Jak dlouho je remake mrtvého prostoru? Hlavní délka a čas na porážku – Dexerto, jak dlouho je mrtvý prostor? | Howlongtobeat

Jak dlouho je remake mrtvého prostoru

Hledáte více obsahu remake mrtvého prostoru? Podívejte se na některé z našich dalších průvodců níže:

Jak dlouho je remake mrtvého prostoru? Hlavní délka a čas na porážku

Remake mrtvého prostoru

Elektronické umění

Hra je spíše remake z země než remaster.

Jak dlouho trvá porazit hlavní příběh remake mrtvého vesmíru? Tady je, jak dlouho vám bude trvat, než přežijete Isaacovo pátrání přes Ishimoru.

Mrtvý prostor 2023 je základnou remake originálu z roku 2008. Hra zahrnuje vesmírného inženýra, Isaac Clarke, přicházející k těžebnímu plavidlu známému jako Ishimura, aby opravil své systémy a znovu se sjednotil se svou pohřešovanou přítelkyní. Jakmile dorazí, Isaac a jeho tým zjistí, že se loď překročila krvežíznivým vesmírným zombie zvanými nekromorfy – které se ho snaží přidat do svých nemrtvých řad.

Článek pokračuje po reklamě

Hra je hororovým názvem pro přežití, a proto se stejně jako většina ostatních her v žánru snaží nepřekročit jeho přivítání, pokud jde o délku. Hry jako Dead Space jsou nejlepší, když jsou těsné, filmové zážitky, které těží z opakovatelnosti. Jak již bylo řečeno, některé hry v žánru jsou notoricky krátké, takže mrtvý prostor musí projít jemnou hranici mezi délkou a kvalitou. Zde je, jak dlouho bude trvat, než porazíte remake mrtvého prostoru.

Článek pokračuje po reklamě

Remake Remake Dead Space Gameplay

Mrtvý prostor bude trvat asi dvanáct hodin.

Jak dlouho je mrtvý prostor?

Remake 2023 je zhruba stejný jako originál – přijímání kolem 11-12 hodin porazit. Stejně jako originál je remake mrtvého vesmíru složen z dvanácti kapitol, z nichž každá trvá zhruba hodinu na dokončení. První a poslední kapitoly jsou o něco kratší, ale některé kapitoly jsou delší než jiné.

Článek pokračuje po reklamě

Dead Space (2008) trval zhruba 11-12 hodin, v závislosti na tom, zda jste hru hráli dříve a věděli, kam jdete. Ti, kteří jsou obeznámeni s hrou, by to mohli porazit mnohem dříve, ale průměrná první přehrávání by se hodila na dvanáctihodinovou značku.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Existuje několik záhad, které lze vyřešit na průzkumu Ishimura a Game Rewards. Ti, kteří si vezmou svůj čas s mrtvým prostorem a vyšetřují každou temnou chodbu a skrytou místnost, najdou více zásob a upgradů, které jim pomohou na jejich cestě.

Článek pokračuje po reklamě

Příbuzný:

11 nejdražší skiny CSGO v roce 2023: Knivy, AK-47, AWP a další

Článek pokračuje po reklamě

Udělejte si tedy čas a nebojte se, pokud váš první běh trvá déle než asi dvanáct hodin. Pamatujte, že tentokrát existuje celá řada vedlejších misí, které mohou vést k tajnému konci.

Hledáte více obsahu remake mrtvého prostoru? Podívejte se na některé z našich dalších průvodců níže:

Jak dlouho je remake mrtvého prostoru

Umění mrtvého vesmírného boxu

  • 80 hraní
  • 905 backlogů
  • 23 opakování
  • 1.3 % v důchodu
  • 88% hodnocení
  • 1K Beat

Umění mrtvého vesmírného boxu

Předložit svůj čas

Hlavní příběh

12 hodin

Hlavní + strany

15½ hodiny

Dokončení

28 a½ hodiny

Všechny styly

15 hodin

Klasická návratnost sci-fi přežití horor, zcela přestavěná tak, aby nabídla ještě pohlcující zážitek-včetně vylepšení vizuálního, zvuku a hry-přičemž zůstane věrná na vzrušující vizi původní hry.

Jak dlouho je mrtvý prostor ?
Při zaměření na hlavní cíle, Mrtvý prostor je asi 12 hodin v délce. Pokud jste hráč, který se snaží vidět všechny aspekty hry, pravděpodobně utratíte kolem 28 a½ hodiny K dosažení 100% dokončení.

Platforma S:
PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S

Žánr S:
Třetí osoba, horor, střelec, přežití

Vývojář :
Motive Studio

Vydavatel:
Elektronické umění

NA:
27. ledna 2023

EU:
27. ledna 2023

JP:
27. ledna 2023