Jak dlouho trvá vnější světy? | Howlongtobeat, jak dlouho porazit vnější světy? | Shacknews

Jak dlouho porazit vnější světy

Žánr S:
První osoba, hraní rolí

Jak dlouho trvá vnější světy

Outer Worlds Box Art

 • 64 hraní
 • 4K backlogs
 • 90 opakování
 • 4.5 % v důchodu
 • 77% hodnocení
 • 4.5k Beat

Outer Worlds Box Art

Předložit svůj čas

Hlavní příběh

13 hodin

Hlavní + strany

26 hodin

Dokončení

39 hodin

Všechny styly

26½ hodiny

Outer Worlds je nový sci-fi RPG pro jednoho hráče z Obsidian Entertainment and Private Division. Když prozkoumáte vesmírnou kolonii, postava, kterou se rozhodnete stát, určí, jak se tento příběh poháněl hráče. V firemní rovnici pro kolonii jste neplánovaná proměnná.

Jak dlouho trvá vnější světy ?
Při zaměření na hlavní cíle, Vnější světy je asi 13 hodin v délce. Pokud jste hráč, který se snaží vidět všechny aspekty hry, pravděpodobně utratíte kolem 39 hodin K dosažení 100% dokončení.

Platforma S:
Nintendo Switch, PC, PlayStation 4, Xbox One

Žánr S:
První osoba, hraní rolí

Vývojář :
Obsidiánská zábava

Vydavatel:
Soukromá divize

NA:
25. října 2019

EU:
25. října 2019

Aktualizováno:
před 1 hodinou

Jak dlouho porazit vnější světy?

Jak dlouho porazit vnější světy?

Zjistěte, jak dlouho trvá porazit vnější světy. Je to komplikovanější, než si myslíte.

17. března 2021 9:00

Vnější světy obdržely od svého vydání dva nové kusy DLC, což znamená, že hra se nevyhnutelně prodlouží. Pokud plánujete znovu vyzvednout hru nebo se chystáte hrát poprvé, pak je důležité vědět, do čeho se dostáváte. V této příručce budeme diskutovat o tom, jak dlouho bude trvat porazit vnější světy a jak dlouho bude trvat dokončení dvou DLC, které jsou nyní k dispozici.

Jak dlouho porazit vnější světy?

Jak dlouho porazit vnější světy

Vnější světy pravděpodobně porazí hráče nejméně 24 hodin, a to je na velmi nízkém konci odhadů. Abychom to provedli do 24 hodin, hráči by museli přeskočit řadu vedlejších úkolů a pravděpodobně se vydat z několika možností dialogu, když hrají. Avšak celková doba hraní 24 hodin je proveditelné. Mějte na paměti, že tento odhad nezahrnuje další úkol a místa představená s nebezpečím na Gorgonu nebo vraždu na DLC Eridanos.

Realističtější odhad, jak dlouho trvá porazit vnější světy, je 40 hodin. To by bylo dost času na dokončení většiny vedlejších úkolů a zapojení do většiny možností dialogu. To však stále není odhad pro ponechání bez kamene bez. Pokud se rozhodnete hrát také přes oba questlines DLC, pak se díváte na dalších 12 až 14 hodin, čímž se tento součet zvýší na zhruba 55 hodin.

Pokud plánujete prozkoumat každou místnost v každé budově, řekl bych, že jediná hra vnějších světů – včetně DLC – by mohla trvat až 60 nebo dokonce 70 hodin. To je pro osobu, která čte všechny terminály, přistupuje k všem tajným dveřím, čte každou možnost dialogu a dokončí každou postranní quest.

Úlovek s vnějšími světy je, že jeden přehrávání není dost. Existuje prostě příliš mnoho způsobů, jak hru dokončit. Blazing Guns je možnost, ale stejně jako utajení. Možná chcete použít mozky přes brandi. Je třeba zvážit alternativní konce, což znamená, že i když hrajete skrz planoucí zbraně, možná budete chtít udělat znovu, abyste viděli, jak se věci hrají jinak. Nebyl bych překvapen, kdybych viděl, že oddaní hráči dostanou tři až čtyři útěky z vnějších světů, což by mohlo vést k více než 100 hodin celkové doby hry.

Nyní, když máte hrubou představu o tom, jak dlouho trvá porazit vnější světy, nezapomeňte navštívit průvodce Outer Worlds a průchodem, který jdeme. Při navigaci Halcyona by vám mělo pomoci uskutečnit správné hovory pro vaši hru.

Bill, který je také známý jako RUMPO, je fanoušek celoživotního hráče a Toronto Maple Leafs. Svou známku udělal na začátku své kariéry prostřednictvím psaní průvodce a hlubokému porozumění redakčnímu SEO. Rád se zabývá prací, aby vytvořil skvělý obsah, ať už je to divoká funkce nebo rozdrcení hloubkového sběratelského průvodce. Tweetujte ho @RumpOPlays, pokud máte dotaz nebo komentář ohledně jednoho z jeho článků.

 • Obsidiánská zábava
 • Průvodce
 • Vnější světy
 • Nebezpečí na Gorgonu
 • Vnější světy: Vražda na Eridanos

Jak dlouho trvá vnější světy?

RPG podobný Fallout-like je tady, ale jak dlouho trvá porazit?

Publikováno: 19. října 2020

Jak dlouho trvá vnější světy? RPG v otevřeném světě vyšel asi před rokem a přichází na páru velmi Brzy – ale pokud jste jako já. Vím, že když vložím do hry své těžce vydělané peníze, ráda přemýšlím o její hodnotě, a to znamená, jak dlouho mě bude bavit. 50 liber je hodně utratit za něco, pokud budete strávit jen několik hodin nadšeným.

To neznamená, že všechny hry by měly být posuzovány podle toho, jak dlouho jsou, ne ne. Nemyslím si, že kdybyste udělali Ghost Recon: Breakpoint déle, automaticky by se to zlepšilo a docela se mi líbí délka ovládání stejně jako to je. Je tu spousta legrace, která nezahrnuje do hry nalité hodiny.

Jak vysvětluje naše recenze Outer Worlds, patří mezi mnoho vlastností šance stát se přátelským sousedstvím Cupid a hrát Wingmana/Woman na jednu z vašich večírek nebo možná jeho smích-nahlas (nebo „lol“, jak říkají skvělé děti) humor je pro vás. Náš recenzent Dustin Bailey však varuje, že mezi těmito momenty skutečné brilantnosti má vnější světy tendenci meandrovat, se spoustou „pojivové tkáně“, kde moc neděláte moc.

Jak dlouho trvá vnější světy?

Vnější světy jsou dlouhé asi 25 hodin. Nyní to nechápejte, náš přehrávání bylo pro účely kontroly a ačkoli byl nalezen každý hlavní vedlejší úkol, pravděpodobně nehledá na planety pro každý kousek obsahu, který byste mohli dostat ze hry. Pravděpodobně jsou stále nějaké malé vedlejší úkoly neprozkoumané, sběratelské předměty, které se mají shromáždit, a možná nějaké opětovné načtení, pokud se vám nelíbí cesta, kterou jste se vydali.

Pokud jste typem, který si ji zarezervujete do středu hry a dokončíte hlavní úkol a hlavní úkol sám, hledáte více na 15hodinovou hru. Na druhou stranu toho by hraní na tvrdém mohlo prodloužit přehrávání na přibližně 30 hodin, protože by to vyžadovalo trochu méně spreje a modlit se a trochu utajení k zachování zdraví. Opravdu to, na co jde, je vaše preference her.

Po pravdě řečeno, strávil jsem příliš dlouho v tvorbě postav a rozhodováním o tom, který z vnějších světů je upgradovat a trávit čas, a také přemýšlet o nejlepších dovednostech a výhodách. Ale s našimi praktickými průvodci byste měli být schopni učinit tato rozhodnutí mnohem rychleji.

Samozřejmě, pokud se pro vás zdá, že 25 hodin se zdá trochu krátké-nebo dokonce dlouhé-existuje spousta dalších renomovaných her RPG a bohatých her na otevřeném světě, které mají být prozkoumány napříč deskou. V dnešní době je docela snadné si vybrat.

Bývalý spisovatel štábu Imogen Mellor Imogen je rukou pro konkurenční střelce hrdinů jako Valorant a Overwatch, stejně jako lichá karta Battler.