Jak dlouho je konkurenční krémové pozastavení Destiny 2?, Hráči Destiny 2 to ztrácí nad tvrdou změnou tajnosti

Hráči Destiny 2 to ztrácejí nad změnou tajnosti, která se cítí tvrdá

Pokud je to vaše první omezení, jsou to obvykle 2 týdny. Pokud je to vaše 2. omezení, obvykle jsou to 2 měsíce. Další omezení mohou být delší než 2 měsíce nebo trvalá.

Jak dlouho je konkurenční krémové pozastavení Destiny 2?

Jak dlouho trvá konkurenční pozastavení kelímku?

Nedávno jsem to testoval a pozastavení trvalo téměř 30 minut. Záměrem je odradit hráče od odchodu z AFK nebo opuštění zápasů brzy, a tak stavět týmy do nevýhody, ale někteří hráči se cítí, jako by to příliš žádalo o neformální režim.

Jak dlouho trvá časový limit kelímku?

Konverzace. Získání některých otázek o trestu od Quitteru pro konkurenční kelímek- hráči budou dočasně omezeni (po dobu 30 minut) konkrétně z konkurenčních a konkurenčních seznamů skladeb Osiris, pokud jsou obvyklé quitters.

Jak se nedostanete od Crucible?

Zakázané účty Crucible lze odvolávat pouze prostřednictvím EAC (Easy Anti-Cheat), což je také potvrzeno na oficiálním webu pro podporu PlayCrucible, a proto budeme muset odeslat formulář odvolání pro kelímky Unban.

Jak dlouho trvá pozastavení pokusů?

Pozastavení jsou 30 minut dlouhé a jsou vydávány za to, že ponechávají příliš mnoho komponu, pokusů nebo zápasů Gambit z jakéhokoli důvodu, ať už jde o internetové problémy, akt přírody, malé bratry nebo jen se snaží dostat ze ztráty zápasu.

Destiny 2: Není to fanoušek nyní přidaného „Crucible Suspension“ v P2P Quickplay Gamemode

Jak dlouho je trvalé pozastavení?

Trvalé pozastavení znamená výskyt a pokračování pozastavení po dobu 12 po sobě jdoucích měsíců.

Co se stane, když ztratíte v pokusech?

Kdykoli ztratíte v pokusech s Osirisem, váš bezchybný sledovač se obvykle nezbavuje, což vám zabrání v návštěvě majáku po sedmi vítězstvích. S průchodem milosrdenství se vaše první ztráta nepočítá.

Proč jsem omezen z kelímku v Destiny 2?

Hráči, kteří často přestanou nebo jsou odstraněni z osudu Crucible nebo Gambit zápasů, mohou obdržet omezení nebo zákaz. Abychom zajistili, že každý hráč bude mít spravedlivý výstřel na zábavu a slávu v Destiny 2 na PC, odoláváme pokusům aplikací třetích stran vložit kód do herního klienta.

Jsou osud 2 zakázány trvalé?

Jaké tresty byly vydány v této destiny 2 banské vlny? No, to byla docela přímá vlna vpředu. V tomto ohledu Bungie vydala zakázání trvalého účtu všem hráčům obviněným z zapojení do zotavení / zvyšování praktik.

Proč je můj kelímek uzamčen?

Chcete -li odemknout kelímek, budete muset dokončit třetí misi – mise kampaně: Spark. Vraťte se na farmu a promluvte si s lordem Shaxem ve stodole, abyste získali vaši odměnu. Kelímku je v tomto bodě odemčen pouze částečně – musíte získat úrovně, abyste odemkli vyšší úroveň výzev.

Co se stane, když budete neustále opouštět zápasy?

Destiny 2 penalizuje hráče, kteří nechávají určité konkurenční režimy. Kachna z kelímku v konkurenčním seznamu skladeb nebo z kola Gambit a dostanete přísné varování. Pokračujte to a nakonec dostanete časový limit.

Co se stane, když opustíte příliš mnoho kelímků?

Ztratíte slávu za odchod z Mid Match a také konkurenční zákaz na krátkou dobu.

Kolikrát jsem resetoval kelímek?

Pokud půjdete do Crucible Triumphs – Valor Ranks, poslední vpravo (sezóna 4: Legenda Valor) bude sledovat vaše resetování. Jen to zvýrazněte, abyste je viděli.

Co je to trvalé pozastavení lol?

Když jste Persobenned z League of Legends, již nemáte povoleno hrát na League of Legends pomocí tohoto účtu. V tomto okamžiku jste byli: dostali své protokoly chatu, které vyústily v zákaz. Bylo dříve zakázáno pro špatné chování.

Co se stane s pozastavenou hrou?

Definice. Pozastavená hra je hra, která je zastavena brzy a musí být dokončena později od okamžiku ukončení, i když ne všechny ukončené hry se stanou pozastavenými hrami.

Existuje trest za opuštění Crucible Destiny 2?

Příspěvek na webu Bungie podrobně popisuje plný Changelist, který zahrnuje řešení některých problémů s koncem hry. Bungie přidala trest odchodu do Destiny 2 Quickplay Crucible před nějakou dobou a změna se setkala s kontroverzí od hráčů.

Mohu se dostat na Destiny 2?

Důkaz pro odvolání

Pokud se domníváte, že by měl být váš zákaz nebo omezení převrácen, poskytněte důkazy na podporu vašeho odvolání. Buďte upřímní, pokud jste porušovali některé z podmínek stanovených v omezení našeho účtu a zakazují politiky. Vysvětlete přesně, jak jste tuto politiku porušili, včetně jakéhokoli cheat softwaru, který jste používali.

Co je to nejdelší zákazy hry?

Nejdelší zákazy v hraní

  • Forzaův 8 000letý zákaz. .
  • CS: Go Pro je druhý velký přestupek. .
  • Nejdelší kolegiální esports zákazy. .
  • Pros ROCKET LEEAGE HOD A MATCH. .
  • PUBG zákroky. .
  • Millenium bez protiútoku. .
  • Zvrácený život Tyler1. .
  • Uvidíme se v roce 2038, Dota 2.

Jak dlouho jsou osudové zákazy?

Destiny potvrzuje, že Ban Twitch je po porušení pravidel nenávistného chování trvalý – Dexerto.

Jak dlouho vydrží omezení Destiny 2?

Pokud je to vaše první omezení, jsou to obvykle 2 týdny. Pokud je to vaše 2. omezení, obvykle jsou to 2 měsíce. Další omezení mohou být delší než 2 měsíce nebo trvalá.

Proč už nemůžete hrát kampaň Destiny 2?

Protože první tři hlavní expanze byly klenuté a sezónní obsah není vůbec přehnatelný, dohánění příběhu Destiny 2 v jeho původní podobě (hraním jeho) je nemožné. Ale nedělejte si starosti, protože existuje mnoho zdrojů, které vám mohou pomoci pochopit příběh.

Co se stane, když vyhrajete 7krát v pokusech s Osirisem?

Získáte však rotující „adept“ zbraň za vítězství v sedmi hrách. Jakmile jsou odemčeny zkoušky s odměnou Osiris, můžete se znovu vyvinout za cenu pokusů Engram-což znamená, že zemědělské role nebylo nikdy snazší.

Kolik pokusů je dobré?

Čím více pokusů, tím blíže se váš průměr dostane ke skutečné hodnotě. Tři pokusy jsou obvykle považovány za holé minimum, pět je běžných, ale čím více můžete realisticky dělat, tím lépe.

Kolik ztrát můžete mít v pokusech?

Pasáž pokusů sleduje, kolik vítězství/ztrát máte až 9 výher nebo 3 ztráty. Na pět výher vyděláte zbroj a za sedm výher vyděláte zbraň. Pokud se vám podaří získat bezchybnou kartu (9 výher, 0 ztrát), dostanete přístup k majáku na Merkur.

Destiny 2 Hráči to ztrácí nad změnou tajnosti, která se cítí drsná

Bungie nyní dává hráčům do časového limitu na ponechání kontrolních zápasů

Publikováno 14. září 2022
Můžeme získat provizi z odkazů na této stránce.

Shaxx Destiny 2 zavrtí hlavou u hráče za to, že opustil kontrolní zápas brzy

Destiny 2Krucible viděl lepší dny. Zřídka to vypadá jako nabídky PvP, prosím. Hardcore hráči si stěžují na rovnováhu se zbraněmi, zatímco nováčci jsou rychle mlátí a rezignují se, aby se nikdy nevrátili. Ale dnes je mnoho hráčů sjednoceno v tom, že jsou naštvaní o nejnovější změně kelílu:.

The Witcher 3 se setká s napjatým roguelike PVE-bojováním v Rogue Mage
Spirittea Je Stardew Valley Setkání Duch, Může si teď vzít naše peníze
Týden ve hrách: Zlaté prsteny a Ragnarök

Nejnovější hotfix Hotfix pro Loot Shooter se včera žil a přestože se většinou zaměřil na řešení chyb, netrvalo dlouho, než objevili změnu, která nebyla výslovně zmíněna v poznámkách o záplatách . Nyní, kdykoli hráči opustí kontrolní zápas, obdrží rozzlobené oznámení, které jim řeknou, aby to neudělali znovu. Pokud to udělají znovu, budou sedět v časovém limitu a musí si udělat krátkou pauzu od dohazování. Nedávno jsem to testoval a pozastavení trvalo téměř 30 minut.

Záměrem je odradit hráče od odchodu z AFK nebo opuštění zápasů brzy, a tak stavět týmy do nevýhody, ale někteří hráči se cítí, jako by to příliš žádalo o neformální režim. Twitter osvětlil streamery, které si stěžovaly na změnu, a jedno z nejrychleji rostoucích vláken na Destiny 2 Subreddit je varování před opuštěním zápasů .

“Jejda.”!“Čte počáteční varování. “Než byl dokončen, opustil jsi konkurenční zápas.”.„Ale mnoho hráčů má pocit, že je to nesprávná kategorizace režimu.

Kontrola je Destiny 2Je jádrový režim PVP. Riff na Volání povinnostiRežim nadvlády, hráči bojují o body na mapě, aby zvýšili jejich skóre, dokud neskončí zápas. Má největší ikonu režimů PVP ve hře a je nejjednodušší naskočit do dokončení denních odměn a získat týdenní kořist Crucible Pinnacle Loot. Dokonce i hráči, kteří nemají rádi hraní PVP. Pro mnohé je to definice neformálního rychléhoplay.

To je na rozdíl od přežití, více zaměřeného režimu tří na tři, který pracuje v mnohem vyšší dovednosti a má dokonce své vlastní vyhrazené konkurenční hodnocení. K dispozici jsou také zkoušky s Osirisem, Destiny 2Slavný víkendový turnaj, kde se hráči Diehard snaží shromáždit vítězné pruhy s více hrami, aby získali některé z nejvyhledávanějších kořistí ve hře.

Hráči také poukazují na to, že existuje spousta legitimních důvodů, proč zanechat pravidelný kontrolní zápas. Možná má někoho připojení k internetu potíže nebo musí ustoupit, aby pomohl svému dítěti nebo se o něco postaral o něco v bytě. Nebo možná chcete jen opustit zápas brzy, protože jste konečně odemkli exotický katalyzátor, který jste pronásledovali, a chcete se vrátit zpět k střelci ve věži, abyste postoupili další krok v řetězci úkolu. Kontrola byla vždycky s nízkými stanicemi PVP tímto způsobem, což je to, co je tak zvláštní, že se Bungie rozhodl implementovat nové sankce na všech místech.

Zatímco tento tah mnoho překvapení chytil, Bungie ho ve skutečnosti škádlila v blogu před několika týdny při přidání dopadového dopadu do PvP. Bohužel to přichází hned po sezóně prvního Week Plunderův Iron Banner Week, který skončil jako nedávná značka Highwater for for Destiny 2 PVP. Tato událost představovala nový režim s názvem Eruption, kde se hráči stanou silnějšími, když jdou na zabití, ale ztratí bonus, pokud se zastaví. Návrh odměňoval hráče za to, že se drželi blíže k sobě a nehřili, a ve skutečnosti skončil jako hodně zábavy. Doufejme, že se brzy vrátí erupce a kontrola sankcí AFK zmizí natrvalo pryč.

Destiny 2 vydá 30minutové zákazy pro Crucible quitters

Destiny 2 Crucible Quitters

Bungie slíbil sankce pro Crucible Quitters, když začali mluvit o opravcích 2 osudu 2 koncem loňského roku, a vypadá to, že další aktualizací hry bude ten, kdo konečně zaveden tento systém na místě.

Nový systém vydá 30minutové pozastavení pro „obvyklé quitters“ v konkurenčním seznamu skladeb. Bungie říká, že „opuštění zápasu brzy z jakéhokoli důvodu, od nesprávného nastavení sítě po nečinný časový limit, zatímco získává dveře pro dodávku potravin, může vést k dočasnému omezení.“

Jedním z hlavních problémů s Crucible – což vedlo k hodně ukončení – bylo to, že všechny režimy jsou kombinovány v jediném seznamu skladeb, což znamená, že pokud jste nebyli fanouškem konkrétního režimu, můžete být v něm stále uvíznut v závislosti na tom, jak rotace jde. Seznamy skladeb stávek i kelímku budou nyní mít „opakující se redukci“, aby zajistili, že hráči nevidí stejné mapy znovu a znovu.

Existuje také nová sada bezpečnostního opatření, která pomáhá detekovat a potrestat podvodníky, ale „protože zabezpečení je docela ticho masem, nemůžeme jít do podrobností o tom, co se mění.„Bungie říká, že tato aktualizace však učiní akce proti podvodníkům rychlejší a další aktualizace zabezpečení přijdou jako součást 1.2.0 Aktualizace.

Aktualizace navíc přidá další jedinečné odměny pro aktivity setkání s možností, že položky k dokončení klesly. Modifikátory karet výzvy mohou pomoci vydělat tento kořist, ale stále „může trvat mnoho pokusů o přijetí kapky, protože mají být vzácné odměny.„Bungie umožňuje hráčům vidět nový kořist pro sebe ve hře, takže neexistují žádné náhledy, co lze očekávat.

Všechny tyto změny jsou nastaveny na život v aktualizaci 1.1.4 27. března.

Dustin Bailey Dustin je vše o retro hrách a dobrodružných hrách, stejně jako oddaného Final Fantasy XIV. Jeho nejúžasnějším úspěchem v PCGamesn je vyřezávání výklenku pro pokrytí simulátoru nákladního automobilu. Bývalý spisovatel seniorů, nyní ho najdete na Gamesradar.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.