Jak dokončit Atomgrad RAID Episode 1 in Cod MW 2, Atomgrad EP. 01 Náchod na nájezdy | Modern Warfare 2 (MW2) | Hra8

Atomgrad Ep. 01 nájezdy

Contents

Projdete vodou, abyste se dostali do nové pasáže, ale nejprve budete muset chytit vzduchovou nádrž ze stolu vlevo. Pokud budete pokračovat, dosáhnete kontrolního bodu.

Jak dokončit Atomgrad RAID Episode 1 in Cod MW 2

Hej lidi! Dnes vás budu učit, jak dokončit epizodu Atomgrad RAID 1 v COD MW 2.

Vzhledem k tomu, že jsem zde profesionální posilovač v továrně na podporu, atomgrad raid zvýšení je jednou z mých každodenních pracovních míst. Pomáhám klientům pravidelně porazit nájezd na atomgradu. Proto jsem se rozhodl vám poskytnout průvodce zdarma pro případ, že byste to chtěli udělat sami.

Bez dalšího povyku, pojďme!

Co je to Atomgrad Raid?

Nájezdy pokračují v příběhu kampaně Modern Warfare 2. Jsou to třídílný režim, který má cíle utajení, akce a řešení hádanek. Společně se cítí hodně jako zombie velikonoční vejce ve Call of Duty.

Se sezónou 1 Reloaded, Epizoda 1: Atomgrad Episode 1 vyšel 14. prosince 2022. Toto je první z pěti sezónních epizod. Každá sezóna Modern Warfare 2 bude mít novou epizodu RAID.

Jak dokončit epizodu 1 Atomgrad RAID 1

Přiřazení RAID

Než budete moci přejít na nájezd, budete muset dokončit výzvu a získat úkol.

Existují tři způsoby, jak získat zadání RAID:

1. Udělejte určitou denní výzvu v multiplayeru nebo specifikacích.

2. Umístěte do jakéhokoli Top 20 Warzone 2 BR Playlist.

3. Použijte poslední únikový vrtulník v DMZ s nejméně 30 000 $ v hotovosti.

Jakmile získáte úkol RAID, můžete s sebou přinést jakékoli dva ze svých squadmanů nebo se připojit k příteli, který již má jeden. Pouze jedna osoba ve skupině musí mít pověření pro všechny ostatní, aby si s nimi hráli.

Osoba, která vlastní zadání nájezdu, může nájezd na celý týden. Vy nebo spoluhráč budete muset po týdenním resetování znovu udělat jeden ze tří úkolů, abyste získali nový přiřazení RAID.

Dokončení denní výzvy pro více hráčů bude pravděpodobně nejjednodušší způsob, protože denní výzvy specifikace mohou trvat trochu více času. Na straně Warzone může být DMZ riskantní a časově náročná volba, ale hráči Battle Royale by neměli mít příliš mnoho problémů dostat se do top 20.

1. Vyřešte hádanku pro otevření ponorkových dveří

Na začátku náletu zabijte všechny nepřátele, které vidíte. Poté sledujte vodu na pravou stranu zadní části zařízení, kde uvidíte místnost s červeným světlem nad dveřmi. Jít do místnosti. Uprostřed místnosti je stůl se čtyřmi obrazovkami. Pokud stisknete červené tlačítko na zdi vpravo od monitorů, půjdete do jiné místnosti se stejnými čtyřmi televizory. První místnost je hlavní místnost, ale pro vyřešení této šifry budete muset použít obě pokoje.

Atomgrad Raid Episode 1 Krok 1

K tomu bude muset každý člen vašeho tria převzít jinou roli. Nechte oba hráči jít své samostatné způsoby, s jedním hráčem v každé místnosti. Bude na třetí osobě přečíst kódy.

Hráč, který má na starosti čtení kódů, bude v hlavní místnosti, stojící v rohu vlevo od monitorů, kde je kódová pole. Na pole kódu můžete vidět tři znaky. Tento kód bude kombinací dopisů a čísel ze Spojených států a Ruska.

Atomgrad Raid Episode 1 Krok 2

Osoba s kódem by měla říci nebo popsat první dopis a další dva hráči by měli používat bezpečnostní monitory pro kole přes kamery, dokud nenajdou ten, který ukazuje velkou obrazovku se spoustou čísel a písmen. Jakmile hráč najde první písmeno, které odpovídá prvnímu kódu v krabici, musí vyvolat číslo, které je přímo pod tímto dopisem. Proveďte tento krok znovu pro každé z následujících dvou písmen v kódovém poli. Na konci dostanete třímístný kód.

Osoba, která zná kód, by měla vložit tato tři čísla doprava od televizorů v první místnosti. Chcete -li tento krok dokončit, budete muset všichni přepnout role, protože stejný hráč nemůže používat kódové pole více než jednou.

Udělejte to samé znovu. Nechte novou osobu, která říká každý dopis nahlas, když lidé sledují monitory poslouchají. Odpovídejte tři čísla a vložte je do stroje napravo.

Nyní musíte udělat totéž potřetí, s osobou, která dosud neuvedla kódy. Zadejte poslední kód a otevřete dveře v oblasti, odkud jste přišli (voda).

Během druhého a třetího dekódování získáte v boxu kódu čtvrtý nebo pátý symbol. Existují falešné znamení, které vás odhodí. Pokud ani jedna osoba na monitorech nevidí symbol, který popisujete, přeskočte jej a neustále volejte dopisy, dokud nebudete mít tři čísla, která by vložila do pravého kódového stroje.

2. Nyní plaveš, hodně.

Projdete vodou, abyste se dostali do nové pasáže, ale nejprve budete muset chytit vzduchovou nádrž ze stolu vlevo. Pokud budete pokračovat, dosáhnete kontrolního bodu.

Poznámka: Je tam pouze jedna vzduchová nádrž. Chcete -li projít tunelem vody, budete muset při plavání předat nádrž z jedné osoby na druhou. Cesta začíná rovně, ale skončíte u brány s červeným tlačítkem.

Jedna osoba bude muset dýchat vzduch z nádrže a držet tlačítko, aby otevřela bránu a propustit ostatní. Pak někdo bude muset stisknout červené tlačítko těsně uvnitř brány, aby zůstal dveře otevřené pro třetí osobu. Těsně kolem této brány je sada schodů, které vedou k kontrolnímu bodu, kde se můžete dostat z vody.

Abyste pokračovali, musíte skočit zpět do vody na schodech a jít dolů do zaplavené chodby. Budou existovat tripwires, Snažte se jim tak co nejvíce vyhnout. Při plavání po chodbě vám zelené žhavé tyčinky ukážou cestu ke dveřím vpravo. Plavejte otvorem na druhé straně místnosti.

Atomgrad Raid Episode 1 Krok 3

Jděte dolů po této chodbě, zahněte doleva na první zatáčku a plavání přes rozbité kousky. Pokračujte po této chodbě, dokud vám bílé šipky na zdi řeknou, abyste odbočili doprava. Nejprve musíte jít doleva a použít vzduchovou kapsu uvnitř výtahové hřídele. Dejte si pozor na dráty výletů. To také přidá nový kontrolní bod, kde lidé mohou bezpečně respawn, pokud zemřou.

Atomgrad Raid Episode 1 Krok 4

Pak se vraťte tak, jak jste přišli, a sledujte bílé šipky na zdi ke dveřím. Otevřete dveře a sledujte bílé šipky, dokud nedosáhnete díry v zemi. Je zde spousta cest, takže buďte opatrní. Pošlete někoho, kdo nemá vzduchovou nádrž, aby je vyrazil, protože každý, kdo zde umírá.

Budete se potápět do dlouhého úzkého tunelu a abyste zůstali naživu, budete muset stále sdílet vzduchovou nádrž. Pokračujte rovně a sledujte světlo, abyste se dostali na místo, kde můžete plavat a vylézt ven. To vás dostane do oblasti, která vypadá jako mishaft.

Sledujte pasáž a dostanete se do jiné oblasti, kde musíte spadnout a plavat tunely naplněné vodou. Zde bude oplocení drátu, takže zůstaňte na levé straně plotu. Žluté značky se šipkami vám ukážou, jak se zde zatáčky. Jen sdílejte vzduch, aby nikdo nezemřel.

Nakonec najdete dveře do bunkru, kterým můžete plavat, abyste se dostali na povrch. Toto je kontrolní nebo bezpečná oblast.

3. Zapněte generátor a otevřete dveře

Uvnitř bunkru je generátor. Jeden hráč musí zůstat vedle generátoru a zapnout jej. Pošlete hráče dolů do podvodních dveří se vzduchovou nádrží. Třetí hráč musí jít do místnosti nalevo od dveří, kde je červené tlačítko a podržte jej. Stejně jako poslední červené dveře knoflíku musí být tento držen a hráč v generátoru se musí připojit k hráči u dveří, aby mohl plavat.

4. Vymažte zbrojnici

Najdete pokoj plnou zbraní a nástrojů na vrcholu schodů. Bude tu několik nepřátel, takže je zabijte a připravte se na větší boj. Musíte se zbavit všeho v zbrojnici.

Zpočátku vše, co budete mít, je chodba s nepřáteli a juggernaut. Vyjměte je a pak se podívejte do poslední místnosti na pravé straně pro červené tlačítko. Pokud to stisknete, můžete projít jinými dveřmi.

To vás zavede do místnosti se zeleným osvětlením a dírou v podlaze. Spadnout dolů a následovat tunel přímo dopředu. To vás spadne do tunelu s červenými světly. Dávejte pozor na bombové drony. Skončíte v kulaté místnosti s několika různými částmi.

Věnujte pozornost dvěma kódovým strojům, které jsou hned vedle místa, kde jste přišli. Po této oblasti najdete červenou místnost a namodralý pokoj. Zbavte se všech nepřátel a rozhlédněte se, abyste viděli, co se děje. Tato místnost a hádanka budou poslední.

5. Čas pro konečnou hádanku

Jakmile je zbrojnice prázdná, musí jeden člověk stát u ovládacího panelu v červené místnosti a druhá na ovládacím panelu v modré místnosti. S těmito panely můžete komunikovat, abyste viděli kódy jako ty v poslední místnosti šifry, ale nemusíte se jen dívat na monitory. Kódy jsou v místnostech a chcete se rychle podívat a jít dál. Tyto pokoje mohou být velmi nebezpečné.

Atomgrad Raid Episode 1 Krok 5

Kódové stroje musí být připraveny pro třetí osobu. Chcete -li otevřít kódové pole pro hráče tři, lidé v červených a modrých pokojích musí stisknout tlačítka ovládacího panelu současně. Poté může přehrávač kódu použít kódové pole k zahájení procesu šifry.

Atomgrad Raid Episode 1 Krok 6

To je hodně jako první šifra, kterou jste zlomili, ale tento má časový limit a nepřátele. Osoba kódu řekne dopisy a lidé v červených a modrých pokojích musí říci číslo co nejrychleji nebo zjistit, zda se jedná o falešný symbol.

Jakmile je první sada čísel vložena do stroje správně, bombardovací drony zaútočí na červenou místnost a modrá místnost se naplní smrtícím plynem a nepřáteli AI. Zabijte nepřátele a bombardujte drony, ale držte se dál od plynu. Pak přepněte role, protože stejně jako naposledy si musíte vybrat novou osobu pro kódové pole ve druhém kole. Opakujte kroky kódu a získejte čísla. Pro třetí sadu to udělejte znovu.

Modrá místnost je nejtěžší a jak se časovač schází dolů, druhá a třetí sada kódů je ještě těžší. Pro pozdější kola si myslím, že byste měli dát osobu s nejlepší pamětí v modré místnosti, protože plyn a nepřátelé ztěžují více než nahlédnutí do kódu.

6. Přežít, dokud se dveře neotevře

Jakmile se dveře otevřou, musíte bojovat proti nepřátelům AI a bombami, které stále přicházejí, dokud nevyběhne čas. Vybuchujte jakékoli bomby, které by mohly vložit do kódového pole. Na konci bude obrovská věc.

Můžete se pohybovat sem, ale tyto vlny vojáků AI a bombů jsou opravdu těžké. Můj tým zjistil, že bylo nejlepší skrýt za krabicemi kolem kódových strojů a sledovat z různých úhlů, zatímco zůstal spolu. Kdyby někdo padl příliš daleko od skupiny, bylo by těžké je dostat zpět.

Posledním krokem je, aby všichni interagovali se dveřmi mezi kódovým boxem a vstupním strojem, jakmile se časovač vyprší a dveře se otevře. Nyní, když jste dokončili první epizodu RAID v Modern Warfare 2, můžete sledovat cutscene.

Koupit atomgrad raid zvýšení nájezdu

Ne každý má skupinu nebo čas na řešení tohoto nájezdu, ale přesto to chce udělat a získat skvělé odměny.

To je místo, kde přicházíme. Můžeme vám pomoci dokončit Atomgrad Raid s naší službou podpory nájezdu atomgradu.

Můžete si hrát s naším premade s týmem nebo se můžeme přihlásit k vašemu účtu a udělat to pro vás ještě levnější. Cokoli dáváte přednost, funguje pro nás. Neváhejte se dnes spojit.

 • Atomgrad Raid
 • Atomgrad epizoda 1

Atomgrad Ep. 01 nájezdy

MW2 - banner Atomgrad EP 1

Atomgrad Ep. 01 je kooperační raidská mise uvedená v Call of Duty: Modern Warfare 2. Čtěte dále pro úplný průchod Atomgrad EP. 01 včetně toho, jak najít tým Echo, umístění všech fragmentů Intel, seznam zbraní nalezených v misi a odměn získaných z dokončení mise.

Seznam obsahu

 • Průvodí misí
 • Řešení puzzle
 • Umístění fragmentu Intel
 • Seznam zbraní
 • Seznam odměn
 • Související průvodce

Atomgrad Ep. 01 Návod misí

Atomgrad Ep. 01 Přehled misí

MW2 - Atomgrad EP 1

Kapitán Price, Gaz a Farah se vracejí v epizodě 1 herního režimu New Raids, když infiltrují nepřátelské linie, které se považují za úkryt v sovětské éře.

S Alexem Kellerem a zbytkem týmu Echo, který se ještě musí vrátit, jsou tři přiděleni, aby našli své místo pobytu a dokončili rekonaci zařízení.

Atomgrad Ep. 01 průchod

Připravit

Střílet nepřátele

Pod vodou

Kořistní vojáci

Modern Warfare 2 - Získejte kódy

Vzduchová nádrž

Ponořte se skrz díru s červeným světlem

Výměnná vzduchová nádrž

Schody

Plavat doleva

Žlutá značka

Generátor

Clear Peneries Armory

Pokoj se zeleným světlem

Sledujte červené světlo

Kódy znovu

Bomba Drone Code sekvence

Počkejte na výbuchové dveře

Výbuchové dveře

Jak vyřešit Atomgrad EP. 01 RAID hádanky

První sekvenční kód

Moderní válka 2 - Umístění červeného terminálu

Modern Warfare 2 - První sekvenční kódy

Modern Warfare 2 - Místa CCTV

Modern Warfare 2 - Enter Passcode

Modern Warfare 2 - Kódy dopisů

Modern Warfare 2 - první sekvenční kód

Modern Warfare 2 - První sekvenční kód dva

Modern Warfare 2 - kódy červených terminálů

Druhý sekvenční kód

Modern Warfare 2 - Aktivuje se modrá místnost

Modern Warfare 2 - Červená místnost Aktivuje

Modern Warfare 2 - Druhé sekvence Passcode Umístění

Modern Warfare 2 - Terminál druhého sekvence

Modern Warfare 2 - modrý kód místnosti

Modern Warfare 2 - Blast Doors Defense

Druhé sekvenční kódy mají časový limit

Modern Warfare 2 - Časový limit puzzle

Druhé sekvenční kódy budou vyžadovat, aby váš tým vstoupil do kódů v daném časovém rámci, jinak se písmena změní na jiný a váš tým bude muset znovu vstoupit do přístupového kódu, jakmile dojde časovač.

 • První kód: 60 sekund
 • Druhý kód: 40 sekund
 • Třetí kód: 30 sekund

Bomba drony a nepřátelská vojáci se neustále vynoří

Modern Warfare 2 - Nepřátelé logické místnosti

Členové červené místnosti a modré místnosti budou muset dávat pozor na bombové drony a nepřátelské vojáky, protože na ně neustále se tkají a zaútočí.

Atomgrade EP. 01 Místa Intel Fragment

Jak získat fragmenty Intel

Ne. Umístění
1 Po vstupu do bezpečné oblasti přejděte kolem mezery. Poté najdete fragment Intel v a bedna.
2 Po porážce dvou juggernautů najdete a pevný disk na levé místnosti na konci chodby.

Poznámka: V současné době tuto část aktualizujeme.

Atomgrad Ep. 01 Seznam zbraní

Všechny zbraně atomgradu

Typ Zbraně
Útočná puška Kastov-74U, Kastov 545, & Taq-M
SMG Vaznev-9K, Minibak & Vel 46
Střelec EBR-14 (startovní zbraň)
Brokovnice Lockwood 300
Pistole P890 (startovní zbraň)
Lmg Rapp h

Všichni tři hráči zahájí misi s EBR-14 a P890.

Seznam odměn na Atomgrad EP. 01

Operátor Gaz

Všichni hráči, kteří dokončili Atomgrap EP. 01 Raid může odemknout Gaz jako nového operátora pod frakcí Specgru.
Jak odemknout všechny operátory a kůže

Veteránské potíže

Modern Warfare 2 - Atomgrad veteránská potíže

Hráči mohou zpochybnit vyšší úroveň obtížnosti pro Atomgrad EP. 01 Raid výběrem úrovně veteránů. Můžete jej také odemknout dokončením EP ATOMGRAD. 01 Raid alespoň jednou.

Tajemná odměna

Modern Warfare 2 - Mystery Case Rewards

Po dokončení nájezdu atomgradu můžete také získat záhadný případ. Záhadný případ obsahuje náhodné položky, jako je exluzivní znak Gaz a volající karta!

Call of Duty: Modern Warfare 2 (MW2) související průvodce

Modern Warfare 2 - RAIDS Partial.png

Všechny mise RAIDS

Ne. Jméno mise
1 Atomgrad Ep. 01

Další průvodce nájezdů

Komentář

Autor

Call of Duty: Modern Warfare 2 (MW2) průchodný tým
Tento článek byl vytvořen elitním týmem spisovatelů a hráčů Game8.
Názory na článek nebo příspěvek jděte sem.
Názory na článek nebo příspěvek

My na game8 děkuji za vaši podporu.

Abychom mohli udělat co nejlepší články, podělte se o své opravy, názory a myšlenky 「Atomgrad Ep. 01 Náchod na nájezdy | Modern Warfare 2 (MW2) 」 s námi!

Při hlášení problému buďte co nejkonkrétnější při poskytování podrobností, jako například v jakých podmínkách se problém objevil a jaké účinky to mělo.

Chcete tyto informace poslat?

Poukazujte na chyby a odešlete zpětnou vazbu

Upravit odeslání

 • Call of Duty: Modern Warfare 2 (MW2) Návod a průvodce wiki
 • RAIDS
 • Atomgrad Ep. 01 nájezdy

Návod

Aktualizace a poznámky k opravě

Hlavní aktualizace

 • Aktualizace sezóny 1 (16. listopadu)
 • Sezóna 1 Reloaded (14. prosince)
 • Aktualizace sezóny 2 (15. února)

Drobné aktualizace

 • Aktualizace 1.03 Poznámky k opravě
 • 11/1/2022 Aktualizovat poznámky o opravách a oprava chyb
 • 11/3/2022 Update a Player Showcase Bug Fix
 • 1.08 Poznámky k opravě: Aktualizace naladění přílohy
 • 11/9/2022 Aktualizace: Týdenní resetování hvězd
 • 11/10/2022 Aktualizace: Oprava ovladače NVIDIA
 • 13/18/2022 Aktualizace: Oprava chyby v sociální nabídce
 • 22. listopadu Aktualizační poznámky k opravě (sezóna 1)
 • 12/2/2022 Aktualizace: Neschovy a oprava FPS pro PC
 • 2. prosince Aktualizace poznámek o záplatě (sezóna 1)
 • 16/16/2022 Aktualizace: Snížená oprava havárie
 • 16/16/2022 Aktualizovat poznámky o opravách a oprava chyb
 • 12/19/2022 Aktualizovat poznámky k opravě
 • 13/13/2023 Aktualizovat poznámky k opravě
 • 01/20/2023 Aktualizovat poznámky k opravě
 • 30/30/2023 Aktualizovat poznámky k opravě
 • 02/16/2023 Aktualizovat poznámky k opravě

tipy a triky

Průvodce multiplayery

 • Jak rychle se vyrovnat
 • Jak odemknout všechny camos
 • Jak odemknout všechny volací karty
 • Jak odemknout zlaté camo
 • Je v MW2 hardcore režim?
 • Bojový záznam a jak zkontrolovat poměr KD
 • Killstreak Guide: Best KillStreaks
 • Nejlepší načítání
 • Nejlepší optika
 • Jak odemknout všechny operátory
 • Jak odemknout všechny emblémy
 • Jak odemknout všechny zbraně
 • Jak odemknout Slimline Pro
 • Jak odemknout mistrovství Camos
 • Jak přehrávat rozdělenou obrazovku
 • Jak odemknout všechna kouzla
 • Jak získat bojový balíček sezóny 1
 • Jak odemknout všechny samolepky

Hraní funkce

 • Gunsmith 2.0 Průvodce
 • Základy střelby: Všechna nová střelecká mechanika
 • Průvodce pohybem: Základy a bojové techniky
 • Průvodce vozidlem: Jak používat a přizpůsobit vozidla
 • Všechny podmínky a popisky Call of Duty
 • Ovládací prvky a nejlepší nastavení
 • Jak sklouznout
 • Jak přizpůsobit načítání
 • Jak hrát ve třetí osobě
 • Seznam odměn kampaně
 • Jak provést dokončovací pohyby
 • Jak dlouho trvá kampaň moderní války 2?
 • Průvodce Killstreak & Scorestreak
 • Jak se ponořit
 • Jak přeskočit cutscenes
 • Nejlepší zbraně pro kampaň
 • Průvodce výhodou
 • Průvodce modernizací polí
 • Jak uložit vlastní mody
 • Hardcore režim
 • Průvodce hry

Časté časté

 • Jak propojit váš účet Activision
 • Je k dispozici hlasový chat ve hře?
 • Jak funguje AIM asisten?
 • Můžete přizpůsobit operátory?
 • Příběh zatím
 • Je moderní válka 2 remake?
 • Jaká je limit maximální úrovně?
 • Můžete změnit nitko?
 • Můžete prestiž??
 • Jak změnit své jméno
 • Co je bitevní vztek?
 • Co je to trezor zbraní?
 • Mountain Dew ve hře
 • Twitch Dodává datum vydání a seznam odměn
 • Little Caesar’s ve hře
 • Co je ladění zbraní?
 • Jak zkontrolovat svou zbraň
 • Seznam všech citátů smrti
 • Jak zapnout Fidelityfx CAS?
 • Měli byste si koupit bitevní průkaz?
 • Jack Link’s ve hře
 • Seznam odměn za progresi pořadí
 • Usnadnění ofenzivního chatu a názvu účtu
 • Jak odemknout všechny načítání obrazovky pozadí
 • Je dvojitá událost XP přichází na MW2?
 • Seznam válečných stop a jak vybavit
 • Kdy je víkend zdarma?
 • Co jsou zabití Longshot?
 • Co jsou bodové zabíjení?
 • Jak vytvářet skupiny (klany)
 • Přichází MW2 na Nintendo Switch?
 • Co jsou zabíjejí operátor?
 • Jak získat Prime Gaming Rewards a Link Account
 • Jak se objevit offline
 • Kolik zbraní je v moderní válce 2?
 • Jak získat odměny CDL Major 2 displeje
 • Cesta události Ronin Season 2
 • Jak získat objektivní zabití obrany
 • Battle Pass a odměny sezóny 2

Warzone 2.0

Nejnovější zprávy a události

 • Warzone 2.0 Datum vydání
 • V kolik hodin bude Warzone 2.0 Vydání?
 • Je Warzone 2.0 zdarma hrát?
 • Je Warzone 2.0 křížová platforma?
 • Dostupné platformy
 • Předběžné zatížení datum a čas
 • Požadavky na systém
 • Stav serveru
 • Co je to dovednosti ?

Herní módy

 • Seznam Warzone 2.0 herních režimů
 • Jak hrát DMZ
 • Jak hrát Battle Royale
 • Unhinged BR TIOS
 • Jak hrát herní režim Duos

tipy a triky

 • Průvodce začátečníkem Warzone 2.0
 • Průvodce pevnosti
 • Průvodce černými weby
 • Všechna klíčová místa Ashika Island DMZ
 • Budování 21 klíčů a umístění
 • Co je kolaps kruhu?
 • Jak získat načítání
 • Co jsou to nákupní stanice?
 • Nejlepší Warzone 2.0 načítání
 • Všechny mise a odměny DMZ
 • Průvodce chat v blízkosti
 • Co je to Gulag?
 • Jak pingové nepřátele
 • Jak funguje dotazovací systém?
 • Jak získat případy zbraní v DMZ
 • Nejlepší položky na kořist
 • Jak získat smlouvu s nuke
 • Jak odemknout všechny kůže vozidla
 • Nejlepší nastavení pro Warzone 2.0
 • Jak zapnout kontextové klepnutí
 • Co je Codball?
 • Co je podpora vašeho týmu Pick’em?
 • Nejlepší zbraně pro Warzone 2.0
 • Jak doplnit vozidla
 • Všechna umístění a mapa klíčů DMZ
 • Nejlepší místa k odpadu
 • Nejlepší zvuková nastavení pro slyšení stop
 • Klíč a umístění kanceláře Taraq Smugglera
 • Klíč a umístění nástrojů na napájení
 • Yum yum burger back room klíč a umístění
 • Kushaak Construction Warehouse Key and Location
 • Taraq River Supply Shack Key and Location
 • Se vrací oživení do Warzone 2.0?
 • Jak najít umístění zlaté lebky a lodí
 • Jak získat tokeny bitevního průchodu?
 • Klíč a umístění obchodu s potravinami Ahmed
 • Daleko jihovýchodního skladovacího klíče a umístění
 • Co je voják AQ zabíjí?
 • Je ostrov Rebirth ve Warzone 2.0?
 • Přirozená mise Black Mous Mission
 • Jak dokončit smlouvu o SafeCracker
 • Nejlepší sestavení RPK
 • Můžete hrát na rozdělenou obrazovku na Warzone 2.0?
 • Nejlepší sestavení Taq-56
 • Downtown Post Office Key and Location
 • Nejlepší Fennec 45 Build
 • Jak dokončit zabezpečenou smlouvu
 • Nejlepší sestavení M13B
 • Jak dokončit zabezpečenou smlouvu o jaderném materiálu
 • Klíč a umístění na horském místě
 • Klíč a umístění longshoreman’s duffel tašky
 • Klíč a umístění skladů ihtaq
 • Jak přidat lidi na Warzone 2.0
 • Klíč a umístění na jižní bance byt
 • Rohan Control Room Locker Key and Location
 • Klíč a umístění
 • Klíč a umístění CH7 Secure Records Room
 • Čestný odznak bílý lotos mise
 • Umístění mrtvého kapky
 • Klíč a umístění oprav zbraně
 • Klíč a umístění mezipaměti mostu Hafid
 • Klíč a umístění skříňky vědce
 • Apartmán a umístění na jihu Zaya Scientist Apartment
 • Nejlepší třída Sniper
 • Klayce a umístění Bank of Adal Office
 • Jak zkontrolovat svůj Warzone 2.0 statistik
 • Jak hrát mini Royale
 • Jak získat stavbu 21 případů zbraní
 • Potřebujete PS Plus nebo Xbox Live?
 • Můžete změnit výhody?
 • Sattiq host Quarters Key and Location
 • Co je to asimilační doplňování?
 • Ostrov Ashika
 • Plunder přichází do Warzone 2?
 • Kdy dojde k útěku z vězení?
 • Můžete stále hrát Warzone 1?
 • Co je obnovení cti v oživení?
 • Jak získat případy zbraní ostrova Ashika
 • Jak získat tokeny mořského pokladu

Warzone 2.0 chyb

 • Seznam Warzone 2.0 chyb
 • Nelze pozvat chybu přátel
 • Přeskočení sestřelené fázové chyby
 • Dev chyba 356 chyba
 • Lobby, které nenaplňují chybu
 • Váš profil byl odhlášen chybou
 • Max Tokens Bug
 • Chyba provádění operátora
 • Koupit MW2 pro přístup všeho chyby
 • Jak opravit chybový kód: 0x887A0005
 • Jak opravit chybu 2012
 • Soukromé lobby chyby (dev chyba 292, 11642 a 401)
 • Stav chyba savannah a jak opravit
 • Gulag respawn chyba a jak to opravit

Warzone 2.0 map

Kampaň

Zbraně

Všechny zbraně podle třídy

 • Všechny zbraně melee
 • Všechny pistole a boční zbraně
 • Všechny útočné pušky
 • Všechny bitevní pušky
 • Všechny pušky Marksman
 • Všechny samopalky (SMGS)
 • Všechny lehké kulomety (LMG)
 • Všechny brokovnice
 • Všechny odstřelovací pušky
 • Všechny launchers
 • Nejlepší odstřelovací puška
 • Nejlepší útočná puška
 • Nejlepší třída Quickscope
 • Nejlepší samopal
 • Nejlepší Marksman Rifle
 • Nejlepší třída útoku
 • Nejlepší brokovnice

Seznamy úrovně zbraní

Přílohy

Přílohy podle kategorie

Chyby a opravy chyb

Bugs multiplayer

 • Ladění přílohy deaktivováno
 • Vytvořte bez chyby primární zbraně
 • Párkovnice havárie oprava
 • Funkce hackerské bug/ping na zeď
 • Oprava chyby pro více hráčů
 • Jak přistupovat k položkám operátora ONI a Vault
 • Postupu po matchu a porovnání se zbraněmi chybí chyba
 • Herní lobby zmrazení chyby
 • Gold Camo Challenge Neodemčení chyby
 • Xbox Party více než 3 chyby
 • Jak opravit hlasovou službu nedostupná chyba
 • Chyba dev 11063 a jak opravit
 • Připojte se k selhání chyby jiné verze

Jiné chyby

 • Chyba časového limitu páry
 • Aktualizace 1.03 Bug: Chyba instalace PS5
 • Chyba názvu zobrazení
 • Jak vyřešit problém kontinuity zvuku
 • Žádné podporované adaptér DXGI Nalezeno opravu
 • Chyba puget jezer a jak opravit
 • Načítání údajů o účtu z chyby platformy a jak opravit
 • Chybový kód: potápěč
 • Jak opravit chybu dev 11557
 • Jména zamrznutí na chybě HUD
 • Chyba puget altus a jak opravit
 • Chyba Travis Rilea a jak opravit

Úspěchy

 • Seznam trofejí
 • Krokodýl
 • Musí být vítr
 • Není čas ztratit
 • Mizerný způsob, jak zemřít
 • Nedotýkejte se paluby!
 • Cvičení dělá mistra
 • Gentleman zloděj
 • Testovací jízda
 • Nessie
 • Bez krana

Mapy

 • Všechny mapy pro více hráčů
 • Farma 18
 • Mercado Las Almas
 • Breenbergh Hotel
 • Al Bagra Fortress
 • Crown Raceway
 • El Asilo
 • ambasáda
 • Border Crossing Santa Sena
 • Zarqwa Hydroelectric
 • Taraq
 • Taraq (pozemní válka)
 • Taraq (invaze)
 • Sa’id (pozemní válka)
 • Sariff Bay (pozemní válka)
 • Guijarro (pozemní válka)
 • Kdy přichází zásilka na MW2?
 • Střílet dům

Herní módy

Postavy kampaně

 • Všechny postavy a operátoři
 • Kapitán John Price (Barry Sloane)
 • Simon „Ghost“ Riley (Samuel Roukin)
 • General Shepherd (Glenn Morshower)
 • Kyle “Gaz” Garrick (Elliot Knight)
 • Plukovník Alejandro Vargas (Alain Mesa)
 • Hassan Zyani (Ibrahim Renno)
 • Kate Laswell (Rya Kihlstedt)
 • Sgt. John „Soap“ Mackavish (Neil Ellice)
 • Velitel Phillip Graves (Warren Kole)
 • Farah Karim (Claudia Doumit)
 • Diego Salgado (Ramon Fernandez)
 • Valeria Garza (Maria Elisa Camargo)
 • Núñez (Ace Marrero)
 • Rodolfo Parra (Bayardo de Murguia)
 • Nikolai (Stefan Kapičić)

Blueprints

Blueprints od třídy zbraní

 • Seznam útočných puškových plánů
 • Seznam plánů odstřelovacích pušek
 • Seznam plánů zbraní
 • Seznam plánů melee
 • Seznam plánů bitevních pušek
 • Seznam plánů samopalových zbraní
 • Seznam brokovných plánů
 • Seznam Marksman Rifle Blueprints
 • Seznam plánů lehkých kulometů

RAIDS

 • Průvodce nájezdy: Jak odemknout a přehrávat nájezdy
 • Atomgrad Ep. 01 nájezdy
 • Jak získat úkoly a klíče
 • Má nájezdy?
 • Seznam odměn za tajemné případy

Spec ops

 • Všechny mise SPEC OPS
 • Nízký profil
 • Defender: Mt. Zaya
 • Hra zbraně: MT. Zaya
 • Odepřená oblast
 • Vysoký půda

Zařízení

 • Seznam všech zařízení
 • Všechno taktické vybavení
 • Všechno smrtelné vybavení
 • Všechny upgrady pole

Nakupovat svazky

 • Seznam všech svazků obchodu
 • Bundle obchodů Messiho operátora
 • BUNDLE SHOP SHOP NOC
 • Bundle Shop Jacked_in
 • Žlutá bunda
 • Tormentův návrat
 • Bundle operátorů Pogba
 • Leptané maso
 • Mwii Pro Pack: Desert Rogue
 • Kinetický
 • Neymar Jr. Bundle operátora
 • Knightův příkaz
 • Showdown
 • Výkonný válečník
 • Násilné objetí
 • Atomový východ slunce
 • Taktický člověk 1.0
 • Zarostlý
 • Malý a camo’d
 • Přijat
 • Rytý drak
 • La Catrina
 • Syrový tygr
 • Launch Pack CDL
 • Edice Vault
 • VII: Sloth
 • Synthwave
 • Zabalení smrti
 • Fuerzy Especiales
 • Nekonečné válečníci: ETH.3n
 • Exotický
 • Varování kůže
 • Boneyard
 • Kyselina promyta
 • VII: chamtivost
 • Červený pán
 • Kryogen
 • Damašek Forge
 • Fringe taktical
 • Grimm: Crimson Pack
 • Atlanta Faze Team Pack
 • Boston Breach Team Pack
 • Týmový balíček Mutineers Florida Mutineers
 • London Royal Ravens Team Pack
 • Los Angeles Guerrillas Team Pack
 • Los Angeles Thieves Team Pack
 • Pack Minnesota Rokkr Team Pack
 • Team Pack New York Subliners
 • Optic Texas Team Pack
 • Seattle Surge Team Pack
 • Toronto Ultra Team Pack
 • Vegas Legion Team Pack
 • Temné nebe
 • Frontline Fighter
 • Po hořáku
 • Bundle RAID: sezóna 1
 • Prázdninový dárkový balíček
 • Tracer Pack: Operátor Klaus
 • Veselý chaos
 • Hot Rod
 • Apex Rush
 • Dune Stalker
 • Zarostlé 2
 • Fringe Tactical 2
 • Tracer Pack: Nový rok
 • Tokijské ulice
 • Silné řezy
 • Všimněte si mě 1.0
 • Pixel perfektní
 • Dark Rose
 • Doba bronzová
 • Taktický člověk 2.0
 • Ošklivý Neon
 • Stav toku
 • Frontier Fighter
 • Perseverance Pack
 • Tracer Pack: Damascus Forge 2
 • Hra je život
 • Synthwave 2
 • Půlnoční merc
 • Psychedelic
 • Rok králíka
 • Plumová radost
 • Bomba nálepky
 • Tajná
 • Spartan Tower

Nejnovější zprávy a události

 • Nejnovější zprávy a události
 • Odpočítání datum a času vydání
 • Standardní, křížové a trezorové vydání
 • Jak předobjednat a všechny bonusy předobjednat
 • Minimální a doporučené požadavky na systém
 • Jak předběžně načíst moderní válku 2
 • Všechny dostupné platformy
 • Existuje crossplay?
 • Modern Warfare 2 Open Beta Rewards
 • Všechny nové funkce a mechanika hry
 • Je k dispozici kooperační kampaň?
 • Will MW (2019) Skins přenáší do MW2?
 • Seznam videí přívěsů a herních her
 • Potřebujete hrát telefonní číslo?
 • Seznam hlasových herců
 • Bude moderní válka 2 má zombie?
 • Jsou servery MW2 dolů?
 • Seznam změn z beta beta
 • Makarov odhal: Post-Credit Scéna vysvětlila
 • Jak odemknout kůži operátora Burger Kinga
 • Seznam všech akcí
 • Jak získat C.Ó.D.E. Protektorová balíček
 • Plán sezóny Call of Duty League

Hodnocení

 • 1 Jak hrát Hardpoint a nejlepší l.
 • 2 Apartmán Scientist South Zaya K.
 • 3 Bellicose Weapon Blueprint
 • 4 kola proti argurzům: Jak získat.
 • 5 nejlepší načítání a přílohy pila
 • Vidět víc

Nemohli jsme najít nástěnku, kterou jste hledali.

Herní zprávy

Obrněné jádro 6: Fires of Rubicon Review | Nechte poslední Cinders hořet

Obrněné jádro 6: Požáry Rubicon Review

Tokio Game Show 2023 Square Enix Stream: Vše ohlášeno a naplánovat

Jednota chodí zpět na části kontroverzního cenového plánu

2023 Nadcházející harmonogram vydání a datum vydání videoher

Populární hry

Dopad Genshin

Starfield

HONKAI: Hvězda

Pokemon Scarlet a Violet (SV)

Baldurova brána 3

Monster Hunter Rise: Sunbreak

Pokemon se spojí

The Legend of Zelda: Slzy království

Hrdinové požárního znaku

Diablo 4 (D4)

Doporučené hry

Pokemon Legends: Arceus

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Super Smash Bros. Ultimate

Nový Pokemon Snap

Hyrule Warriors: Věk kalamity

Remake Final Fantasy VII

Elden Ring

Všechna práva vyhrazena

© 2021-2022 Activision Publishing, Inc. Activision, Call of Duty, Call of Duty Vanguard, Call of Duty Warzone, Warzone a Ricochet Anti-Cheat jsou ochranné známky společnosti Activision Publishing, Inc. Všechny ostatní ochranné známky a obchodní jména jsou majetkem jejich příslušných vlastníků.

Poskytovateli hry patří autorská práva videí her používaných v našem obsahu a jiných práv duševního vlastnictví.
Obsah, který na tomto webu poskytujeme, vytvořili osobně členové redakčního oddělení Game8.
Odmítáme právo znovu použít nebo repost obsah bez našeho povolení, jako jsou data nebo obrázky na jiné stránky.

 • Podmínky použití
 • Zásady ochrany osobních údajů
 • Vnější komunikační politika
 • Odhlášení
 • Dotazy
 • Operační společnost
 • Reklamní
 • Videoreklamy