během našeho recenze dynastie Wo Long Fallen.

Tato délka je však z velké části založena na průměrném běhu, pokud si chcete vyzkoušet hloubkový běh, kde se pokusíte co nejvíce dokončit, pak naše spekulace založená na hrách Nioh je, že hledáte někde nahoru 60 hodin, aby udělal všechno. Tým Ninja je známý tím, že zabalí své hry plné úrovní, vedlejších misí a obsahu, abychom mohli očekávat totéž s dynastií Wo Long Fallen.

To je to, co studio řeklo o délce dlouhé padlé dynastie a jak dlouho bude trvat porazit hru. Chcete -li zjistit více, hlava k našemu průchodu dynastie Wo Long Fallen pro ještě více průvodců.

Více z načtení

Jesse Gregoire milovník nejlepších her PS5 a nejlepší hry Xbox Series, Jesse má také zálibu pro hry FPS, jako je Halo Infinite Destiny 2.