Jak dlouho trvá kampaň Modern Warfare 2? Všechny mise a čas na dokončení – Charlie Intel, seznam misí kampaně MW2 (2022) | Každá mise v kampani Modern Warfare 2 – dot eSports

Zde je úplný seznam misí kampaně Modern Warfare 2

S pozoruhodným zlepšením pro nepřátelské AI má zvyšování obtížnosti kampaně v moderní válce 2 větší dopad než kdy jindy. Pokud se potíže s tím, očekávejte, že kampaň bude trvat déle.

Jak dlouho trvá kampaň Modern Warfare 2? Všechny mise a čas na dokončení

Modern Warfare 2 Price Gaz

Modern Warfare 2 hráči, kteří digitálně předobjednali hru. Tito hráči se možná zajímají, jak dlouho je kampaň a kolik misí je. Dostali jsme vás níže.

Kampaň Modern Warfare 2 konečně dorazila díky období předčasného přístupu, které umožňuje hráčům dokončit celý příběh před spuštěním celé hry 28. října 28. října. Cena, mýdlo a zbytek pracovní skupiny 141 jsou zpět vedle některých nových tváří.

Článek pokračuje po reklamě

Pokud jste si předobjednali digitální verzi Modern Warfare 2 a měli jste včasný přístup nebo plánujete hrát kampaň po oficiálním spuštění hry, dostali jsme vás za pokrytí všemi misemi, které můžete očekávat.

Článek pokračuje po reklamě

Zde je, jak dlouho je kampaň Modern Warfare 2 spolu se seznamem všech misí.

Jak dlouho trvá kampaň Call of Duty: Modern Warfare 2?

Kampaň Modern Warfare 2 má k dokončení 6 až 10 hodin. To se samozřejmě bude lišit v závislosti na hráči a obtížnosti, ale můžete očekávat, že se ponoří mezi šesti a deseti hodinami do kampaně, než se dostane ke konci.

Článek pokračuje po reklamě

Ačkoli Modern Warfare 2 sleduje tradici kampaní Short Call of Duty, stále existuje tuna pro dokončení objevit. Dokončení každého cíle bude vyžadovat, aby hráči prozkoumali každý centimetr kampaně a její mise.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

S pozoruhodným zlepšením pro nepřátelské AI má zvyšování obtížnosti kampaně v moderní válce 2 větší dopad než kdy jindy. Pokud se potíže s tím, očekávejte, že kampaň bude trvat déle.

Článek pokračuje po reklamě

Cena sladění v kampani Modern Warfare 2

Všechny mise v kampani Modern Warfare 2

Kampaň moderní války spočívá z Celkem 17 misí. Kampaň vezme hráče po celém světě, když se znovu objeví s pracovní skupinou 141.

Článek pokračuje po reklamě

Hráči by neměli očekávat průměrný čas na misi, protože někteří jsou kratší než jiní.

Zde je každá mise v kampani Modern Warfare 2:

Toto jsou kapitoly, které byste mohli očekávat v kampani Modern Warfare 2. Vzhledem k skromnému přehrávání byste měli být schopni projít je docela rychle před zahájením celé hry 28. října 28. října.

Další informace, podívejte se na naši probíhající recenzi moderních válečných 2, která zdůrazňuje, co jsme si mysleli o nové kampani.

Zde je úplný seznam misí kampaně Modern Warfare 2

The Call of Duty: Modern Warfare 2 Kampaň je konečně tady a kapitán Price, Ghost, Soap, Gaz a celý gang pracovní skupiny 141 jsou zpět v úžasné sadě MW2 mise kampaně. Nejen to, ale příběh skupiny bude pokračovat kolem konec kampaně, jakmile se kredity hodí, s příběhy vyprávěnými v režimu Special Ops a Warzone 2.0.

Zde je to, co potřebujete vědět o misích Modern Warfare 2. V rámci samotné hry nebude přímé zmínky o událostech, takže se nebojte o žádné tvrdé spoilery níže.

Kolik misí je v MW2 kampaň?

Kampaň je dlouhá 17 misí a všechny jsou různé délky. Dokončení nejkratších misí trvá pět až 10 minut, zatímco nejdelší může trvat půl hodiny nebo déle v závislosti na technice hry a dovednosti hráče.

Mise lze přehrát, jakmile je dokončíte a lze je provést ve vyšších potížích k vydělávání trofejí a úspěchů. Existuje také několik úspěchů, které mají být dokončeny, provedením různých úkolů v rámci některých misí kampaně.

Úplný seznam misí kampaně

Zde je úplný seznam a jména každé mise ve hře. Pokud se chcete vyhnout spoilerům.

Modern Warfare 2 je nyní k dispozici.

Spisovatel štábu a vedení Call of Duty. Profesionální spisovatel více než 10 let. Milovník Destiny 2, Metal Gear, Pokémon, Resident Evil, Final Fantasy, Marvel Snap a další. Mezi předchozí narození patří hráč PC, Red Bull Esports, Fanbyte a Esports Nation. Dogdad to Yogi Corgi, sportovní fanoušek (NY Yankees, NY Jets, NY Rangers, NY Knicks), Paramore Fanatic, Cardio nadšenec.