Jak dlouho je protokol Callisto? Hlavní délka a čas na porážku – Dexerto, jak dlouho je protokol Callisto? | Howlongtobeat

Jak dlouho trvá protokol Callisto

Nat Smith, pokud Nat nehodí Andreja a hromadí zdroje ve Starfieldu, pak pravděpodobně zmizela v nejnovější Roguelike, hororovou hru nebo si přeje na bannery v honkai Star Rail. Nežádejte ji, aby si vybrala svého oblíbeného společníka Baldur’s Gate 3 – nikdy nedostanete přímou odpověď.

Jak dlouho je protokol Callisto? Hlavní délka a čas na porážku

strojní most v protokolu Callisto

Nárazná studia vzdálenosti

Protokol Callisto je debutový název pro stávkující studia na dálku, ale jak dlouho je ambiciózní horor? Zde je délka protokolu Callisto.

Hororové hry jsou naživu jako vždy s protokolem Callisto, který debutuje jako nový IP, série Dead Space se vrací s remake první hry a Resident Evil 4 získává také remake.

Ale je to protokol Callisto, který vyvolává nejvíce otázek, protože je to nová tvář v oslavovaném žánru. Ocenili jsme titul a říkali, že je to „hrůzové mistrovské dílo všech dob“ a že zachycuje podstatu jeho nejslavnějších předchůdců žánru.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Ale problém délky hry je nyní faktorem v moderních hrách, kdy některé hry předstihují jejich přivítání a jiné nedávají dostatečnou hodnotu za peníze, tak jak se jízdné protokol Callisto protokol?

Jacob Lee bojuje s nepřátelským robotem v protokolu Callisto

Délka kampaně Callisto protokolu

Můžeme potvrdit, že naše první přehrávání protokolu Callisto uprostřed tří obtížnosti hry nás zavedla Více než 13 hodin na dokončení.

To je zcela v souladu s tvrzením stávkující vzdálenosti Studio, že lze očekávat, že standardní běh hry bude trvat 12-14 hodin-v závislosti na vašem stylu hry.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

Pokud se přísně držíte hlavní cesty a opravdu neprozkoumáte, můžete očekávat, že se z tohoto celkového počtu oholíte asi hodinu. Nebyli jsme a nezajistili jsme, abychom našli všechny skryté doplňky, které jsme mohli najít, vyrazit z vyšlapané cesty a obecně obdivovat vizuální a úsilí hry.

Článek pokračuje po reklamě

Navíc, pokud se rozhodnete udělat první přehrávání na nejjednodušší obtížnosti, můžete očekávat, že budete trvat méně času na dokončení hry, protože zemřete méně často a budete moci běžet kolem hry rychleji.

Příbuzný:

11 nejdražší skiny CSGO v roce 2023: Knivy, AK-47, AWP a další

Článek pokračuje po reklamě

Pokud však hrajete hru na maximální bezpečnostní obtíž, pak to bude mnohem tvrdší zážitek s větším úmrtím a dokonaleji, aby ji viděl až do konce.

Takže to máte, to je vše, co potřebujete vědět o délce kampaně protokolu Callisto. Nezapomeňte se podívat na běh některých dalších hlavních her níže:

Jak dlouho trvá protokol Callisto

Art protokolu Callisto protokolu

  • 25 hraní
  • 516 backlogs
  • 5 opakování
  • 2.4 % v důchodu
  • 69% hodnocení
  • 755 Beat

Art protokolu Callisto protokolu

Předložit svůj čas

Hlavní příběh

10 hodin

Hlavní + strany

11½ hodiny

Dokončení

15½ hodiny

Všechny styly

11½ hodiny

Protokol Callisto je na Jupiterově měsíci Callisto v roce 2320. Hra vyzývá hráče, aby unikli maximálnímu vězení Black Iron Maximální zabezpečení a odhalili jeho děsivá tajemství. Směs hrůzy, akce a pohlcujícího vyprávění, hra je stanovit nový bar pro hrůzu v interaktivním entertai . Přečtěte si více.

Jak dlouho je protokol Callisto ?
Při zaměření na hlavní cíle, Protokol Callisto je asi 10 hodin v délce. Pokud jste hráč, který se snaží vidět všechny aspekty hry, pravděpodobně utratíte kolem 15½ hodiny K dosažení 100% dokončení.

Platforma S:
PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S

Žánr S:
Akce, dobrodružství, hrůza, přežití

Vývojář :
Nárazná studia vzdálenosti

Vydavatel:
Krafton

NA:
2. prosince 2022

EU:
2. prosince 2022

Aktualizováno:
1.před 5 hodinami

Jak dlouho je protokol Callisto – vysvětleny kapitoly a délka

Jak dlouho je protokol Callisto: Dani, mladá členka Outer Way, která se také snaží uniknout vězení Black Iron

Prostě Jak dlouho je protokol Callisto? Sci-fi horor řízená nápadným dálkovým studiem je vytrvalá a můžete očekávat neúspěchy na každém kroku, když uniknete vězení Black Iron. Když narazíte z jedné krvavé konfrontace s jinou v mnoha kapitolách hry, můžete se začít ptát: „Jak dlouho je protokol Callisto, stejně?“

Protokol Callisto zahrnuje osm kapitol a dokončení trvá zhruba 12-14 hodin. Pokud jste neústupní o prohledání každého temného rohu na Callisto, možná zjistíte, že vám to trvá o něco déle-zvláště pokud jste mrtví při odhalení tajemství protokolu Callisto Kallipolis, když jste u toho. Protokol Callisto je velmi lineární, takže následné přehrávání by nemělo trvat nikde tak dlouho … pokud nehrajete maximální bezpečnostní obtíže, kde se začnou hromadit další úmrtí v jedné z nejlepších PC her z roku 2022.

Thumbnail YouTube

Kapitoly protokolu Callisto

V protokolu Callisto je osm kapitol, každá z různých délek:

Tady to máš; Tak dlouho je protokol Callisto. Pokud dychtíte dosáhnout kreditů, stojí za to zkontrolovat stav protokolu Callisto New Game Plus. Na druhou stranu máme umístění všech zbraní protokolu Callisto a výběr nejlepších upgradů protokolu Callisto, abychom zdokonalili svůj výkon.

Alternativně máme několik šikovných tipů pro navigaci složitějších situací, které na vás hodí jedna z nejlepších hororových her z roku 2022, jako je to, jak zabít šéfa se dvěma hlavami v protokolu Callisto a jak zachránit uvězněný pracovník během vašeho treku přes Callisto.

Nat Smith, pokud Nat nehodí Andreja a hromadí zdroje ve Starfieldu, pak pravděpodobně zmizela v nejnovější Roguelike, hororovou hru nebo si přeje na bannery v honkai Star Rail. Nežádejte ji, aby si vybrala svého oblíbeného společníka Baldur’s Gate 3 – nikdy nedostanete přímou odpověď.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.